Udinese CalcioUdinese Calcio
22:43

Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

96'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Giuseppe Meazza w Mediolanie!

95'

Gol! Gol! Gol! Eder! 3:1 dla Interu!

94'

Yuto Nagatomo wykonuje solową akcję, ale nie jest w stanie stworzyć sobie okazji, bo zostaje zatrzymany przez przeciwników. Sędzia liniowy sygnalizuje rzut z autu. Wykonuje go Udinese.

93'

Inter wykonuje szybki rzut rożny niezwłocznie wznawiając grę.

92'

Zdravko Kuzmanovic w twardej próbie sił, Domenico Celi odgwizdał faul.

91'

Giovanni Pasquale dośrodkowuje, ale Samir Handanovic z łatwością przechwytuje piłkę.

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89'

Obrona przeciwników jest czujna i wybija niebezpieczne dośrodkowanie, które wykonał Silvan Widmer. Piłka jest poza boiskiem. Drużyna Udinese wywalczyła rzut rożny.

86'

Duvan Zapata ukarany żółtym kartonikiem.

85'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Bruno Fernande, wchodzi Emil Hallfredsson.

85'

Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Jonathan Biabiany, wchodzi Danilo D'Ambrosio.

83'

Ivan Perisic otrzymał podanie i znalazł sobie dogodną pozycję do oddania strzału z granicy pola karnego, ale strzał ten został zablokowany. Rzut rożny dla Interu.

82'

Ivan Perisić otrzymał żółtą kartkę za dyskusje.

81'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Felipe, wchodzi Ryder Matos.

79'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Mauro Icardi, wchodzi Eder.

78'

Cyril Thereau otrzymał zagranie na granicy pola karnego i wykończył akcję strzałem pod poprzeczkę. Strzał okazał się zbyt słaby, więc dobrze przygotowany Samir Handanovic bez problemu poradził sobie z piłką.

76'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Edenílson Andrade dos Santos, wchodzi Giovanni Pasquale.

76'

Jonathan Biabiany podaje, a Stevan Jovetic strzela głową do pustej bramki!

75'

Gol! Gol! Gol! Stevan Jovetic! 2:1 dla Interu!

73'

Jonathan Biabiany dośrodkowuje w pole karne, próbując znaleźć jednego z kolegów z drużyny, ale jeden z obrońców przeciwnika wybija dośrodkowanie. Drużyna Inter ma szansę na gola z rzutu rożnego.

71'

Stevan Jovetic próbuje podać tak, żeby piłkę odebrał Geoffroy Kondogbia, ale mu się nie udało. Zamiast tego jeden z obrońców wybił piłkę.

69'

Yuto Nagatomo próbuje znaleźć jednego ze swoich kolegów z drużyny, ale podaje zbyt mocno i szansa na powodzenie akcji przepada.

67'

Mauro Icardi dobrze odebrał dokładne podanie na krawędzi pola karnego. Szybko próbuje pokonać bramkarza delikatnym strzałem. Niestety, piłka przelatuje nad poprzeczką.

65'

Geoffrey Kondogbia ukarany żółtą kartką.

64'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Juan Jesus, wchodzi Ivan Perisić.

64'

Marcelo Brozovic otrzymuje podanie i strzela z dalszej odległości, jednak zostaje zablokowany.

61'

Danilo został ukarany żółtą kartką.

60'

Posiadanie piłki po 60. minutach spotkania: Inter (67%) - Udinese (33%)

58'

Mauro Icardi został złapany na spalonym.

56'

Felipe Melo popisał się piękną akcją. Dobrze przyjął piłkę, spojrzał na bramkę i strzelił z granicy pola karnego.

54'

Rzut rożny wykonał Marcelo Brozovic, ale został on wybity przez obronę Udinese.

52'

Cyril Thereau otrzymuje fantastyczne podanie i strzela z krawędzi pola karnego, ale piłka trafia w poprzeczkę.

50'

Edenilson odebrał podanie na końcu pola karnego, wycelował i uderzył. Jego strzał poszybował w kierunku prawego dolnego rogu bramki, ale Samir Handanovic był na posterunku.

48'

Marcelo Brozovic przedarł się w pole karne, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy.

46'

Na razie bez zmian w obu drużynach.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszam na 15. minut przerwy.

44'

Mauro Icardi marnuje dogodną okazję, by trafić z główki do bramki z głębi pola karnego.

43'

Marcelo Brozovic wbiegł szukając sobie miejsca i oddał strzał z linii pola karnego, ale jeden z obrońców zablokował piłkę.

41'

Juan Jesus fauluje rywala. Udinese wykona rzut wolny.

39'

Stevan Jovetic skutecznie wykorzystuje podanie od Mauro Icardiego i trafia do pustej bramki Udinese!

37'

Gol! Gol! Gol! Stevan Jovetic! 1:1! Mamy remis na Giuseppe Meazza!

33'

Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Inter (70%) - Udinese (30%)

31'

Stevan Jovetic otrzymał żółtą kartkę.

29'

Mauro Icardi uderzył w odbitą piłkę, ale ta poszybowała wysoko nad poprzeczką. Od bramki Orestis Karnezis.

27'

Niezła próba Geoffroya Kondogbii, który oddaje potężny strzał, ale ten zostaje zablokowany przez obrońcę.

25'

Bruno Fernandes posyła niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne, ale narożnik zabezpiecza obrońca gospodarzy.

23'

Mauro Icardi próbował podać piłkę między obrońców, ale nie znalazł tam żadnego ze swoich kolegów z drużyny.

21'

Marcelo Brozovic na pozycji spalonej. Piłka dla gości.

19'

Marcelo Brozovic dostaje podanie głęboko w pole karne. Znalazł sobie trochę miejsca do wykonania strzału i posyła piłkę w lewy dolny narożnik. Na jego nieszczęście została ona wybita przez jednego z graczy obrony, który wspaniale odpiera atak rywala.

17'

Marcelo Brozovic wykonuje niebezpieczne dośrodkowanie. Obrona przeciwnika przechwytuje piłkę i unika niebezpieczeństwa. Rzut rożny dla Interu.

15'

Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Inter (77%) - Udinese (23%)

13'

Piłka zostaje przejęta po tym jak, Marcelo Brozovic próbował przejść, dryblując pomiędzy zawodnikami drużyny przeciwnej. Od bramki Orestis Karnezis.

11'

Co za uderzenie! Cyril Thereau wykazał się dużym opanowaniem w polu karnym, gdy oddał strzał z pierwszej piłki w lewy dolny róg bramki.

9'

Gol! Gol! Gol! Cyril Thereau! 0:1 dla Udinese!

8'

Edenilson wykonuje podkręcone dośrodkowanie w pole karne, jednak zbyt blisko bramkarza. Samir Handanovic przechwytuje piłkę.

6'

Seria rzutów rożnych dla gości.

4'

Marcelo Brozovic wykonuje rzut rożny, ale obrona Udinese jest gotowa, żeby wybić piłkę i nie dopuścić do zdobycia gola.

2'

Pierwsza groźna akcja Interu. Gospodarze od wrzutu z autu.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

20:45

Witam serdecznie! Przed nami mecz 35. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Interem Mediolan a Udinese Calcio.