Davide Massa kończy mecz! Torino dzieli się punktami z Lazio

93'

Belotti powstrzymany przed polem karnym. Po chwili Zappacosta uderzył na wiwat z 16. metrów. Przesadził z siłą.

91'

Zappacosta nie dobiegł do prostopadłego podania. Byłby nawet na straconej pozycji, bo naprzeciw niego było 2-3 piłkarzy Lazio.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Molinaro opatrywany przez medyków Torino. Szybko wraca na murawę.

88'

Ależ ożywienie w ofensywie Lazio od wejścia Keity! Dostał piłkę od Djordjevicia i strzela obok wychodzącego z bramki Padelliego... i obok lewego słupka!

88'

Anderson strzela z woleja daleko od bramki Padelliego.

87'

Kamil Glik faulowany przez rozpędzonego Milinkovicia-Savicia. Polski kapitan rozgrywa bardzo dobry mecz.

85'

Joel Obi wchodzi za obitego Giuseppe Vivesa na ostatnie kilka minut.

84'

Obrona Lazio radzi sobie z górną piłką. Ta szybko trafia pod nogi Zappacosty, ale został powstrzymany przez Braafheida.

83'

Belotti powalony przez Braafheida w prawym narożniku pola karnego. Napastnik gospodarzy domagał się od sędziego kartki dla Holendra.

81'

Immobile! To nie jest jego dzień! "Położył" w sytuację sam na sam Marchettiego, po czym... podał mu piłkę!

81'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Bruno Peresa na murawie melduje się Davide Zappacosta.

79'

Danielle Baselli wchodzi za Marco Benassiego.

78'

Argentyńczyk uderzył przy lewym słupku, Padelli rzucił się w drugi róg.

78'

LUCAS BIGLIA PEWNIE!!!

77'

Indywidualna akcja Keity, który został zaatakowany przez Molinaro. Sędzia wskazuje na "wapno"!

75'

Kamil Glik minął się z piłką. To samo Djordjević. Futbolówka przeszła przez całe pola karne.

74'

Torino ma coraz większe problemy z atakami rzymian. Rzut wolny z prawej strony boiska.

73'

Balde Keita zmienia Miroslava Klose

71'

Molinaro z problemami wybija piłkę sprzed nosa Klose. Piłka poleciała tuż nad poprzeczką. Lazio coraz bliżej doprowadzenia do remisu

69'

Marco Parolo faulem taktycznym powalił rozpędzonego Peresa. Żółta kartka.

68'

Padelli paruje strzał Andersona na rzut rożny. Bez zagrożenia.

67'

Padelli intuicyjnie broni strzał Milinkovicia-Savicia z lewej strony pola karnego! Po chwili Parolo obił dalszy słupek bramki gospodarzy!

66'

W odpowiedzi Molinaro zagrywa przed pole karne do Immobile. Ten przepuszcza piłkę do Benassiego, który uderzył bardzo wysoko nad poprzeczką.

65'

Jeszcze raz Anderson. Przejął piłkę na 20. metrze i... zgłupiał. Chciał początkowo strzelać, ale zmienił zdanie - zdecydował się na podanie do będącego na spalonym Klose. Zagrał bardzo źle. Padelli od bramki.

63'

Pokazał się Anderson, który przez ponad godzinę "statystował". Jego anemiczne zagranie w pole karne zostało przechwycone przez Kamila Glika.

62'

Ta kontra Torino mogła przynieść podwyższenie prowadzenia! Popędził co sił Peres prawą stroną i posłał ostrą piłkę w pole karne do Belottiego. Ten uderzył na wślizgu nad poprzeczką! Jeszcze napastnik był na spalonym.

60'

Milinkowi-Savić w roli prawoskrzydłowego. Przegrywa pojedynek z Morettim.

60'

Jeszcze raz dalekie podanie do Klose. Piłkę przechwytuje Padelli.

59'

Klose pada na murawę po walce bark w bark z Morettim. Nie było faulu obrońcy gospodarzy.

58'

Milinković-Savić strzela pasówką z 16. metra. Udany blok dwóch-trzech zawodników Torino.

57'

Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie na Stadio Olimpico w Turynie. Afriyie Acquah upomniany przez arbitra

56'

Belotti strzela głową nad bramką Marchettiego.

55'

Peres przedarł się w pole karne Lazio z dziecinną łatwością. Wślizg Hoedta wybija piłkę na rzut rożny.

54'

Centra Parolo podbita przez interweniującego wślizgiem Kamila Glika wpada w pole karne za plecami Klose. Dobra druga połowa w wykonaniu kapitana gospodarzy.

53'

Kapitalny przerzut Kamila Glika na lewą flankę do Molinaro. Ten po przyjęciu piłki dośrodkował w "szesnastkę" do Acquaha, którego strzał został zablokowany.

