Juventus TurynJuventus Turyn
16:53

To tyle z Frosinone, zapraszam do lektury materiałów pomeczowych, które już niedługo na stronie. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak.

16:53

Juventus długo się męczył z drużyną beniaminka, jednak ostatecznie udało się pokonać dziewiętnastą drużynę Serie A. Duża w tym zasługa Paulo Dybali, który jest chyba największym plusem tego meczu.

95'

KONIEC MECZU!

93'

Dobry wynik jest szansą na debiut dla Andrei Favilliego. Młody zawodnik na ostatnie minuty zmienia Alvaro Moratę.

91'

DYBALAAAA!!! JUVENTUS DOBIJA FROSINONE, PIĘKNE UDERZENIE SPRZED POLA KARNEGO! 2:0 DLA JUVE!!!

88'

Dobra okazja w końcówce, Pogba biegnie lewym skrzydłem szukając Moraty, jednak podanie Francuza wślizgiem wybija jeden z obrońców.

86'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Daniel Ciofani zmieniony przez 24-letniego Samuele Longo.

85'

Bardzo ostre wejście Roberto Crivello, należała się druga żółta kartka.

84'

Juve szanuje piłkę, gra toczy się teraz bardziej wszerz boiska...

81'

Alvaro Morata faulowany na połowie przeciwnika, jednak... to on ogląda żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem.

79'

Tymczasem w innym ważnym meczu rozgrywanym równolegle Napoli wygrywa 1:0 z Carpi. Taki wynik sprawia, że sytuacja na szczycie Serie A pozostaje bez zmian.

77'

Zmęczony Giorgio Chiellini opuszcza boisko, w jego miejsce pojawia się Daniele Rugani.

76'

Paolo Sammarco ukarany żółtą kartką.

75'

W odpowiedzi serię dryblingów prezentuje Federico Dionisi, jednak w ostatniej chwili piłkę wślizgiem spod jego nóg wybija Giorgio Chiellini.

74'

GOOOOOOOOL!!! JUAN CUADRADO!!! Kolumbijczyk wykorzystuje płaskie dośrodkowanie w pole karne i wyprowadza Juve na prowadzenie!!!

73'

Niesamowity strzał Paulo Dybali, z dużej odległości trafił w spojenie bramki, Leali tylko patrzył się na piłkę!

72'

Zmiana we Frosinone. Yussif Raman Chibsah kończy swój udział w tym meczu, zastąpił go Alessandro Frara.

71'

W drugiej połowie praktycznie nie schodzimy z połowy Frosinone. Gospodarze nie mogą znaleźć sposobu żeby przedostać się pod bramkę strzeżoną przez Buffona.

69'

Ogromna kontrowersja, zawodnicy Juventusu sygnalizują zagranie ręką Blancharda w polu karnym, sędzia przyznał im tylko korner!

66'

Pierwsza zmiana w tym meczu, Stefano Sturaro zmieniony przez Roberto Pereyrę.

65'

Niesamowite! Idealne dośrodkowanie Dybali z rzutu wolnego, Paul Pogba uderza mocno, a piłka turla się tuż obok słupka!

63'

Kolejny raz z boku pola karnego znalazł się Paulo Dybala, zdecydował się tym razem na strzał, który błyskawicznie został zablokowany. Rzut rożny niewykorzystany, ale Juve będzie miało rzut wolny po faulu na Cuadrado.

61'

Chwila przerwy, na boisku opatrywany jest Giorgio Chiellini, Włoch ucierpiał w walce o górną piłkę.

58'

Ponownie w dobrej sytuacji Paul Pogba! Dośrodkowanie z rzutu rożnego dotarło do Francuza, który z najbliższej odległości główkuje wysoko nad bramką!

56'

Kolejny raz z dystansu uderzają goście. Paul Pogba oddał ładny strzał i po interwencji Lealiego Juve ma rzut rożny.

53'

Żółtą kartką za brutalny faul na Cuadrado ukarany został Robetro Crivello.

52'

W odpowiedzi z 30 metrów uderza Juan Cuadrado, jednak prosto w rękawice Lealiego.

49'

Pierwsza próba Frosinone, z trzydziestu metrów strzela Dionisi, piłka przelatuje jednak ponad poprzeczką.

47'

Stara Dama od pierwszych minut drugiej połowy nie schodzi z połowy przeciwnika.

16:02

Gramy, przy piłce Frosinone!

16:01

Za moment wznawiamy mecz!

15:50

Mecz stoi na całkiem niezłym poziomie. Frosinone pokazuje, że absolutnie nie zamierza się poddać i potrafi dzisiaj przycisnąć Juventus. Goście mieli więcej okazji i powinni już zdobyć przynajmniej jedną bramkę, jednak świetnymi interwencjami popisywał się Leali. Czekamy na drugą część meczu!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

JAK ON TEGO NIE STRZELIŁ?! Alvaro Morata marnuje dwustuprocentową okazję, wyszedł sam na sam, miał kilku kolegów obok siebie, mógł odegrać piłkę, a uderzył prosto w bramkarza!

42'

Paulo Dybala odnalazł się z piłką w polu karnym, miał dużo miejsca, jednak z ostrego kąta wolał odegrać piłkę do Paula Pogby - to zagranie kończy się stratą!

39'

Bardzo słabe podanie Pogby do Dybali po drugiej stronie boiska, gospodarze nie wykorzystują jednak swojej szansy na utrzymanie się przy piłce, wybicie Lealiego trafia pod nogi obrońców Juve.

37'

Gospodarzom udało się w końcu przeciąć podanie do Dybali, ale po chwili piłka opuściła plac gry i w jej posiadaniu ponownie są mistrzowie Włoch.

