Niemała niespodzianka w Manchesterze! Juventus, który zaliczył słaby początek w lidze, pokonał na wyjeździe świetnie radzący sobie w Premier League zespół City.

Koniec meczu! Juventus pokonał Manchester City!

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

88'

Ależ uderzenie Toure! Z trudem, ale bardzo dobrze wybronił to Buffon! Rzut rożny

85'

A w Juve zmęczonego Moratę zastępuje Barzagli

84'

Ostatnia zmiana w City. Aguero w miejsce Nasriego, czy uratuje wynik?

81'

Typowa bramka z niczego. Po zagraniu przed pole karne pomocnika Juventusu piłka odbiła się od obrońcy Manchesteru City, dopadł do niej Morata i uderzył sprzed pola karnego! Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki!

81'

GOOOL! Morata na 2:1!

80'

Do końca spotkania 10 minut. Tempo meczu niestety znowu spadło.

78'

Zmiana w Juve. Dybala w miejsce Mandziukicia

76'

Najpierw nieudany atak gości, a po chwili kontrę Manchesteru City zaprzepaścił zbyt słabym rozegraniem na lewe skrzydło Nasri

75'

Druga zmiana w City, z boiska schodzi Kompany, w jego miejsce Otamendi

73'

Do końca spotkania około 20 minut, teraz możemy spodziewać się prawdziwych emocji.

71'

I momentalnie z boiska schodzi Sterling, w jego miejsce zapowiadany De Bruyne

70'

Pogba świetnie dośrodkował z lewej strony w pole karne, tam tor lotu zmienił Mandziukić, który ledwo musnął piłkę i skierował ją do bramki!

70'

GOOOL! Mamy 1:1! MANDZIUKIĆ!

68'

Kevin De Bruyne szykuje się do wejścia na boisko.

67'

Kolarov musiał na chwilę opuścić boisko z powodu urazu, ale już wrócił do gry.

63'

Mogło być 1:1, ale Hart dobrze wybronił uderzenie z bliska Sturaro! Ożywił nam się mecz!

62'

Do sytuacji strzeleckiej doszedł Bony, naciskany przez obrońcę uderzył na bramkę, ale pewnie interweniował Buffon.

59'

Mogło być 2:0, ale kunsztem dwukrotnie wykazał się Buffon!

57'

Do wrzutki z narożnika najlepiej wyskoczył Kompany, który głową nabił Chielliniego. Obrońca Juve ma pretensję do sędziego, bo uważa, że był faulowany, ale pan Skomina jest nieubłagany. Gospodarze prowadzą 1:0!

57'

GOOOL! KOMPANY NABIJA CHIELLINIEGO I JEST 1:0!

57'

Akcja Manchesteru City lewą stroną zatrzymana. Skończyło się na rzucie rożnym

54'

Jak na razie w drugiej połowie więcej do powiedzenia ma Juventus, który częściej przebywa na połowie gospodarzy.

51'

Piłkę z prawej strony pola karnego dostał Morata, ale został zablokowany przy próbie oddania strzału.

48'

Cuadrado wrzucił w pole karne, ale tam Mandziukic faulował i od rzutu wolnego City.

47'

Fernandinho faul na swojej połowie, rzut wolny dla Juve i okazja do wrzutki.

46'

Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Juventusu!

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę bez doliczania minuty! W ostatnich sekundach wiało nudą!

43'

Wolniejsze tempo spotkania w ostatnich minutach pierwszej połowy.

40'

Fernandinho huknął sprzed pola karnego, ostro kręcona piłkę odeszła jednak od bramki i minęła słupek!

39'

Bony przed polem karnym przyjął piłkę, zagrał do Nasriego, który nie zdołał jednak oddać strzału.

38'

Uderzenie sprzed pola karnego Sagni mija bramkę Juventusu. Więcej z gry ma w ostatnich minutach Manchester City

35'

Kolejna okazja City! Po zagraniu Kolarova niewiele zabrakło Bonemu by sięgnąć piłki!

34'

Kolejny nieudany atak Juventusu, szybko powstrzymany przez rywali

32'

Kolejna strata Juventusu, Bony znalazł się w dobrej sytuacji, ale sprzed pola karnego uderzył ponad bramką. Wyraźnie źle trafił w piłkę

30'

Kolejna próba rozerwania obrony Juventusu prostopadłym podaniem nieudana. Piłka w rękawicach Buffona

28'

Po wrzutce z kornera głową obok bramki uderzył Toure.

27'

Akcja Manchesteru City prawą stroną. Silva podał do Kolarova, ten próbował dośrodkować, ale ostatecznie wywalczył rzut rożny.

25'

Daleka wrzutka w pole karne do Moraty, ale ten asekurowany przez dwóch rywali nie miał szans sięgnąć piłki.

24'

Rzut wolny dla City 35 metrów od bramki. Kolarov uderzył bezpośrednio, a odchodząca piłka minęła dalszy słupek, asekurowany przez Buffona.

23'

Fernandinho czysto odebrał piłkę Pogbie, przebiegł kilka metrów i uderzył ponad bramką Buffona

22'

Pogba faulował Toure w środku pola. Od rzutu wolnego szybko wznowili grę gospodarze.

21'

Za mocne podanie do Sagni i od bramki Buffon.

19'

Dobrze zapowiadająca się akcja Juventusu skończyła się na niedokładnym, za słabym odegraniu Mandziukicia na prawe skrzydło.

18'

City coraz śmielej prawą stroną. Tym razem aut na wysokości pola karnego. Po chwili Evra dobrze naciskał rywala i od bramki Buffon.

