Niedziela, 13 grudnia 2015, godz. 15:00
AC MilanAC Milan
1 : 1
94'

Koniec meczu! Milan niespodziewanie remisuje z ostatnim w tabeli Hellasem na własnym stadionie! To nie był dobry występ podopiecznych Sinisy Mihajlovica.

92'

Faul Ionity, okazja do dośrodkowania w pole karne spod linii bocznej boiska.

91'

Jeszcze próbują goście, ale bezskutecznie.

90'

Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry. Milan walczy o bramkę, Hellas się broni.

88'

Po dośrodkowaniu w polu karnym upadł Bonaventura, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia! Kolejny błąd arbitra?

87'

Kolejna kara - tym razem dla Kucki.

86'

Niesamowite! Bertolacci zagrywa do Bonaventury, ten odgrywa, piłka odbija się od bramkarza ale na miejscu był obrońca drużyny z Werony! Nie ma gola!

85'

Cerci złapany na spalonym, a żółtą kartką ukarany został Gollini.

83'

Żółta kartka dla Marqueza.

82'

Na koniec Gomez za Greco.

82'

Kolejne roszady. Cerci w miejsce Nianga.

81'

Z boiska schodzi również Wszołek, który rozagrał całkiem niezłe spotkanie. W jego miejsce Bianchetti.

80'

Schodzi również Siligardi, którego zastąpił Janković.

79'

Bertolacci zmienia Montolivo.

78'

Bonaventura świetnie znalazł Baccę, ten odegrał do Romagnoliego ale obrońca Rossonerich nie wykorzystał sytuacji.

77'

Udany odbiór Greco, lecz po chwili równie dobrze piłkę zabrał mu Abate.

75'

Ucierpiał w starciu z rywalem Toni, chwila przerwy w grze.

74'

Bardzo słaby, niecelny strzał Vivianiego.

73'

Kolejna kara indywidualna. Abate obejrzał żółty kartonik.

72'

W zamieszaniu kartkę zobaczył również Bonaventura.

71'

Paweł Wszołek ostro potraktował rywala i został za to ukarany żółtą kartką. Przez moment było gorąco, ale sędzia uspokoił zawodników.

70'

Kucka uprzedził Siligardiego i zażegnał niebezpieczeństwo.

69'

Toni próbował znaleźć Greco. Tym razem skutecznie interweniowali defensorzy Milanu.

68'

Brzydki faul Pisano, na murawie leży Niang.

67'

Na spalonym złapany Carlos Bacca.

66'

Łatwy błąd Milanu, gospodarze tracą piłkę po niecelnym podaniu. Nie wygląda to najlepiej dla Rossonerich.

64'

Nie rezygnują z ataków gospodarze, tym razem przypadkowo Bacca blokuje strzał kolegi z zespołu.

62'

Zmiana w drużynie Sinisy Mihajlovica. Kucka w miejsce Luiza Adriano.

61'

Dwie próby zagrania w pole karne kończą się fiaskiem - skutecznie bronią się przyjezdni.

60'

Brzydki faul Morasa, żółta kartka i okazja do dośrodkowania dla Milanu.

58'

Kłopoty Milanu, Hellas poczuło wiatr w żaglach. Goście coraz pewniej radzą sobie w ataku.

57'

Toni bez problemu pokonał Donnarummę, wysoka piłka nie dała szans bramkarzowi Milanu!

56'

Czerwona kartka dla De Jonga! Rzut karny! Holender faulował Greco!

55'

Próba szybkiej kontry gości, Toni przyjął piłkę i huknął z dystansu - obok bramki.

54'

Korner dla Rossonerich, będzie okazja do zdobycia drugiego gola.

53'

Złe zachowanie obrońców, którzy wybili piłkę zbyt blisko pola karnego. Odebrał ją Adriano, który szybko odegrał do Bacci - ten z kolei nie pomylił się w stuprocentowej sytuacji.

52'

CARLOS BACCA!!! 1:0!!!

51'

Zbyt mocna centra Siligardiego. Grę wznowi golkiper Milanu.

50'

Donnarumma bardzo dobrze wychodzi z bramki i uprzedza napastnika Gialloblu.

49'

Gospodarze rozgrywają piłkę w środku boiska.

47'

GOLLINI! Świetna interwencja! Dośrodkowanie Nianga, strzał głową Bonaventury, ale nadal 0:0.

46'

Siligardi rusza z kontratakiem, po chwili strzał oddaje Ionita - minimalnie niecelny.

15:59

Wracamy na San Siro, gdzie przed momentem rozpoczęła się druga połowa spotkania. Czy w końcu doczekamy się goli?

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Piętnaście minut przerwy - i będzie to ciężkie piętnaście minut dla piłkarzy Milanu, którzy spisują się bardzo słabo.

46'

Stracił piłkę Marquez, Bonaventura wpadł w pole karne ale niewiele z tego wynikło - Jack został powalony przez obrońców - czysto, bez faulu.

44'

Gospodarze zwolnili nieco tempo, próbują jednak zdobyć bramkę jeszcze przed zejściem do szatni.

41'

Znów bardzo dobrze pokazał się Bonaventura, jego podanie w pole karne poza linię końcową boiska wybija Marquez.

40'

Wszołek spróbował zagrania w pole karne, wywalczył rzut rożny.

39'

Słabe dośrodkowanie Siligardiego, nie było zagrożenia dla bramkarza.

37'

Kolejny korner dla przyjezdnych. Goście nie korzystają ze stałych fragmentów gry a w tej statystyce wyraźnie przeważają.

36'

Hellas odpowiada i mamy korner dla tego zespołu.