51'

Immobile już składał się do strzału głową po centrze z prawej strony. Jak spod ziemi wyrósł Milinković-Savić.

51'

Abdoulay Konko upomniany "żółtkiem". Pierwszy gracz gości w protokole sędziowskim w tym dziale.

50'

Ostre dośrodkowanie Konko z prawego skrzydła. Piłka minęła 3-4 zawodników Lazio i spadła pod nogami Peresa. Ten wybija jak najdalej.

49'

Faul taktyczny Bruno Peresa i żółta kartka.

48'

Kontra Torino spaliła na panewce przez Acquaha, który źle przyjmował piłkę. Ta odbiła mu się od ręki, co zauważył sędzia.

47'

Belotti na spalonym.

47'

Podanie w "szesnastkę" do Klose okazało się za mocne. Reprezentant Niemiec do tej pory nie strzelił bramki w Serie A w tym sezonie!

46'

Z lekkim opóźnieniem zaczyna się druga połowa! Torino przystępuje do niej bez zmian, Lazio z dwiema przed przerwą.

13:29

Powracamy na Stadio Olimpico w Turynie na drugą połowę meczu Torino - Lazio. Gospodarze prowadzą po golu Belottiego. Rzutu karnego nie wykorzystał Immoibile.

Jak będzie przebiegać druga polowa?

47'

Po doliczeniu dwóch minut Davide Massa kończy pierwszą połowę. Torino prowadzi z Lazio "tylko" jedną bramką, którą zdobył Belotti. "Jedenastkę" zmarnował Immobile.

45'

W momencie dośrodkowania Djirdjević był na spalonym.

44'

Biglia ustawia piłkę 33 metry od bramki Padelliego. Jedna z ostatnich akcji w pierwszej połowie.

43'

VIvies popędził przez połowę boiska. Widział wysuniętego na 5. metr Marchettiego. Podjął decyzją by lobować bramkarza - decyzja dobra, wykonanie już nie. Piłka poleciała ponad metr nad poprzeczką.

42'

Padelli wznawia grę gospodarzy po nieudanej akcji Lazio.

41'

... a Sergej Milinković-Savić wchodzi za Danilo Cataldiego

40'

Podwójna zmiana w Lazio! Edson Braafheid zmienia Senada Lulicia....

37'

Kamil Glik wraca do gry!

36'

Kamil Glik walczył o górną piłkę z Klose. Przegrał starcie. Dodatkowo ucierpiał - krótka przerwa w grze. Po chwili schodzi z boiska, ale powinien szybko wrócić.

36'

Immobile faulowany przez Lulicia na prawej stronie boiska, przy polu karnym.

34'

Kolejna kontra Torino. Peres zagrał na "klepkę" z Immobile. Jego strzał z 18 metrów trafił w Bisevaca.

33'

Gospodarze radzą sobie. Jednak poszła kontra po błędzie Biglii. Osaczony przez czterech piłkarzy Lazio przebiegł z piłką przez połowę boiska i strzelił tuż obok prawego słupka!

33'

Świetna interwencja Kamila Glika, który wybił piłkę przed nosem Klose! Kapitan Torino umiejętnie wybił piłkę na rzut rożny. A gdyby się pomylił, to byłby gol Niemca, albo samobójczy!

31'

Benassi na lewej stronie! Za mocne, przeciągnięte dośrodkowanie i Marchetti z "piątki".

29'

Immobile przejął piłkę na 23. metrze. Stał na wprost bramki i zdecydował się na strzał. Trafił w Bisevaca.

28'

Świetna centra z lewej strony do Belottiego. Marchetti piąstkuje piłkę na rzut rożny!

27'

Gol Belottiego...

... i przestrzelony karny Immobile

25'

Niecelny strzał Parolo zza pola karnego. Jeszcze swoje dodał pressing Molinaro. Padelli od bramki.

24'

Padelli łapie piłkę dośrodkowaną przez Konko z prawej strony boiska.

23'

Giuseppe Vives fauluje w środku pola. Żółta kartka

Wcześniej Marchetti interweniował poza polem karnym, Gospodarze "widzieli" zagranie ręką przez bramkarza Lazio. Sędzia nakazał grać dalej

21'

Immobile przeniósł piłkę nad poprzeczką! Nie ma drugiego gola dla Torino!!!

20'

Belotii powalony przez rywala w polu karnym! "Jedenastka" dla gospodarzy!

18'

Klose przewrany na linii pola karnego przez Kamila Glika! Tam nie można było dopatrzeć się faulu, więc sędzia nakazał grać dalej. Wykorzystał to Djordjević, którego strzał obronił Parelli!

17'

Hoedt w pojedynku z Acquahem na prawej stronie. Reprezentant Ghany został powalony i rzut wolny dla gospodarzy. Lazio wyjaśnia sytuację.

