Borussia M'GladbachWikimedia
3 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
93'

Koniec!! Bayern przegrywa po raz pierwszy w tym sezonie! Świetny mecz Borussii Moenchengladbach! Dziękujemy za uwagę!

91'

Bawarczycy dążą do zdobycia kontaktowej bramki, ale bezskutecznie.

90'

Za Stindla melduje się Thorgan Hazard.

89'

Nic i nikt gospodarzom nie odbierze tryumfu nad Bayernem!

88'

Drmić zmienia Raffaela.

85'

Rafinha ostro faulował rywala. Żółta kartka to minimum!

84'

Schulz zmienia Dahouda.

83'

Nic z tego, Sommer broni po raz enty skutecznie.

83'

Bayern stara się przycisnąć, kolejny korner dla gości.

81'

Francuza zabrał się pod bramkę Sommera po podaniu Vidala i z kilku metrów zmniejsza prowadzenie gospodarzy!

81'

GOOOOL! FRANCK RIBERY!

79'

Coman przełożył piłkę z prawej nogi na lewą, a uderzenie Francuza o centymetry minęło prawe okienko bramki gospodarzy!

77'

Ribery indywidualnie szarżował i wywalczył korner.

75'

Ribery zmienia Lewandowskiego. Słaby mecz snajpera Bayernu.

74'

Stindl powalił Polaka i otrzymał żółtą kartkę.

72'

Szok, szok i niedowierzanie. Czy Bayern się podniesie?

70'

Lewandowski z impetem uderzył piłkę głową, ale pewnie broni uderzenie Polaka Sommer.

69'

Kapitalne podanie Wendta, a Johnson w sytuacji sam na sam podwyższa na 3:0! CO SIĘ DZIEJE!!!

68'

GOOOL! FABIAN JOHNSON!!!

67'

Rode zmienia Alonso.

66'

Stindl wykorzystuje podanie jednego z kolegów i z kilku metrów pokonuje Neuera! Sensacja!

66'

GOOOOOL!!! LARS STINDL!!!!

64'

Piekna wymiana podań pomiędzy Raffaelem, Stindlem, a Korb wsytuacji sam na sam nie trafia! Interweniuje Neuer, a piłka jeszcze ociera się o poprzeczkę!

62'

Lahm przerywa kontrę gospodarzy.

62'

Coman zablokowany, ale przy piłce dalej Bawarczycy.

61'

Bayern się męczy. Czy Guardiola odpowiednio zareaguje?

59'

Raffael brzydko faulował odciętego od gry Lewandowskiego.

58'

Rafinha skutecznie przerywa atak gospodarzy.

56'

Bayern musi się otworzyć. gospodarze natomiast bardzo dobrze się czują w dzisiejszym spotkaniu.

55'

Boateng ratował się wybiciem piłki na korner.

54'

Raffael wyłożył piłkę do Wendta, a Szwed ładnym, mierzonym strzałem z 10. metra pokonał Neuera!

54'

GOOOOOOL! OSCAR WENDT!

52'

Coman ograł rywala, ale potem już źle zagrał w szesnastkę.

51'

Prostopadła piłka do Muellera, ale ten nie opanował piłki.

48'

Dosyć mizerne tempo pierwszych minut. Czekamy na ciekawsze akcje!

47'

Oba zespoły przystąpiły do zawodów bez zmian.

46'

Od środka zaczynają goście! Gramy!

45'

Bez bramek do przerwy!

45'

Dahoud dopadł do wybitej piłki i huknął z daleka, ale wysoko nad bramką.

43'

Coraz bliżej końca pierwszej odsłony,a na Borussia Park nadal bez bramek.

42'

Kontra gości, ale do podania Comana nie dopadł Mueller.

40'

Vidal centrował z rzutu wolnego, ale piłkę łapie Sommer.

39'

Nico Elvedi zmusił do interwencji Neuera, ale na tablicy wyników nadal bez bramek.

