Torino F.C.Torino FC
22:42

To tyle z Mediolanu, zapraszam do lektury materiałów pomeczowych, które już niedługo na stronie. Relację prowadził dla Państwa Piotr Bernaciak, dobranoc.

22:41

To był mecz bez większej historii. Milan nie zagrał wielkiego meczu, jednak zdołał pokonać Torino. Obie drużyny zagrały dziś bardzo przeciętne spotkanie.

95'

KONIEC SPOTKANIA! MILAN POKONUJE TORINO!

94'

Zostało już tylko kilka sekund, piłka w posiadaniu gospodarzy. Tu już nic nieoczekiwanego się nie zdarzy.

93'

Milan broni się całą drużyną i z kontrą musiał wyjść osamotniony Mario Balotelli, ostatecznie Super Mario traci piłkę po wślizgu Acquaha.

91'

Sędzia dolicza do tego meczu cztery minuty.

89'

Druga zmiana w Milanie, na boisku Mario Balotelli w miejsce Carlosa Bakki.

88'

Posiadanie piłki jest na korzyść gospodarzy, Rossoneri są przy piłce przez 55% czasu. W tej chwili jednak zawodnicy z Turynu nieco poprawiają swoją statystykę, przebywając na połowie Milanu.

86'

Druga zmiana w Torino, Davide Zappacosta szybko zbiega z boiska, aby mógł na nie wejść Josef Martinez.

85'

Wkraczamy w ostatnie pięć minut, a zawodnicy Torino wciąż nie garną się do mocniejszych ataków... dziwi strategia trenera Ventury.

82'

Goście wciąż nie prowadzą szturmu na bramkę Milanu, chociaż zostało im mało czasu. Dośrodkowanie Belottiego pada łupem Donnarummy.

80'

Kevin-Prince Boateng ogląda żółtą kartkę za faul na Emiliano Morettim.

78'

Dopiero pierwsza zmiana w Torino. Daniele Baselli zakończył już swój udział w dzisiejszym meczu, zmienił go Maxi Lopez.

75'

Gospodarze mocno spuścili z tonu, obecnie dużą przewagę ma drużyna Torino.

73'

Ależ strzał z dystansu Ciro Immobile, ale kapitalnie rzucił się Gianluigi Donnarumma! Wybitna interwencja młodego bramkarza!

72'

Bardzo niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Bruno Peresa.

70'

M'baye Niang zmieniony przez Kevina-Prince'a Boatenga.

69'

Ignazio Abate ukarany żółtą kartką, co oznacza absencję obrońcy w następnym meczu. Szykuje się też zmiana...

67'

Wreszcie celne dośrodkowanie na głowę Immobile, jednak napastnik mógł główkować z ostrego kąta, co wykorzystał Donnarumma, łapiąc piłkę.

65'

Z dystansu uderza Ignazio Abate, groźny strzał przelatuje tuż obok słupka bramki Torino!

63'

Goście ze wszystkich sił starają przedostać się pod bramkę Donnarummy, jednak przychodzi im to z niewyobrażalnym trudem. Po akcji Immobile grę znowi golkiper Rossonerich.

61'

Do siatki trafia Carlos Bacca, jednak bramka nie zostaje uznany, ponieważ Kolumbijczyk był na bardzo wyraźnym spalonym. Słuszna decyzja arbitra.

59'

Bonaventura dostał dobre podanie od Carlosa Bakki, oddaje podkręcony strzał, jednak ta próba przelatuje obok słupka bramki Padelliego.

56'

Świetnie rozpędził się Juraj Kucka, jednak zapomniał przy tym oddać piłkę w odpowiednim momencie i ostatecznie oddał niecelny strzał po ziemi w kierunku dalszego słupka.

54'

Bardzo efektowna, kombinacyjna akcja Milanu, zakończona wybitym dośrodkowaniem Keisuke Hondy.

52'

Ciro Immobile siłował się z Cristianem Zapatą w walce przy linii końcowej, pojedynek wygrywa niestrudzony obrońca z Mediolanu.

50'

Słabe rozegranie kornera, futbolówkę wybija wracający w pole karne M'baye Niang.

50'

Ciro Immobile dośrodkowuje, jednak piłka zostaje wybita na rzut rożny. Nieco lepiej grają goście.

48'

Bardzo odważna próba z dystansu Bruno Peresa, z wielkimi problemami na rzut rożny paruje piłkę Gianluigi Donnarumma!

47'

Przed polem karnym Torino pada Andrea Bertolacci, jednak sędzia tym razem nie zdecydował się przerwać gry.

21:51

Wznawiamy spotkanie, przy piłce AC Milan!

21:48

Wracamy na murawę San Siro, za kilka chwil wznawiamy mecz!

21:34

Piłkarze Milanu w końcówce pierwszej części meczu udokumentowali swoją przewagę w tym spotkaniu. Trener Ventura musi mocno zmotywować swoich piłkarzy, ponieważ ich gra nie wyglądała najlepiej. Czekamy na drugą część meczu!

45'

Po tej bramce kończy się pierwsza połowa.

45'

POWTÓRKA RZUTU ROŻNEGO, W WIELKIM ZAMIESZANIU LUCA ANTONELLI WBIJA PIŁKĘ DO SIATKI! 1:0 DLA ROSSONERICH!!!

44'

Wielkie zamieszanie po rzucie wolnym Hondy, ostatecznie po strzale Kucki mamy rzut rożny.

