AC MilanAC Milan
22:37

To tyle z Rzymu, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, kłaniam się.

22:37

Zasłużony remis, który nie zadowala żadnej ze stron. Przewagę mieli piłkarze trenera Sinisy Mihajlovicia, jednak nie potrafili jej udokumentować drugą bramką. Roma nie wyszła na drugą połowę meczu, to było bardzo słabe 45 minut w wykonaniu rzymian.

94'

Gwizdy na Stadio Olimpico, koniec meczu.

93'

Tu już się raczej nic nie stanie, nikt już nie atakuje zbyt mocno.

91'

Sędzia dolicza trzy minuty do meczu.

88'

Sędzia przerywa grę, aby ukarać żółtą kartką Radję Nainggolana - Belg ogląda kartonik za protesty po braku decyzji sędziego.

85'

Ostatnia zmiana w tym meczu - Giacomo Bonaventura zastąpiony na boisku przez M'baye Nianga.

84'

Alessandro Florenzi próbuje jeszcze jakoś zmienić scenariusz tego meczu, strzał z dystansu jednak pozostawmy bez komentarza...

81'

Po rzucie rożnym pojedynek główkowy wygrywa Bacca - strzela jednak nad bramką! Rozczarowany jest Kolumbijczyk, w Rzymie nadal remis.

78'

Zmiana w zespole gości. Ignazio Abate zszedł już z boiska, w jego miejsce pojawił się Luca Antonelli.

77'

Niecelnie uderza Kevin-Prince Boateng, sędzia zadecydował, że Ghańczyk był jednak na spalonym.

75'

Zagrożenie zażegnane przez Radję Nainggolana, dobra interwencja Belga pod własną bramką.

73'

Znowu gościmy w szesnastce Romy, będziemy mieli rzut rożny.

70'

Jest i zmiana, której domagali się kibice. Sadiq Umar zastąpiony przez Francesco Tottiego.

69'

Chyba pierwszy raz w tej połowie groźniej zaatakowała Roma. Gervinho z pola karnego uderza obok słupka.

68'

Giacomo Bonaventura... ciężko powiedzieć, czy to był strzał, wiadomo jedno - mógł go wślizgiem wykończyć Bacca, jednak nie zdążył do piłki.

65'

Co za napór Milanu, można powiedzieć, że Roma w tej połowie nie istnieje.

64'

Carlos Bacca ładnie utrzymał piłkę w lewym narożniku pola karnego, po czym huknął bardzo mocno w poprzeczkę!

62'

Sinisa Mihajlovic zdenerwowany po ostatniej okazji Milanu kopnął w leżącą na murawie butelkę, za co sędzia techniczny nakazał mu... zejść z boiska na trybuny.

60'

Kolejna świetna szansa dla Milanu! Błąd Rudigera, który stracił piłkę na własnej połowie, Boateng holował ją aż do linii końcowej, a stojący sam przed bramką Juraj Kucka uderza nad poprzeczką!

59'

Carlos Bacca świetnie uwolnił się spod opieki obrońców i wyszedł sam na sam ze Szczęsnym - pojedynek wygrywa golkiper reprezentacji Polski.

57'

Kibice Romy coraz głośniej domagają się wpuszczenia na boisko Francesco Tottiego. Póki co legenda Romy wciąż się rozgrzewa przy linii bocznej.

56'

...pojawia się także Kevin-Prince Boateng w miejsce Luiza Adriano.

56'

Dwie zmiany. Iago Falque zmieniony przez Mohameda Salaha...

53'

Teraz pusty przelot zaliczył Wojciech Szczęsny - Polak minął się z piłką skierowaną do Luiza Adriano - na szczęście dla Polaka piłka minęła linię boczną.

50'

GOOOOOOL! JURAJ KUCKA! Milan doprowadza do wyrównania po główce "Kuco", Słoweniec bardzo dobrze ustawił się w polu karnym i pokonał Szczęsnego, zdobywając swoją pierwszą bramkę w tym sezonie!

48'

W środku pola faulowany Daniele De Rossi przez Bertolacciego. Tym razem obyło się bez kary indywidualnej.

46'

W przerwie Kostasa Manolasa zastąpił Leandro Castan.

21:48

Gramy, przy piłce AC Milan!

21:46

Za chwilę ruszamy z drugą połową meczu!

21:34

Całkiem dobry mecz oglądamy w Rzymie. Roma strzeliła bramkę bardzo szybko, po czym zaczęła umiejętnie się bronić. Nieco lepiej optycznie wygląda jednak Milan. Czekamy na emocje w drugiej połowie!

45'

Gervinho tuż przed przerwą wystawia piłkę przed pole karne do Falque, ten jednak uderza niecelnie - po chwili sędzia kończy pierwszą połowę!

42'

Luiz Adriano fauluje Iago Falque przed polem karnym, dobra szansa dla gospodarzy.

40'

Keisuke Honda przy dośrodkowaniu trafia w rękę Manolasa, sędzie jednak nie odgwizdał przewinienia - błąd sędziego, jednak Milan miał rzut rożny. Dośrodkowanie ze stojącej piłki nie przyniosło zagrożenia bramce Szczęsnego.

37'

Bardzo mocny strzał z dystansu w wykonaniu Alessandro Florenziego - wysoko nad bramką.