37'

Gospodarze przetrwali napór mistrza Niemiec i nieźle sobie poczynają na murawie.

35'

Kolejna akcja Borussii, ale jeden z zawodników został zablokowany.

34'

"Źrebaki" wywalczyły korner, ale Lewandowski wybił piłkę zacentrowaną w szesnastkę Bawarczyków.

32'

Po chwili gospodarze ponownie zamknęli Bayern, ale znów finał akcji był słaby. Od rzutu wolnego zacznie Neuer.

31'

Bardzo dobra akcja gospodarzy, ale Mahmoud Dahoud źle zagrał na prawe skrzydło.

29'

Fabian Johnson zacentrował w pole karne, a tam Korb przestrzelił, w lepszej sytuacji był Stindl.

28'

Coman zablokowany, a Francuz mógł podać do Polaka.

26'

Sommer, ale robinsonada! Szwajcar broni uderzenie Lewandowskiego, kolejny strzał ląduje na słupku, a trzecia próba ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy!

25'

Bayern jest zespołem lepszym, czekamy na bramki.

23'

Benatia strzelił głową w środek bramki po zagraniu z rzutu wolnego.

21'

Słabo rozegrany stały fragment gry, ale nadal przy piłce piłkarze z Monachium.

20'

Bramkarz gospodarzy po raz kolejny interweniuje, do odbitej piłki dopadł Coman i będzie następny korner.

19'

Mueller otrzymał piłkę od Vidala, ale z 10. metra trafił prosto w Sommera!

18'

Kapitalna akcja Bawarczyków, a strzał "Lewego" z kilku metrów broni Sommer! Polak był w bardzo trudnej sytuacji!

17'

Sommer bez problemu łapie futbolówkę.

16'

Rafinha wywalczył drugi rzut rożny dla przyjezdnych.

14'

Piłka powędrowała w szesnastkę M'Gladbach, a tam Lewandowski sygnalizuje zagranie ręką jednego z rywali.

13'

Dośrodkowanie w pole karne Raffaela, ale nikt z jego kolegów nie dopadł do piłki.

11'

Javi Martinez dopadł do futbolówki zagrywanej z narożnika, ale uderzył piłkę głową nad bramką gospodarzy.

10'

Bawarczycy wywalczyli korner.

9'

Czekamy na sytuacje bramkowe. Na razie Bayern nie szturmuje jakoś bramki Yanna Sommera.

7'

Od początku dłużej przy piłce utrzymuje się piłkarze mistrza Niemiec, ale można było się tego spodziewać, jak z reszta w każdym meczu Bayernu.

5'

Rafinha przerwał akcję gospodarzy. Świetna interwencja defensora Bayernu.

4'

Borussia ubrana dziś na biało, a goście w jednolitych czerwonych strojach.

3'

Benatia ostro potraktował rywala! To powinna być kartka i jest!

2'

Raffael przejął futbolówkę w środku pola, a następnie popędził na bramkę przyjezdnych. Strzał Brazylijczyka obronił bez problemu Manuel Neuer.

15:32

Od środka rozpoczynają gospodarze! Gramy!

15:29

Świetna atmosfera na Borussia Park! Felix Zwayer wyprowadza obie jedenastki!

15:20

Ławka rezerwowych gości: Ulreich, Ribéry, Kirchhoff, Rode, Badstuber, Kimmich.

15:19

Rezerwowi Borussii: Sippel, Brouwers, Drmić, Hazard, M. Schulz, Jantschke, Hrgota

15:10

Do spotkania jeszcze 20 minut, a więc zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią hitowego pojedynku 15. serii Bundesligi.

Borussa M'Gladbach-Bayern LIVE! Trudny rywal Lewandowskiego i spółki

14:58

Witamy serdecznie na relacji live ze spotkania Borussia M'Gladbach - Bayern Monachium. Bohaterowie dzisiejszego pojedynku rozpoczną bój na Borussia Park o 15:30!