Koniec spotkania! Borussia wyszarpała wygraną!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Borussii! KAGAWA!!!!!!!!!!!!!!!!

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! RODRIGUEZ PEWNIE PRZY LEWYM SŁUPKU! REMIS!

Według sędziego Piszczek zahaczył Schuerrle...

90'

RZUT KARNY DLA WOLFSBURGA!

88'

Borussia ewidentnie chce to spotkanie już zamrozić, dograć je do końca. Wynik 1:0 zupełnie ją satysfakcjonuje.

85'

Naldo z dystansu. Nad poprzeczką.

84'

W strzałach 20 do 13 na korzyść gospodarzy.

82'

Schodzi też Castro. Za niego Joo-ho.

82'

Hofman za Aubameyanga.

81'

Traesch ukarany żółtą kartką.

81'

BENDER! Ależ cudownie zapobiegł utracie gola! Prawie z linii bramkowej wybił piłkę.

81'

Jeżeli chodzi o Piszczka, to gra dzisiaj naprawdę solidnie.

80'

Wolfsburg chce gonić wynik, ale nie ma za dużo argumentów.

74'

Wolfsburg dalej atakuje. Schuerrle wślizgiem zatrzymuje jednak Bender.

72'

Leży na boisku Ginter. Ucierpiał w jednym ze starć.

70'

Traesch z dystansu. Obok bramki.

64'

NIE MA GOLA! Trzy próby Wolfsburga w krótkim czasie. Burki broni drugą, najlepszą, jedną nogą (pomógł jeszcze Subotić).

62'

Burki popełnił fatalny błąd. To powinno kosztować go straconą bramkę. Ale Dost nie wykorzystał prezentu.

60'

Piszczek świetnie zachował się przy linii końcowej, gdzie nabił piłką Schuerrle.

60'

Z dystansu Kagawa. To był dobry strzał, ale Benaglio nie dał się zaskoczyć.

58'

Traesch za Caligiuriego.

57'

Indywidualnie Draxler! Minął jednego, drugiego, zatrzymał się na trzecim!

55'

Kagawa za Gundogana.

54'

Vieirinha ukarany żółtą kartką.

52'

Początek drugiej części jest znacznie spokojniejszy od początku pierwszej.

49'

Naldo faulował Reusa. Kartki nie ma, będzie wolny.

46'

Od środka zaczęli gospodarze.

46'

Dost zmienia Guilavoguiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Było ciekawie! Borussia mogła prowadzić już ze 2:0 albo nawet i 3:0 po paru minutach. Prowadzi 1:0 po trafieniu Reusa z 32 minuty. Wracamy za kwadrans!

44'

Reus został ukarany żółtą kartką.

45'

Po wolnym Guilavogui uderza głową nad poprzeczką. Trzeba przyznać, że mamy sporo uderzeń w tej połowie.

43'

Teraz Vieirinha. Ładnie kiwnął przeciwnika, natomiast kopnął jak Arnold - niecelnie.

41'

Arnold! Miał czas i miejsce po rzucie rożnym, a strzelił bardzo źle.

40'

39'

Caligiuri minął Schmelzera, oszukał Bendera, lecz z bramkarzem już sobie nie poradził.

37'

Mkhitaryan po kornerze zaasekurował Burkiego, dlatego nie padła bramka.

35'

Guilavogui z dystansu. Nabił jednego z rywali i będzie róg.

34'

Absolutnie fatalnie zachował się Naldo. Był ostatnim obrońcą i stracił piłkę na rzecz Mkhitaryana. Ten od razu dograł do Reusa, któremu pozostało minąć bramkarza i skierować futbolówkę do siatki, co oczywiście uczynił.

32'

GOOOOOOOOOOOOOOL! REUS!

33'

To mógł być gol dla Wolfsburga! Schuerrle zbiegł ze skrzydła do środka i kopnął w siatkę, tyle że boczną i od zewnątrz.

31'

Mkhitaryan po raz drugi przyłapany na ofsajdzie.

30'

Aubameyang na razie dobrze pilnowany.

26'

Reus bezpośrednio z wolnego na bramkę. Nie była to najlepsza próba.

24'

Mecz się trochę uspokoił.

19'

Wolfsburg powoli wychodzi z szoku. Caligiuri próbował zaskoczyć bramkarza. Strzał z daleka był jednak lekki i zupełnie przewidywalny.

17'

Reus szukał Aubameyanga. Naldo nie dał się jednak oszukać.

15'

Główkuje Ginter po rzucie rożnym. Niecelnie.

11'

Mkhitaryan zlapany na pozycji spalonej po zagraniu od Bendera.

9'

PISZCZEK!!! Szkoda, że nie uderzył. Zespół wypracował mu wolne pole na prawej stronie. Polak wolał jednak poszukać podaniem Aubameyanga.

8'

Borussia praktycznie w ogóle nie schodzi z połowy przeciwnika. Tym razem szarżował bez skutku Castro.

6'

DRUGA POPRZECZKA! Tym razem po uderzeniu z bliska Bendera! Ależ ostrzał bramki Wolfsburga!

5'

Piszczek! Piłkę po główce Polaka nad bramką przerzuca Benaglio. Dośrodkował z wolnego Gundogan.

3'

GOL?! NIE MA! Gundogan z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

2'

Od razu ofensywnie Borussia. Schmelzer źle dośrodkował. Kopnął piłką w boczną siatkę.

1'

Pierwszy gwizdek, zaczynamy! Od środka goście.

18:28

Piłkarze wyszli na murawę. Wolfsburg zagra w biało-zielonych strojach, Borussia zaś w jednakowych żółtych.

18:26

Wolfsburg na razie nie szaleje tak jak w poprzednim sezonie. Zajmuje piąte miejsce i ma aż 15 punktów straty do lidera. Nie oznacza to bynajmniej, że dzisiaj jest na straconej pozycji. Wręcz przeciwnie, może wygrać.

18:25

Jeżeli Borussia wygra, to będzie mieć 35 punktów. Bayern ma ich teraz 40.

18:21

Borussia może dzisiaj zmniejszyć stratę do lidera. Bayern sensacyjnie przegrał w Gladbach 1:3.

18:16

Nas powinna cieszyć przede wszystkim obecność Piszczka. Zaczyna naturalnie na prawej obronie.

18:15

Za kwadrans pierwszy gwizdek w bardzo ciekawym spotkaniu 15. kolejki Bundesligi. Znamy już składy obu drużyn. Prezentujemy je po lewej stronie.