Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, godz. 17:00
2 : 1
AC MilanAC Milan
95'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Stadio Marc'Antonio Bentegodi w Weronie. To był kolejny bardzo emocjonujący mecz w tej kolejce! Ostatecznie Hellas Werona pokonał AC Milan 2:1! Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

95'

Co za gol! Luca Siligardi bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego tuż przed polem karnym Milanu pokonuje Gianluigiego Donnarumma! Gol na wagę zwycięstwa!

95'

Gol! Gol! Gol! Luca Siligardi! 2:1 dla Werony!

94'

Akcja na wagę trzech punktów dla gospodarzy!Tuż przed polem karnym ręką zagrywał Keisuke Honda i mamy rzut wolny dla Werony!

92'

Przewaga Werony w rzutach rożnych (13), a Milan (6).

91'

Końcówka meczu bardzo emocjonująca dla kibiców! Akcja za akcję! Cios za cios!

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Groźny atak piłkarzy Milanu, ale ostatnie podanie zostało zablokowane i wyleciało poza boisko. Rzut rożny dla gości.

86'

Posiadanie piłki po 85. minutach spotkania: Korona (36%) - Górnik (64%)

84'

Szybki kontratak Milanu. Carlos Bacca po indywidualnej akcji uderza niecelnie obok bramki Pierluigiego Golliniego.

82'

Piłkarze z Werony mocno przycisnęli gości na ich połowie, a kolejny atak został zakończony wywalczeniem rzutu rożnego.

80'

Pierwsza okazja Luiza Adriano na zdobycie gola, ale został on złapany na pozycji spalonej.

78'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Jose Mauri, wchodzi Luiz Adriano.

77'

Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Giampaolo Pazzini, wchodzi Luca Checchin.

77'

Kolejna przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Giampaolo Pazzini.

76'

Rzut rożny dla gości, ale nie przyniósł drużynie żadnej korzyści.

74'

Doskonałą okazję na zdobycie kolejnego gola miał Juan Gomez, ale jego strzał doskonale obronił golkiper gości.

73'

Giampaolo Pazzini płaskim uderzeniem koło prawego słupka zdobywa bramkę na wagę remisu!

72'

Gol! Gol! Gol! Giampaolo Pazzini! Mamy 1:1 w Weronie!

71'

Za dyskusję z arbitrem żółtą kartkę otrzymał Jose Mauri.

71'

Alessio Romagnoli zagrał ręką w swoim polu karnym. Verona będzie miała okazję na zdobycie gola kontaktowego!

69'

Jeremy Menez był bliski zdobycia gola po dobitce. Ostatecznie piłka wyszła na rzut rożny.

67'

Pierwsza żółta kartka dla piłkarzy Milanu. Ukarany został Cristian Zapata.

65'

Goście mieli dużo szczęścia w tej akcji! Giampaolo Pazzini strzelał w kierunku bramki, ale w ostatnim momencie został zablokowany przez obrońcę Milanu.

63'

Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Pierluigi Gollini.

61'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Paweł Wszołek., wchodzi Juanito Gomez.

60'

Solowa akcja Carlosa Bacci, który sprytnym uderzeniem chciał pokonać Pierluigiego Golliniego. Golkiper gospodarzy pewnie złapał futbolówkę.

58'

Kolejne przerwanie akcji gości. Eros Pisano zagrał piłkę ręką i tym samym mieliśmy rzut wolny dla piłkarzu Milanu.

56'

Goście ruszyli z atakiem na połowie Werony, ale akcja została zatrzymana faulem. Okres zwiększonego posiadania piłki przez piłkarzy Milanu.

54'

Pierwszy strzał w drugiej połowie oddał Romulo Caldeira, ale ten poleciał zdecydowanie obok bramki Gianluigiego Donnarummy.

52'

Atak boczną strefą boiska gospodarzy, ale ostatnie podanie przeciął jeden z obrońców Milanu. Rzut rożny dla gospodarzy.

50'

Po faulu gości niebezpieczny rzut wolny wykonał Keisuke Honda, ale jego dośrodkowanie wybił na rzut rożny zawodnik Werony.

