Na spalonym Sigali

82'

Marko Rog za Domagoja Antolicia

79'

Prostopadłe podanie Sancheza do Walcotta, który popędził sam na sam z Eduardo i płaskim uderzeniem w długi róg zdobył kontaktową bramkę

79'

Gooool! Dinamo - Arsenal już 2:1 po trafieniu Theo Walcotta!

77'

Ospina wyszedł odważnie z bramki, uprzedił Coricia, ale po tym jak już przejął piłkę nie wybił jej daleko, tylko zaczął się kiwać na 30. metrze. Ale bez konsekwencji dla gości

74'

Ante Coric za Juniora Fernandesa

70'

Ucierpiał Eduardo, ale golkiper Dinama już gotowy do gry, szybko się pozbierał przy pomocy fizjoterapeutów

67'

Rzut wolny dla gości sprzed pola karnego Dinama. Strzelał niecelnie, nad poprzeczką Sanchez

65'

Ivo Pinto - za faul

64'

Theo Walcott za Alexa Oxlade'a Chamberlaina

64'

Joel Campbell za Kierana Gibbsa

64'

Francis Coquelin za Mikela Artetę

62'

Arsenal jest już w beznadziejnej sytuacji, a Dinamo coraz śmielej atakuje i gospodarze chcą strzelić kolejnego gola

59'

Z narożnika boiska centrował Pivaric, który ma dwie asysty, bo pierwszy gol dla gospodarzy był właśnie po jego wejściu i strzale

58'

Po rzucie rożnym Junior Fernandes strzałem głową nie dał szans Ospinie

58'

Goool! 2:0 dla Dinama po bramce Juniora Fernandesa!

57'

Kolejna szansa dla Dinama! Po akcji Soudaniego piłka trafiła do Fernandesa, ale jego strzał zablokowany i rzut rożny

55'

Kolejny raz na spalonym Oezil, który tym razem i tak nie trafił do siatki

54'

Oezil trafił do siatki, ale wcześniej był na spalonym. Słuszna decyzja sędziów

53'

Russzyli z kontrą gospodarze, ale zdążyli wrócić goście z Londynu i odebrali piłkę graczom Dinama

49'

Domagoj Antolic - za faul

47'

Mogło być 2:0! Ale Soudani i Sigali przeszkodzili sobie wzajemnie przy strzale z kilku metrów

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy! Sensacja, bo Dinamo prowadzi z Arsenalem 1:0!

44'

Santi Cazorla na spalonym

43'

A gol dla Dianama zaliczony jednak na konto Chamberlaina, co jeszcze bardziej dramatyzuje obraz Arsenalu i sytuację Kanonierów w tym meczu

41'

Wenger się nie zgadza, tylko machnął ręką. Kibice Arsenalu nie wierzą. A Kanonierzy maja coraz więcej problemów

40'

Olivier Giroud - druga żółta kartka, tym razem za faul przed własnym polem karnym

37'

Eduardo spokojnie złapał sobie piłkę po dośrodkowaniu do "nikogo" Gibbsa

35'

Po dośrodkowaniu Cazorli z rzutu rożnego dobrze interweniowali obrońcy Dinama

33'

Gospodarze zaczynają, a przynajmniej starają się szanować piłkę. Ale jak na razie nie bardzo im to wychodzi, bo goście szybo przejmują futbolówkę i konstruują kolejne akcje

30'

Arsenal atakuje dalej, ale Dinamo kontruje i mogło być groźnie pod bramką Ospiny, gdyby Fernandes lepiej zagrał piłkę do Pjacy

27'

Arsene Wenger zaskoczony stratą gola. Jego podopieczni atakowali, mieli okazje, kontrolowali sytuację, tymczasem dali sobie strzelić gola

24'

Znakomita, szybka akcja gospodarzy. Pivaric dostał idealne podanie, wbiegł w pole karne i w sytuacji na sam najpierw uderzył w Ospinę, ale... miał dużo szczęścia, bo piłka odbiła się od Kolumbijczyka, trafiła w zawodnika Chamberleina i wpadła do siatki

24'

Gooooool! Dinamo prowadzi 1:0 po samobójczym trafieniu Alexa Oxlade'a-Chamberlain'a

23'

Olivier Giroud - za dyskusje z sędzia, napastnik Arsenalu był przekonany, że nie faulował

20'

Uderzenie z dystansu Antolicia, jednak wysoko nad bramką

18'

Oxlade-Chamberlain zagrał na głowę wbiegającego na piąty metr Giourd, który strzelił i trafił w słupek! A jego dobitkę w zamieszaniu odbił szczęśliwie Eduardo

17'

Przy rzucie rożnym ponownie do główki skakał Sanchez, ale znowu nie sięgnął futbolówki

16'