16'

Benassi posyła crossowe podanie przez połowę boiska do Belottiego. Marchetti chwyta piłkę na 14. metrze od własnej bramki.

14'

Padelli łapie piłkę po kolejnym dośrodkowaniu i dalekim wyrzutem zaczął kontrę gospodarzy. W decydującej fazie Immobile podaje za mocno oraz niedokładnie do Belottiego.

13'

Lazio rusza do odrobienia strat. Cataldi powalony przez Wivesa na lewej stronie. Dobre dośrodkowanie Biglii w "szesnastkę". Tam najlepiej ustawiony Maksimović wybija piłkę.

13'

Immobile przedarł się lewą stroną i zagrał na wprost bramki do Acquaha. Jego strzał sparował Marchetti, ale wobec dobitki był bez szans!

12'

GOOL, ANDREA BELOTTI!!!

10'

Peres powalony na lewej stronie przez Andersona. Pomocnik Torino przez dłuższy czas nie podnosił się z murawy. Jednak może grać dalej.

8'

Immobile skutecznie powstrzymany przez Konko. Marokańczyk zaasekurował piłkę by ta wyszła poza linię końcową.

6'

W odpowiedzi składna akcja Lazio. Na lewej stronie pola karnego piłkę dostaje Klose, który od razu wrzuca na 7. metr do Djordjevicia, ale ten jej nie sięgnął.

6'

5'

Atak Andersona prawą stroną nie przyniósł powodzenia. Padelli wznawia grę "od bramki".

5'

Gra przenosi się od jednego pola karnego do drugiego. Im bliżej linii 16. metra, tym większa kopanina.

3'

Bez zagrożenia. Powalczył jeszcze Maksimović, lecz górą obrona Rzymian.

2'

Peres popędził prawą flanką i zagrał płasko w pole karne przyjezdnych. Hoedt nie patyczkował się - wybił piłkę na rzut rożny.

1'

Anderson faulowany w środku pola przez Benassiego. Lazio szybko wznowiło grę, ale akcja została przerwana przed "szesnastką" Torino.

0'

Gwizdek Davide Massy i ze środka zaczynają gospodarze!

12:30

Losowanie stron - Kamil Glik i Lucas Biglia przy arbitrze głównym.

12:28

Wychodzą na murawę! Lazio na błękitno-biało, Torino w bordowych strojach

12:25

Przenosimy się na Stadio Olimpico w stolicy Piemontu! Kibice są gotowi na mecz, za moment na murawę wyjdą zawodnicy!

12:21

Wczoraj odbyły się dwa mecze - Napoli ograło u siebie Chievo Verona 3:1, mimo że przegrywało od drugiej minuty. Natomiast Hellas z Pawłem Wszołkiem w wyjściowym składzie (grał cały mecz) i Dominikiem Furmanem na ławce uległ przed własną publicznością Sampdorii 0:3.

12:19

Gospodarze nie są wygrać u siebie z Lazio od dwóch spotkań. Ostatnio ta sztuka udała się 8 grudnia 2013 r. Wcześniej wspomniane dwa mecze - uwzględniając Puchar Włoch - miały miejsce w poprzednim sezonie.

W rundzie jesiennej górą było Lazio, które wygrało 3:0. Bramki strzelali Lulić i dwukrotnie Anderson.

12:17

Niespełna kwadrans do rozpoczęcia spotkania!

12:15

Obsada sędziowska

• sędzia główny: Davide Massa
  • liniowi: Fabrizio Posado, Pasquale De Meo
  • sędzia techniczny: Mauro Vivenzi
12:12

Przed tygodniem obie ekipy zaznały gorycz porażki. Rzymianie niespodziewanie przegrali u siebie z Sasuolo 0:2, a Torino wróciło na tarczy z Mediolanu, gdzie nie sprostało AC Milan (0:1).

Goście obecnie są na ósmej pozycji z dorobkiem 37 punktów. Do piątego Interu traci 11 "oczek" (gra dzisiaj z Palermo).

Z kolei Torino, które uzbierało pięć punktów mniej od dzisiejszego rywala, jest dwunaste.

12:08

Rezerwowi Torino: Castellazzi, Ichazo - Baselli, Bovo, Farnerud, Lopez, Martinez, Obi, Silva, Zappacosta.

12:06

12:04

Rezerwowi Lazio: Berisha, Guerreri - Braafheid, Candreva, Keita, Kishna, Matri, Mauri, Milinković-Savić, Morrison, Onazi.

12:02

Tomasz Górski, dzień dobry, i zapraszam na maraton z piłką nożną w Ekstraklasa.net!

12:00

Niedzielne spotkania 28. kolejki Serie A zaczniemy w Turynie, gdzie Torino z Kamilem Glikiem w wyjściowym składzie podejmie walczące o europejskie puchary Lazio Rzym. Początek spotkania już za 30 minut!