Sevilla FCSevilla FC
3 : 0
WikimediaBorussia M'Gladbach
22:36

Gospodarze byli zespołem o klasę lepszym. "Krycha" zagrał dobry mecz, świetne odbiory i przemyślane prostopadłe piłki były dziś wizytówką POLAKA. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Kłania się Państwu Sebastian Chmielak, Dobranoc!

93'

Koniec meczu! Drużyna Krychowiaka pewnie wygrywa! Sevilla - Borussia M. 3:0!

90'

Arbiter dolicza dwie minuty!

89'

Steven N'Zonzi otrzymuje żółtą kartkę za brzydkie przewinienie.

89'

Konoplyanka zaskoczył Sommera, który puścił strzał/ dośrodkowanie z kilkunastu metrów... Borussia na kolanach.

86'

Piłka zagrywana z narożnika trafia do Ukraińca, który podwyższa wynik!

85'

3:0! Konoplyanka!!! Wejście smoka!

84'

Za Reyesa zobaczymy Yevhena Konoplyankę.

83'

Sommer broni strzał Immobile!

80'

Vitolo niecelnie zagrywał w pole karne.

78'

Reyes zagrywał piłkę ręką przy próbie strzału. Czech ma dziś dobre oko.

78'

Reyes z kilku metrów nie trafia! Jak tego nie trafił?!

77'

Trenerzy postanowili dokonać roszad w swoich zespołach, stąd trochę szarpana gra w ostatnich minutach na Ramon Sanchez Pizjuan.

76'

Banega zostaje zmieniony przez Michaela Krohn-Dehli`ego

74'

Goście teraz dłużej utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

73'

Nico Schulz zmienia Hahna.

71'

Za Gameiro melduje się Ciro Immobile

69'

Traore wrzucił w pole karne, a bezrobotny Rico łapie piłkę.

68'

I mamy pierwszą zmianę, za Stindla zobaczymy Mahmouda Dahouda.

67'

2:0! Banega, pewny strzał po ziemi przy prawym słupku bramki Sommera!

66'

Zakotłowało się w polu karnym Borussii. Jantschke wyciął rywala.

64'

Vitolo zagrywał piętką w polu karnym gości, ale żaden z kolegów nie przejął futbolówki.

63'

Reyes zszedł do środka i uderzył na bramkę Borussii, futbolówka przeleciała prawie metr nad bramką.

62'

Raffael trafił w plecy tylko Krychowiaka, głupia strata gospodarzy mogła zakończyć się groźniej.

59'

Koke wypuszczony w uliczkę, wrzucił w pole karne, a Banega uderzył obok bramki!

58'

Uderzenie zawodnika Sevilli pewnie łapie Sommer.

57'

Steven N'Zonzi dwukrotnie próbował dośrodkować. pika wybita przed pola karne, a tam Reyes faulowany.

55'

Kontra gości. Banega stracił piłkę. Thorgan Hazard zagrał ładnie do Raffaela, a ten uderzył sprzed pola karnego tuż obok słupka!

53'

Stindl ląduje w notesiku arbitra.

53'

Przez pięć minut drugiej odsłony działo się więcej niż przez całą pierwszą połowę.

50'

Gamiero uderzył mocno,a le piłka odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do siatki, po chwili arbiter przyznaje rzut wolny dla gości!

50'

Sommer również ukarany kartką.

49'

49'

Kolejny karny dla gospodarzy, co się dzieje! Brouwers ukarany dodatkowo żółtą kartką za przewinienie na Vitolo.

47'

1:0! Gameiro!!! Pewnie wykonany rzut karny pod poprzeczkę!

46'

Vitolo pada w polu karnym, a arbiter wskazuje na jedenastkę!

46'

Gramy, gramy!

21:44

Wracamy na Ramon Sanchez Pizjuan. Za kilka minut zaczynamy.

• Wolfsburg 1 - 0 CSKA Moskwa
46'

Koniec, do przerwy bez bramek na Ramon Sanchez Pizjuan.

45'

Złe wykonanie stałego fragmentu gry, Szwajcar rozpocznie z piątego metra.

45'

Tremoulinas uderzył za lekko! Będzie jedynie korner, broni Sommer.

44'

Pierwszy korner dla gości. Piłka zagrywana z narożnika trafia do Tony`ego Jantschke, ale uderzył on nad bramką.

43'

Gameiro uderzył z 7. metra broni Sommer!

42'

Gameiro pada w polu karnym po starciu z defensorem Borussii. Czech nie wskazuje na jedenasty metr.

41'

Bomba Koke ląduje wysoko nad bramką.

39'

Jedna z nielicznych akcji "Źrebaków", ale Kohr traci piłkę.

38'

Po raz kolejny zakotłowało się w polu karnym gości. Gameiro i Reyes nie zdołali wepchnąć piłki do siatki rywali.

37'

Goście bez rzutu rożnego, celnego strzału.

