FC BarcelonaFC Barcelona
3 : 0
BATE BorysówBATE Borysów
93'

Barcelona bez najmniejszego problemu pokonała BATE i praktycznie, lecz nie matematycznie, zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Mecz bez fajerwerków, czasem Suarez z Neymarem do spółki z Iniestą pokazali trochę magii. Dziękuję bardzo, dobrej nocy życzy Adam Wielgosiński.

90'

Jaki tu spokój, nananana...

86'

Trafienie Neymara na 3-0.

84'

Prostopadła piłka do Suareza, ten na wolne pole do Neymara i mamy 3-0. Znakomicie dogaduje się ten duet.

83'

Neymar na 3-0!

82'

Wrzutka z rożnego, lekkie zamieszanie w polu karnym, piłka pod nogami Bartry, Marc uderza niewiele od okienka bramki Chernika.

80'

Nemanja Nikolić wycina Luisa Suareza, za co otrzymuje słuszną żółtą kartkę.

78'

Rios wchodzi za Volodko.

76'

Gerard Gumbau zmienia Sergio Busquetsa.

74'

Wrzutka z rogu BATE, faul w ataku i sytuacja spaliła na panewce.

72'

Wrzutka Neymara z rzutu wolnego, piłka idealnie wycelowana w Bartrę, ale stoper Barcy nie trafia.

70'

Barca na wielkim luzie. Znów czaruje duet Suarez-Neymar. Urugwajczyk górą do Neymara, ten nożycami podaje do Suareza, Luis strzela w słupek.

68'

Marc Bartra zmienia Iniestę. Mascherano powędruje do linii pomocy.

67'

Aleksandr Volodko schodzi z boiska, w jego miejsce Nemanja Nikolić. Nie, nie ten z Legii.

67'

Chernik znakomicie broni uderzenie Neymara.

65'

Trochę barcelońskiej magii. Iniesta dostał idealne podanie, by wyjść sam na sam, jednak chciał zagrać piętką w kierunku Suareza. Niestety nie wyszło.

63'

Barca bardzo statycznie, BATE również nie kwapi się w odbiorze piłki, nudy.

61'

Mozolewski schodzi z boiska, a brawami na boisku witany jest Aleksander Hleb, były piłkarz Barcelony.

60'

Podanie Neymara, Urugwajczyk zabiera się z piłką i bez problemu trafia do siatki.

60'

Luis Suarez!!! 2-0!

58'

Strzał Munira z lewej nogi, uderzenie celne, ale piłka w rękawicach golkipera przyjezdnych.

56'

Neymar rozpoczął swój taniec, ale zagubił się w swoich zwodach.

54'

Przerwa w grze, Polyakov trafiony piłką w głowę.

52'

A oto ciekawe zagranie Ter Stegena z końcówki pierwszej połowy.

51'

Dani Alves fauluje taktycznie, zasłużony kartonik dla Brazylijczyka.

50'

Uderzenie Iniesty zablokowane, korner dla Blaugrany.

49'

Piłkarz BATE przewrócony w polu karnym, sytuacja podobna do tej, w jakiej Barca otrzymała karnego.

48'

Ciekawostka od komentatorów C+, kibice Piasta Gliwice mają zgodę z kibicami BATE. Gliwiczanie regularnie jeżdżą na mecze na Białoruś.

46'

Rozpoczynamy II połowę!

21:40

47'

Barca była o wiele lepsza, prowadzi zasłużenie, jednak to, czy karny z którego strzeliła gola, był słuszny, jest sprawą kontrowersyjną. Wracamy za kwadrans na drugą połówkę.

47'

Ter Stegen jako obrońca - przytrzymuje piłkę przy chorągiewce.

46'

Dwie minuty dolicza arbiter.

44'

Mozalewski z kartką za faul na Sergio Busquetsie.

42'

Gordejchuk wstrzeliwuje piłkę w pole karne, ale tam nie ma żadnego kolegi z zespołu, bez problemu przejmuje Alves.

40'

Otwierające podanie Busquetsa do Suareza, ten z trudem układa piłkę na prawej nodze, futbolówkę blokuje Gajduchik.

38'

Ostatnie minuty bardzo nudne, Barca klepie daleko od bramki BATE.

35'

Adriano wbiegł w pole karne z lewej obrony, uderzył, Chernika od utraty gola uratował słupek.

