Bayern MonachiumBayern Monachium
1 : 2
FSV MainzFSV Mainz
21:54

Bawarczycy zostali pokonani. Należą się słowa pochwały przyjezdnym. Mainz potrafiło wykorzystać swoje sytuacje i inkasuje komplet oczek! To tyle z naszej strony! Dziękujemy! Dobrej nocy!

94'

Koniec! Sensacja! Bayern przegrywa z Mainz 1:2!!!

93'

Nerwowo grają zawodnicy Bayernu! Będzie chyba pierwsza porażka!

90'

Arbiter doliczył 4 minuty!

88'

Lewandowski zagrał piłkę ręką w polu karnym gości.

87'

Baumgartlinger zagrał w pole karne do Cordoby, a ten z łatwością ogrywa Neuera! Cyzby sensacja?!

86'

GOOOL!!! 1:2!! CORDOBA!

84'

Borussia prowadzi 2:0 z Darmstadt, a więc na ten moment BVB odrabia dwa oczka do zespołu Bayernu.

82'

Robben szukał w polu karnym kolegów, ale szybsi byli defensorzy Mainz.

80'

Bayern nie potrafi zmusić Kariusa do dużego wysiłku. Czyżby remis?

78'

Guardiola energicznymi ruchami przekazuje instrukcje Ribery'emu.

75'

Przyjezdni skoncentrowani są na defensywie i obronie wyniku. Czy goście przetrwają?

73'

Brosinski zmienia kontuzjowanego Włocha.

72'

Donati sygnalizuje uraz. Przerwa w grze.

71'

Zespół z Moguncji bardzo się cofnął. Jeszcze około 20 minut zawodów.

70'

Bayern stara się zdominować rywali.

68'

Robben ponownie spróbował, ale nie trafił w bramkę.

66'

Holender ładnie uderzył z dystansu i wprawił w euforię kibiców zgromadzonych na Allianz Arena.

65'

GOOL!!! 1:1 ROBBEN!

62'

Balogun ostro potraktował rywala i otrzymuje zasłużoną kartkę.

61'

Malli opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawi się Cordoba.

60'

Costa melduje się w miejsce Alcantary.

58'

Borussia Dortmund wygrywa już z Ingolstadt 2:0. To zła informacja dla fanów Bayernu.

59'

Neuer ubiegł jednego z piłkarzy Mainz.

55'

Gospdoarze bardzo długo utrzymuje się przy piłce i stara się atakować bramkę Kariusa.

54'

Bawarczycy wywalczyli korner.

52'

Lewandowski nie zdołał dotrzeć do zagranej piłki przez Ribery'ego.

52'

Bayern przycisnął. Celny strzał w środek bramki Vidala.

51'

No i jest zmiana w zespole gospodarzy. Za Comana pojawi się Mueller.

50'

Clemens otrzymał piłkę na 15. metrze i na drugie tempo uderzył nad bramką!

50'

Rafinha otrzymuje żółtą kartką za ostry faul.

48'

W Bayernie natomiast bez zmian.

46'

Latza zmienił w przerwie Bungerta.

46'

Wracamy do Monachium! Arbiter nakazał wznowić spotkania! Gramy!

45'

Przerwa! Po 45 minutach, to Mainz prowadzi 1:0!

43'

Lewandowski wypuścił w bój Robbena, a Holender marnuje doskonałą szansę z 10. metra!

40'

Jeszcze 5 minut do końca pierwszej części. Kibice na Allianz Arena powoli zaczynają się denerwować.

37'

Bungert uprzedził w polu karnym Lewandowskiego.

36'

Coraz mniej czasu do zakończenia pierwszej połowy, a obraz gry się nie zmienia. Monachijczycy nie forsują tempa.

35'

Klepką zagrali Costa, Robben, Lewandowski, ale Polak stracił piłkę.

32'

Brakuje gospodarzom dokładności w kluczowych momentach.

30'

Niewiele się dzieje na murawie. Czekamy na sytuacje bramkowe.

28'

Bayern musi ruszyć do przodu. Jak na razie jesteśmy świadkami dużej niespodzianki.

27'

Donati zagrał na 10. metr do Samperio, a tam niepilnowany Hiszpan bez problemów wbił piłkę do siatki rywali!

26'

GOOOOL! 0:1!! SAMPERIO!!!!

24'

Baumgartlinger próbował uruchomić kontrę gości, ale za mocno podał piłkę do Samperio.

22'

Robben za daleko wypuścił sobie futbolówkę, czym ułatwił interwencję Kariusowi.

21'

Słabo dziś gospodarze rozgrywają piłkę z narożnika, kolejna strata.

20'

Ribery próbował przebić się lewą stroną i wywalczył korner.

19'

Ribery złapany na pozycji spalonej wg arbitra.

18'

Podopieczni Guardioli spokojnie rozgrywają piłkę. Czekamy na bramki!

16'

Bernat uderzył ładnie z pierwszej piłki z 13. metra. futbolówkę odbija Karius, a przy dobitce świetnie zachowuje się jeden z defensorów rywali, który wybija piłkę!

14'

Ribery zagrywa przed pole karne, a tam Vidal uderzył mocno tuż przy prawym słupku bramki Mainz. Świetna interwencja Kariusa!

12'

Bawarczycy graja w czerwonych strojach, a goście występują w białych kompletach.

11'

Benatia przerywa podanie do Sampeiro.

10'

Nieudana kontra gości.

9'

Coman wywalczył kolejny korner. Były zawodnik Juventusu bardzo aktywny.

7'

Coman trochę za mocno zagrał w szesnastkę.

6'

Tak będzie wyglądał pewnie cały mecz. Lider tabeli bardzo długo utrzymuje się przy piłce.

6'

Centra w szesnastkę miejscowych, a tam Hack z kilkunastu metrów uderza głową nad bramką.

4'

Źle to rozegrali gospodarze i od bramki grę rozpocznie Karius.

3'

Pierwszy korner dla monachijczyków, a po chwili drugi.

3'

Ribery próbował dośrodkować w pole karne, ale Francuz został zablokowany.

2'

Spokojny początek zawodów. Gospodarze wymieniają piłkę w defensywie.

20:02

Gramy, gramy!

19:59

Arbiter właśnie wyprowadza obie jedenastki na murawę!

19:54

Robert Lewandowski tradycyjnie zagra od pierwszej minuty!

19:54

Ławka rezerwowych gości: Curci, Latza, Moritz, Córdoba, De Blasis, Serdar, Brosinski

19:53

Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Costa, Goetze, Mueller, Kimmich, Tasci, Rode

19:52

Witamy serdecznie! Już za kilak minut rozpocznie się mecz 23. kolejki ligi niemieckiej. Bayern na własnym obiekcie zmierzy się z zespołem FSV Mainz.

13:50

Bayern - Mainz LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Mistrz zrobi kolejny krok do obrony tytułu? Lewy znów strzeli?

Ligowe rozgrywki w poszczególnych krajach nabierają tempa. Tak jest również w Niemczech, gdzie jesteśmy świadkami 24. serii gier. Mistrz Niemiec Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie podejmie w środowy wieczór Mainz. Czy "Lewy" powiększy w tym meczu swój dorobek strzelecki?