Nikt nie dopadł do centrowanej piłki . Od bramki rozpocznie golkiper Interu.

Juan Jesus melduje się w miejsce Ljajicia. limit zmian już wykorzystany.

90'

Inter cofnięty na szesnastkę.

89'

Ale gospodarze atakują. Empoli gra dziś bardzo dobre zawody, ale taki jest futbol.

87'

Piu zastępuje Paredesa.

86'

Jovetić zmienia natomiast Icardiego.

85'

Livaja z woleja daleko od bramki. Piłkarze Empoli biją głową w mur.

84'

Gości rozgrywają piłkę od tyłu po wywalczeniu rzutu rożnego. Wynik 1:0 urządza lidera Serie A.

82'

Rui uderzył bardzo słabo. Rozpocznie golkiper przyjezdnych.

81'

Cały czas atakuje Empoli. Livaja wywalczył korner.

80'

Guarin zmienia chwilę wcześniej opatrywanego Kondogbię.

79'

Jeden z zawodników Interu jest opatrywany na murawie.

77'

Kombinacyjna akcja gospodarzy kończy się w rękawicach Handanovicia. Czy Empoli zdoła odwrócić losy spotkania?

75'

Paredes strzela z rzutu wolnego w środek bramki.

73'

Empoli dalej atakuje, ale Inter skutecznie się broni.

72'

Manuel Puciarelli został powalony w szesnastce rywali, ale gwizdek arbitra liczy!

70'

Dużo ostrych starć w ostatnich minutach. Nikt nie odpuszcza.

69'

D'Ambrosio opatrywany poza boiskiem.

68'

Croce otrzymuje żółtą kartkę!

67'

Kondogbia dopadł do bezpańskiej piłki na 18. metrze, ale minimalnie się pomylił!

66'

Daniel Croce uderzył z kilkunastu metrów obok bramki Handanovicia.

65'

.. Croce zastępuje Buchela.

64'

Livaja zmienia Maccarone oraz ...

63'

Azzurri cały czas się starają atakować.

62'

Jeden z zawodników Giampaolo złapany na spalonym, ale Inter szybko traci piłkę.

62'

Perisić ubiegł Zielińskiego i będzie korner dla Empoli.

60'

Brozović ponownie próbował zaskoczyć golkipera Empoli, ale nie trafił w światło bramki.

59'

Goście są zadowoleni z wyniku. Inter nie forsuje tempa, gra spokojnie.

57'

Bardzo słabe rozegranie stałego fragmentu gry. Od bramki rozpocznie Skorupski.

56'

Perisić przyblokowany i będzie korner dla przyjezdnych.

56'

Perisić z 16. metra zablokowany, do piłki dopadł Brozović, a ten próbował mięciutko przelobować Skorupskiego, ale futbolówka wylądowała nad poprzeczką.

54'

Buchel uderzył Panu Bogu w okno... Kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona fatalnie.

52'

Zieliński odzyskał piłkę w środku pola! Podał do Saponary, a ten z kilkuanstu metrów strzelił prosto w Handanovicia!

50'

Ljajić zagrał w pole karne z prawej strony boiska, ale tym razem gospodarze wybijają futbolówkę.

48'

Empoli ponownie narzuca swój styl gry.

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Zaczynamy drugą część, gramy!

45'

Koniec pierwszej odsłony. Do przerwy bezbarwny, ale skuteczny Inter prowadzi 1:0.

45'

Perisić zagrał piłkę z lewej strony wzdłuż bramki,a icardi z bliska dostawił stopę. Do tego momentu Inter nic nie grał !

45'

GOOOOOOOL!!! MAURO ICARDI!

45'

Kolejny pojedynek Maccarone - Handanović. Słoweniec leży po raz kolejny na murawie.

44'

Rzut wolny dla gospodarzy. Inter sporo fauluje.

43'

Perisić uderzył beznadziejnie, ale chwilę wcześniej zakotłowało się pod bramką Skorupskiego.

40'

Mario Rui wybija piłkę po centrze Perisicia.

40'

Brozović strzela tak, jak gra inter. Fatalnie...

40'

Buchel uderzył mocno w środek bramki,a minutę później Zieliński zagrał przed bramkę, a tam jeden z jego kolegów fatalnie się pomylił!

38'

Empoli przycisnęło. Buchel zmusił do wysiłku defensywę Interu a i tak z narożnika rozpoczną gospodarze.

38'

Kolejny gwizdek arbitra. faul jednego z zawodników Empoli.

37'

Tym razem Ljajić faulował Zielińskiego.

35'

Co to był za atak!!! Brozović z żółtą kartką!

