Niedziela, 10 stycznia 2016, godz. 12:30

Koniec! Sensacja na Stadio Giuseppe Meazza! Sassuolo urwało punkty liderowi tabeli!

95'

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Handa wyczuł Berardiego, ale jego strzał był zbyt mocny!

94'

Żółta kartka dla Murillo, który powalił rywala, dość przypadkowo, na murawę. Cóż, przypadek to po prostu nieporozumienie pomiędzy dwójką stoperów Interu.

94'

NIESAMOWITE!!! RZUT KARNY DLA SASSUOLO! CO ZA BŁĄD OBROŃCÓW INTERU!!!

93'

Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

92'

Ajajaj! Berardi nie zdążył do podania Floresa.

91'

Aż pięć minut dłużej potrwa mecz na Stadio Giuseppe Meazza.

90'

Guarin za Medela. Tymczasem seria rzutów rożnych i łatwy strzał Icardiego.

90'

Wprowadzanie kolejnego piłkarza z Bałkanów z nadzieją, że strzeli on zwycięską bramkę to nie był dobry pomysł. Consigli wyraźnie ma na nich jakichś patent, tym razem broni trudny strzał Jovetica.

88'

Neroverdi odbierają piłkę rywalowi na własnej połowie. Szansa na kontratak.

87'

Nie rezygnują goście. Murilo blokuje strzał Defrela.

86'

Zmiana rozpaczy. Jovetić za Kondogbię.

85'

Ljajić vs Consigli zero do miliona. Serb huknął, Consigli sparował. I tak od 85 minut.

84'

Przerwa w grze. Będzie zmiana. Duncan schodzi, na boisku melduje się Blondini.

83'

Icardi napędzał kontratak, więc Magnanelli powalił go na ziemię. Okazja do strzału z rzutu wolnego.

82'

HANDANOVIĆ!!! Kolejna fantastyczna parada Słoweńca! Broni strzał Floresa!

81'

Floro Flores zastąpi Sansone.

80'

Consigli wznawia grę od bramki.

79'

NIE-SA-MO-WI-TE!!! Obrońca zablokował strzał Palacio na pustą bramkę! Wystarczyło trafić w światło bramki i podnieść piłkę, ale Argentyńczyk tego nie zrobił! Peluso bohaterem Sassuolo!

78'

Rzut rożny wywalczyli goście.

77'

Adem Ljajić po raz kolejny. Nawet szturmowcy trafiali do celu częściej niż Serb w dzisiejszym spotkaniu.

76'

Strasznie grzebią się gospodarze w ataku. Próbują wejść z piłką do bramki. Ostatecznie udało się wycofać piłkę do Kondogbii, który oddał strzał, jednak Consigli obronił go bez problemu.

75'

Dobra interwencja Yuto Nagatomo.

74'

Nieudany strzał Domenico Berardiego.

73'

Icardi stracił piłkę, szybko ruszył kontratak Neroverdich. Pierwszy strzał Defrela przynosi rzut rożny.

71'

Defrel wchodzi w miejsce Falcinellego. To może być jeden z ostatnich występów Francuza w barwach Sassuolo. Podobno ofertę za napastnika szykuje Crystal Palace. 15 milionów euro to zdecydowana przesada, ale włodarze Sasol są pewnie innego zdania.

70'

Murillo zdołał oddać strzał, ale daleko mu było do perfekcji. Wciąż bez bramek.

69'

No cóż, Ljajić prosto w mur. Bardziej efektywne od Chorwatów i Serbów z Interu są dzisiaj gołębie krzątające się po murawie.

67'

Ojojoj! Faul Cannavaro tuż przed linią pola karnego, to prawie stuprocentowa okazja do strzelenia bramki z rzutu wolnego. Obrońca Sasol ukarany żółtą kartką.

66'

Przyznacie mi rację? Handanović jest w niesamowitej formie.

65'

Handanović! Duncan ruszył z kontratakiem, zakręcił rywalami i odegrał do Falcinellego. Włoch uderzył z ostrego kąta, ale nie zaskoczył Słoweńca.

64'

Rodrigo Palacio i jego warkoczyk meldują się na boisku. Schodzi Ivan Perisić.

63'

LJAJIĆ! Serb huknął potężnie z około 15 metrów po składnej akcji Nerazzurrich, ale fantastycznie broni Consigli! Piłkarze z Bałkanów nie mają dzisiaj szczęścia.

62'

Kontratak Interu zatrzymany w środku pola. Wcześniej nieco zdezorientowany Missiroli stracił piłkę pod bramką rywala.

61'

Kondogbia faulowany w pojedynku powietrznym.

60'

Medel i Nagatomo wspólnie powstrzymali Sansone.

