Niedziela, 24 kwietnia 2016, godz. 20:45
ACF Fiorentinawikipedia
1 : 2
Juventus TurynJuventus Turyn
94'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Stadio Artemio Franchi we Florencji. To był kolejny bardzo emocjonujący mecz w tej kolejce! Ostatecznie Fiorentina przegrała 1:2 z Juventusem! Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

92'

Nikola Kalinić przyjął podanie z rzutu rożnego w polu bramkowym i strzelił głową, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Bramkarz byłby bezradny!

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Nikola Kalinic nie dał rady pokonać bramkarza, próbując strzelić z okolicy jedenastego metra w prawy dolny róg bramki. Gianluigi Buffon przewidział jego intencje dokładnie i wyskoczył, aby zatrzymać ten atak.

90'

Juan Cuadrado faulował w polu karnym i gospodarze mają rzut karny!

90'

Faul w polu karnym i żółta kartka dla Juana Cuadrado.

88'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Stephan Lichtsteiner, wchodzi Juan Cuadrado.

84'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Paul Pogba, wchodzi Kwadwo Asamoah.

84'

Alvaro Morata otrzymał żółtą kartkę.

83'

Alvaro Morata był we właściwym czasie i na właściwym miejscu. Odebrał odbitą piłkę w polu karnym i trafił do bramki gospodarzy!

83'

Gol! Gol! Gol! Alvaro Morata! 1:2 dla Juventusu! Ale emocje!

82'

Przeciwnicy popełnili olbrzymi błąd. Nikola Kalinić dostał piłkę na skraju pola karnego i uderzył ją bezpośrednio do bramki.

81'

Gol! Gol! Gol! Nikola Kalinić! Mamy 1:1!

78'

Matias Fernandez oddał obiecujący strzał z rzutu wolnego z około 25 metrów. Piłka leciała w środek bramki, ale bramkarz obronił strzał.

76'

Marcos Alonso dobijał piłkę z brzegu pola karnego. Nie udało mu się jednak przebić przez zawodników znajdujących się między nim a bramką.

74'

Milan Badelj zdecydował się na oddanie strzału, jednak piłka nie miała szans na przebicie się przez mur obrońców.

72'

Żółta kartka dla Daniela Rugani.

70'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Paulo Dybala, wchodzi Alvaro Morata.

66'

Mauro Zarate znalazł wspaniałą okazję! Oddał strzał z krawędzi pola karnego, piłka przeleciała ze świstem obok lewego słupka!

64'

Mauro Zarate wrzucił piłkę z rzutu rożnego, ale dobrze ustawiony Gianluigi Buffon był przygotowany i wybił ją poza boisko.

62'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Cristian Tello, wchodzi Matias Fernandez.

61'

Nikola Kalinic wykonał piękną akcję. Podbiegł do podania głęboko w pole karne i płasko strzelił w lewą stronę bramki. Bramkarz pięknie obronił wypychając piłkę przed słupek. Rzut rożny dla Fiorentiny.

61'

Cristian Tello przepuścił świetną okazję próbując strzelać na bramkę z krawędzi pola karnego. Gianluigi Buffon wspaniale obronił piłkę, który wpadłaby w prawy dolny róg bramki. Piłka wychodzi na róg. Fiorentina będzie miała okazję do stworzenia groźnej sytuacji przy bramce przeciwnika.

59'

Paul Pogba próbował trafić z rzutu wolnego z około 20 metrów. Bramkarz mógł stać spokojnie, ponieważ kompletnie chybił. Piłka poleciała nad poprzeczką.

57'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Gonzalo Rodriguez otrzymał żółty kartonik.

55'

Gonzalo Rodriguez oraz Davide Astori zgrali się ponownie, żeby znaleźć miejsce dla niekrytego kolegi.

53'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Josip Ilicić, wchodzi Mauro Zarate.

53'

Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Josip Ilicic.

51'

Marcos Alonso nie umiał znaleźć tym podaniem żadnego z kolegów na polu karnym i piłka została zablokowana.

