Wtorek, 20 października 2015, godz. 20:45
0 : 0
Chelsea LondynChelsea Londyn
22:39

93'

Koniec meczu na Stadionie Olimpijskim. To nie był mecz warty Ligi Mistrzów. Słaba Chelsea i słabe Dynamo. Widzowie mogą czuć niedosyt.

93'

Słabe dośrodkowanie Williana i wracamy na połowę Chelsea.

92'

Faul na Oscarze i szansa na wrzutkę. To ostatnia szansa gości.

91'

Kontra Chelsea. Hazard do Williana. Brazylijczyk przygotował sobie pozycję, uderzył... jednak obok słupka bramki Dynama.

90'

Yarmolenko wrzuca, ale Terry najlepiej w powietrzu. Rzut rożny.

90'

Próbował Gonzalez, ale czujna obrona Chelsea.

89'

Kolejny pojedynek Vidy i Zoumy. Teraz rzut rożny będą wykonywać Ukraińcy.

88'

Niestety nic z niego nie wynikło.

87'

Rzut rożny dla podopiecznych Mourinho.

86'

Chelsea stara się pograć piłka i rozciągnąć atak pozycyjny.

84'

Przy rzucie wolnym Terry na spalonym.

83'

W międzyczasie Buyalskiy'ego zastępuje Garmash

82'

Teraz Chelsea próbuje coś rozegrać. To pierwszy atak "The Blues" od dobrych kilku minut.

83'

Faul Yarmolenko na Maticiu. Rzut wolny z 35 metrów i oczywiście Willian.

81'

Bardzo dobra akcja gospodarzy. Rozprowadzenie ataku, podanie do Gonzaleza, ten strzela, ale wprost w Begovicia.

80'

Dynamo tez przeprowadza zmiany. Schodzi bezproduktywny Kravets wchodzi Moraes

76'

Brazylijczyk zastępuje Cesca Fabregasa.

74'

Oskar przygotowany do wejścia.

74'

Akcja cały czas na połowie "The Blues".

70'

Stały fragment na wysokości pola karnego "The Blues", ale bez większego zagrożenia dla bramki Begovicia.

69'

Zouma fauluje po raz drugi w odstępie minuty. Ostra reprymenda od Skominy, nastepnym razem może już nie być pogadanki słownej.

68'

Zouma pozazdrościł Buyalskiy'emu. Brzydki faul.

65'

No i mamy pierwszą karę indywidualną. Buyalskiy zatrzymuje kontratak gości.

65'

Długa piłka w kierunku Costy, ale ponownie niecelna.

63'

Piłka wybita, kontratak drużyny Dynamo. Yarmolenko ogrywa Ramiresa, podaje do Gonzaleza, strzał i... Begović broni!

61'

Kolejna akcja Chelsea i kolejny faul na Belgu. Do piłki podchodzi Willian.

61'

Wreszcie dobra akcja Chelsea! Willian podaje do Hazarda, ale ten strzela wporst w Rybalke. Rzut rożny i piłka wyekspediowana na druga połowę.

60'

Obie drużyny próbują przyspieszać grę, ale za każdym razem kończy się to prostymi stratami pod polem karnym rywala.

57'

W akcjach gospodarzy cały czas brakuje "kropki nad i". Nie moga oddać strzału na bramkę Begovića.

55'

Walka w środku pola znowu ze wskazaniem na graczy Rebrowa.

53'

Chelsea wyprowadza groźny kontratak, ale szybko kończy się on w rękach Shovkovsky'ego.

53'

Vida próbował indywidualnej akcji lewą stroną, ale uciekła mu piłka i w konsekwencji faulował.

51'

Już widać, że Jose Mourinho w przerwie powiedział kilka mocnych słów swoim podopiecznym. Chelsea wydaje się być bardziej zmobilizowana na te drugie 45 minut.

47'

Willian strzela i... poprzeczka. Kapitalne uderzenie Brazylijczyka

46'

Rybałka fauluje i rzut wolny z 25 metra dla "The Blues"

45'

Damir Skomina daje znak i zaczynamy drugą połowę.

21:36

Pierwsze 45 minut bardzo słabe. Słupek Hazarda i groźny strzał Buyalskiy'ego - tyle. Oby druga połowa była lepsza.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wynik 0-0 nie powinien nikogo dziwić.

43'

Zawodnicy Chelsea nie mają pomysłu na finalizowanie akcji.

43'

Akcje gości od pewnego czasu kończą się na 40m przed bramką Shovkovsky'ego. Za dużo niedokładności.

