Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskiedrwęca
6 : 1
Olimpia OlsztynekOlimpia Olsztynek
93'

Koniec meczu. Finisparkiet Drwęca rozbiła 6-1 Olimpię Olsztynek po golach Domżalskiego, Kostkowskiego, Wieczorka, Millera, Kajcy i Głowińskiego. Honorowego gola dla gości zdobył Konrad Rusiecki. Za relację dziękuje Adam Wielgosiński.

92'

Paweł Alancewicz ukarany żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym.

92'

Dominik Głowiński! 6-1! Katastrofalny błąd bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk i praktycznie sam ją sobie wpakował do bramki.

91'

Arbiter dolicza dwie minuty.

90'

Michała Millera zmienia Miłosz Małachowski.

88'

Okres gry bardzo bezbarwnej. Ani jednym, ani drugim zbytnio się nie chce.

85'

Dominik Głowiński trafia w słupek!

82'

Jarosława Wieczorka zmienił Dominik Głowiński.

81'

Sebastianowi Czapie zabrakło centymetrów, by zdobyć gola. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

79'

Sebastian Czapa wkręcił w ziemię obrońcę, po czym cofnął piłkę w kierunku Grzegorza Domżalskiego, którego uprzedził defensor rywala z interwencją.

77'

Hubert Słomiński zmienia Marcina Kajcę.

75'

Sebastian Czapa otrzymuje żółtą kartkę za faul w polu karnym przeciwnika.

73'

Prostopadłe zagranie między obrońców, Rusiecki miał przed sobą tylko golkipera i nie pozostało mu nic innego, jak trafić do siatki.

72'

Konrad Rusiecki zmniejsza stratę. 5-1.

70'

Kamil Stankiewicz trafia do siatki, ale gol niezaliczony, spalony.

68'

Wrzutka z prawej strony boiska, Filip Francuz niecelnie główkuje.

66'

Marcin Kajca miał Grzegorza Domżalskiego, któremu mógł wyłożyć piłkę na pustą bramkę, jednak zagrał indywidualnie i trafił wprost w bramkarza.

63'

Sebastian Czapa zmienia Adriana Świątka.

63'

Rzut wolny w okolicach dwudziestego metra, Marcin Kajca świetnie przymierzył.

62'

Marcin Kajca na 5-0! Pogrom.

61'

Zejer za mocno zagrał w kierunku Francuza. Dośrodkowanie tego drugiego niecelne, od bramki wznowi Kamil Czapla.

59'

Drwęca spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Zawodnicy Olimpii próbują zawiązać pressing, ale nic z tego.

56'

Wrzutka Marcina Kajcy w kierunku Adriana Świątka zbyt mocna.

53'

Karola Narojczyka zmienia Paweł Duch.

53'

Za Cezarego Sobolewskiego wchodzi Konrad Rusiecki.

53'

Aż trzy zmiany w drużynie gości. Za Sebastiana Kowalskiego wchodzi Mateusz Zejer.

52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, akcję zamykał Marcin Kajca, który głową zgrał piłkę do Millera.

51'

Michał Miller na 4-0!

51'

Strzał Michała Millera z kilku metrów broni Rafał Miara.

49'

Michał Miller wyłożył "patelnię" Jarosławowi Wieczorkowi, ale w ostatniej chwili wrócił obrońca i wyjaśnił sytuację.

47'

Prostopadłe podanie do Adriana Świątka. Napastnik Drwęcy źle przyjął piłkę i ją stracił.

18:00

Arbiter rozpoczął drugą połowę gry.

45'

Do przerwy Drwęca Nowe Miasto Lubawskie prowadzi z Olimpią Olsztynek aż 3-0 po golach Domżalskiego, Kostkowskiego i Wieczorka. Gospodarze zdecydowanie zdominowali rywali i wszystko wskazuje na to, że na trójce się nie skończy.

43'

Marcina Wronkę zmienia Artur Szymula.

41'

Akcja dwa na dwa. Atak Drwęcy przerwany przez niecelne podanie Domżalskiego do Świątka.