37'

Reyes zagrywał z rzutu wolnego,a w polu karnym Gameiro pomylił się o centymetry!

35'

Raffael faulował po lewej stronie, kolejny stały fragment gry dla Sevilli.

34'

Banega zagrywał z rzutu wolnego, gospodarze wywalczyli korner.

33'

Tremoulinas powalony przez Traore, rzut wolny dla podopiecznych Emery`ego.

32'

Dalej czekamy na celne uderzenia i tym samym na bramki.

30'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska, a o włos od skierowania futbolówki do bramki gości był Kevin Gameiro!

28'

Sevilla próbuje sforsować ur gości, ale jak na razie bezskutecznie.

26'

Borussia szczelnie broni przed własnym polem karnym. Teraz fauluje ponownie "Krycha"

24'

Jeszcze bez celnego uderzenia w dzisiejszym meczu.

23'

Timothée Kolodziejczak dośrodkowuje w pole karne rywali, a futbolówkę łapie Sommer.

21'

Zakotłowało się w polu karnym Borussii, próbował do bramki trafić Reyes, a chwilę później jeden z jego kolegów. nic z tego!

20'

Pierwsza taka sytuacja, że to przyjezdni długo utrzymują się przy piłce, ale po kilku podaniach piłkę odbiera Krychowiak.

18'

Borussia ewidentnie widzi swoje szanse jedynie w szybkich kontrach, trzeba przyznać, że goście są dobrze zorganizowani.

16'

Dobra, kolejna akcja Vitolo, a po drugiej stronie z 15. metra huknął Ibrahima Traore, ale niecelnie.

13'

Posiadanie piłki: 71% do 29% na korzyść drużyny Krychowiaka.

12'

Andre Hahn złapany na spalonym.

11'

"Źrebaki" nie są w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.

11'

Reyes zagrywał z rzutu wolnego w pole karne, ale wrzutka Hiszpana była za głęboka.

10'

Sevilla bardzo wysoko wychodzi, podopieczni Unaia Emery`ego próbują zdominować rywali.

9'

Reyes powalony w polu karnym, ale nie wydaje się, aby to było przewinienie na jedenastkę.

8'

Coke dośrodkowywał w pole karne, a tam Yann Sommer łapie pewnie futbolówkę.

7'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, a tam Roel Brouwers uderzył głową z kilku metrów tuż obok słupka!

6'

Vitolo trafia w słupek z kilkunastu metrów płaskim uderzeniem , a dobitka Jose Antonio Reyesa powędrowała wysoko nad bramką!

5'

Marco Andreolli wybija dobrze piłkę poza szesnastkę.

4'

3'

Niedokładne, długie podanie na prawe skrzydło wśród przyjezdnych, aut dla Sevilli.

2'

Długo przy piłce utrzymują się gospodarze. Po 60 sekundach Borussia nie dotknęła piłki.

1'

Sevilla występuje w białych strojach, a goście z Moenchengladbach na granatowo.

20:45

Pavel Kralovec zaczyna mecz, gramy!!!

20:44

Hymn Ligi Mistrzów, przywitanie kapitanów i zaczynamy!

20:41

Arbiter wyprowadza zespoły na plac.

20:41

Jest w czym dziś wybierać:

20:40

Świetna atmosfera w Andaluzji, zaraz piłkarze pojawią się ponownie na murawie.

20:33

Dzisiejsze zawody poprowadzi Pavel Kralovec z Czech.

20:33

Rezerwowi Borussii M: Sippel – Christensen, M. Schulz, N. Schulz, Drmić, Hrgota, Dahoud.

20:32

Rezerwowi Sevilli: Soria – Mariano, Krohn-Dehli, Iborra, Konopljanka, Immobile, F. Llorente.

20:29

Oba zespoły energicznie rozgrzewają się na murawie, za kwadrans zaczynamy!

20:27

Lucien Favre natomiast postanowił tak zagrać dziś na Ramon Sanchez Pizjuan:

20:24

tak prezentuje się wyjściowe zestawienie gospodarzy:

20:22

"Krycha" zagra dziś od pierwszej minuty, będzie to debiut byłego zawodnika Reims w elitarnych rozgrywkach.

20:13

Witamy serdecznie. Tak jest, to właśnie dziś rozpoczynamy zmagania w Champions League. Przed nami sptokanie grupy D, Sevilla - Borussia Moenchengladbach. Spodziewamy się wielkich emocji i dobrego występu reprezentanta Polski, Grzegorza Krychowiaka.

11:15

Sevilla - Borussia Moenchengladbach LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Egzamin dojrzałości dla "Krychy"

Dziś rozpoczynają się zmagania w fazie grupowej Champions League. Przed nami ogromne emocje, spektakularne zagrania i to co najważniejsze w piłce, czyli bramki. Na szczęście w elitarnych rozgrywkach zobaczymy sześciu Polaków. Jednym z nich jest Grzegorz Krychowiak, którego Sevilla zmierzy się dziś o 20:45 z Borussią Moenchengladnach.