Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
2 : 3
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
20:24

To był kolejny bardzo emocjonujący mecz w tej kolejce! Ostatecznie Schalke 04 Gelsenkirchen przegrało na własnym stadionie z Bayerem Leverkusen 2:3. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

94'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Veltins-Arena w Gelsenkirchen.

93'

Gospodarze zdobywają pole gry, ale nic z tego nie wynika.

91'

Javier Hernandez ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji rywali.

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Podopieczni Rogera Schmidta cały czas bronią dostępu do swojej bramki i na razie wychodzi to im bardzo skutecznie.

87'

Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Roman Neustaedter, wchodzi Benedikt Hoewedes.

86'

Podopieczni Andre Breitenreitera konstruują kolejną akcję. Ostatecznie Maxim Choupo-Moting trafia obok bramki gości.

84'

Cała drużyna gości broni się na własnej połowie broniąc korzystnego dla siebie wyniku.

82'

Sędzia boczny podnosi chorągiewkę, ponieważ jeden z zawodników Schalke został złapany na spalonym.

80'

Szybka akcja gospodarzy, ale zakończona niecelnym uderzeniem Maxa Meyera.

78'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Johannes Geis, wchodzi Leon Goretzka.

76'

Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Schalke (52%) - Bayer (48%)

74'

Julian Brandt otrzymał dokładne podanie w środku pola karnego, gdzie miał trochę czasu i oddał strzał w kierunku prawego dolnego rogu bramki. Ralf Fahrmann na posterunku.

72'

Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Wendell.

70'

Czas goni gospodarzy, którzy ruszyli do ataku.

68'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Pierre-Emile Hojbjerg, wchodzi Younés Belhanda.

65'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Omer Toprak, wchodzi Andre Ramalho.

64'

Kibice Schalke gwiżdzą na swoich piłkarzy, bo nie dowierzają co się dzieje.

62'

Piękna akcja całej drużyny Leverkusen, a ostateczny cios zadaje Javier Hernandez!

61'

Gol! Gol! Gol! Javier Hernandez! 2:3 dla Bayeru!

58'

Obie bramki padły po precyzyjnych strzałach! Tak więc było efektownie i efektywnie!

56'

Gol! Gol! Gol! Karim Bellarabi! Już mamy 2:2! Ale emocje na stadionie w Gelsenkirchen!

54'

Gol! Gol! Gol! Julian Brandt! Już tylko 2:1 dla Schalke!

53'

Pierre-Emile Hojbjerg ukarany żółtym kartonikiem.

52'

Piłkarze Bayeru po raz kolejny atakują na połowie gospodarzy. Karim Bellarabi był bliski zdobycia gola kontaktowego, ale Ralf Faehrmann sparował piłkę na słupek!

50'

Kolejna akcja gości, ale sytuację wyjaśniają obrońcy z Gelsenkirchen.

48'

Bayer atakuje na połowie gospodarzy. Ralf Faehrmann pewnie przejmuje piłkę po dośrodkowaniu Juliana Brandta.

46'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Lars Bender, wchodzi Stefan Kiessling.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

46'

Piłkarze z Leverkusen nie tracą ani minuty i próbują zdobyć bramkę kontaktową jeszcze przed przerwą.

45'

Sędzia dolicza dodatkowe 2. minuty do pierwszej połowy.

44'

Strata piłki w środku pola przez piłkarzy Bayeru i szybka kontra w wykonaniu Karima Bellarabiego, która została zatrzymana przez obrońców.

42'

Goście stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

40'

Okres przewagi gości, którzy wywalczyli kolejne dwa rzuty rożne.

38'

Leroy Sane ukarany żółtą kartką za podcięcie przeciwnika.

35'

Piłkarze gości atakują co raz częściej, ale nic z tego nie wychodzi.

33'

Kolejna żółtka kartka dla Larsa Bendera.

32'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Tin Jedvaj, wchodzi Benjamin Henrichs.

31'

Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Tin Jedvaj.

30'

Piękna akcja gospodarzy! Max Meyer idealnie podał do Leroya Sane, który skutecznie umieścił piłkę w bramce Bayeru!

29'

Gol! Gol! Gol! Leroy Sane! 2:0 dla Schalke!

27'

Żółta kartka dla Juniora Caicary za podcięcie rywala.

26'

Maxim Choupo-Moting dostaje piłkę i oddaje strzał w kierunki bramki Bernda Leno. Niestety strzał ten został zablokowany przez obrońcę gości.

25'

Z drugiej strony również strata za sprawą niedokładnego podania Karima Bellarabiego.

23'

Niedokładne podanie Leroya Sane kończy się stratą piłki.

21'

Okres przewagi drużyny z Leverkusen. Kolejny rzut rożny dla gości.

19'

Niebezpieczna akcja gości zakończona wywalczeniem pierwszego rzutu rożnego.

17'

Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Schalke (64%) - Bayer (36%)

15'

Piękna akcja gospodarzy. Maxim Choupo-Moting uderza w kierunku bramki, a piłka rykoszetem trafia do bramki Bayeru!

14'

Gol! Gol! Gol! Maxim Choupo-Moting! 1:0 dla Schalke!

12'

Piłkarze z Gelsenkirchen nie schodzą z połowy rywali. Leroy Sane uderza ponad bramką gości.

10'

Kolejne ataki ze strony gospodarzy. Leroy Sane uderze celnie, ale Bernd Leno na posterunku swojej bramki.

8'

Klaas-Jan Huntelaar na spalonym. Piłka dla gości.

7'

Klaas-Jan Huntelaar marnuje rzut karny i dalej mamy remis w tym spotkaniu!

6'

Mamy rzut karny dla Schalke!

6'

Faul w polu karnym gości. Żółta kartka dla Omera Topraka.

5'

Pierwsza akcja ofensywna gospodarzy. Pierre-Emile Hojbjerg uderza niecelnie na bramkę gości.

4'

Kolejny atak piłkarzy gości, ale piłka wyleciała na aut bramkowy. Od bramki Ralf Faehrmann.

3'

Pierwszy atak gości, ale na spalonym złapany Julian Brandt.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają goście.

18:28

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Veltins-Arena w Gelsenkirchen.

18:28

Wolfgang Stark poprowadzi dzisiejsze spotkanie.