34'

Ależ agresywny fragment meczu. Kartkę ogląda także Miralem Pjanić.

32'

Ładna akcja Milanu rozegrana na jeden kontakt, którą mocnym wybiciem poza linię boczną zakończył Antonio Rudiger.

29'

Niezwykle brutalny faul Kostasa Manolasa, dziwne, że ogląda tylko żółtą kartkę.

28'

Żółtko także dla Christiana Zapaty.

27'

Pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu ogląda Juraj Kucka za niesportowe zachowanie.

26'

Ależ interwencja Szczęsnego! Carlos Bacca przypadkowo odnalazł się z piłką w szesnastce Romy, jednak Polak świetnie wyszedł do Kolumbijczyka, skracając kąt. Wydawało się, że Bacca był faulowany, jednak powtórki pokazują, że to była czysta interwencja golkipera wypożyczonego z Arsenalu.

26'

Ależ teraz szarpnął Miralem Pjanić! Świetnie minął Romagnoliego i wystawił piłkę przed samego Donnarummę, piłkę jednak wybija Mexes!

25'

Bonaventura dośrodkowuje jeszcze z rzutu rożnego, uderza Zapata, jednak było to zdecydowanie zbyt słabe uderzenie. Grę wznowi Wojciech Szczęsny.

23'

Wreszcie dobra, dynamiczna akcja Milanu! Kucka mija kilku przeciwników, podaje do Bonaventury, który prezentuje świetny rajd lewym skrzydłem, zakończony jednak zbyt mocnym dośrodkowaniem!

19'

Ależ obrona Donnarummy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał kolejny raz Rudiger, ale uderzenie na poprzeczkę sparował młody golkiper!

16'

Mattia De Sciglio dobrze upilnował Miralema Pjanicia i nie dał mu odebrać piłki w polu karnym. Pierwsza od dłuższego czasu akcja gospodarzy.

13'

Trochę słabszy fragment meczu. Milan stara się zamknąć Romę na jej połowie, jednak póki co próby rossonerich kończą się głównie słabymi wrzutkami Ignazio Abate.

10'

Ależ imponuje Umar! Dostał świetne podanie z linii pomocy, wyprzedził obrońcę i już wychodził sam na sam z Donnarummą, sędzia jednak uznał, że Nigeryjczyk był na pozycji spalonej!

9'

Rajd prawą stroną Abate, jednak dośrodkowanie bez problemu wybija Manolas. Po chwili akcję kończy ponownie strzelając z dystansu sam Carlos Bacca, kolejny raz nie sprawiając problemów Szczęsnemu.

6'

Odpowiada AC Milan - Carlos Bacca oddaje trudny strzał z woleja, który bez problemów wyłapał Wojciech Szczęsny - Polak nawet się nie ruszył.

4'

GOOOOOOOL!!! Miralem Pjanić dośrodkowuje z rzutu wolnego na głowę Antonio Rudigera, który zamyka akcję mocnym strzałem głową! 1:0 dla Romy!

4'

Kolejny raz w akcji Sadiq Umar - 17-letni Nigeryjczyk faulowany 30 metrów od bramki. Z dobrej strony pokazuje się dziś młody zawodnik Romy.

1'

Jak to się mogło rozpocząć?! Sadiq Umar dostał piłkę na linii pola karnego i uderzył mocno w kierunku bramki, ale świetnie broni Donnarumma!

20:46

Zaczynamy mecz, przy piłce zawodnicy AS Romy!

20:43

Piłkarze już pojawili się na murawie.

20:41

Dzisiejszy mecz może przesądzić o stracie posady przez jednego z trenerów, ponieważ obie drużyny spisują się poniżej oczekiwań.

20:40

Piłkarze już w tunelu, za pięć minut zaczynamy!

20:30

Mecz już za kwadrans. Kto wygra hit Serie A na Stadio Olimpico w Rzymie?

20:11

W dzisiejszym meczu do dyspozycji trenera Rudiego Garcii będzie wracający po kontuzji Francesco Totti. Nie wiadomo, czy kapitan Romy pojawi się dziś na boisku, mecz rozpocznie na ławce.

20:10

Spójrzmy na tabelę Serie A. Roma zajmuje piąte miejsce z 33 punktami na koncie, zaś goście z Mediolanu są na siódmej pozycji, mając na koncie 28 punktów.

20:08

Rezerwowi AC Milanu: Christian Abbiati, Davide Calabria, Luca Antonelli, Philippe Mexes, Riccardo Montolivo, Nigel De Jong, Kevin-Prince Boateng, Jose Mauri, Andrea Poli, Antonio Nocerino oraz M'baye Niang.

20:07

Rezerwowi AS Romy: Morgan De Sanctis, Bogdan Lobont, Norbert Gyomber, Leandro Castan, Maicon, Vasilis Torosidid, Emerson, Wiliam Vainqueur, Jose Machin Dicombo, Lorenzo Di Livio, Marco Tuminello, Francesco Totti i Mohamed Salah.

20:04

Oto składy zespołów, poznajmy więc także ławki rezerwowych!

19:43

Za chwilę powinniśmy poznać składy obu drużyn.

19:30

Witam Państwa, już tylko 75 minut dzieli nas od rozpoczęcia hitu Serie A - AS Roma podejmie u siebie AC Milan! Na relację na żywo zaprasza Państwa serdecznie Piotr Bernaciak.