Niedziela, 10 stycznia 2016, godz. 20:45
Sampdoria Genuasampdoria
1 : 2
Juventus TurynJuventus Turyn
22:52

Ciekawy mecz w Genui z pasjonującą końcówką, jednak zasłużenie triumfuje Juventus! Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak.

95'

W końcówce rzut rożny dla gospodarzy! Wielkie zamieszanie, ale sędzia kończy mecz!

94'

W końcówce za brutalne przerwanie kontry czerwoną kartkę ogląda Moisander.

93'

W ostatnich minutach, co zrozumiałe, przycisnęli gospodarze. Póki co bardzo dobrze w bramce spisuje się Buffon i to on zapobiega stracie bramki.

91'

Sędzia dolicza cztery minuty do drugiej połowy meczu.

90'

Z żółtą kartką jeszcze Sami Khedira.

89'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Paulo Dybala opuszcza boisko, zmienia go Simone Padoin.

88'

Hernanes z żółtą kartką za faul na Cassano. Rzut wolny dla Sampy, dośrodkowanie w pole karne i Zukanović główkuje ponad bramką!

87'

Stadion oburzony nonszalancją Cassano, który w polu karnym zdecydował się na zagranie piętą, jednak stracił piłkę.

85'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy - Eder zmieniony przez Matiasa Rodrigueza.

83'

Znacznie spadło tempo tego spotkania. Sampdoria ograniczyła swoje ataki, choć to powinien być moment rzucenia się do ataku.

80'

Patrice Evra dośrodkowuje w pole karne, mogło się to skończyć bramką samobójczą po interwencji jednego z obrońców, jednak piłkę na linii bramkowej utrzymał golkiper Sampdorii.

78'

Druga zmiana w Juventusie. Simone Zaza pojawił się na boisku w miejsce Alvaro Moraty.

77'

Za mocne podanie Antonio Cassano w pole karne do Vasco Reginiego, zepsuł tą akcję doświadczony napastnik.

75'

Kolejna dobra interwencja Ivana, powstrzymał wślizgiem Paula Pogbę, za co stadion nagrodził go oklaskami. Przy piłce jednak wciąż Stara Dama.

73'

Druga zmiana w drużynie Sampdorii. Edgar Barreto zszedł z boiska, zastąpił go Luis Muriel.

70'

Błyskotliwie rozegrali rzut wolny Dybala i Morata, szybkie zagranie piętą sprawiło że Hiszpan mógł sobie przygotować lepszą pozycję do strzału, ale został zablokowany.

67'

Carbonero uderza z linii pola karnego, tuż obok słupka! Ależ zrobił nam się mecz w Genui!

65'

Reaguje trener Allegri, Stephan Lichtsteiner schodzi z boiska, w jego miejsce pojawił się już Juan Cuadrado.

65'

GOOOOOOL! ANTONIO CASSANO STRZAŁEM PO ZIEMI PO DALSZYM SŁUPKU ZDOBYWA BRAMKĘ KONTAKTOWĄ! JUŻ TYLKO 1:2 PRZEGRYWA SAMPDORIA!

63'

A po drugiej stronie boiska w stuprocentowej okazji był Morata, dostał świetne podanie wprost na głowę, jednak jego "szczupak" mija słupek!

60'

Co za szansa dla Sampdorii! Cassano dorzuca piłkę spod linii końcowej, a Eder uderza głową... obok słupka! Bardzo blisko byli teraz gospodarze!

58'

Odpowiada Juve! Paul Pogba ruszył samotnie z piłką i oddał kąśliwy strzał z dystansu, który mija słupek bramki Sampdorii o mniej niż metr!

57'

Vasco Regini w dobry sposób zabrał się z piłką na lewym skrzydle, jednak sędzia uznał, że w momencie przyjęcia podania był na pozycji spalonej.

55'

Lichtsteiner fauluje wychodzącego z kontrą Cassano, pierwszy raz od dłuższego czasu będziemy gościć pod bramką gości.

53'

Klepali w środku pola zawodnicy Juventusu, po czym świetnym prostopadłym podaniem obsłużony został Dybala. Argentyńczyk nie zdążył do tej piłki, ale to było świetne zagranie - mało brakowało a piłkarz Starej Damy znalazłby się sam na sam z Viviano.

50'

Bardzo długie podanie z linii pomocy w kierunku Antonio Cassano, jednak były napastnik Realu Madryt nie zdążył dopaść piłki. Od bramki wznawia grę Buffon.

48'

Paul Pogba niezwykle ostro fauluje Ivana, za co ogląda zasłużoną żółtą kartkę.

46'

CZY MOŻNA BYŁO LEPIEJ ROZPOCZĄĆ DRUGĄ POŁOWĘ! SAMI KHEDIRA WYKORZYSTUJE PODANIE DYBALI, MAMY 2:0 DLA JUVE!

21:52

Gramy, przy piłce piłkarze Sampdorii!

21:50

Już za chwilę wracamy do gry.

