Malmoe FFMalmoe FF
90'

Koniec meczu! W Paryżu zgodnie z planem PSG wygrywa pewnie z Malmoe 2:0!

90'

Piłka w siatce Malmoe, ale sędzia gola nie uznał, bo Cavani będący na spalonym, przeszkadzał bramkarzowi w interwencji

90'

Próbuje Rosenberg, ale niewiele mu wychodzi. Napastnik Malmoe na koniec uderzył z dystansu, ale obok bramki

89'

Lavezzi przy linii bocznej minął Wilanda, zagrał przed pustą bramkę, ale tam byli tylko piłkarze Malmoe

88'

Lavezzi na spalonym

86'

Nieudane dośrodkowanie Rosenberga i kapitan Malmoe wyładował swoją frustrację... na chorągiewce w narożniku boiska

85'

Erdal Rakip w miejsce Enocha Adu

85'

Ewequiel Lavezzi za Angela di Marię

84'

Trapp w ostatniej chwili wybił piłkę, bo już pędził do niego Rosenberg

82'

Jeszcze jedna dobra interwencja bramkarza Malmoe, tym razem po dośrodkowaniu van der Wiela

80'

Wiland znakomicie obronił strzał di Marii sprzed pola karnego!

77'

Akcja lewą stroną Rosenberga zakończona ni to strzałem, ni dośrodkowaniem. W każdym razie piłka przeleciała obok bramki

75'

Javier Pastore za Zlatana Ibrahimovicia

72'

W pierwszej połowie sędzia nie pokazał ani jednej kartki, a po przerwie już cztery żółte

71'

David Luiz - za ostre starcie z Djurdjiciem

68'

PSG atakuje dalej. Jeszcze jeden rzut rożny i Wiland broni kapitalnie uderzenie głową Davida Luiza

65'

Marco Veratti - za faul

63'

Rasmus Bengtsson - za faul na di Marii

63'

Cavani mógł strzelić drugiego gola, ale jego strzał obronił Wiland. Cała akcja PSG bardzo dobra, szybka wymiana podań zupełnie rozbiła obronę Malmoe

61'

Z lewej strony dośrodkował Maxwell, lot piłki przedłużył Ibrahimović, a Cavani głową z pięciu metrów pewnie wpakował futbolówkę do siatki

61'

Goool! 2:0 dla PSG po trafieniu Cavaniego!

60'

Godzina gry za nami, a goście z Malmoe jeszcze bez celnego strzału

59'

Maxwell wpadł w pole karne, strzelił mocno z lewej nogi w długi róg, ale zdołał odbić piłkę Wiland

57'

Enoch Adu - za faul na Verattim

56'

Długo rozgrywali swoją akcję goście, ale nie potrafili się zbliżyć do pola karnego PSG i w końcu paryżanie przejęli piłkę. Z ich kontry jednak nic nie wyszło

53'

Po rzucie rożnym niecelnie głową strzelał David Luiz

52'

Groźny strzał di Marii, ale Wiland wyciągnięty jak struna sparował piłkę na rzut rożny

50'

I kolejna próba Ibry, ale tym razem nie dali się ograć obrońcy Malmoe, którzy zabrali piłkę napastnikowi gospodarzy

49'

Po raz kolejny w tym meczu na spalonym złapany został Ibrahimović

48'

Akcja di Marii, który zagrał do Cavaniego, ale Urugwajczyk fatalnie uderzył nad bramką Malmoe

46'

Jedna zmiana w zespole gości. Vladimir Rodić za Felipe Carvalho

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy. PSG - Malmoe 1:0

45'

Rzut rożny dla PSG, ale gospodarze nie podwyższyli już prowadzenia

42'

Rzut wolny dla PSG sprzed pola karnego. Uderzenie Ibrahomivicia jednak nieudane. Szwed strzelił nad poprzeczką

40'

Rzut wolny dla gości. Ale strzał głową Rosenberga zupełnie nieudany. Szwed musiał mocno powalczyć o dojście do piłki z obrońcami PSG

37'

Thiago Silva ucierpiał po starciu z Anasonem, ale Brazylijczyk pozbierał się i wrócił do gry

35'

Berget mógł wyrównać! Zawodnik Malmoe znalazł się w dobrej sytuacji, strzelił w długi róg, Trapp nie sięgnął piłki, ale ta minęła bramkę gospodarzy

34'

Niecelne uderzenie di Marii, ale piłka otarła się o nogę jednego z graczy Malmoe, chociaż sędzia tego nie zauważył

33'

Bramkę mógł zdobyć Matuidi, ale nie trafił w piłkę przy strzale z okolic 10.metra

33'

Goście mają problem, aby wydostać się z piłką z własnej połowy. PSG zamknęło Malmoe i szuka drugiego gola

30'

van der Wiel z prawej strony do wbiegającego w pole karne Verattiego, ale strzał pomocnika PSG zablokowany przez obrońcę Malmoe

28'

Jeszcze jedna centra prawego obrońcy PSG, ale tym razem futbolówkę złapał pewnie Wiland