34'

Problemy zdrowotne Alvesa. Brazylijczyk poza boiskiem, ma jakieś problemy z kolanem.

32'

Ter Stegen wychodzi poza pole karne i skutecznie interweniuje nogami.

31'

Neymar trafia! 1-0 dla Barcelony!

30'

Mladenović fauluje Munira w polu karnym, jest kartka i jest rzut karny!

29'

Górna piłka Neymara do Munira, ten z woleja uderza, ale nawet gdyby to wpadło, to i tak by gola nie zaliczono, spalony.

27'

Przedmeczowa oprawa kibiców Barcelony.

25'

Kółeczko Iniesty a'la Xavi, przerzut na prawą stronę, wrzutka Alvesa, Munira uprzedza stoper i jest rzut rożny dla Barcy.

24'

BATE praktycznie nie było przy piłce, jestem ciekaw statystyki odnośnie posiadania piłki.

23'

Długo rozgrywana akcja Barcy zakończona celnym strzałem z dystansu Neymara.

21'

Roberto wejdzie na pozycję Rakiticia, Munir zagra na prawym skrzydle.

20'

Za Ivana Rakiticia wchodzi Munir El Haddadi.

19'

Na boisku leży Ivan Rakitić, kontuzja mięśniowa, będzie zmiana.

17'

Strzał z rzutu wolnego prosto w Ter Stegena.

16'

Thomas Vermaelen ma nieco szczęścia. Belg sfualował Mozolevskiego metr przed linią pola karnego.

15'

Świetne zagranie Suareza między stoperów na wolne pole do Neymara, ten w sytuacji sam na sam nie jest w stanie pokonać Chernika.

14'

Świetne przyspieszenie akcji przez Andresa Iniestę przez mocne podanie do Suareza, ale ten był na spalonym.

13'

Wrzutka Alvesa z prawej strony na długi słupek, Roberto zgrywa do Neymara, ale ten źle przyjmuje, jednak piłka wciąż w posiadaniu Katalończyków.

12'

Białorusini cała swoją ekipą na własnej połowie, piłka w linii obronnej Barcy.

10'

Drybling Iniesty, próba prostopadłego podania w pole karne, ale czujni defensorzy BATE.

8'

Fatalnie strzelił Neymar, piłka w trybunach.

8'

Neymar przebiega wszerz przedpola karnego, zostaje sfaulowany i mamy rzut wolny w odległości ok. 20 metrów od bramki.

6'

Sergi Roberto zaczynał w środku pola, w tym sezonie grał na prawej obronie, teraz gra na prawym skrzydle. Barca jednak w tradycyjnym 4-3-3.

5'

Wstrzelona piłka w kierunku Mozolewskiego, Mascherano ubiega napastnika BATE z interwencją i wybija futbolówkę.

4'

Wcinka Neymara w kierunku Suareza i Urugwajczyk marnuje bardzo dobrą okazję na otworzenie wyniku spotkania.

3'

Barca zanotowała już kilka strat, jednak w porę odbierali oni piłkę.

2'

Według uefowskiej grafiki Barcelona dziś w systemie 4-4-2.

1'

Węgierski arbiter gwiżdże po raz pierwszy!

20:43

Gwizdy trybun witają piłkarzy.

20:40

20:35

Na ławce BATE zasiadł dziś Aleksander Hleb, były piłkarz FC Barcelony.

20:30

W poprzedniej kolejce obydwie ekipy grały ze sobą w Mińsku. Wówczas Barcelona pokonała BATE 2-0 po dublecie Ivana Rakiticia.

20:25

W Barcy nie wystąpią dziś Leo Messi, Rafinha i Douglas.

20:20

Znamy podstawowe składy obu ekip. Ławka rezerwowych Barcy: Gumabu, Pique, Bravo, Bartra, Munir, Alba, Sandro. Ławka rezerwowych BATE: Sorobo, Dubra, Karnitski, Nikolić, Rios, Hleb, Jevtić.

20:15

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu FC Barcelona - BATE Borysów.

16:24

Barcelona - BATE LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Blaugrana idzie po 12 awans z rzędu

FC Barcelona w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów zmierzy się na własnym stadionie z BATE Borysów. Jeśli Katalończycy wygrają, to zapewnią sobie awans do 1/8 finału. Warto odnotować, że będzie to już 12 awans z rzędu do drugiej rundy tych rozgrywek.