59'

Brozović próbował strzelać "nożycami". Nie wiem czemu Chorwat uparcie próbuje zdobyć gola, ale powinien zaufać kolegom. Te nożyce nie przecięłyby nawet kartki papieru.

58'

Kontratak Interu. Perisić szukał zagrania wgłąb pola karnego, na linii podania stanął mu Peluso. Rzut rożny.

57'

Handa uprzedza Falcinellego, który próbował dojść do prostopadłego podania od Duncana.

56'

Dośrodkowanie Duncana, lepsi w powietrzu obrońcy Interu.

55'

Wysoki pressing Neroverdich zmniejsza pole manewru mediolańczyków.

54'

Bardzo dobry wślizg Murilo. Uprzedził Duncana.

53'

Nagatomo wybija piłkę. Niebezpieczeństwo zażegnane.

52'

Roberto Mancini musiał dać zawodnikom w kość w szatni. Inter przeważa i odzyskuje kontrolę nad przebiegiem spotkania.

51'

Tak zwany centrostrzał D'Ambrosio. Brzyski zrobiłby to lepiej.

50'

"Klepią" pod polem karnym rywala Nerazzurri, ale niewiele z tego wynika. Szczelne szyki obrony gości uniemożliwiają oddanie strzału.

49'

Dobrze radzi sobie defensywa Sassuolo. Zagrożenie zostało szybko zażegnane.

48'

Ljajić zatrzymany przez Vrsaljko na skrzydle.

47'

Spokojny początek, oprócz wspomnianych faulów niewiele dzieje się na boisku.

46'

Dwa faule w przeciągu 60 sekund. Gorąco od początku drugiej części spotkania.

13:35

Wracamy na Stadio Giuseppe Meazza! Drugą połowę rozpoczynają przyjezdni.

13:27

0:0 do przerwy to rezultat, do którego Nerazzurri są w tym sezonie przyzwyczajeni. Dotychczas wygrali pięć z ośmiu meczów, w których po 45 minutach nie padły bramki. Pozostałe trzy zremisowali.

46'

Minuta doliczona przez arbitra do pierwszej części spotkania kończy się strzałem Brozovica. Gorszym niż poprzednia próba rodem z NFL. Chorwat jest niepocieszony, podobnie jak kibice Interu, którzy musieli oglądać tak grających Nerazzurrich.

45'

Duncan chciał popisać się nieszablonowym zagraniem. Nie jestem przekonany czy na pewno chodziło mu o wykopanie piłki poza końcową linię boiska.

44'

CONSIGLI!!! Dosłownie końcami palców strącił strzał z dystansu Ljajica!

43'

Cannavaro kontra Icardi. Górą ten pierwszy. Nerazzurri ożywili się w ostatnich minutach.

42'

Twardy w defensywie Murilo wygrywa pojedynek siłowy z napastnikiem Sasol.

41'

Przytomne zachowanie Icardiego, który podniósł się z murawy i zagrał piłkę piętą uruchamiając kontratak. Ten zakończył się niecelnym odegraniem do Argentyńczyka.

40'

Bardzo dobra akcja skrzydłem gospodarzy, kończy się jednak dośrodkowaniem w "martwą strefę", gdzie nie było zupełnie nikogo.

39'

Wreszcie ruszył do ataku Inter, ale Nagatomo został powstrzymany przez rywali.

38'

Posiadanie piłki: 31% Inter - 69% Sassuolo. Wymowne.

37'

Rzut rożny dla Sassuolo. W tej statystyce 3:0 dla gości.

36'

BERARDI! Ależ był blisko Włoch! Tuż obok słupka...

35'

29 metrów. Spróbuje prawdopodobnie Berardi.

34'

Żółta kartka. Obejrzał ją Jason Murilo, który brzydkim faulem zatrzymał rywala. Znów okazja do oddania strzału dla gości.

33'

Handanović zaliczył... najwięcej kontaktów z piłką spośród wszystkich zawodników Interu.

32'

Faulowany Nagatomo. Rzut wolny dla Interu.

31'

Kontra gospodarzy, Kondogbia do Icardiego, ten odegrał do wbiegającego w pole karne kolegi, ale piłkę po chwili przejęli przyjezdni.

30'

Nagatomo zatrzymał atak piłkarzy Sasol.

29'

Na potwierdzenie moich słów strzał Brozovica. Strzał, który przyniósłby "bramkę" jedynie w futbolu amerykańskim.

28'

Zagubieni gospodarze, nie mogą przedostać się pod bramkę rywala. Kompletnie bezradni są pomocnicy Interu.

27'

HANDANOVIĆ! ON JEST NIESAMOWITY! Słoweniec przenosi piłkę nad poprzeczką!

