Dzisiejsze spotkanie doświadczyło wielu sportowych emocji. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane na naszej stronie. Dobranoc!

22:37

AS Roma zdobywa dziś bardzo ważne 3 punkty, które powodują, że Włosi przeskakują w tabeli BATE oraz Bayer Leverkusen.

94'

Koniec spotkania w Rzymie! AS Roma po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonała Bayer Leverkusen 3:2!

94'

Wojciech Szczęsny ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry.

91'

Żółtą kartką ukarany Vasilis Torosidis.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty do drugiej części spotkania.

88'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Julian Brandt zastąpił Admira Mehmediego.

85'

Sporo niedokładnych podań w końcówce spotkania. Widać nerwowość w poczynaniach obu drużyn.

82'

Gol Pjanicia na 3:2:

80'

Sporo szczęścia miał piłkarz Romy, ponieważ Bernd Leno wyczuł jego intencje i był bardzo bliski obronienia tego strzału.

80'

GOOOOOOOOOL! Miralem Pjanić wykorzystuje rzut karny! 3:2 dla AS Romy!

79'

Bezpośrednia czerwona kartka dla Omera Topraka za faul na Salahu, który praktycznie z metra dobijał piłkę do bramki.

78'

Rzut karny dla Romy!

76'

Uraz Maicona, potrzebna zmiana. W jego miejsce pojawił się Vasilis Torosidis.

74'

Kyriakos Papadopoulos wybija dośrodkowaną piłkę, rzut rożny dla AS Romy.

73'

Zmiana w drużynie Rogera Schmidta. Z placu gry schodzi kontuzjowany Bellarabi, a w jego miejsce zameldował się już Christoph Kramer.

72'

Bellarabi dograł piłkę na pole karne. Wojciech Szczęsny ubiegł Hernandeza.

70'

Akcja gospodarzy. Strzał De Rossiego zablokowany przez Wendella, piłka spadła pod nogi Nainggolana, ale jego strzał okazał się nieprawdopodobnie niecelny.

67'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska zszedł Gervinho, a za niego wszedł Juan Manuel Iturbe.

67'

Pressing gości zakończony ryzykownym zagraniem Wojciecha Szczęsnego, po chwili De Rossi stracił piłkę. Aut dla Bayeru.

61'

Kyriakos Papadopoulos sfaulował Salaha i otrzymał żółtą kartkę.

61'

Donati sfaulowany przez Edino Dżeko. Bośniak otrzymuje słowne upomnienie od rosyjskiego arbitra.

59'

Przycisnęli goście. Najpierw Bellarabiego zatrzymał Malonas, następnie strzał Mehmediego wybronił Wojciech Szczęsny.

56'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Z boiska zszedł Alessandro Florenzi, a na placu gry zameldował się Maicon.

55'

Bramka na 2:2:

52'

Bellarabi zagrał prostopadłą piłkę do Hernandeza. "Chicharito" mocno huknął i Wojciech Szczęsny musiał skapitulować. Bardzo szybkie wyrównanie Bayeru Leverkusen!

51'

GOOOOOOOOL! Już mamy remis! Javier Hernandez zdobywa wyrównującą bramkę!

48'

Gol Mehmediego:

46'

GOOOOOOOL! Szybka bramka dla Bayeru, Admir Mehmedi strzelcem gola!

46'

Zmiana w zespole Bayeru Leverkusen. Na drugą połowę nie wyszedł Stefan Kiessling, w jego miejsce wszedł Karim Bellarabi.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

21:35

AS Roma prowadzi do przerwy z Bayerem Leverkusen 2:0. Jest to w pełni zasłużone prowadzenie gospodarzy, którzy na dobrą sprawę mogli zdobyć kilka bramek więcej. Bayer gra dziś bardzo słabo w ofensywie oraz defensywie, a Roma ma niesamowitą swobodę w przechodzeniu do kontrataków.

45'

Gwizdek arbitra, koniec pierwszej części spotkania.

45'

Kolejna kontra Romy. Niesamowicie łatwo gospodarze przechodzą do kontrataków. Salah zbyt długo zwlekał z podaniem i akcja zakończyła się stratą.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

Świetna kontra gospodarzy, którzy w trójkę wychodzili na dwóch obrońców. Salah źle podał w ostatniej chwili i piłkę przejęli "Aptekarze".

41'

Florenzi zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka odbija się od jednego z piłkarzy Bayeru i Roma będzie wykonywać rzut rożny.

40'

Instynktowny strzał Hernandeza, dobra interwencja Wojciecha Szczęsnego.