43'

Kamil Glik ogląda zasłużoną żółtą kartkę za niesportowe zatrzymanie Juraja Kucki przed polem karnym.

41'

Kolejna prosta strata gości po za mocnym zagraniu do Davide Zappacosty. Zawodnicy z Turynu mają duże problemy z opuszczeniem własnej połowy.

39'

Piłka trafia przed pole karne do M'baye Nianga, jednak strzał szybuje wysoko nad bramką.

38'

W pojedynku z przeciwnikiem pada Luca Antonelli, będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego, przy piłce Giacomo Bonaventura.

36'

Łapie się za plecy Kamil Glik po powietrznym starciu z Alexem. Wydaje się, że Polak będzie kontynuował grę.

33'

Emiliano Moretti zalicza świetny odbiór, zabierając piłkę spod nóg Keisuke Hondy pod własną bramką. Ważne przejęcie Włocha.

31'

Davide Zappacosta w starciu z Niangiem wywalczył jedynie wrzut z autu, po chwili piłka trafia pod nogi Padelliego.

29'

IMMOBILE! TO POWINIEN BYĆ GOL! Wyborne podanie, włoski napastnik wyszedł sam na sam, w dużej odległości od niego stał Cristian Zapata, jednak były zawodnik Borussii Dortmund trafia tylko w boczną siatkę!

27'

Co za uderzenie Keisuke Hondy, piłka z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę!

26'

Giuseppe Vives fauluje Ignazio Abate 20 metrów od bramki, będzia dogodna szansa dla gospodarzy.

24'

Przytomny odbiór zaliczył Acquah, jednak zamiast odegrać piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Immobile zdecydował się na strzał z dystansu, który został niemal od razu zablokowany.

22'

Ależ blisko Torino! Davide Zappacosta świetnie centruje w pole karne Milanu i Andrea Belotti bardzo bliski zamknięcia akcji wślizgiem!

20'

Dośrodkowanie Daniele Baselliego z rzutu rożnego prosto na głowę Kamila Glika, Polak uderza mocno, ale świetnie broni Donnarumma!

18'

Goście zaczęli grać bardzo zachowawczo, szanują piłkarze zawodnicy Giampiero Ventury.

16'

M'baye Niang faulowany przez Immobile, rzut wolny 35 metrów od bramki Torino.

14'

Świetna interwencja Donnarummy, który wyśmienicie wyszedł z bramki, a następnie sparował do boku dobitkę jednego z przeciwników!

13'

Mocne podanie z połowy Torino, jednak na spalonym słusznie złapany Ciro Immobile.

11'

Afriye Acquah popisał się ładnym zwodem, minął Lukę Antonellego, jednak ponownie posłał piłkę niecelnie w pole karne.

9'

Giacomo Bonaventura dośrodkowuje na jedenasty metr na głowę Alexa, ten kompletnie niepilnowany oddaje jednak za mocny strzał, który przelatuje nad poprzeczką.

8'

Carlos Bacca wywalczył jedynie rzut rożny, choć miał przed sobą pustą bramkę po nieudanym wyjściu Padelliego!

6'

Afriyie Acquah mija dwóch przeciwników i dośrodkowuje z prawej flanki, jednak na miejscu był Alex.

4'

Dośrodkowanie Juraja Kucki zbyt niedokładne, od bramki rozpoczyna Padelli.

2'

Pierwsze dośrodkowanie M'baye Nianga w stronę Keisuke Hondy pada łupem Daniele Padelliego.

1'

Mecz rozgrywany jest w trudnych warunkach, piłkarze rozpoczęli mecz od spokojnej wymiany podań.

20:48

Zaczynamy mecz, przy piłce Torino!

20:47

Sędzią dzisiejszego meczu jest Domenico Celi.

20:44

Zawodnicy już wychodzą na murawę San Siro, za kilka chwil zaczynamy spotkanie!

20:41

Rossoneri będą dziś ustawieni w formacji 4-4-2, w roli napastników Niang i Bacca. Torino w swoim klasycznym 3-5-2, w samym środku formacji defensywnej gości oczywiście Kamil Glik.

20:37

Już za kilka minut zaczynamy mecz!

20:25

Rezerwowi Torino FC: Luca Castellazzi, Salvador Ichazo, Christian Molinero, Joel Obi, Alexander Farnerud, Maxi Lopez, Josef Martinez, Pontus Jansson i Gaston Silva.

20:22

Rezerwowi AC Milanu: Christian Abbiati, Alessandro Livieri, Mattia De Sciglio, Jose Mauri, Jeremy Menez, Alessio Romagnoli, Andrea Poli, Stefan Simic, Mario Balotelli, Kevin-Prince Boateng, Manuel Locatelli i Davide Calabria.

20:20

Do spotkania już niewiele czasu, zapoznajmy się już z ławkami rezerwowych. Zacznijmy od gospodarzy...

20:12

W dzisiejszym meczu szósty Milan zmierzy się z jedenastym Torino. Obie drużyny dzieli w tabeli aż dwanaście punktów. Pozycje w tabeli na pewno nie są powodem do zadowolenia dla żadnego z klubów, dlatego obie ekipy z pewnością nie będą się dziś oszczędzać.

20:02

Znamy już jedenastki, które posyłają dzisiaj do boju trenerzy Mihajlović i Ventura.

19:47

Już za moment poznamy składy obu drużyn!

19:44

W dzisiejszym meczu Rossoneri wystąpią w specjalnych koszulkach, które upamiętniają 30-lecie prezydentury Silvio Berlusconiego.