Koniec spotkania!! Bayern wygrywa z Wolfsburgiem 2:0!

90'

Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Ostatnia zmiana również w ekipie Bayernu. Z boiska zszedł strzelec pierwszego gola, Kingsley Coman, a w jego miejsce pojawił się Sebastian Rode.

84'

Ostatnia zmiana w Wolfsburgu, Ismail Azzaoui zastąpił Marcela Schafera.

82'

Jeszcze swoich sił na zdobycie honorowego gola próbował Max Kruse, ale Manuel Neuer dobrze interweniował.

79'

Groźny strzał Philippa Lahma na bramkę Wolfsburgu, tylko dobra interwencja Ricardo Rodrigueza uchroniła gospodarzy przed stratą trzeciego gola.

78'

Juan Bernat został ukarany żółtą kartką.

76'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, Naldo opuści plac gry, w jego miejsce pojawia się Robin Knoche.

75'

Polski napastnik jest w tym sezonie nie do zatrzymania! Polak przyjął piłkę choć był pilnowany przez kilku rywali i uderzał z pierwszej piłki. Futbolówka minęła golkipera Wolfsburgu tuż przy prawym słupku.

74'

Gooool! Robert Lewandowski!

72'

Zmiana w Wolfsburgu, Andre Schuerrle wszedł w miejsce Christiana Traescha.

70'

Vieirinha zamknął dośrodkowanie jednego ze swoich partnerów strzałem na bramkę Bayernu, Manuel Neuer nie miał jednak problemów z jego obroną.

67'

Bayern obejmuje prowadzenie! Najpierw Lewandowski próbował oddać strzał, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców. Dopadł do niej Kingsley Coman, któremu z kolei pewnym uderzeniem udało się skierować ją do siatki.

66'

Gooool! Kingsley Coman!

65'

Julian Draxler zagrywał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Bayernu.

63'

Ależ akcja gospodarzy! Kruse kapitalnie dograł piłkę do Draxlera, a ten czysto uderzał w piłkę, którą z wielkim trudem obronił Manuel Neuer.

62'

Piłka wpadła do siatki Wolfsburgu, ale sędzia nie uznał gola.

58'

Robert Lewandowski dośrodkowywał, jednak Koen Casteels nie miał problemów z przechwyceniem piłki.

56'

Druga zmiana w Bayernie, za Arjena Robbena wszedł Franck Ribery.

54'

To mógł być gol! Robert Lewandowski znalazł się w polu karnym rywali, oddał strzał, ale piłka powędrowała tuż nad poprzeczką!

54'

Zapowiadała się dobra akcja Muellera i Lewandowskiego, ale ten pierwszy dał złapać się na spalonym.

53'

Dwójkowa akcja Robbena z Muellerem, Holender przedostał się pod bramkę gospodarzy, odegrał futbolówkę do Niemca, ale obrońcy Wolfsburgu zdołali wybić piłkę.

51'

Arjen Robben został złapany na spalonym.

50'

Pierwsza zmiana w Bayernie, Thiago Alcantara wszedł w miejsce Douglasa Costy.

48'

Robben pędził prawym skrzydłem, sprawnie minął kilku rywali, ale koniec końców niedokładnie dośrodkowywał i piłka opuściła plac gry.

47'

W obu drużynach jak na razie trenerzy nie dokonali żadnych zmian.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wolfsburg bezbramkowo remisuje z Bayernem Monachium.

45'

Świetna akcja gospodarzy! Draxler wypatrzył Marcela Schaefera, który przyjął piłkę i niedokładnie uderzył na bramkę Bayernu. To mógł być gol!

44'

Xabi Alonso odegrał piłkę do Thomasa Muellera, ale reprezentanta Niemiec w momencie próby oddania strzału zablokował Naldo.

42'

Philipp Lahm nieudanie dośrodkowywał, obrońcy Wolfsburgu przejęli piłkę i oddalili ją od własnego pola karnego.