25'

Bardzo źle wygląda gra Interu w ostatnich minutach. Trzeci faul Mirandy., trzeci w okolicy pola karnego własnej drużyny. Tym razem w narożniku.

24'

Znów piłka zagrana górą w szesnastkę Interu, tym razem przechwycił ją Handanović.

23'

Fatalne przyjęcie piłki Missorilego niweczy nadzieję na bramkę po dobrym dośrodkowaniu w pole karne.

22'

Neroverdi nie zwalniają tempa, tym razem wywalczyli korner.

21'

HANDANOVIĆ! KAPITALNA INTERWENCJA! Dużo szczęście, ale też dobrego ustawienia przy tym strzale. Bardzo dobre, płaskie zagranie w pole karne, Missiroli trącił piłkę, jednak trafił wprost w Słoweńca!

20'

Faul gospodarzy w środkowej strefie boiska, goście chaotycznie próbują rozegrać piłkę.

19'

LJAJIĆ! Znów pudło Serba! Tym razem po świetnym dośrodkowaniu Nagatomo, napastnik Interu był niepilnowany, ale posłał piłkę ponad poprzeczką...

18'

Perisic ucierpiał w starciu powietrznym.

17'

Ładny zwód D'Ambrosio, zagranie do Icardiego, ten odgrywa na skrzydło, ale dośrodkowanie po raz kolejny padło łupem obrońców Sassuolo.

16'

Jednak strzał. Piłkę wybija ustawiony na krótki słupku Icardi.

15'

Kolejny faul Mirandy, tym razem rzut wolny w bocznej strefie boiska. Okazja do dośrodkowania.

14'

Nerazzurri już nie pierwszy raz w tym spotkaniu zachowali się niepewnie w defensywie. Dla odmiany tym razem to Cannavaro stracił piłkę w okolicach własnej szesnastki.

13'

Handanović! Fantastyczna parada Słoweńca po strzale Sansone!

12'

Rzut wolny. Okazja do strzału z odległości około 27 metrów od bramki Interu. Całą akcję zapoczątkowała niebezpieczna strata Medela, a faulem ratował się Miranda.

11'

Icardi ruszył skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne, jednak tam radzą z nią sobie defensorzy Sasol.

10'

Spokojna interwencja Handanovica, który złapał piłkę po niecelnym zagraniu rywali.

9'

Gra toczy się w środku pola, obydwa zespoły walczą o panowanie w tej strefie boiska.

8'

Dośrodkowanie w pole karne Interu, ale nie było zagrożenia. Piłkarze Sassuolo nie zdołali oddać strzału na bramkę.

7'

Przyjezdni konstruują atak pozycyjny, chcą odpowiedzieć rywalom.

6'

Kolejna okazja Nerazzurrich, tym razem niecelny strzał przewrotką w wykonaniu Ivana Perisica.

5'

Adem Ljajić!!! Świetna akcja Interu, Ljajić w pełnym biegu wyszedł na czystą pozycję i trafił w boczną siatkę bramki Consigliego!

4'

Było blisko! Mauro Icardi otrzymał prostopadłe podanie za plecy obrońców, wyszedł na czystą okazję, ale jego strzał minął bramkę w nieznacznej odległości!

3'

Wciąż jesteśmy na połowie Interu. Gospodarze odpierają ataki i próbują wyprowadzić kontratak.

2'

Neroverdi nie odpuszczają, próba akcji skrzydłem, lecz tam był już Murilo, który powstrzymał rywala.

1'

Wysoki pressing gospodarzy od pierwszej minuty.

12:32

Zaczynamy! Pierwsze kopnięcie piłki w dzisiejszym spotkaniu należało do graczy Interu.

12:31

Przywitanie kapitanów obydwu zespołów, wybór stron - wszystko gotowe do rozpoczęcia spotkania.

12:29

Już za moment piłkarze pojawią się na boisku. Warto wspomnieć, że wszystkie trzy porażki Sassuolo w tym sezonie ligowym miały miejsce na wyjazdach.

12:22

Ciekawostka - wszystkie bramki Interu w obecnym sezonie ligowym zdobywali stranieri. W wyjściowej jedenastce drużyny z Mediolanu znalazł się tylko jeden Włoch - Danilo D'Ambrosio.

12:08

12:00

Piłkarze Sassuolo na Stadio Giuseppe Meazza.

11:55

ZAPOWIEDŹ MECZU INTER - SASSUOLO

Inter dwukrotnie rozgromił Sasol 7:0 - raz na wyjeździe, a raz na własnym boisku, co pozostaje najwyższą porażką w ponad 40-letniej historii klubu. Sassuolo wygrało tylko jeden z czterech dotychczasowych meczów przeciwko Interowi.