4 : 0
olympiakosOlympiakos Pireus
1. połowa3 : 0
22:36

Bawarczycy dominowali przez cały mecz, a gospodarze od 55. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce Badstubera! Bayern-Olympiakos 4:0. To tyle. dziękujemy za uwagę! Dobrej nocy!

92'

Koniec zawodów. Bayern w pełni zasłużenie pokonuje gości z Grecji.

90'

Mueller trafia w słupek! Roberto musnął piłkę palcami!

87'

Bayern bawi się na murawie.

85'

Coman zgrywa do Muellera, ale ten fatalnie się myli!

83'

Goście nie wyglądają dziś na murawie Allianz Areny zbyt dobrze. Nie widać różnicy w tym, ze przyjezdni grają w jedenastu.

81'

Do końcowego gwizdka coraz bliżej. Emocje w tych zawodach już chyba za nami.

79'

Elabdellaoui schodzi z boiska. Na murawę wbiega Leandro Salino.

78'

Arsenal prowadzi na Emirates z Dinamem już 3:0.

76'

Chwilę wcześniej boisko opuścił Costa, a w jego miejsce pojawił się Javi Martinez.

74'

To jest niesamowite. Czy ktoś jest w stanie zatrzymać zespół z Monachium?

72'

Mueller zagrywa do Comana, a ten pakuje piłkę do siatki. przy okazji Francuz mocno ucierpiał!

70'

GOOOOLLL!!! 4:0! KINGSLEY COMAN!

68'

Hernani zastępuje Pardo.

67'

Kostas Fortounis zmienia Kasamiego.

65'

Bawarczycy grają jednego mniej, ale nie widać tego na boisku!

63'

Milivojević zasłużył na upomnienie. Zawodnikowi gosci zależało, aby przerwać jedynie akcję.

61'

Bayern dalej panuje na murawie.

59'

Costa odebrał piłkę rywalowi i popędził w stronę bramki rywali, ale próba przelobowania Roberto nieudana!

58'

Costa zagrywał z rzutu wolnego tuż obok prawego słupka bramki Roberto!

56'

Mehdi Benatia zmienia "Lewego". Pep Guardiola dokonuje roszady ustawienia.

55'

Czy teraz obraz gry ulegnie zmianie?

54'

Arthur Masuaku strzelał, będzie korner.

53'

Badstuber powalił przed polem karnym Browna, czerwona kartka!

51'

Elabdellaoui kończy akcję gości z mizernym skutkiem.

49'

Vidal tarafia w Browna. Ależ kombinacyjna akcja gospodarzy.

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

47'

Koniec pierwszej odsłony! Do przeryw: Bayern-Olympiakos 3:0!

45'

Ideye Brwon minął Holgera Badstubera, ale szybko z pomocą dotarł Rafinha.

44'

Mocne uderzenie Luka Milivojevicia, ale piłka nieznacznie minęła bramkę!

42'

Boateng zagrał nieodpowiedzialne. Niemiec stracił piłkę i tuż przed polem karnym powalił Browna!

41'

Costa zagrał w pole karne,a tam futbolówkę łapie Roberto.

39'

Co z tego, jak kilkanaście sekund później znowu Bayern naciera na bramkę rywali.

39'

Pierwsza próba pressingu Olympiakosu, Neuer wybił piłkę w aut.

38'

Na trybunach kibice Bayernu świetnie się bawią, ale nie ma co się dziwić.

35'

Coman! Francuz dopadł do odbitej piłki i strzelił tuż obok bramki!

34'

Goście zamknięci przed własnym polem karnym. Neuer mógłby iść do domu.

32'

Joshua Kimmich zmienia kontuzjowanego Robbena.

32'

Uderzenie Felipe Pardo zablokowane.

32'

Cały czas stroną atakującą są mistrzowie Niemiec.

30'

Robben sygnalizuje zmianę, kontuzja Holendra!

29'

Arsenal wygrywa z Dinamem 1:0. Bramkę strzelił Mesut Oezil!

28'

Kasami uderzył z dystansu, ale bardzo bardzo niecelnie.

27'

Lewandowski zagrał do Muellera, a ten z prawej strony pola karnego uderzył tuż obok prawego słupka bramki Roberto!

26'

Vidal starł się Kasamim, obaj piłkarze cierpią.

25'

Grecy bez pomysłu. Czy goście jeszcze się podniosą?

23'

Lewandowski! Snajper świetnie opanował piłkę, ale z 10. metra nie trafił w światło bramki!

21'

Olympiakos bez sytuacji bramkowej. Niepodważalna dominacja gospodarzy.

20'

Robben wyłożył Muellerowi piłkę, jak na tacy, aten z kilku metrów dopełnił formalności!

20'

GOOOOOLLLL!!! 3:0! THOMAS MUELLER!

17'

Kingsley Coman uderzał w stronę bramki rywali, piłkę po drodze przejął "Lewy" i z ok. 10. metra trafił na 2:0!

16'

GOOOOLLL!!! ROBERT LEWANDOWSKIIIIIIIIIIIIIII!!!

14'

Ogromna przewaga w posiadaniu piłki zawodników z Monachium. (78%-22%)

13'

"Lewy" niewidoczny.

12'

Słabo wykonany stały fragment gry

11'

Thomas Mueller pokazał się z dobrej strony. Niemiec przedzierał się na linii szesnastego metra i uderzył na bramkę, futbolówka odbiła się od jednego z rywali i będzie korner.

9'

Neuer pewnie interweniuje poza polem karnym.

9'

Jerome Boateng huknął z dystansu, Roberto wypluł piłkę, a do futbolówki dopadł Costa i wpakował ją do siatki!

8'

GOOOOOLLLL!!! DOUGLAS COSTA!!!

7'

Omar Elabdellaoui ładnie podłączył się prawą stroną, zagrał na szesnasty metr do Seby, ale ten złym przyjęciem zaprzepaścił dobra okazję!

5'

Brown Ideye strzelał na bramkę Manuela Neuera, ale bardzo niecelnie.

4'

Robben do Roberta Lewandowskiego, ale Polak na spalonym. To nie żart, to było celowe zagranie!

2'

Robben stracił piłkę i od bramki rozpocznie Roiberto.

2'

Długa piłka Arturo Vidala do Arjena Robbena, ale jeden z defensorów przyjezdnych wybija futbolówkę.

20:46

Szwed gwiżdże po raz pierwszy, gramy!

1'

Bayern dziś w jednolitych czerwonych strojach, goście w niebieskich kompletach.

20:42

Za nami hymn Ligi MISTRZÓW. Czy kiedyś doczekamy się fazy grupowej na polskich boiskach?!!

20:41

Jonas Eriksson wyprowadza obie jedenastki!

20:33

Rezerwowi Olympiakosu: Kapíno, Maniátis, Salino, Fortoúnis, Alejandro Domínguez, Finnbogason, Hernâni.

19:59

Powoli na murawie zaczynają pojawiać się piłkarze, którzy zaczynają rozgrzewkę.

19:57

Tak prezentuje się ławka rezerwowych gospodarzy:

19:56

Zakończyły się już dwa spotkania. BATE Borysów zremisowało 1:1 z Bayerem Leverkusen, a Zenit Sankt Petersburg pokonał Valencię 2:0.

19:41

Znamy wyjściowy skład Bawarczyków!

19:16

Przed Allianz Areną tworzą się kolejki.

19:15

Tak przedstawia się zestaw dzisiejszych gier. Dwa spotkania rozpoczęły się o godz. 18.

18:45

W drugim spotkaniu grupy E, Arsenal na Emirates podejmie Dinamo Zagrzeb.

18:08

Aż pięciu zawodników mistrza Niemiec znalazło się w gronie piłkarzy nominowanych do drużyny roku UEFA 2015!

18:05

Witamy serdecznie we wtorkowy wieczór! O 20:45 rozpocznie się jedno z ciekawszych spotkań 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bayern Monachium zmierzy się na Allianz Arena z Olympiakosem Pireus!

11:12

Bayern - Olympiakos LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy obie ekipy pozbawią złudzeń "Kanonierów"?

W jednym z ciekawszych spotkań piątej kolejki Champions League, Bayern Monachium zmierzy się z Olympiakosem Pireus. Jeżeli na Allianz Arenie padnie remis, wówczas Arsenal Londyn oraz Dinamo Zagrzeb mogą zapomnieć o awansie do kolejnej fazy rozgrywek. Czy taki scenariusz jest realny?