35'

Maccarone zdaniem arbitra faulował golkipera Interu.

34'

Wracamy do gry, oba zespoły w komplecie.

34'

Tym samym pierwsza odsłona przedłuży nam się pewnie o 2 minuty.

33'

Handanović musiał interweniować na 14. metrze i teraz on potrzebuje pomocy!

31'

Saponara ucierpiał p o starciu z Brozoviciem.

30'

Nad bramką główkował jeden z przyjezdnych. Z piątki rozpocznie Skorupski.

29'

Ivan Perisić strzelał prawą noga ,a piłka odbiła się od jednego z rywali i będzie rzut rożny.

28'

Inter jedynie stara się przedrzeć prawą stroną. Bardzo słabo podopieczni Manciniego dziś wyglądają.

26'

Paredes za ostro zaatakował rywala, a arbiter decyduje się ukarać zawodnika Empoli.

26'

Inter nadal bez dogodnej sytuacji pod bramką Skorupskiego.

24'

Saponara wyłożył piłkę Zielińskiemu, a ten strzela z 16. metra minimalnie obok bramki! To były centymetry!

24'

Miranda ubiegł Maccarone. Od autu rozpoczną gospodarze.

23'

Azzurri kasują wszelkie ataki Interu. Dobra postawa gospodarzy.

21'

Saponara trafia tylko w boczną siatkę! Włoch przypadkowo otrzymał piłkę, ale mógł lepiej zakończyć akcję. Strzał zawodnika Empoli z 7. metra nie trafia do siatki!

20'

Krótko rozegrany rzut rożny, ale teraz to gospodarze musza się bronić przed atakiem lidera Serie A.

19'

Gospodarze wywalczyli korner.

18'

Handanović odbija przed siebie piłkę po strzale po ziemi Maccarone! Było blisko!

16'

Murillo powalił tuż przed szesnastką Maccarone. Ale będzie okazja dla gospodarzy!

14'

Inter coraz odważniej sobie poczyna na Stadio Carlo Castellani.

13'

Marcelo Brozović uderzył z 17. metra and bramką Skorupskiego.

11'

Saponara zaprzepaścił kontrę Azzurri.

11'

Adam Ljajić centrował w pole karne, a rozpaczliwie broniąca się defensywa gospodarzy wybija piłkę na korner.

10'

Joao Miranda blokował piłkę przy linii końcowej, a Riccardo Saponara zbyt agresywnie atakował rywala. Arbiter odgwizduje przewinienie piłkarza Empoli.

9'

Łukasz Skorupski pewnie interweniuje po centrze w pole karne Empoli.

8'

Empoli dłuższą chwilę utrzymywało się w szesnastce rywali przy piłce. Futbolówka trafiła do Marcel Buchela, ale ten uderzył wysoko nad bramką.

7'

Podopieczni Roberto Manicniego są bardzo chaotyczni i na razie bez barwni.

6'

Długa piłka w kierunku Massimo Maccarone, ale futbolówka opuściła boisko.

4'

Gospodarze posiadają inicjatywę, ale Inter od czasu do czasu stara się szybko atakować pressingiem.

3'

Jak to zazwyczaj w Serie A, spokojne tempo. Teraz dłużej piłkę rozgrywają Azzurri.

2'

Gospodarze występują w błękitnych kompletach, a Inter w białych trykotach z granatowymi elementami.

1'

Pierwszy atak gospodarzy, a w roli głównej Zieliński. polak nie zdołał oszukać trzech defensorów.

18:00

Od środka zaczynają przyjezdni. No to hop!

17:59

Rozbrzmiał hymn gospodarzy oraz hymn Serie A. Za chwilkę zaczynamy!

17:58

Domenico Celi wyprowadza obie jedenastki!

17:54

Rezerwowi Interu: Carrizo, Jesus, Telles, Montoya, Santon, Ranocchia, Guarín, Gnoukouri, Jovetić, Palacio, Biabiany, Manaj

17:54

Rezerwowi Empoli: Pelagotti, Pugliesi, Bittante, Zambelli, Maiello, Camporese, Ćosić, Croce, El Hadji, Piu, Krunić, Livaja

17:52

Lider Serie A wydaje się być faworytem zawodów, jednak Empoli bardzo dobrze spisuje się w lidze, a piłkarzy Marco Giampolo stać w dzisiejszym pojedynku na niespodziankę.

17:47

A o to zestawienie gospodarzy:

17:46

wyjściowe zestawienie przyjezdnych:

17:45

Witamy serdecznie, za kwadrans początek meczu Empoli - Inter. Od pierwszej minuty na murawie zobaczymy Łukasza Skorupskiego oraz Piotra Zielińskiego!