Z lewej strony dwukrotnie próbowali przeprowadzić skuteczną akcję Sanchez i Oezil, ale decydująca podania były jednak niecelne

13'

Leżał na boisku Sigali po tym jak ucierpiał bez starcia z rywalem. Zawodnik Dinama pośliznął się, ale już wstał i wrócił do gry

11'

W Dinamie, Ospinę próbuje zaskoczyć Pjaca, ale ponownie jego strzał niecelny. Tym razem jednak zdecydowanie lepszy niż pierwszy

10'

Cazorla dośrodkował z rzutu rożnego, strzał głową oddał Giourd, ale świetnie obronił jego uderzenie Eduardo

7'

Odgryźli się gospodarze, ale uderzenie Pjacy sprzed pola karnego bardzo zły

6'

Centra Debuchiego z prawej strony, a w polu frunął już Alexis Sanchez, ale nie sięgnął futbolówki

6'

Gospodarze już od pierwszej minuty zamknięci na własnej połowie, w okolicach własnego pola karnego. Już kilka razy musieli wybijać na oślep piłkę, byle dalej od swojej szesnastki

4'

Wejście Gibbsa z lewej strony zablokowane przez obrońców Dinama

2'

Debuchy do Chamberleina, którego dośrodkowanie zostało jednak zablokowane

20:45

Początek meczu! Zaczęli piłkarze Arsenalu

20:42

W Zagrzebiu rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów, który pewnie mocniej motywuje gospodarzy. Młody zespół Dinama ma dziś ambicje, by sprawić niespodziankę i urwać punkty Arsenalowi

20:42

Oba zespoły już w tunelu gotowe, by wyjść na murawę i rozpocząć walkę o punkty w Lidze Mistrzów

20:36

W meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów Arsenal wygrał w Zagrzebiu z Dinamem 2:0. Gole strzelali Willock, Sheaf. Całe spotkanie w zespole Arsenalu rozegrał Krystian Bielik

20:25

W grupie F poza Dinamem i Arsenalem grają jeszcze Bayern Monachium i Olympiakos Pireus

20:23

Arsenal w Premier League też na początku sezonu radzi sobie dobrze. Po pięciu kolejkach ma 10 punktów i zajmuje piąte miejsce. Londyńczycy trzy raz wygrali, raz zremisowali i zaliczyli też jedną porażkę

20:22

W rozgrywkach ligowych Dinamo po dziewięciu kolejach przewodzi w tabeli z 19 punktami na koncie. Mistrzowie Chorwacji nie przegrali jednak żadnego spotkania - pięć razy wygrywali i cztery razy remisowali

20:17

Faworytem dzisiejszego meczu są oczywiście goście. Arsenal zaczyna dziś 18 sezon w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ale w Londynie muszą pamiętać, że wczoraj angielskie kluby z Manchesteru przegrały swoje mecze

20:14

Arsenal - rezerwowi: Cech - Monreal, Chambers, Flamini, Coquelin, Walcott, Campbell

20:13

Dinamo - rezerwowi: Jeżina - Benkovic, Matelc, Coric, Rog, Henriquez, Ar. Hodżic

20:11

Znamy już składy obu drużyn. Pora poznać jeszcze rezerwowych

19:22

19:22

Dzisiejszego wieczoru Arsene Wenger nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Daniela Welbeck'a, Jacka Wilshere’a oraz Tomasa Rosicky'ego. Z kolei w ekipie Dinama nie zagra pauzujący za kartki Goncalo Santos.

19:20

Przed rozpoczęciem meczu warto zapoznać się również z jego zapowiedzią: Dinamo Zagrzeb - Arsenal LIVE! Chorwaci znów w Lidze Mistrzów.

19:18

Londyński klub od kilku sezonów przed rozpoczęciem rywalizacji w Lidze Mistrzów zapowiadał, że ma zamiar zajść bardzo wysoko. Niestety na szumnych zapowiedziach w przypadku "Kanonierów" się skończyło, bowiem zespół z Emirates Stadium przez ostatnie pięć lat żegnali się z Champions League na etapie 1/8 finału.

19:16

Dinamo Zagrzeb po trzyletniej przerwie wraca do Ligi Mistrzów. Warto wspomnieć, że Chorwaci ostatni mecz fazy grupowej wygrali...szesnaście lat temu z SK Sturm Graz, dlatego dziś szczególnie głodni zwycięstwa z pewnością postawią się faworytowi tego starcia, Arsenalowi.

19:15

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn!

16:00

Dinamo Zagrzeb - Arsenal LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Chorwaci wracają do Ligi Mistrzów

Ruszyły rozgrywki Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016. W jednym ze środowych spotkań Dinamo Zagrzeb zagra u siebie z Arsenalem Londyn. Podopieczni Arsene'a Wengera będą chcieli zaliczyć udany start w Champions League.