39'

Kolejna składna akcja. Obrona Olimpii została rozklepana, Wieczorek miał otwartą drogę do siatki.

38'

Jarosław Wieczorek na 3-0!

36'

Adrian Świątek miał znakomitą sytuację do podwyższenia wyniku. Uderzał dwoją prawą, stosunkowo gorszą nogą i piłka po jego strzale minęła słupek.

35'

Pierwszy strzał Olimpii w tym meczu. Zza pola karnego uderzał Mateusz Różowicz.

33'

Kamil Czapla zmuszony do interwencji poza polem karnym, jednak wszystko w granicach przepisów. Było gorąco pod bramką Finishparkietu Drwęcy.

31'

Za nami okres nudnej gry w środku pola. Żadna z ekip nie była w stanie wypracować sobie przewagi.

28'

Adrian Kuciński był sam na sam z bramkarzem, jednak chorągiewka arbitra powędrowała w górę - spalony.

26'

Piłka w siatce Finishparkietu Drwęcy po strzale Pawła Alancewicza. Arbiter nie uznał jednak bramki ze względu na pozycję spaloną.

24'

Faul Arkadiusza Kucińskiego na wysokości pola karnego. To może być groźna sytuacja dla Olimpii.

22'

Dośrodkowanie w pole po ziemi Marcina Kajcy wybite przez obrońców na rzut rożny.

20'

Kolejna próba z dalszej odległości, tym razem Jarosława Wieczorka.

18'

Strzał z dystansu Marcina Kajcy. Piłka o centymetry minęła bramkę.

16'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i rosły stoper zdobywa gola głową.

15'

Damian Kostkowski i mamy 2-0!

13'

Zawodnicy przyjezdnych długo rozgrywali akcję, by zagrać długie podanie do Mateusza Różowicza, który był na spalonym.

11'

Kapitalna okazja Grzegorza Domżalskiego. Na drodze do bramki stał tylko bramkarz, a pomocnik uderzył wprost w niego.

9'

Krótki okres gry, kiedy Olimpia utrzymuje się przy piłce. Zawodnicy Finishparkietu Drwęcy nie kwapią się do jej odbioru.

6'

Prostopadłe podanie od Marcina Kajcy do Adriana Świątka, temu zabrakło kilkunastu centymetrów do pokonania bramkarza gości.

4'

Składna akcja po wyrzucie piłki z autu i kapitan biało-niebieskich, Grzegorz Domżalski, strzela pierwszego gola!

4'

Wysoki pressing Drwęcy skutkuje rzutem z autu na wysokości szesnastego metra od bramki rywala.

4'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, Adrian Świątek główkuje, ale niecelnie.

2'

Pierwsza akcja Drwęcy zakończona niecelnym podaniem. Do piłki nie doszedł Arkadiusz Kuciński.

16:59

Mamy pierwszy gwizdek!

16:55

W zeszłej kolejce Finishparkiet Drwęca pokonała na wyjeździe Huragan Morąg 1-0 po golu z rzutu karnego Marcina Kajcy. Olimpia zaś przegrała 2-1 z ŁKSem Łomża.

16:50

Przed własną publicznością debiutuje dziś bramkarz Finishparkietu Drwęcy, Kamil Czapla, który niegdyś był bramkarzem Lecha Poznań.

16:45

To spotkanie będzie rewanżem za finał wojewódzkiego Pucharu Polski z zeszłego sezonu. Wówczas w karnych wygrała Olimpia.

16:40

Arbitrem głównym dzisiejszego meczu jest Patryk Kępka. Asystować mu będą Jarosław Wilga i Krzysztof Kapela.

16:35

Znamy podstawowe składy obu ekip. Ławka rezerwowych Finishparkietu Drwęcy: Paprocki, Głowiński, Słomiński, Małachowski, Marcfeld, Folc, Czapa. Ławka rezerwowych Olimpii: Macoch, Szymula, Zejer, Duch, Rusiecki, Żórański.

16:30

Dzień dobry! Rozpoczynamy relację z meczu III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek.