Koniec spotkania! Z ławki Valencii dobiega głośne: vamos, vamos! Udała im się wyprawa do Lyonu. Zwyciężyli skromnie. Mieli furę szczęścia, to prawda, ale kto o tym będzie za dwa tygodnie pamiętać.

TOLISSO! To byla okazja meczowa! Broni Domenech!

Trzy minuty zostały doliczone.

91'

Regulaminowy czas gry dobiegł końca. Kartkę dostał jeszcze Domenech za zbyt długie wznawianie gry.

87'

Była ręka w polu karnym Valencii?! Nie! Sędzia orzekł, że nie, chociaż Jallet ostro protestował.

87'

Problem Lyonu polega na tym, że w ogóle nie oddaje strzałów.

85'

Danilo za Pereza. To ostatnia zmiana Valencii i zarazem ostatnia w meczu.

81'

Dziesięć minut nadziei Lyonu.

79'

Ghezzal za Morela. To ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

76'

Został kwadrans. Czy Lyon jeszcze zawalczy? W pierwszych minutach drugiej połowy umiał...

74'

Mądrze ustawia się Valencia. Nawet Valbuena nie potrafi znaleźć sobie przestrzeni. Wchodzi Beauvue za Lacazette.

71'

Rodrigo za Negredo. To nie był jego mecz.

71'

Ferri próbował wymusić jedenastkę. Gwizdek sędziego milczy. I słusznie.

68'

Kalulu brzydko potraktował przeciwnika. Dostał za to kartkę.

65'

Jallet! Fajnie się podłączyl, zagrał na jeden kontakt, lecz uderzył ponad bramką. To była dobra szansa.

63'

Kartka również dla Pereza.

62'

Lyon przebiegł 70 kilometrów. Valencia o jeden więcej.

62'

Gonalons ukarany żóltą kartką.

59'

Aderlan za Abdennoura.

58'

Valencia wyszła z kontratakiem dwóch na jednego. Genialnie jednak ostatnie podanie przeciął Jallet. Gdyby tego nie zrobił, to padłby pewnie gol.

56'

Lopes wypuścił piłkę z rąk po kornerze. Na swoje szczęście był faulowany.

54'

Valbuena wrzuca na głowę Tolisso. Ten główkuje nad bramką.

53'

Fuego ukarany żóltą kartką.

51'

Na spalonym złapany Piatti. Wcześniej kolejny raz bez powodzenia uderzali gospodarze.

49'

Nieco ponad trzy minuty za nami, a Lyon z trzecią próbą. Niecelnie jednak Valbuena.

48'

A teraz z dystanus Morel. Dwa lub trzy metry nad bramką.

48'

Ofensywnie Lyon. Celnie kopnął Lacazette.

46'

Od środka rozpoczęli gospodarze. Dadzą radę odwrócić losy spotkania?

46'

Piłkarze meldują się na boisku. Zaraz gra zostanie wznowiona.

45'

Valencia jakimś cudem przetrwała napór! Przerwa. Na razie goście prowadzą 1:0. To było interesujące 45 minut. Dwa razy piłka trafiła w poprzeczkę i słupek.

45'

Co za ostrzał bramki gości! Wprowadzony Ferri minimalnie obok prawego słupka!

45'

Lacazarette w poprzeczkę!!! Dobitka Morela ponad bramką! Ależ znakomite okazje do wyrównania zmarnował Lyon!

44'

Ferri za Dardera. To pierwsza zmiana w tym spotkaniu.

44'

Fantastyczna kontra Valencii zakończona skutecznie przez Feghouliego! Ten zawodnik kopnął mocno i precyzyjnie. Lopes dał radę jedynie odbić na poprzeczkę. Piłka jednak i tak wpadła do bramki.

42'

GOOOOOOOOOOOOOL! Feghouli!

41'

Poprzeczka ratuje Lyon! Strzelał Feghouli.

40'

W posiadaniu piłki 58 procent do 42 na korzyść Valencii.

39'

Była szansa na odpowiedź ze strony Lyonu. Sęk jednak w tym, że Valbuena kopnął z wolnego w mur.

36'

A teraz Abdennour!!! Znowu główkował po rożnym! Tym razem w słupek!

33'

Przeszło pół godziny gry za nami. Goli jeszcze nie ma, sytuacje i to z obu stron - były.

28'

Gol?! Nie ma! Fantastyczny strzał Valbueny zbija na słupek Domenech! To była ciekawa próba. Obrona także

27'

Dość szarpany zrobił się ten mecz. Jedni atakują, drudzy atakują, a strzałów brak.

24'

Mądre zachowanie Jalleta. Nie pozwolił się wyprzedzić. Potem zbiegł do linii bocznej i wybił daleko przed siebie.

21'

Kalulu fatalnie zepsul kontratak. Kiedy wpadał w pole karne, to źle przełożył sobie na lewą nogę, przez co zaliczył stratę.

20'

Dotąd zdecydowanie konkretniejsza była Valencia. Już dwa razy stworzyła dogodne sytuacje.

18'

Piatti! Nie ma gola! Piłka dość szczęśliwie spadła pod jego nogi w polu karnym. Momentalnie ją kopnął, lecz wprost w bramkarza.

18'

Valbuena dośrodkował w taki sposób, że piłka przekroczyła linię końcową. Na razie Francuzowi brakuje dokładności.

16'

Valencia cierpliwie rozgrywa. W ostatniej akcji zabrakło jej jednak szczęścia. Albo inaczej: centymetrów. Jeden z piłkarzy został bowiem złapany na niewielkim ofsajdzie.

14'

Kolejna nieudana próba Valbueny z rzutu wolnego. Trafił w mur.

12'

Okres przewagi gości. Cancelo próbował przedrzeć się prawym bokiem. Bez powodzenia.

11'

Okazja dla Valencii! Nie po wolnym, lecz po rożnym. Abdennour wyskoczył najwyżej do piłki i glową uderzył ją tuż obok lewego słupka.

9'

Piatti bardzo mądrze wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu. Będzie okazja do wrzutki w pole karne.

8'

Znowu przy piłce Valbuena. Został jednak przyblokowany na lewym skrzydle.

6'

Valbuena niedokładnie dośrodkował z rzutu wolnego.

5'

Valencia ma spore kłopoty z wyjściem z wlasnej połowy.

4'

Początek jest spokojny. Na razie w posiadaniu piłki raczej Lyon.

1'

Od środka rozpoczęli goście. Lyon w jednolitych białych koszulkach. Valencia na pomarańczowo.

20:45

Taką oprawę przygotowali fani Lyonu: Olympique Lyon - Valencia

20:40

Nie więcej niż pięć minut pozostało do pierwszego gwizdka. Za chwilę zawodnicy pojawią się na murawie. Zawody poprowadzi Milorad Mażić z Serbii.

20:37

Bardzo przeciętnie oba zespoły radzą sobie w swoich ligach. Zajmują w nich ósme miejsce.

20:36

Znamy już wyjściowe jedenastki. Gospodarze będą zmuszeni radzić sobie bez Nabila Fekira. Goście natomiast bez Diego Alvesa.

20:31

Obie drużyny potknęły się w 1 kolejce. Lyon na wyjeździe tylko zremisował z KAA Gent 1:1, chociaż grał w przewadze. Z kolei Valencia u siebie musiała uznać wyższość Zenitu Sankt Petersburg. Przegrała z nim 2:3.

20:29

Jedynie kwadrans dzieli nas od meczu we Francji. Jednym jak i drugim przyświeca ten sam cel: wygrać. Wygrać po raz pierwszy w fazie grupowej tej edycji Ligi Mistrzów.