48'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Michelangelo Albertazziemu.

47'

Na razie bez zmian w obu drużynach.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

47'

Koniec pierwszej połowy. AC Milan prowadzi 0:1 po bramce Jeremiego Meneza. Zapraszam na 15. minut przerwy.

46'

Tuż przed końcem pierwszej połowy celne uderzenie oddał Vangelis Moras, ale bramkarz gości spisał się bez zarzutu.

45'

Sędzia dolicza dodatkowe 2. minuty do pierwszej połowy.

44'

Szybki atak Milanu przerwany faulem gospodarzy. Niestety, jeden z piłkarzy gości został złapany na pozycji spalonej.

42'

Zmasowany atak gospodarzy, zakończonych serią rzutów rożnych. Defensywa gości skutecznie zatrzymuje piłkarzy Werony, wybijając piłkę z własnego pola karnego.

40'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Ante Rebic, wchodzi Romulo Caldeira.

38'

Carlos Bacca trafił do siatki gospodarzy, ale ten gol nie został uznany, ponieważ zawodnik był na pozycji spalonej! Rzut wolny dla gospodarzy.

36'

Piękna zespołowa akcja Werony! Bliski zdobycia był Luca Siligardi, który silnym uderzeniem próbował pokonać Gianluigiego Donnarumma, ale ten był na posterunku!

34'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Mattia De Sciglio, wchodzi Luca Antonelli.

33'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, ale również bez większej korzyści. Obrońcy wyjaśnili sytuację oddalając zagrożenie spod swojej bramki.

31'

Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Verona (36%) - Milan (64%)

29'

Piłkarze Milanu przeprowadzili składną akcję zakończoną celnym uderzeniem Jeremiego Meneza. Pierluigi Gollini zmuszony był do interwencji, aby zapobiec utracie gola.

27'

Seria fauli po obu stronach boiska. Sędzia Marco Di Bello ma trochę roboty w tym spotkaniu.

25'

Po utracie bramki gospodarze szybko chcieli odpowiedzieć rywalom, ale Eros Pisano był na pozycji spalonej. Rzut wolny dla gości.

23'

Piękna kontra zespołu gości. Bramkarz zapoczątkował akcję, następnie serią podań goście przedostali się pod pole karne gospodarzy. W tym momencie Keisuke Honda zdecydował się oddać strzał z dystansu, ale piłka odbiła się obok bramkarza gospodarzy i wpadła pod nogi Jeremiego Meneza, który precyzyjnym uderzeniem zdobył pierwszego gola otwierającego wynik spotkania!

21'

Gol! Gol! Gol! Jeremy Menez! 0:1 dla Milanu!

21'

Kolejna interwencja bramkarza gości, który broni strzał Ante Rebicia.

19'

Podopieczni Luigi Delneriego wypracowali pierwszy rzut rożny. Dośrodkowanie okazało się nieskuteczne, bowiem futbolówkę wybili obrońcy gości.

17'

Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Verona (28%) - Milan (72%)

15'

Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Mattia De Sciglio.

13'

Kolejny atak gospodarzy zakończony celnym uderzeniem głową Giampaolo Pazziniego, jednak bramkarz gości łapie piłkę bez problemu.

11'

Cristian Zapata na pozycji spalonej. Rzut wolny dla gospodarzy.

9'

Kolejny atak Milanu prawą stroną boiska zakończony zablokowanym dośrodkowaniem. Pierwszy rzut rożny dla gości.

7'

Pierwszy atak gości zakończony niecelnym dośrodkowaniem Erosa Pisano. Od bramki Gianluigi Donnarumma.

5'

Atak pozycyjny piłkarzy z Mediolanu zakończony faulem ofensywnym na połowie gospodarzy.

3'

Pierwszy niecelny strzał z dystansu Riccardo Montolivo. Od bramki Pierluigi Gollini.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają goście w białych koszulkach.

16:56

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę stadionu w Weronie.

16:56

Witam serdecznie wszystkich sympatyków ligi włoskiej! Przed nami kolejny mecz 35. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Hellas Verona a AC Milan!