Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, godz. 19:00
Carpi FCCarpi FC
1 : 0
21:00

Carpi wygrało na własnym stadionie z Empoli 1:0 po golu Kevina Lasagna. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

95'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni w tym spotkaniu.

93'

Żółta kartka również dla zawodnika Carpi Matteo Mancosu.

93'

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Massimo Maccarone.

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Lorenzo Lollo.

87'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Marco Zambelli, wchodzi Luca Bittante.

86'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Leandro Paredes, wchodzi Massimo Maccarone.

85'

Lorenzo Pasciuti zagrał dokładne podanie dokładnie tam, gdzie znajdował się Kevin Lasagna. Znalazł on trochę miejsca w polu karnym i zdobył gola dla Carpi!

88'

Gol! Gol! Gol! Kevin Lasagna! 1:0 dla Carpi!

84'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Jerry Mbakogu, wchodzi Matteo Mancosu.

82'

Jerry Mbakogu zakończył swoją akcję podaniem, jednak Kevin Lasagna nie przyjął go, bo było ono zbyt mocne.

79'

Żółta kartka dla Raffaele Bianco.

76'

Fabrizio Poli pociągnął rywala za koszulkę. rzut wolny dla Empoli.

73'

Dośrodkowanie w pole karne wykonał Manuel Pucciarelli, a Riccardo Saponara świetnie przyjął piłkę.

70'

Manuel Pucciarelli już podniósł ręce do góry, ale bramkarz obronił jego strzał wycelowany w górny lewy róg. Rzut rożny dla Empoli.

68'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Marcel Buchel, wchodzi Daniele Croce.

65'

Za faul na przeciwniku żółtą kartę otrzymał Leandro Paredes.

64'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Antonio Di Gaudio, wchodzi Jonathan de Guzman.

62'

Jerry Mbakogu po doskonałej akcji oddał strzał główką, ale piłka przeleciała obok bramki Alberto Pelagottiego.

60'

Manuel Pucciarelli dograł płaskie podanie z narożnika pola karnego, jednak jeden z obrońców wybił piłkę.

58'

Sędzia odgwizduje faul ofensywny Paolo Valeriego. Rzut wolny dla gości z Empoli.

56'

Jerry Mbakogu dośrodkował w pole karne, ale Alberto Pelagotti pewnie złapał futbolówkę.

54'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Marco Crimi, wchodzi Kevin Lasagna.

53'

Manuel Pucciarelli zdobywa bramkę, ale sędzia jej nie uznał! Arbiter dopatrzył się faulu.

51'

Kolejne dośrodkowanie, ale tym razem po stronie Carpi. Lorenzo Pasciuti podaje w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę wybija jeden z obrońców gości. Rzut rożny dla Carpi.

49'

Zawodnik Empoli Marcel Buchel dośrodkował w pole karne gospodarze, ale piłka nie znalazła żadnego obrońcy.

47'

Czwarta żółta kartka w tym spotkaniu! Ukarany został Marco Zambelli.

47'

Na razie bez zmian w obu drużynach.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy mamy bezbramkowy remis. Zapraszam na 15. minut przerwy.

45'

Sędzia dolicza tylko 1. minutę do pierwszej połowy.

44'

W odpowiedzi do ataku ruszyli zawodnicy Carpi i wywalczyli rzut rożny.

42'

Ale okazja dla Empoli! Marcel Buchel znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale ten drugi wyszedł z tego pojedynku zwycięski!

40'

Kolejna składna akcja podopiecznych Marco Giampaolo. Goście wywalczyli rzut rożny.

38'

Ładna akcja gości lewą stroną boiska. Niestety Riccardo Saponara dośrodkował prosto pod nogi obrońcy dospodarzy.

36'

Lorenzo Lollo znalazł się po raz kolejny w dogodnej pozycji, ale jego strzał poleciał nad bramką gości.

34'

Jerry Mbakogu został złapany na pozycji spalonej. Rzut wolny dla Empoli.

32'

Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Carpi (38%) - Empoli (62%)

30'

Trzecia żółta kartka w tym spotkaniu! Ukarany został Lorenzo Lollo.

28'

Rzut wolny po faulu gości został zmarnowany przez Manuela Pucciarelliego. Jego dośrodkowanie zostało przejęte przez obrońców Empoli.

25'

Sędzia Paolo Valeri pokazał czerwoną kartkę Levanowi Mchedlidze! Goście do końca spotkania będą grać w osłabieniu!

23'

Jedna z niewielu akcji Empoli od początku spotkania. Piotr Zieliński miał dobry zamysł podania swojemu koledze, ale jego wykonanie okazało się niedokładne.

21'

Druga żółta kartka w tym spotkaniu. Otrzymał ją Marco Crimi.

19'

Raffaele Bianco był wykonawcą rzutu wolnego, jego dośrodkowanie przyjął Gaetano Letizia, ale finalne uderzenie okazało się niecelne. Od bramki Alberto Pelagotti.

18'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Uros Cosić otrzymuje żółtą kartkę.

17'

Lorenzo Lollo został złapany na pozycji spalonej. Rzut wolny dla gości.

15'

Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Carpi (39%) - Empoli (61%)

13'

Kolejna atak gospodarzy. Tym razem dośrodkował Antonio Di Gaudio, ale jego podanie zostało zablokowane przez zawodników gości.

11'

Kolejna dogodna akcja Carpi zakończona niecelnym uderzeniem Lorenzo Lollo. Od bramki Alberto Pelagotti.

9'

Gospodarze dalej w posiadaniu piłki na połowie Empoli. Marcel Buchel fauluje zawodnika gospodarzy. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zamieniono na drugi rzut rożny dla Carpi.

7'

Pierwszy niebezpieczny atak gospodarzy zakończony zablokowanym dośrodkowaniem. Pierwszy rzut rożny dla Carpi.

5'

Spokojna gra obu drużyn w środku pola.

3'

Gospodarze grają w białych koszulkach, natomiast gości są ubrani w niebieskie stroje.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

18:59

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę.

18:58

Witam serdecznie wszystkich sympatyków ligi włoskiej! Przed nami mecz 35. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Carpi FC a Empoli!