Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1 : 1
FC BarcelonaFC Barcelona
94'

I koniec meczu! Bayer ostatecznie tylko w Lidze Europy. Barcelona już wcześniej była pewna wyjścia z grupy z 1 miejsca.

93'

Daleka wrzutka, piłka wybita trafiła przed pole karne do Taha, który uderzył mocno, ale obok słupka! To już koniec nadziei!

93'

Ostatnia szansa Bayeru, będzie rzut wolny

90'

Trzy minuty doliczone, a Bayer dalej atakuje. W ataku brakuje jednak wykończenia.

90'

Instynktowna obrona ter Stegena po strzale Hernandeza ratuje Barcelonę!

89'

Rzut rożny dla Barcelony, ale piłka po dośrodkowaniu wybita. Kontra Bayeru, ale czysto powstrzymana przed polem karnym

85'

Żółta kartka dla Gumbau za faul taktyczny

82'

Pierwsza okazja Kiesslinga, który uderzył jednak niecelnie.

79'

Bardzo aktywny Calhanoglu zdjęty z boiska, w jego miejsce młody Brandt

75'

Bellarabi uderzył na bramkę ter Stegena, piłka musnęła jeszcze Vermaelena i pewnie wyłapał ją bramkarz Barcy.

74'

Zmiana także w Barcelonie. Albę zmienia Juan Camara

70'

Wszystko na jedną kartę? Napastnik Kiessling w miejsce Mehmediego

69'

Cały czas dominuje Bayer, który potrzebuje jeszcze jednej bramki, żeby wyprzedzić w tabeli Romę i zagrać w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

64'

Kampl mocno uderzył sprzed pola karnego, ale ter Stegen przeniósł piłkę nad poprzeczką.

62'

Zmiana w Barcelonie. Gumbau za Kaptouma

60'

Po błędzie jednego z obrońców Barcelony Hernanez wystawił piłkę do Bellarabiego, ale ten w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z ter Stegenem.

59'

Rzut wolny dla Barcelony z lewej strony, wrzutka w pole karne, wybijają piłkę obrońcy, ta wraca zaraz do Sampera, ale ten już na spalonym.

58'

Kolejna okazja Bayeru, z powietrza uderzył po rykoszecie Calhanoglu, ale prosto w ter Stegena

56'

Od bramki rozgrywają teraz akcje piłkarze Bayeru Leverkusen

52'

Żółta kartka dla Bartry za podcięcie od tyłu rywala.

51'

Bayer ciągle atakuje, ale przekombinował teraz Bellarabi. Minął jednego, drugiego obrońcę, ale przekombinował i ostatecznie uderzył w .... Hernandeza. Piłka rykoszetem zmierzała jeszcze w stronę bramki, ale spokojnie wyłapał ją ter Stegen.

50'

Jakim cudem Bayer jeszcze nie prowadzi? Po ładnej akcji gospodarzy w idealnej sytuacji znalazł się Calhanoglu, ale strzelił obok bramki!

46'

Od razu szybki, kombinacyjny atak Bayeru i w ostatniej chwili interweniuje ter Stegen.

46'

Początek drugiej połowy. Bayer ciągle w grze

47'

I koniec pierwszej połowy. Po jednym ciosie z obu stron i czekamy na więcej emocji po przerwie

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

43'

Prostopadłe zagranie w pole karne Barcelony, ale po płaskim dośrodkowaniu piłkę wybili obrońcy.

39'

Rakitić miał trochę miejsca przed polem karnym i uderzył, ale piłka po jego strzale minęła dalszy słupek.

37'

Barcelona rozgrywa teraz piłkę w strefie obronnej, od obrońców do bramkarza, za co spotykają ją gwizdy kibiców.

34'

Calhanoglu wrzucił piłkę w pole karne, ale ta padłą łupem ter Stegena

29'

Żółta kartka dla Kampla za faul na Sandro

26'

Kolejna okazja, tym razem Messi, ale po jego uderzeniu piłka mija bramkę

23'

Gracz Bayeru wrzucił piłkę z lewej strony boiska, Vermaelen nie pokrył rywala i Chicharito strzałem z piątego metra, nie mając nikogo wokół siebie, pewnie pokonał ter Stegena!

23'

Błyskawiczne wyrównanie! Javier Hernandez!

20'

Messi dostał prostopadle piłkę ze środka pola dd Rakiticia, "powalił" na ziemię bramkarza zwodem, minął go i umieścił futbolówkę w siatce!

20'

Messi! 1:0 dla Barcy!

11'

Pierwsza interwencja Marc-Andre Ter Stegena, który wybronił strzał z rzutu wolnego.

9'

Barca kreuje atak pozycyjny, jednak straciła piłkę w środku pola, Bayer ruszył z kontrą, dośrodkowanie w pole karne zablokowane przez Wilfrida Kaptouma, rzut rożny dla Bayeru.

7'

Otwierające podanie Messiego do Rakiticia, Chorwat traci piłkę, ale Bayer wybija ją poza boisko. Od autu Barca.

5'

Długa piłka w kierunku Hernandeza, Vermaelen źle przyjmuje piłkę, ale dobrze asekuruje go Bartra.

3'

Pierwszy strzał w tym meczu, próbował Hakan Calhanoglu.

2'

Jak na razie Bayer utrzymuje się przy piłce i sporą liczbą piłkarzy atakuje Barcę.

20:45

Mamy pierwszy gwizdek w tym meczu!

20:42

Piłkarze obu ekip są już na murawie.

20:35

Arbitrem dzisiejszego meczu jest Mark Clattenburg z Anglii.

20:30

Ławka rezerwowych Barcelony: Bravo, Busquets, Suarez, Mascherano, Masip, Gumbau, Camara.

20:25

Znamy podstawowe składy obu ekip. Ławka rezerwowych Bayeru: Kiessling, Ramalho, Donati, Boenisch, Brandt, Papadopoulos, Kresić.

20:20

Barca już ma zapewniony awans do 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie. Pozostałe drużyny, czyli Bayer Leverkusen, BATE Borysów i AS Roma biją się między sobą o drugą pozycję. Jeśli ekipa niemiecka chce przejść dalej, głównym warunkiem jest wygrana z Katalończykami. Ponadto musi liczyć na to, że Roma nie wygra dziś u siebie z BATE.

20:15

Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację ze starcia Bayer Leverkusen - FC Barcelona w ostatniej kolejce fazy grupowe Ligi Mistrzów!