35'

Mecz wygląda trochę jak gra w dziadka. Goście z łatwością wymieniają piłkę między formacjami, a piłkarze Frosinone tylko biegają za nimi, rozpaczliwie próbując przejąć piłkę.

33'

Stefano Sturaro oddaje wyśmienity strzał z dwudziestu metrów tuż przy słupku, ale jeszcze lepiej broni go Leali, dobitka Dybali bardzo niecelna!

31'

W tym meczu ciekawe akcje przeplatane są nieczystymi zagraniami. Zauważalnie obniża to poziom widowiska.

29'

Roberto Crivello z wielką siłą próbował przedostać się przed pole karne, przy czym faulował Stefano Sturaro. Juventus chciał ruszyć z szybką kontrą, piłka trafia do Alvaro Moraty, który jednak w ostatniej chwili został złapany na spalonym!

27'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Frosinone, Alvaro Morata przypadkowo stratowany przez Rosiego, jednak sędzia nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego, mimo krótkiej przerwy w grze.

25'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Juventusu, zawodnicy Frosinone oddali kilka (!) zablokowanych strzałów pod rząd, ostatecznie piłka trafia pod nogi gości, który będą się teraz starać odpowiedzieć swoją akcją.

23'

Paulo Dybala zaprezentował swój niesamowity drybling w polu karnym, podbijał sobie piłkę przez kilka sekund, jednak Adriano Russo ostudził jego zapał, mocnym wybiciem zażegnując niebezpieczeństwo.

21'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się także Paul Pogba, jednak bardzo mocny strzał Francuza szybuje wysoko nad poprzeczką.

19'

Strzał z dystansu w wykonaniu Paulo Dybali w lewy dolny róg bramki, jednak kolejny raz dobrze interweniuje Leali.

17'

Świetne podanie Paula Pogby w kierunku Alexa Sandro, ale w ostatniej chwili piłkę spod linii bocznej na aut wybija Aleandro Rosi. Ważna interwencja zawodnika Frosinone.

15'

Juan Cuadrado fauluje szarżującego Roberto Crivello, jest szansa na dośrodkowanie w wykonaniu ekipy gości. Stały fragment gry jednak zepsuty, przy piłce Juventus.

13'

Ależ było blisko! Daniel Ciofani we wspaniałej sytuacji w polu karnym, dostał wyborne górne podanie od kolegi z zespołu, a jego podcinka przelatuje tuż obok słupka!

11'

Alvaro Morata ekwilibrystycznym uderzeniem z narożnika pola karnego chciał przelobować Lialiego, bramkarz jednak nie dał się zaskoczyć, za co trybuny nagrodziły go oklaskami.

9'

Fatalna strata Juana Cuadrado, który przy próbie wyprowadzenia kontry chciał przerzucić piłkę na drugą flankę, jednak zrobił to bardzo niedokładnie. Teraz przeprasza swoich kolegów za tą niepotrzebną stratę.

7'

Gospodarze słabo radzą sobie w ofensywie. Daniel Ciofani miał duże problemy z przyjęciem górnego podania i jego ekipa traci posiadanie.

5'

Pierwsza dobra okazja dla Juventusu - świetne dośrodkowanie Alexa Sandro prosto na głowę niepilnowanego w polu karnym Stefano Sturaro, którego główka minimalnie mija słupek!

4'

Zawodnicy Frosinone starają się nieco zwolnić zapędy ofensywne mistrzów Włoch. Piłka trafia do Lealiego, który ze spokojem włącza się w rozegranie piłki.

2'

Mecz z werwą rozpoczęli zawodnicy Starej Damy, przed chwilą faulowany był Juan Cuadrado.

15:01

Zaczynamy spotkanie na Stadio Comunale Matusa, zaczęli zawodnicy Juventusu Turyn!

14:58

Piłkarze już wychodzą z tunelu, za chwilę rozpoczynamy mecz!

14:45

Mecz już za kwadrans!

14:41

Przybliżmy także sytuację w tabeli włoskiej ligi. Juventus zajmuje drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do Napoli. Frosinone jest dopiero na 19. miejscu, a do opuszczenia strefy spadkowej potrzeba im oczek.

14:39

Rezerwowi Juventusu: Neto, Rubinho, Stephan Lichtsteiner, Daniele Rugani, Simone Padoin, Mario Lemina, Hernanes, Roberto Pereyra i Andrea Favilli.

14:38

Rezerwowi Frosinone: Massimo Zappino, Francesco Bardi, Alessandro Frara, Robert Gucher, Danilo Soddimo, Samuele Longo, Matteo Ciofani, Luca Paganini, Daniel Pavlović, Massimiliano Carlini i Vasyl Pryyma.

14:35

Do meczu zostało już mniej niż pół godziny, zapoznajmy się więc z ławkami rezerwowych obu ekip.

14:32

Spotkanie w Weronie zakończyło się remisem 3:3 - było to dobre spotkanie, a gospodarze powinni żałować, że nie udało im się wygrać z grającym poniżej swoich możliwości zespołem gości.

14:07

W Weronie mamy remis, Ivan Perisić wyrównuje stan meczu, Inter doprowadza do stanu 3:3, chociaż przegrywał już 3:1.

14:06

Mamy już wyjściowe składy obu ekip!

13:58

Już za moment powinniśmy poznać składy obu drużyn.

13:53

Dzisiaj rozgrywane jest aż osiem spotkań Serie A. W jedynym trwającym obecnie meczu Hellas Verona wygrywa u siebie z Interem 3:2, co jest dużą niespodzianką.

13:45

Witam Państwa, już za nieco ponad godzinę rozpoczynamy mecz beniaminka Serie A, drużyny Frosinone, z będącym w wyśmienitej formie mistrzem kraju, Juventusem Turyn. Na relację na żywo zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!