Olympiakos Pireusolympiakos
0 : 3
Arsenal LondynArsenal Londyn
94'

Koniec meczu! Arsenal gromi Olympiakos 3:0 i melduje się na drugim miejscu w grupie F! Kanonierzy grają dalej!

93'

Jeszcze jeden korner dla przyjezdnych.

92'

... oraz Chambers za Giroud.

91'

Dwie zmiany w Arsenalu. Oxlade-Chamberlain za Campbella.

89'

Cech łapie piłkę po centrze z rzutu rożnego Hernaniego.

87'

Rzut rożny dla Kanonierów nie przynosi zagrożenia pod bramką Roberto.

85'

Finnbogason zmienia Pardo, ale do końca meczu już tylko pięć minut, a Arsenal pewnie kontroluje wynik.

82'

Oezil! Strzał z rzutu wolnego Niemca odbija Roberto!

77'

Hernani zmienia Fernandeza.

75'

Giroud przegrywa teraz pojedynek z Roberto, ale umówmy się - może już sobie na to pozwolić. W dodatku Francuz był na spalonym.

73'

Z kolei Walcotta na boisku zastępuje Gibbs.

72'

Dominguez wśród gospodarzy zmienia Kasamiego.

70'

Dwadzieścia minut do końca. Teraz Olympiakos do awansu potrzebuje trzech goli, co jest praktycznie niemożliwe.

66'

GOOOOOL!!! Giroud pewnie wykorzystuje jedenastkę! Teraz Arsenal musiałby zremisować, żeby nie awansować!

66'

Żółta kartka dla Elabdellaouiego.

65'

Rzut karny dla Arsenalu za zagranie ręką Elabdellaouiego, który zablokował strzał Monreala!

63'

Giroud ogląda żółtą kartkę.

63'

Tymczasem w drugim meczu tej grupy Bayern Monachium prowadzi w Zagrzebiu z Dinamem 1:0 po bramce Lewandowskiego.

60'

To jednak ucierpiał Koscielny, a nie Monreal, ale zarówno on, jak i Milivojević wrócili już na plac gry.

58'

Po rzucie rożnym zderzyli się Monreal i Milivojević. Przerwa w grze.

57'

Ależ interwencja Cecha! Czeski bramkarz kapitalnie broni strzał z dystansu Fortounisa!!!

56'

Mogło być 0:3! W bardzo dobrej sytuacji pudłuje Walcott!!!

52'

Okazja dla gospodarzy! Po rzucie rożnym Milivojević główkuje w sam środek bramki, gdzie stał Cech!

50'

Kapitalna akcja Campbella, który zakręcił dwoma obrońcami w polu karnym i genialnie wpuścił w pole karne Giroud, a ten płaskim strzałem trafia na 2:0! Arsenal wyprzedza w tabeli Olympiakos!

49'

GOOOOOL!!!! Olivier Giroud!

47'

Rzut rożny dla Olympiakosu , ale po centrze jednego z gospodarzy dobrze piąstkuje Cech.

46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania!

45'

Elabdellaoui uderza bardzo niecelnie i sędzia Rizzoli kończy pierwszą połowę. Arsenal prowadzi 1:0, ale do awansu potrzebuje jeszcze jednego gola!

41'

Jeszcze jedna próba z daleka Masuaku, tym razem celna, ale piłkę pewnie łapie Cech!

40'

Groźnie! Po dośrodkowaniu Seby Fernandeza Koscielny omal nie wpakował piłki do własnej siatki! Po rzucie rożnym niecelne uderzenie z dystansu oddaje Masuaku.

39'

Szarża lewym skrzydłem Felipe Pardo kończy się centrą w ręce Petra Cecha.

38'

Na spalonym złapany Theo Wlacott.

37'

Walcott! Po indywidualnej akcji środkiem pola Anglik uderza płasko obok bramki rywala!

35'

Dobra akcja lewym skrzydłem Giroud przynosi gościom korner.

33'

Kolejne próby ofensywne Olympiakosu, ale na razie defensywa Arsenalu spisuje się bez zarzutu.

31'

Fernandez wywalczył rzut rożny dla Olympiakosu, po którym bardzo niecelnie główkuje Siovas.

29'

1:0 dla gości!!! Po dośrodkowaniu Ramseya Giroud strzela gola głową! Zdecydowanie lepiej mógł interweniować Roberto, ale miał trochę pecha i Arsenal potrzebuje już tylko jednego gola do wyprzedzenia Greków w tabeli!

28'

GOOOOOL!!! Olivier Giroud!

27'

Po centrze w pole karne Oezila dobrym piąstkowaniem popisał się Roberto.

25'

Okazja dla Arsenalu! Po świetnej akcji prawym skrzydłem Campbella, Flamini uderza z siedmiu metrów w poprzeczkę! Po chwili jeszcze strzał głową oddał Giroud, ale złapał piłkę Roberto!

22'

Dośrodkowanie Fernandeza w pole karne nie przyniosło zagrożenia pod bramką Arsenalu.

20'

W akcji indywidualnej Felipe Pardo został zablokowany przy strzale z dystansu, ale do piłki dopadł jeszcze Seba Fernandez i posłał piłkę ponad poprzeczką!

18'

Żółta kartka dla Ramsey'a za faul taktyczny na Fortounisie w środku pola.

16'

To na razie nie jest wielkie widowisko. Arsenal stara się coś skonstruować w ofensywie, bo w końcu musi strzelić przynajmniej dwa gole, ale na razie podopiecznym Arsene'a Wengera nic się nie udaje.

11'

Pierwsze dziesięć minut zdecydowanie dla Olympiakosu. Arsenal na razie bardzo niemrawy w swoich poczynaniach.

9'

Żenująca symulka w polu karnym Fortounisa i zasłużona żółta kartka.

9'

Piłka przed pole karne, gdzie zablokowany strzał oddaje jeden z zawodników gospodarzy.

8'

Bellerin fauluje blisko linii bocznej pola karnego rywala. Rzut wolny dla Olympiakosu.

5'

Arsenal w ataku pozycyjnym, ale to Olympiakos jest groźniejszy w kontratakach. Zaden z nich jeszcze nie zakończył się jeszcze strzałem.

2'

Felipe Pardo już w drugiej minucie gry złapany na spalonym.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

20:43

Obie drużyny już na murawie stadionu w Pireusie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:43

Ławki rezerwowych:

• Olympiakos: Kapino, Salino, Botia, Hernani, Finnbogason, Dominguez, Cambiasso.
  • Arsenal: Ospina, Chambers, Debuchy, Gibbs, Oxlade-Chamberlain, Gabriel, Iwobi.
20:41

To jest bezpośrednie starcie o drugie miejsce w grupie F! Arsenal, po porażce z Olympiakosem w pierwszym meczu na Emirates 2:3, musi dziś wygrać przynajmniej w takim samym stosunku albo wyżej. W przeciwnym razie to Grecy będą w kolejnej rundzie.

20:36

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Olympiakosem Pireus a Arsenalem Londyn.