27'

Pograli gospodarze szybko, z pierwszej piłki w środku pola, prawą stroną ruszył van der Wiel, ale jego dośrodkowanie zatrzymało się na stoperach Malmoe

26'

Rosenberg trafił do siatki PSG, ale gol nie został uznany, bo sędzia odgwizdał faul napastnika na Thiago Silvie

23'

Lewicki odebrał piłkę Verattiemu w środku pola, ale faulował rywala, chociaż Szwed nie zgadza się z decyzją sedziego

22'

Dośrodkowanie Di Marii z rzutu rożnego nie zostało zamienione na strzał przez żadnego z piłkarzy gospodarzy

20'

Miał swoją okazję Ibrahimović, ale w sytuacji sam na sam za lekko uderzył piłkę obok bramkarza Malmoe. Napastnik PSG uderzał jednak z trudnej pozycji

19'

Posiadanie piłki: 67-33 (w procentach)

18'

Berget próbował zejść z lewej strony do środka, ale nie miał pomysłu co zrobić z piłką i w końcu ją stracił

15'

Spalony Ibrahomovicia oraz faule Djurdijicia i Van der Wiela - tyle działo się w trzech ostatnich akcjach

11'

Wiland dobrze ustawiony i bramkarz gości przeciął długie podanie Davida Luiza do napastników PSG

9'

Spróbował przebić się do przodu Matuidi, ale został skutecznie zatrzymany przez piłkarzy Malmoe

6'

Rosenberg sfaulował Davida Luiza i od rzutu wolnego grę wznowił Trapp

4'

Di Maria wykorzystał podanie od Verattiego i ładnie wykończył całą akcję. Mamy zatem pierwszego gola w tej edycji Ligi Mistrzów

4'

Goool! Angel di Maria na 1:0 dla PSG!

3'

Na spalonym dał się złapać Ibrahomivć. PSG od początku spotkania gra ofensywnie, a goście jak można było się spodziewać stawiają na defensywę

1'

Już w pierwszej akcji rzut rożny dla gospodarzy, ale nie było po nim zagrożenia dla bramki Malmoe

20:45

Początek meczu PSG - Malmoe!

20:43

Hymn Ligi Mistrzów i za chwilę zaczynamy!

20:31

W drugim spotkaniu grupy A Real Madryt zagra u siebie z Szachtarem Donieck

20:25

W zespole Malome zagra dziś od pierwszej minuty Oscar Lewicki. Jego nazwisko brzmi bardzo "polsko", ale pomocnik ma pochodzenie niemieckie. Pewnie gdyby mocniej zagłębić się w jego rodzinne korzenie, to pewnie znalazłyby się polskie ślady

20:18

Ibra kontrakt z Malmoe podpisał w 1996 roku. W barwach tego klubu rozegrał 40 ligowych spotkań, w których strzelił 16 goli. W 2001 roku przeszedł do Ajaxu Amsterdam i tak zaczęła się jego podróż po europejskich klubach. Potem grał kolejno w: Juventusie, Interze, Barcelonie, Milanie, a obecnie jest graczem PSG

20:16

Ten mecz będzie szczególny dla asa PSG - Zlatana Ibrahimovicia. Popularny "Ibra" jest wychowankiem Malmoe. - Ten mecz wiele dla mnie znaczy. Malmoe jest klubem w którym wszytko się zaczęło. Mam stamtąd wiele dobrych wspomnień, nawet jeśli nie zdobywałem tam trofeów - powiedział Szwed w wywiadzie dla PSG TV

20:12

Do rozpoczęcia meczu jeszcze nieco ponad pół godziny, więc warto zapoznać się z zapowiedzią całej pierwszej kolejki Ligi Mistrzów

20:08

Malmoe - rezerwowi: Andersson - Viendheim, Rakip, Molins, Eikrem, Rodić, Sana

20:07

PSG - rezerwowi: Sirigu - Marquinhos, Kurzawa, Lucas, Rabiot, Pastore, Lavezzi

20:06

Znamy już składy obu drużyn, zatem pozostaje przedstawić jeszcze zawodników, którzy będą dziś rezerwowymi

20:05

W Paryżu już wszystko gotowe na wielkie granie i ogromne emocje

20:03

Na Parc des Princes mistrz Francji Paris Saint-Germain zagra z mistrzem Szwecji Maolme

20:03

Zaczynamy! Zaczyna się najlepsza, najbogatsza i najbardziej pożądana liga świata! Liga Mistrzów czas, start!

13:00

PSG - Malmö LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Sentymentalna podróż Zlatana

Dziś wieczorem Paris Saint-Germain zmierzy się na własnym stadionie z Malmö FF w meczu inaugurującym fazę grupową Ligi Mistrzów. Ten mecz będzie szczególny dla asa PSG - Zlatana Ibrahimovicia. Popularny "Ibra" jest wychowankiem Malmö, lecz Szwedzi raczej nie powinni się spodziewać taryfy ulgowej.