16'

Manchester City przyspieszył grę i wywalczył rzut rożny. Po wrzutce futbolówka wybita z "szesnastki' gości

14'

Hernanes mocno uderzył z rzutu wolnego sprzed pola karnego! Piłka musnęła słupek z zewnętrznej strony!

12'

Piłka w siatce City, ale sędzia odgwizdał spalonego. Szkopuł w tym, że Pogba na spalonym nie był, a Morata piłki nie dotknął. Można jedynie interpretować, że absorbował uwagę bramkarza. Tak czy inaczej, gola nie ma.

11'

Naciskany przez rywali Buffon zachował zimną krew i zamiast wybijać piłkę na oślep, odegrał ją do Evry, który wyprowadził ją dalej.

10'

Pierwsze dziesięć minut za nami. Na razie poza akcją z samego początku spotkania nie oglądaliśmy groźnych sytuacji.

8'

Za mocna wrzutka Nasriego z prawej strony minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym. Próbował jej sięgnąć Sterling, ale nie dał rady.

7'

Toure faulował rywala i został upomniany przez Damira Skominę.

6'

Efektowną przewrotką wybił piłkę sprzed swojego pola karnego Toure, ale ta wróciła w posiadanie piłkarzy Juventusu.

5'

Pogba uderzył z powietrza sprzed pola karnego, ale obił tylko rywala. Aut.

4'

Pierwsza próba ataku Juventusu, duża liczba podań, ale skończyło się na spalonym Moraty.

2'

To powinna być bramka! Fenomenalna parada Buffona po szybkiej kontrze City. Sterling uderzył w idealnej sytuacji, ale bramkarz Juve pokazał klasę.

1'

Pierwsza akcja Manchesteru City, ale nie przyniosła zagrożenia.

1'

Pierwszy gwizdek! Od środka Manchester City!

20:45

Przywitanie kapitanów. Kompanego i Buffona, wymiana proporczyków klubowych i za moment pierwszy gwizdek.

20:44

Hymn Ligi Mistrzów! Na ten moment czekaliśmy od dawna!

20:43

Witamy na boisku obie ekipy, wyprowadzane przez zespół sędziowski.

20:42

Oba zespoły już w tunelu, gotowe do wyjścia na boisko.

20:20

Zmiany kadrowe, a przede wszystkim odejście kilku kluczowych zawodników (Pirlo, Tevez, Vidal) spowodowało, że na początku sezonu "Juve" prezentuje się bardzo przeciętnie. Jeden zdobyty punkt w trzech ligowych starciach, to fatalny wynik, jak na obrońcę mistrzowskiego tytułu. Podopieczni Massimilano Allegriego dopiero w ostatniej kolejce zremisowali 1:1 z Chievo Verona po bramce z rzutu karnego autorstwa Paulo Dybali. Wcześniej turyńczycy przegrali 0:1 z Udinese oraz 1:2 z Romą. Jedynym plusem ekipy z Piemontu jest zdobycie Superpucharu Włoch (2:0 z Lazio), jednak miało to miejsce ponad miesiąc temu, a więc przed startem rozgrywek Serie A. Oczywiście rozgrywki w pucharach rządzą się swoimi prawami i Juventus wcale nie musi zaprezentować się bardzo słabo. Nie zmienia to faktu, że dzisiejszego wieczoru na Etihad Stadium faworytem będzie Manchester City.

20:15

Manchester City dwukrotnie mierzył się z Juventusem, a miało to miejsce pięć lat temu w Lidze Europy. Obydwa pojedynki zakończyły się wynikiem 1:1. Warto wspomnieć, że City oraz Juventus mierzyły się w fazie grupowej LE z Lechem Poznań. Do dalszego etapu rozgrywek awansował Manchester oraz Lech, a w barwach "Juve" występował wówczas Milos Krasić, zawodnik Lechii Gdańsk.

20:10

W Premier League podopieczni Manuela Pellegriniego radzą sobie znakomicie. Komplet pięciu zwycięstw oraz czyste konto Joe Harta robią wrażenie na przeciwnikach. Manchester City w lidze rozprawił się kolejno z West Bromwich (3:0), Chelsea (3:0), Evertonem (2:0), Watfordem (2:0) i Crystal Palace (1:0). Choć ostatni pojedynek sprawił sporo kłopotów "Obywatelom", którzy dopiero w 90. minucie zdobyli zwycięską bramkę (Kelechi Iheanacho). Kibice angielskiego zespołu mają nadzieję, że świetna dyspozycja na ligowych boiskach przełoży się na dobrą grę w Lidze Mistrzów.

20:05

Znamy już składy obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. City: Wilfredo Caballero, Jesus Navas, Martin Demichelis, Fernando, Kevin De Bruyne, Nicolas Otamendi i Sergio Aguero Juventus: Neto, Andrea Barzagli, Paulo Dybala, Roberto Pereyra, Alex Sandro, Simone Zaza i Mario Lemina

20:00

Witamy w relacji na żywo z hitowego spotkania 1. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Manchester City podejmie Juventus Turyn!

11:11

Manchester City - Juventus LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Starcie gigantów na Etihad Stadium

Dziś rozpoczynają się zmagania w fazie grupowej Champions League. Przed nami ogromne emocje, spektakularne zagrania i to co najważniejsze w piłce, czyli bramki. Jednym z hitów wtorkowych pojedynków jest starcie Manchesteru City z finalistą ubiegłorocznej edycji, Juventusem Turyn. Drużyny trafiły do grupy D, w której mierzyć się będą z Borussią Moenchengladbach oraz Sevillą.

Everton - Manchester City 0:2