21:37

Juventus nie gra wielkiego meczu. Do przerwy prowadzi po ładnym strzale Paula Pogby, jednak Sampdoria prezentowała się naprawdę ciekawie i potrafiła zagrozić bramce Buffona. Czekamy na dalsze emocje w drugiej części meczu!

45'

Koniec pierwszej części meczu.

45'

Sędzia Paolo Mazzoleni dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

44'

Mocne uderzenie Carbonero z dystansu, ale było równie silne, jak niecelne.

42'

Uderzał Eder, ale zrobił to po prostu źle - trafił prosto w mur. Piłka po chwili w rękawicach Buffona.

39'

Leonardo Bonucci ogląda żółtą kartkę za faul niemal przy samej linii pola karnego, dobra okazja dla Sampdorii.

37'

Roberto Soriano jeszcze w pierwszej połowie zastąpiony przez 20-letniego Davida Ivana.

36'

Jakąś kontuzję złapał Soriano, opuści on boisko.

35'

Kolejne ciekawe zagranie Dybali, niezwykle podkręcone dośrodkowanie skierowane ku bramce Viviano ostatecznie sparowane przez bramkarza za linię końcową.

33'

Korner dla Juventusu, jednak Bonucci wyraźnie faulował Carlosa Carbonero, rozpocznie od bramki Viviano.

31'

Ostre dośrodkowanie Dybali toczące się przy samej linii końcowej wślizgiem wybija na rzut rożny Cassani.

28'

Nie było zagrożenia po tym stałym fragmencie gry gospodarzy. Przy piłce Juventus. Coraz częściej bywamy pod bramką Buffona.

27'

Fernando dośrodkowuje z rzutu rożnego, po czym bardzo... pechowo wybija Evra, dzięki czemu Sampdoria ma kolejny korner.

25'

Regini w pojedynku z Lichtsteinerem przy linii końcowej wywalczył rzut rożny, za co usłyszał oklaski. Może się dziś podobać gra obrońcy Sampdorii.

22'

Hernanes faulowany przy wyjściu z kontrą przez Soriano, był to faul na żółtą kartkę, jednak sędzia nie zdecydował się na wyciągnięcie kartonika. Na własnej połowie rozgrywa Juventus.

19'

Stara się odpowiedzieć Sampdoria, po rzucie wolnym bliski piłki był Eder, jednak przytomnie wybija ją Chiellini.

17'

GOOOOOOOOL!!! PAUL POGBA! Po rzucie wolnym Francuz oddaje strzał lewą nogą i precyzyjnym uderzeniem pokonuje Viviano! 1:0 dla Bianconerich!

15'

Evra centruje w pole karne, a dośrodkowanie dość nieudolnie wybija Regini - mógł wybić piłkę pod nogi kolegi, a ostatecznie posłał ją za linię boczną.

12'

Fernando nie zrozumiał się z Antonio Cassano, doświadczony napastnik nie zdołał przyjąć mocnego podania po ziemi w pole karne Juve i futbolówka w posiadaniu Buffona.

10'

Alvaro Morata zgrał piłkę na lewe skrzydło do Patrice'a Evry, Francuz wywalczył jedynie rzut rożny, jednak Morata zagrał mu zdecydowanie zbyt mocno.

7'

Po rzucie rożnym na strzał przewrotką zdecydował się... Giorgio Chiellini, strzał Włocha jednak mija bramkę strzeżoną przez Emiliano Viviano.

4'

Mecz lepiej rozpoczęli piłkarze Juventusu. Cały czas gościmy pod polem karnym Sampdorii, jednak goście bardzo powoli konstruują swoją akcję.

2'

Już w drugiej minucie goście mieli rzut wolny. Dośrodkowanie Hernanesa spod linii bocznej wybite przez obrońców.

20:48

Zaczynamy mecz, przy piłce zawodnicy Juventusu!

20:44

Piłkarze w asyście sędziów wychodzą już na murawę.

20:38

Powoli przenosimy się już na Stadio Comunale w Genui.

20:24

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami miał miejsce w maju, kiedy to Juventus za sprawą bramki Arturo Vidala zapewnił sobie mistrzostwo Włoch.

20:23

Rezerwowi Juventusu: Neto, Emil Audero, Martin Caceres, Alex Sandro, Simone Padoin, Stefano Sturaro, Kwadwo Asamoah, Mattia Vitale, Juan Cuadrado i Simone Zaza.

20:21

Rezerwowi Sampdorii: Christian Puggioni, Alberto Brignoli, Andrea Coda, Matias Nicolas Rodriguez, Carlos Joaquin Correa, Pedro Pereira, Angelo Palombo, Lazaros Christodoulopoulos, Nenad Krsticić, Luis Muriel, David Ivan.

20:18

Znamy już składy obu drużyn, zapoznajmy się więc również z ławkami rezerwowych.

19:45

Witam Państwa, już za godzinę rozpoczynamy ciekawy mecz Serie A - Sampdoria podejmie u siebie Juventus. Na spotkanie zaprasza Piotr Bernaciak.