Koniec spotkania. FC Porto pewnie wygrało z Maccabi Tel Awiw.

Ostatnia zmiana w meczu. Imbula za Andre.

88'

Kartka dla Tal Ben Haima II.

87'

Porto miało jeszcze jedną sytuację na gola. Danilo w ostatniej chwili został zablokowany.

82'

Igiebor w miejsce Peretza.

80'

A teraz Aboubakar w poprzeczkę! Oj nie ma ten zawodnik swojego dnia... Jak koncertowo nie zmarnuje, to mu się nie poszczęści...

79'

Rikan niemal skierował piłkę do wlasnej bramki!

76'

Varela za Tello.

75'

GOOOOOOOOOOOOOOL! HONOROWY DLA MACCABI. Zahavi wykorzystał jedenastkę!

73'

Maxi Pereira ukarany żółtą kartką.

73'

Porto leje Maccabi, jak wczoraj Szachtar zlał Malmo. Na 3:0 dla "Smoków" strzelił Layun. Był to piękny strzał!

72'

GOOOOOOOOOOOOOL! 3:0!

69'

Walczy Maccabi. Od paru minut ma inicjatywę. Czy coś z tego wyniknie?

67'

Uwaga! Z dystansu Zahavi - tuż obok prawego słupka! To mógł być gol kontaktowy.

65'

Dalekie wyjście Casillasa. Znowu skuteczne.

62'

Herrera zmienił Evandro.

61'

Trochę żwawiej grają gospodarze, ale nadal nie potrafią stworzyć sobie okazji.

58'

Gol na 3:0? Nie ma! Fantastycznej okazji na dobitkę strzału Tello nie wykorzystał któryś z jego kolegów!

53'

Maccabi liczyło na karnego. Wprowadzony Ben Basat nie był jednak faulowany w polu karnym Porto.

51'

No i chyba mamy po meczu. Do siatki trafil głową Andre. Klasyczna akcja: rozegranie na prawej stronie, wrzutka i piłka w bramce.

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!

48'

Niezmiennie atakuje Porto. W ostatniej akcji Maccabi uratował interweniujący na róg Rajković.

46'

Druga część meczu właśnie się zaczęła.

46'

Zaś Mitrović wszedł za Vermoutha.

46'

Ben Basat zmienił Ben Harusha.

45'

Koniec pierwszej połowy. Porto zasłużenie prowadzi, chociaż skromnie. Wracamy za kwadrans.

43'

Żółta kartka dla Ben Harusha.

42'

Ben Harush ratuje Maccabi przed utratą drugiej bramki.

38'

Porto w ogóle nie schodzi z połowy Maccabi. Dominacja totalna.

34'

HA HA HA HA HA HA!!! To jest niewiarygodne, jaką sytuację zepsul teraz Aboubakar! Tello rozpędził się na prawej flance, dograł koledze idealnie na piąty metr, a ten... nawet nie trafił w światło bramki!

33'

Aboubakar uderzył po wolnym. Został jednak zablokowany.

29'

O mały włos jeden z obrońców Maccabi wpakował piłkę do własnej bramki.

26'

Goście mają mecz pod kontrolą. Nawet Aboubakarowi chce się wracać i odbierać piłkę. Bez faulu oczywiście.

21'

Porto znalazło wyrwę na lewej stronie. Rozpędził się Tello i po podaniu od Andre wcisnął piłkę do bramki!

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Porto!

18'

Sporo strzałów z obu stron. Teraz kopnął Evandro. Prosto do rąk Rajkovicia.

16'

Ponownie Tal Ben Haim II. Jeszcze groźniej! Po kornerze główką tuż przy lewym słupku!

17'

Świetnie do boku zbija piłkę Casillas po uderzeniu Tal Ben Haima II.

12'

To powinien być gol dla Porto! Po rożnym uderza jeden z pomocników, bramkarz wypluwa pilkę, dobiega do niej Aboubakar i kopie nad poprzeczką!

11'

Kolejny raz Aboubakar. Tym razem uderza w nogę interweniującego bramkarza. Gdyby trafił do siatki, to i tak bramka nie zostalaby uznana, bo napastnik Porto był na spalonym.

8'

Aboubakar! Potężny strzal, lecz minmalnie nad poprzeczką.

7'

Ryzykownie wybijal Casillas. Na swoje szczęście - skutecznie.

5'

Na razie więcej z gry mają gospodarze. Częściej utrzymują się przy pilce. No i już mogli prowadzić.

3'

Pierwsza okazja dla Maccabi. Tal Ben Haim II uderza w boczna siatkę.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze! Maccabi w ustawieniu 4-3-3. Goście także. To zwiastuje nam wielkie emocje.

20:42

Piłkarze są już na murawie. Właśnie odgrywany jest hymn rozgrywek.

20:39

Na trybunach komplet. Jest oprawa. To tysiące żółtych i niebieskich chorągiewek.

20:34

W pierwszym meczu tych drużyn Porto wygrało u siebie 2:0.

20:31

Jedni i drudzy mają ciągle szansę na to, żeby nie skończyć tej edycji Ligi Mistrzów na fazie grupowej. Dlatego wiele zależy od dzisiejszego bezpośredniego starcia. W przypadku przegranej Maccabi może zapomnieć o awansie. Jeżeli jednak wygra, to będzie się liczyć do ostatniej kolejki.

20:29

Pozostał nam jeszcze kwadrans do rozpoczęcia meczu. Znamy już składy obu zespołów.

17:28

Maccabi - FC Porto LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ostatni dzwonek dla mistrzów Izraela, olbrzymia szansa dla wicemistrzów Portugalii

W środowym meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów mistrz Izraela Maccabi Tel Awiw zmierzy się na własnym boisku z wicemistrzem Portugalii FC Porto. Będzie niezwykle ważne spotkanie dla jednych i drugich