39'

Naldo huknął bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka powędrowała obok muru i trafiła prosto w ręce Manuela Neuera.

38'

Max Kruse pilnowany przez obrońców Bayernu odegrał piłkę do Maximiliana Arnolda, ten jednak został sfaulowany. W efekcie gospodarze będą mieli rzut wolny.

35'

Naldo oddał zbyt słaby strzał, który bez problemu zablokowali obrońcy Bayernu.

32'

Luiz Gustavo oddał strzał z krawędzi pola karnego, uderzał jednak w sam środek bramki, dlatego też Neuer bez problemu obronił.

31'

Ależ akcja Bayernu! Robert Lewandowski świetnie dośrodkowywał z prawej strony boiska do Kingsleya Comana, ale świetną interwencją w tej sytuacji popisał się Koen Casteels.

29'

Max Kruse ruszył z kontratakiem, ale skutecznie zatrzymał go Manuel Neuer.

28'

Gospodarze próbują dojść do głosu, ale nie pozwalają im na to Bawarczycy.

25'

Douglas Costa zagrywał z rzutu wolnego, ale żaden z graczy Bayernu nie był w stanie dopaść do piłki.

23'

Thomas Mueller dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy Wolfsburgu wybili piłkę.

22'

Douglas Costa uderzał z rzutu rożnego, ale nie przyniosło to niczego groźnego pod bramką gospodarzy.

20'

Max Kruse postraszył Manuela Neuera, po dośrodkowaniu z głębi pola zawodnik Wolfsburgu głową uderzał na bramkę Bawarczyków, jednak niemiecki golkiper wybił piłkę na aut.

18'

Ricardo Rodriguez dośrodkowywał z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Bayernu.

16'

Posiadanie piłki: Bayern 68%, Wolfsburg 32%.

15'

Julian Draxler przyjął piłkę, obrócił się w stronę bramki Bayernu i oddał strzał, zrobił to jednak zbyt słabo i Manuel Neuer pewnie wyłapał futbolówkę.

13'

Znów z dobrej strony pokazał się Xabi Alonso. Hiszpan przyjął futbolówkę przed polem karnym i oddał mocny strzał na bramkę gospodarzy. Ta powędrowała jednak minimalnie obok słupka.

11'

Xabi Alonso zagrywał piłkę z rzutu wolnego, Naldo głową wybił ją poza plac gry. Goście będą mieli rzut rożny.

9'

Od początku spotkania na boisko dominują piłkarze z Monachium. Niektórzy zawodnicy Wolfsburgu nie dotknęli jeszcze piłki.

7'

Juan Bernat uderzał na bramkę gospodarzy, ale zrobiło to niecelnie.

6'

Thomas Mueller źle przyjął piłkę przed linią pola karnego, w efekcie defensorzy Wolfsburgu nie mieli problemu z wybiciem piłki.

4'

Thomas Mueller przerzucił piłkę na drugą stronę boiska, jednak problem z jej opanowaniem miał Kingsley Coman.

2'

Pierwsza groźna akcja Bayernu! Kingsley Coman dośrodkowywał z ostrego kąta, ale w ostatniej chwili futbolówkę wybił Koen Casteels.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

15:28

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie.

15:03

15:02

Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Benatia, Ribéry, Alcántara, Götze, Rode, Arturo Vidal.

15:01

Rezerwowi VfL Wolfsburg: Grün, Schürrle, Knoche, Putaro, Stolze, Azzaoui.

15:01

Bayern Monachium jest niekwestionowanym liderem tabeli niemieckiej ekstraklasy i w trwającym sezonie pewnie kroczy po zdobycie kolejnego już, mistrzowskiego tytułu. Podopieczni Pepa Guardioli mają na swoim koncie 59 punktów i już o osiem "oczek" wyprzedzają drugą Borussię Dortmund. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują obecnie 8. miejsce z dorobkiem 31 punktów.

14:50

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu VfL Wolfsburg - Bayern Monachium!