36'

De Rossi faulowany, rzut wolny dla Romy. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

35'

Salah próbował przebić się na prawym skrzydle, ale dobrą interwencję w defensywie zanotował Wendell.

32'

Gol na Edina Dżeko na 2:0:

30'

Dżeko! Bośniak mógł strzelić gola na 3:0, ale przeniósł piłkę nad bramkę Bayeru!

30'

Radja Nainggolan świetnie podaje do Edina Dżeko, ten wbiega w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonuje Bernda Leno!

29'

GOOOOOOOOOOL! Edin Dżeko strzela na 2:0!

28'

Roma wciąż przeważa. Przed chwilą bliski przejęcia piłki w polu karnym był Gervinho, ale Iworyjczyka ubiegł defensor Bayeru.

23'

Kolejna przerwa w grze. Na murawie leży Alessandro Florenzi.

20'

Piłkę ustawił Miralem Pjanić. Mocny strzał z dystansu, ale piłka trafiła prosto w bramkarza Bayeru Leverkusen.

19'

Faul Jonathana Taha na Edinie Dżeko. Rzut wolny dla Romy.

15'

Prostopadła piłka do szybkiego Gervinho. Iworyjczyk został jednak złapany na spalonym.

15'

Dośrodkowanie przed bramkę Szczęsnego, "Chicharito" nieczysto trafia w piłkę i od bramki rozpocznie polski golkiper.

14'

Przewinienie Gervinho i kolejny rzut wolny dla Bayeru Leverkusen.

12'

Niemiec wrócił już na plac gry. Przy piłce gospodarze.

11'

Stefan Kiessling potrzebuje pomocy medycznej.

9'

Kolejny rzut wolny po faulu na Stefanie Kiesslingu.

9'

Dośrodkowanie Hakana Calhanoglu, piłka ląduje w rękawicach Wojciecha Szczęsnego.

8'

Rzut wolny dla Bayeru. Faulowany był Kiessling.

5'

Gol Salaha:

3'

Perfekcyjna kontra gospodarzy. Edin Dżeko dograł na wolne pole do Salaha, ten szybko pobiegł na bramkę Bayeru i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości!

2'

GOOOOOOOL! Ależ rozpoczęcie spotkania! Mohamed Salah strzelcem bramki!

1'

Pierwszy gwizdek rosyjskiego arbitra, od środka rozpoczęli piłkarze Bayeru!

20:42

Piłkarze wychodzą na murawę. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:30

Do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans. Jaki wynik obstawiacie? Piszcie w komentarzach!

20:22

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 36-letni Sergei Gennadyevich Karasev z Rosji.

20:16

Po 3 kolejkach liderem grupy E jest FC Barcelona z dorobkiem 7 punktów. Bayer Leverkusen z 4 punktami na koncie plasuje się na drugim miejscu. Trzecie w tabeli jest BATE Borysów z dorobkiem 3 punktów, a ostatnie miejsce w tabeli zajmuje AS Roma, która ma na swoim koncie zaledwie 2 punkty.

20:10

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Warto przypomnieć, że w pierwszy pojedynek obu zespołów zakończył się remisem 4:4.

20:05

AS Roma: De Sanctis - Leandro, Falque, Maicon, Iturbe, Torosidis, Vainqueur

Bayer: Kresić - Boenisch, Bellarabi, Brandt, Kramer, Ramalho, Yurchenko

20:02

Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilę podamy nazwiska piłkarzy, którzy rozpoczną spotkanie na ławce rezerwowych.

20:00

Znamy już składy na dzisiejsze spotkanie! W bramce gospodarzy wystąpi Wojciech Szczęsny, natomiast Sebastian Boenisch rozpoczyna mecz na ławce Bayeru.

19:55

Dobry wieczór! Już teraz zapraszamy na relację tekstową z meczu AS Roma - Bayer Leverkusen. Mamy nadzieję, że będziemy świadkami emocjonującego widowiska!

16:36

AS Roma - Bayer Leverkusen LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Szczęsny i spółka w walce o byt w Lidze Mistrzów

Środowy wieczór w Rzymie zapowiada się niezwykle gorąco. Bynajmniej nie chodzi tu o temperaturę powietrza, bo ta w stołecznym mieście Włoch jest stosunkowo niska, a emocję jakie - miejmy nadzieję - zaserwują nam piłkarze AS Romy i Bayeru Leverkusen w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu obu ekip padł remis 4:4. Teraz na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić jedni i drudzy, których szansa na awans do kolejnej rundy jest wciąż wielce realna.