Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
17:23

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe!

95'

Koniec spotkania! Bayern Monachium wygrał u siebie z Eintrachtem Frankfurt 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w pierwszej połowie Franck Ribery.

94'

Luc Castaignos został ukarany żółtą kartką za protesty.

93'

Wydawało się, że Makoto Hasebe wywalczył rzut rożny, ale arbiter uznał, że 32-letni Japończyk faulował.

90'

Florian Meyer doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania.

90'

Kolejna okazja dla Bayernu, jednak Lukas Hradecky odbija strzał Muellera.

87'

Kolejna szansa dla gości, jednak Luc Castaignos oddał niecelny strzał.

85'

Z boiska schodzi Mario Goetze, w jego miejsce wejdzie Arturo Vidal.

84'

Costa chciał bardzo ładnie dograć do Muellera, jednak obrońca Eintrachtu uprzedził piłkarza gospodarzy.

82'

Sonny Kittel wbiegł w pole karne i oddał mocny, jednak niecelny strzał. Było groźnie pod bramką Neuera.

76'

Bayern kontroluje przebieg spotkania, jednak na razie nie potrafi podwyższyć swojego prowadzenia.

70'

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Robert Lewandowski, a na placu gry melduje się już Douglas Costa.

66'

Rzut rożny dla Bayernu. Wcześniej bliski zdobycia gola był Alonso, jednak Hradecky odbił piłkę.

64'

Ostatnia zmiana w drużynie Eintrachtu. Z murawy zszedł Anis Ben-Hatira, a na placu gry zameldował się już Sonny Kittel.

61'

Z kolejną akcją wychodzili podopieczni Guardioli, ale tym razem na spalonym został złapany Robert Lewandowski.

58'

Zmiana w zespole z Frankfurtu. Luc Castaignos zmienia Harisa Seferovicia.

57'

Franck Ribery oddał strzał z dystansu, jednak piłkę pewnie wyłapał golkiper gości.

56'

Żółta kartka dla Mario Goetze za faul na Zambrano.

55'

Przerwa w grze. Uraz zgłosił Carlos Zambrano.

54'

Kolejna akcja gospodarzy! Juan Bernat wbiegł w pole karne, zdołał oddać strzał, jednak dobrze interweniował Hradecky.

52'

Xabi Alonso! Bardzo mocne uderzenie z rzutu wolnego, ale gości ratuje poprzeczka!

51'

Marc Stendera niepotrzebnie fauluje rywala i zasłużenie otrzymuje żółty kartonik.

50'

Rzut wolny dla Bayernu. Hradecky wybija piłkę, Thomas Mueller efektownie strzela na bramkę, ale piłka odbija się od obrońcy i wychodzi poza boisko. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

49'

Timothy Chandler ukarany żółtą kartką za faul na Bernacie.

48'

Szabolcs Huszti doznał kontuzji i musi zejść z boiska. W jego miejsce wchodzi Marc Stendera.

46'

Szybka akcja Eintrachtu, ale obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Neuera.

46'

Czas na drugą część meczu! Od środka rozpoczynają podopieczni Niko Kovaca.

16:22

Spotkanie nie stoi na zbyt wysokim poziomie, jednak wszystkie niezbyt udane zagrania wynagrodziła kibicom bramka strzelona przez Francka Ribery'ego. Bayern prowadzi 1:0 i zapewne w drugiej połowie będzie się starał o podwyższenie tego rezultatu.

45'

Koniec pierwszej połowy! Po 45 minutach Bayern Monachium prowadzi z Eintrachtem Frankfurt 1:0.

45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej części spotkania.

45'

Anis Ben-Hatira ukarany żółtą kartką za faul na polskim napastniku.

41'

Po tej sytuacji żółtą kartką ukarany został również Robert Lewandowski.

41'

Żółta kartka dla Davida Abrahama za nadmierną agresję.

41'

Mała przepychanka pomiędzy Robertem Lewandowskim i Davidem Abrahamem.

40'

Główkował Mueller, ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach bramkarza Eintrachtu.

38'

Rzut wolny dla Bayernu Monachium, będzie niezła okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

35'

Bramka na 1:0:

33'

Kolejny rzut rożny dla podopiecznych Guardioli.

28'

Było blisko podwyższenia rezultatu przez gospodarzy! Franck Ribery dograł z lewego skrzydła w pole karne, ale Goetzego ubiegł defensor gości.

22'

Fantastyczna bramka Francuza! Hradecky odbił piłkę uderzoną przez Goetzego, Ribery efektownie się złożył i "nożycami" pokonał bramkarza gości!

20'

GOOOOOOL! FRANCK RIBERY, 1:0 dla Bayernu Monachium!

19'

Kolejna akcja gospodarzy lewym skrzydłem. Ribery dograł piłkę w pole karne, ale tym razem górą byli defensorzy Eintrachtu.

17'

Mocny, ale niecelny strzał z dystansu Roberta Lewandowskiego. Wykopem od bramki rozpocznie bramkarz Eintrachtu.

15'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Piłka mocno zgrana w pole karne i przed szansą na zdobycie bramki stanął Goetze, jednak 23-latek nie trafił w futbolówkę.

15'

Rzut rożny dla Bayernu Monachium.

12'

Fragment spotkania, w którym dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy Eintrachtu, jednak na razie wszystko dzieje się daleko od bramki strzeżonej przez Neuera.

9'

Robert Lewandowski znalazł się w polu karnym gości, ale ostatecznie Bayern zyskuje tylko rzut rożny.

7'

Prostopadłe podanie do Muellera, jednak piłkę na 15. metrze wyłapał golkiper Eintrachtu.

7'

Akcja Bayernu lewym skrzydłem, po chwili piłka dośrodkowana została w pole karne gości. Strzał głową Roberta Lewandowskiego, ale piłka poleciała obok słupka. Od bramki rozpocznie Lukas Hradecky.

4'

Spokojny początek meczu, obie drużyny badają swoje siły.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy spotkanie! Przy piłce gospodarze.

15:23

Ławka Eintrachtu: Heinz Lindner, Luc Castaignos, Sonny Kittel, Marc Stendera, Gian-Luca Waldschmidt, Yanni Regasel, Kaan Ayhan

15:22

Ławka Bayernu: Sven Ulreich, Douglas Costa, Sebastian Rode, Joshua Kimmich, Rafinha, Serdar Tasci, Arturo Vidal

15:18

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 48-letni Florian Meyer.

15:12

Znamy wyjściowe składy obu zespołów. Oczywiście w ekipie Bayernu od pierwszej minuty wystąpi Robert Lewandowski.

15:08

W rundzie jesiennej spotkanie pomiędzy obiema ekipami zakończyło się bezbramkowym remisem.

15:04

Po 27 kolejkach Bayern Monachium jest liderem Bundesligi z dorobkiem 69 punktów. Eintracht ma na swoim koncie zaledwie 27 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

15:00

Witamy i serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Spotkanie rozpocznie się o 15:30.