35'

Bardzo dobre podanie od Bonaventury do Bacci, znów kończy się podniesieniem chorągiewki przez arbitra pomocniczego. Tym razem sędzia podjął jednak złą decyzję - spalonego nie było.

33'

Rozkręca się Milan, De Jong dobrym podaniem znalazł Baccę. Kolumbijczyk był jednak na spalonym.

32'

Rzut wolny dla Gialloblu, bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne, gdzie był Pisano. Piłkarz Werony nie trafił jednak w światło bramki.

30'

Tym razem zbyt samolubnie zachował się Bacca. Rossoneri marnują okazję do dobrego kontrataku.

29'

Bonaventura! Fantastyczne rozegranie piłki z Baccą, ten odgrywa do Jacka, który w sytuacji sam na sam przegrywam pojedynek z Gollinim!

28'

Dobra akcja skrzydłem Milanu, w ostatniej chwili jednak Niang powstrzymany przez obrońców.

28'

Wszołek fauluje Romagnoliego, Milan rusza z atakiem. Chwilę później gospodarze tracą piłkę.

27'

Rzut wolny dla przyjezdnych w środku pola.

25'

Wyrównany mecz w Mediolanie. Hellas łatwo nie oddaje pola i szuka kolejnych okazji do wyprowadzenia skutecznego ataku.

24'

Toni skorzystał na błędzie Montolivo, Hellas ruszyło z kontratakiem, który mocnym strzałem z dystansu zakończył Viviani. Wciąż bez bramek na San Siro.

23'

Luiz Adriano! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Adriano wybiegł na jedenasty metr i niekryty uderzył prawą nogą - niecelnie.

22'

Bonaventura świetną, przebojową akcją wdarł się w pole karne i dograł do kolegów z zespołu, ale lepsi okazali się defensorzy Gialloblu. Rzut rożny.

21'

Gollini wznawia grę od bramki po nieudanej akcji Nianga.

18'

NIANG! Ależ to zmarnował! Bonaventura przerzucił piłkę na drugą stronę pola karnego, Francuz huknął z szesnastego metra - minimalnie obok bramki!

16'

Faul w środku pola, rzut wolny dla Gialloblu.

15'

Gospodarze ruszają z kontratakiem po udanym odbiorze piłki na własnej połowie. Na skrzydle nie radzi sobie jednak Niang.

14'

Piłkarze z Werony idą za ciosem. Póki co Rossoneri nie dają się jednak oszukać w defensywie i skutecznie się bronią.

12'

Bonaventura minął Wszołka ale nie poradził sobie z jego klubowymi kolegami.

11'

Świetna okazja dla gości! Sala znalazł w polu karnym Toniego, który z ostrego kąta uderzył na bramkę. Asekuracja Abate uratowała zespół przed stratą bramki.

10'

Montolivo ponownie skutecznie interweniuje w polu karnym. Korner dla Gialloblu.

9'

Minął się z piłką Paweł Wszołek, nie było zagrożenia pod bramką Milanu.

9'

Znów przenosimy się pod bramkę Rossonerich. Goście szukają okazji do dośrodkowanie w pole karne.

7'

Średnio udane dośrodkowanie - dobry pomysł, słabe wykonanie. Grę od bramki wznowi golkiper Gialloblu.

6'

W środku boiska faulowali Boneventura. Okazja do dośrodkowania w pole karne, około 35 metrów od bramki Hellas.

5'

Kapitan Milanu, Montolivo wybija piłkę poza linię końcową boiska po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

4'

Toni wygrywa pojedynek przy linii bocznej boiska, wrzut z autu dla Hellas.

3'

Tym razem to goście szukają okazji do strzelenia gola, jednak strzał Ionity był daleki od doskonałości.

2'

Dośrodkowanie w pole karne, tam jednak skutecznie interweniuje Gollini.

1'

Rossoneri ruszyli do ataku, póki co jednak bezskutecznie.

15:01

ZACZYNAMY! Ze środka AC Milan.

14:56

W pierwszym składzie Hellas wybiegnie dziś Paweł Wszołek. Mecz rozpocznie się za pięć minut.

14:48

Rezerwowi Hellas:

Biancetti, Checchin, Coppola, Gomez, Helander, Janković, Pazzini, Claudio, Zaccagni.

14:44

Rezerwowi Milanu:

Abbiati, Bertolacci, Calabria, Cerci, Ely, Honda, Kucka, Livieri, Mauri, Mexes, Poli, Zapata.

14:27

Hellas z kolei gra w tym sezonie fatalnie. Zero zwycięstw, sześć remisów, dziewięć porażek. Zespół wygląda bardzo słabo i nie potrafi poradzić sobie z najniżej notowanymi rywalami. Skuteczność stracił Luca Toni, który zdobył zaledwie jedną bramkę w obecnych rozgrywkach, a Giampaolo Pazzini, który miał wspomóc doświadczonego Toniego nie wywiązuje się ze swojego zadania. Drużynę z Werony czeka ciężka walka o utrzymanie.

14:19

Ósmy w tabeli AC Milan podejmuje na własnym boisku ostatni Hellas Werona. Dla Mediolańczyków jest to okazja do odniesienia okazałego zwycięstwa i podbudowania morale zespołu. Podopieczni Sinisy Mihajlovica grają w kratkę, ale wciąż utrzymują bliski dystans do strefy pucharowej. Czy uda im się potwierdzić różnicę klas w dzisiejszym spotkaniu?

14:18

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 16. kolejki włoskiej Seria A. Na Stadio San Siro w Mediolanie Milan zmierzy się z Hellas Verona. Początek meczu o 15:00!