Ostatni gwizdek! Na Stadio Olimpico bez bramek

92'

Piekielnie mocny strzał Nainggolana z dystansu, centymetry od celu

92'

Dżeko próbował przedrzeć się środkiem, skutecznie powstrzymywany przez linie defensywną gości

89'

Kolejne dosrodkowanie w pole karne Romy, tym razem nieco za długie

86'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy

82'

Z dystansu uderzał Falque, Chernik na posterunku

80'

Ostatnia roszada w drużynie BATE, murawę opuszcza Nemanja Nikolić

80'

To była druga tak groźna akcja gości w tym spotkaniu

79'

Kolejna dobra interwencja Szczęsnego, tym razem po strzale Stasevicha

76'

Potężny strzał Dżeko z pola karnego, znów świetnie interweniujący Chernik

74'

Florenzi po akcji dwójkowej z Salahem znalazł sie w dogodnej okazji do oddania strzał, ale przestrzelił

73'

Strzelał Florenzi, ale w sam środek bramki, wprost w dobrze ustawionego Chernika

69'

Volodko przedarł sie lewą stroną, wyłożył piłkę Gordeichukovi, a ten z 5 metrów uderza wprost w interweniującego Szczęsnego, kapitalna parada Polaka

66'

Niedokładne podanie Dżeko do wychodzącego na czysta pozycję Salaha

63'

Druga zmiana w BATE

60'

Trener Garcia szuka sposobu na rozruszanie gry w przodzie, Salah za Iturbe

58'

Kontuzjowany Polyakov opuszcza plac gry

55'

Rudiger doszedł do pozycji strzeleckiej po kornerze, ale nie trafił dobrze w mocno lecąca piłke

52'

Cóż za przepychanka w polu karnym, rzymianie siłą woli coraz to bliżej, metr po metrze zbliżali się do bramki Chernika, ostatecznie przed szansą stanął Falque ale chybił

51'

Kolejna szansa dla Dżeko, ograł już w polu karnym rywala, ale Chernik fantastycznie skrócił pole gry i Dżeko nie miał jak celnie uderzyć

50'

Roma po przerwie ruszyła zdecydowanie konkretniej, BATE zamknięte na własnej połowie

48'

FZagranie w tempo Pjanicia do Dżeko, Bośniak w sytuacji sam na sam trafia w nogi Chernika

46'

Sedzia dał znak, piłkarze ruszyli po chwałę

47'

Koniec pierwszej części gry, piłkarzy schodzących do szatni żegnają gwizdy!

45'

Mladenović w izolacji na lewej stronie zdecydował się na strzał, uderzał jednak nieczysto technicznie

43'

Dżeko po raz kolejny nie porozumiał się z partnerami z zespołu

41'

Stasevich elegancko rozrzucił akcję na lewą stronę do Mladenovicia, zagranie bocznego obrońcy w polę karne jednak nie dociera do żadnego z zawodników BATE

39'

Nainggolan jednym dotknięciem minął rywala, nastepnie oddał celny strzał na bramkę Chernika, jednak zbyt lekki by poważniej zagrozić golkiperowi BATE

38'

Strzał Zhavnerchika z ponad 30 metrów daleko od celu, jakim była bramka Romy

35'

Nainggolan centrował z prawej strony, Dżeko głową wycofał piłkę do Pjanicia, a ten pod naporem przeciwnika oddał coś pomiędzy strzałem a podaniem

33'

W pojedynku dwóch kapitanów Stasevich fauluje De Rossiego w środku pola?

31'

Nainggolan ładnie wypatrzył Dżeko w polu karnym, ale Bośniakowi odskoczyła piłka

29'

Pjanić uderzał z rzutu wolnego z odległości około 25 metrów i Chernik musiał wykonać wieczorną gimnastykę by wybronić ten strzał

27'

Rudiger bliski oddania strzału po rzucie różnym, defensorzy Bate byli blisko stopera Romy

25'

Piekne zagranie Pjanicia do Falque, ten dośrodkowuje do Dżeko, ale Bośniak nie sięga piłki

22'

Strzał Dżeko z 23 metrów ugrzązł pod nogami kolegi z zespołu Iturbe

20'

Zagranie Dżeko do nikogo, defensorzy białoruscy bez problemu radzą sobie z kolejnym atakiem rzymian

18'

Manolas fauluje w środku pola Mazolevskiego, brzydki fragment gry

16'

Zbyt mocne zagranie do Digne na lewe skrzydło

13'

Jeszcze raz swoich sił z dystansu próbował Naingollan

9'

Hleb dostał dobre podanie za linię obrony, ale był na minimalnym spalonym

7'

Dobra próba Naingollana, świetnie na linii Chernik

4'

Digne przesadził z pressingiem i sfaulował stopera Bate 2 metry od linii koncowej

3'

Zgrabna akcja Romy, ale dośrodkowanie Falque fatalne

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

20:10

Bate: Soroko, Dubra, Karnitski, Aleksievich, Olekhnovich, Volodko, Jevtić.

20:10

AS Roma: De Sanctis, Leandro Castán, Maicon, Iturbe, Keita, Vainqueur, Salah.

20:09

Składy, w jakich wystąpią dziś obie ekipy po lewej. Ławki rezerwowych prezentują się zaś następująco

20:09

Zapraszamy na ostatnie ligomistrzowskie akordy w tym roku. Mecz AS Romy z Bate Borysów nieoczekiwanie urósł do rangi meczu o awans. Rzymianom wystarczy remis, a Białorusini muszą wygrać i liczyć na pomoc FC Barcelony