48'

Na razie bez zmian w obu drużynach.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

46'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszam na 15. minut przerwy.

45'

Sędzia dolicza tylko 1. minutę do pierwszej połowy.

44'

Marcos Alonso pierwszy ustawia się w polu karnym i wyskakuje do wysokiego podania z rzutu rożnego. Oddaje dobry strzał z główki, ale piłka mija bramkę tuż obok lewego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Juventus.

43'

Mario Lemina wykonał dokładne podanie, które odebrał Stephan Lichtsteiner kontrolując piłkę w przyjęciu.

41'

Mario Mandzukic po odebraniu podania zdobywa bramkę piorunującym strzałem z pola karnego. Głową asystował Paul Pogba!

39'

Gol! Gol! Gol! Mario Mandzukic! 0:1 dla Juventusu!

37'

Atak pozycyjny gości. Znacząca przewaga Juventusu.

35'

Juventus prezente piękną grę podaniami. Wymieniają serię krótkich podań i czekają na dobry moment na rozpoczęcie ataku.

33'

Cristian Tello zmarnował ogromną szansę! Kibice już zaczynali świętować, gdy po genialnej indywidualnej akcji oddał potężny strzał z końca pola karnego. Piłka poszybowała w kierunku lewej strony bramki, ale Gianluigi Buffon wykonał kluczową dla akcji obronę!

31'

Patrice Evra nie mógł prześlizgnąć piłki dalej i akcja została przerwana. Piłka jest poza boiskiem. Drużyna Juventus wywalczyła rzut rożny.

29'

Niezwykłą szansę na zdobycie bramki miał teraz Milan Badelj. Oddał błyskawiczny strzał z krawędzi pola karnego! Bramkarz miał niesamowite szczęście, bo piłka przeleciała zaledwie kilka centymetrów obok prawego słupka.

27'

Stephan Lichtsteiner posłał dośrodkowanie w pole karne, ale Ciprian Tatarusanu wybiegł na przedpole i pewnie chwycił piłkę.

25'

Paulo Dybala wystrzelił piłką tuż zza linii pola karnego, jednak jego próba została zablokowana przez obrońcę. Sędzia liniowy wskazał na rzut rożny dla Juventusu.

23'

Federico Bernardeschi strzelił z pierwszej piłki w lewy dolny róg bramki, ale bramkarz zatrzymał strzał i znakomicie obronił. Piłka jest poza boiskiem. Drużyna Fiorentina wywalczyła rzut rożny.

21'

Gol, który zdobył Federico Bernardeschi nie został zaliczony, ponieważ był spalony.

19'

Kolejny spalony w tym spotkaniu. Tym razem po stronie gospodarzy.

17'

Sami Khedira złapany na spalonym.

15'

Federico Bernardeschi wykonał dośrodkowanie, ale bramkarz Gianluigi Buffon wyłapuje piłkę.

13'

Stephan Lichtsteiner na pozycji spalonej.

11'

Atak pozycyjny Juventusu. Wrzut z auta dla gosci.

9'

Cristian Tello oraz Nenad Tomovic od początku meczu próbują się odnaleźć poprzez dokładne podania. Ci dwaj są zdecydowanie najbardziej zgranymi i najbardziej kreatywnymi zawodnikami swojej drużyny.

5'

Patrice Evra zagrał ładne podanie, które odebrał Paul Pogba.

3'

Josip Ilicic strzelił zza linii pola karnego, ale został zablokowany.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

20:42

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Stadio Artemio Franchi we Florencji.

20:41

Z kolei Juventus Turyn wygrał na własnym stadionie z Lazio Rzym 3:0

20:40

W ostatniej kolejce Fiorentina przegrała na wyjeździe z Udinese 1:2.

20:40

Na ten moment podopieczni Paulo Sousy zajmują 5. pozycję w tabeli, natomiast podopieczni Massimiliano Allegriego są na 1. miejscu włoskiej Serie A.

20:38

Witam serdecznie wszystkich sympatyków ligi włoskiej! Przed nami kolejny mecz 35. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Fiorentiną a Juventusem Turyn!