Akcja Luca Rizzo. Jego strzał jednak trafia w obronę.

Zmiana w zespole gospodarzy. Seydou Keita w miejsce Daniele De Rossiego.

Wolej Diego Perottiego przelecieł tuż nad słupkiem gości. Bardzo groźny strzał!

87'

Bologna próbuje grać pressingiem, co przynosi efekty. Roma ma momentami problem, żeby wykonać poprawną akcję.

83'

Mohamed Salah próbuje pokonać bramkarza strzałem z dystansu. Piłka przechodzi obok prawego słupka.

82'

Kontuzjowany Domenico Maietta opuszcza boisko. Za niego wchodzi Emil Krafth

80'

Domenico Maietta prosi o pomoc medyczną. Mamy przerwę w grze.

79'

Diego Perotti wpadł w pole karne, chciał podać do lepiej ustawionego partnera, jednak piłkę wybijają piłkarze gości.

78'

Żółtą kartę za nadmierną ostrość otrzymuje Marios Oikonomou.

76'

Prostopadłą piłkę dostaje Sergio Floccari, jednak świetnie z bramki wyszedł Wojciech Szczęsny, który uprzedził zawodnika Bologny.

73'

Francesco Totti ponownie podaje piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców powstrzymuje akcję.

71'

Ofensywna zmiana w zespole Romy. Na boisko wchodzi Edin Dżeko. Schodzi z niego Stephan El Shaarawy.

70'

Bardzo dobra akcja AS Romy. Mohamed Salah otrzymał piłkę i pomknął prawą stroną, jednak jego dośrodkowanie piłkarze Bologny wybili na rzut rożny.

70'

Antonio Rudiger faulował. Rzut wolny dla gości.

67'

Świetna wrzutka w głąb pola karnego Francesco Tottiego, jednak Stephan El Shaarawy nie dobiega do piłki. Uprzedza go Antonio Mirante.

64'

Świetny strzał z dystansu Francesco Tottiego! Piłkę z największym trudem broni Antonio Mirante!

63'

Matteo Brighi chciał się przedrzeć na wolne pole, ale sytuację wyjaśniają obrońcy AS Romy.

62'

Mohamed Salah zagrywa piłkę ręką przez co piłka dla Bologny.

59'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Adam Masina. W jego miejsce wchodzi Marios Oikonomou.

58'

Diego Perotti dośrodkowuje w pole karne, jednak osamotniony Miralem Pjanić nie zdołał dojść do piłki.

56'

Adam Masina fauluje zawodnika Romy, jednak Totti minimalnie za mocno dośrodkowuje w pole karne.

54'

Kolejne świetne podanie Francesco Tottiego, jednak minimalnie chyba Stephan El Shaarawy.

50'

GOOOLLL Dla gospodarzy! Francesco Totti podał w pole karne. Piłkę odbiera Mohamed Salah i pokonuje bramkarza Bologny z najbliższej odległości!

49'

Sergio Floccari staje oko w oko z Wojciechem Szczęsnym, jednak piłkę obronił Wojciech Szczęsny!

47'

Mohamed Salah blisko zdobycia gola, jednak piłka po jego uderzeniu trafia w słupek!

46'

Druga połowa rozpoczęta.

46'

Zmiana w zespole Romy. Z boiska schodzi Iago Falque. Na boisko przy wielkich brawach wchodzi Francesco Totti.

21:44

Piłkarze AS Romy szybko wyszli na murawę, w bojowych nastrojach na drugą część spotkania

21:36

Jak na razie optycznie przeważają piłkarze AS Romy, jednak Bologna gra bardzo zdyscyplinowanie i bez błędów indywidualnych. Druga połowa zapowiada się bardzo interesująco!

45'

Sędzia Davide Massa zakończył pierwszą połowę.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty.

43'

Zmiana w drużynie Bologny. Boisko opuszcza Godfred Donash, a wchodzi na nie Erick Pulgar.

42'

Dobrego dośrodkowanie w pole karne nie wykorzystał Stephan El Shaarawy, który kopnął piłkę niecelnie w sam środek bramki.

40'

Dobre dośrodkowanie Alessandro Florenziiego, jednak dobrze na przedpolu gra Antonio Mirante , który przecina lot piłki.

38'

Kolejny rzut rożny dla AS Romy.

36'

Żółta kartka dla Ibrahima Mbaye za nadmierną ostrość.

34'

Mohamed Salah dośrodkowuje w pole karne, jednak dobrze spisał się Masina. Rzut rożny dla gospodarzy.

30'

Mohamed Salah próbował uruchomić partnerów podaniem w pole karne, jednak dobrze spisują się obrońcy gości.

25'

GOOLLL dla Bologny! Juan Zuniga dośrodkowuje, a Luca Rossettini wykańcza akcję strzałem głową!

24'

Ależ szansa dla Romy! Po podaniu z głębi pola sam na sam bramkarzem wyszedł Mohamed Salah, jednak bramkarz sparował jego strzał, a niecelną dobitkę wykonał Miralem Pjanic!

21'

Luca Rizzo dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale obrona przeciwnika wybija piłkę na rzut rożny. Było blisko gola samobójczego!

19'

Diego Perotti trafia głową obok słupka.

18'

Luca Rizzo dopuścił się faulu. Rzut wolny dla AS Romy.

17'

Stephan El Shaarawy pokonał bramkarza z najbliższej odległości, jednak sędzia odgwizduje spalonego!

15'

Ibrahima Mbaye dobrze dośrodkował piłkę, jednak wyłapuje ją Wojciech Szczęsny.

14'

Stephan El Shaarawy próbował przedrzeć się lewą stroną, jednak dopuścił się faulu w ataku.

12'

Mamy pierwszy rzut rożny dla Bologny.

9'

Miralem Pjanic próbował zagrać prostopadłą piłkę do jednego z kolegów, jednak piłkę wybijają obrońcy drużyny przeciwnej.

6'

Piłkarze Bologny bronią się całym zespołem i Roma ma problemy ze stwarzaniem sytuacji.

3'

Bardzo mocny strzał oddaje Iago Falque, jednak Mirante zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

2'

Dośrodkowanie w pole karne Bologny trafia do Iago Falque, jednak piłkę wybijają obrońcy.

1'

Zaczynamy! Bologna rozpoczyna.

20:42

Dzisiejszy mecz będzie sędziował Davide Massa.

20:12

Bramkarz Romy, Wojciech Szczęsny tracił gola w sześciu ostatnich spotkaniach. Z pewnością zrobi w dzisiejszym spotkaniu wszystko, aby zachować czyste konto.

20:07

Witam! Za nieco ponad pół godziny rozpocznie się mecz pomiędzy AS Romą, a Bologną. Na relację ze Stadio Olimpico zaprasza Mateusz Wojciechowski.