41'

Znowu dobre rozprowadzenie ataku gospodarzy, ale w finalnej fazie wkradł się chaos i od bramki zacznie Chelsea.

38'

Gonzalez brzydko fauluje Williana, ale bez kartki.

38'

Hazard próbuje indywidualnie, ale gospodarze odbierają mu piłkę.

36'

Dynamo ładnie rozprowadza ataki, ale dośrodkowania dzisiaj im nie wychodzą.

35'

Piękne są te pojedynki Vidy i Hazarda.

34'

Prosta strata gospodarzy i ruszamy w drugą stronę.

32'

Wysoki pressing Chelsea i "The Blues" odzyskuje piłkę.

31'

Długo utrzymują się przy piłce gospodarze. Mądrze gra Dynamo.

30'

Druga linia Chelsea póki co bardzo słabo. Kolejny atak gospodarzy.

28'

Ależ akcja Dynamo. Świetnie lewą stroną poszedł Vida. Odegrał do Buyalskiy'ego, a Ukrainiec uderzył z 25 metrów. Piękny strzał, jednak Begović na posterunku.

26'

Ramires znowu nie odstawia nogi i agresywnie atakuje Dragovica.

23'

Kolejny ładny atak pozycyjny Dynama. Wymiana pozycji, dobre tempo akcji, ale dośrodkowanie niecelne. Zacznie "The Blues".

22'

Kolejna strata w środku pola. Matic przejął piłkę i biegł z nią sam do końca. Niestety fatalnie spudłował. Brawa za rajd, ale wykończenie tragiczne.

21'

Świetnie dośrodkowanie Williana, ale piłka ominęła bramkę dosłownie o włos.

19'

Kolejna piłka do Hazarda. Belg pociągnął kilka metrów i został sfaulowany.

17'

Atak gości. W polu karnym faulowany Fabregas i... nie ma rzutu karnego. Damir Skomina nakazuje grać dalej.

17'

Ponownie w natarciu gospodarze, jednak nie mogą dobrze dośrodkować.

15'

Yarmolenko ładnie wywalczył pozycję na prawej stronie, ale dośrodkowanie już znacznie gorsze i piłka dla Chelsea.

14'

Ramires fauluje Rybalke.

12'

Przy piłce pozostali jednak goście. Piłka do Costy, ten do Fabregasa, ale Hiszpan fatalnie się pomylił.

11'

Najwyżej wyskoczył Vida i wyekspediował piłkę z pola karnego.

11'

Faul na lewej stronie boiska i będzie szansa na wrzutkę w pole karne gospodarzy. Przy piłce Cesc.

10'

Hazard i.... słupek ratuje gospodarzy!

10'

W odpowiedzi Dynamo. Yarmolenko był faulowany, ale sędzia nie użył gwizdka.

9'

Strata w środku pola. Piłkę przeją William. Miał czysta pozycję do strzału, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy.

8'

Kravets zbyt ostro walczył o piłkę. Zacznie Chelsea.

6'

Pierwszy strzał na bramkę Shovkovsky'ego. Cesc uderzyłjednak wprost w bramkarza.

5'

Lewą stroną ruszył Vida, ale skończyło się stratą piłki.

3'

Skuteczny pressing Chelsea i Shovkovsky wybija piłkę w aut.

3'

Obie drużyny od pierwszych minut agresywnie usposobione

1'

Sędzia Damir Skomina zagwizdał po raz pierwszy!

20:43

Piłkarze wyszli już na płytę Stadionu Olimpijskiego w Kijowie. Za chwile zaczynamy mecz!

20:25

Tak dzisiaj Jose Mourinho rozstawił swoich zawodników. Klasyczne 4-2-3-1 ma dzisiaj zagwarantować "The Blues" 3 punkty.

20:08

Rezerwowi Chelsea: Blackman(GK), Baba, Mikel, Oscar, Traore, Kenedy, Falcao.

20:08

Rezerwowi Dynamo: Rybka(GK), Antunes, Miguel Veloso, Petrović, Garmash, Gusev,Júnior Moraes

19:56

19:53

Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje NA ŻYWO z meczu Ligi Mistrzów, w którym Dynamo Kijów zmierzy się z Chelsea Londyn.

16:42

Dynamo - Chelsea LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "The Blues" jadą na podbój Kijowa

W ostatnim ligowym spotkaniu Chelsea nie pokazała jeszcze jakości z poprzedniego sezonu. Jednak zwycięstwo nad Aston Villą, to pierwszy krok by wrócić na właściwe tory. Potwierdzić zwyżkującą formę mają w Kijowie, gdzie zmierzą się z tamtejszym Dynamem.