1. połowa4 : 0
17:22

Za uwagę dziękuje Marcin Juszczyk. Zapraszam na kolejne relacje do Ekstraklasa.net.

17:21

Kolejne pewne, przekonujące zwycięstwo Bayernu. Bawarczycy ustalili wynik końcowy już przed przerwą, strzelając w pierwszej połowie wszystkie cztery gole. Podopieczni Pepa Guradioli mogli wygrać wyżej, ale nie wykorzystali kilku dogodnych okazji. Stuttgart był tłem dla gospodarzy. Przyjezdni w całym meczu stworzyli zaledwie trzy godne odnotowania sytuacje.

17:20

90'

Sędzia nie dolicza ani minuty i kończy dzisiejszy mecz! Bayern - Stuttgart 4:0.

90'

Po centrze z rzutu wolnego Alaby, Bawarczycy nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką Tytonia.

89'

Coman "wycięty" przez Schwaaba i rzut wolny dla Bayernu z bocznego sektoru boiska, a wysokości pola karnego.

85'

Trzecia i ostatnia zmiana w Stuttgarcie. Schodzie z boiska Die, a zastąpi go na placu gry Ristl.

82'

Arturo Vidal zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

82'

Faulowany przez Die, tuż przed polem karnym Stuttgartu, Coman. Rzut wolny dla Bayernu.

80'

Thiago Alcantara zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką i Tytoń nie musiał interweniować.

80'

Posiadanie piłki 69% do 31% oczywiście na korzyść Bayernu.

78'

Arturo Vidal może kontynuować zawody po zderzeniu ze słupkiem i wrócił na plac gry.

76'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Benatii, Hlousek o mały włos nie pokonał własnego bramkarza! Akcję zamykał jeszcze na długim słupku Vidal, ale zamiast trafić w futbolówkę... zderzył się ze słupkiem. Chilijczykowi jest teraz udzielana pomoc medyczna poza boiskiem.

71'

Vidal wyśmienicie zagrał w pole karne do wbiegającego Robbena. Niepilnowany Holender stanął oko w oko z Tytoniem, uderzył po długim słupku, ale minimalnie niecelnie.

69'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Thiago Alcantara zmienił Douglasa Costę.

68'

Po centrze z rzutu wolnego Robbena, Lewandowski uderzył z główki nad poprzeczką. Jednak gola i tak by nie było, ponieważ arbiter odgwizdał pozycję spaloną Polaka.

66'

Lewandowski stanął oko w oko z Tytoniem , ale górą w tym pojedynku bramkarz Stuttgartu!

64'

Po stracie piłki w środka pola przez Bayern, Stuttgart wyprowadził kontrę. Didavi wyłożył piłkę na szesnasty metr Heise, który natychmiast uderzył, ale jego strzał broni Neuer.

63'

Druga zmiana w Vfb Stuttgart. Wchodzi Heise, a schodzi Sunjić.

62'

Kimmich uderzył zza pola karnego i Tytoń sparował futbolówkę na rzut rożny.

61'

Robben zagrał świetną, prostopadłą piłkę na wolne pole do Comana, a młody Francuz znalazł się w sytuacji jeden na jeden z Tytoniem i przegrał z Polakiem ten pojedynek.

59'

59'

Druga zmiana w Bayernie. Powracający po kontuzji Badstuber zmienił Muellera.

58'

Kąśliwe dośrodkowanie gracza Bayernu z prawej strony, ale nikt nie przejął piłki w polu karnym Stuttgartu.

54'

Gentner ryzykowanie, ale zgodnie z przepisami odebrał piłkę we własnym polu karnym Robbenowi. Nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki.

52'

Ależ pomylił się Robben! Douglas Costa idealnie zagrał w tempo na wolne pole do Holendra, a on w sytuacji sam na sam z Tytoniem przerzucił nad nim piłkę i minęła ona nieznacznie słupek bramki Stuttgartu!

50'

Bayern utrzymuje się przy piłce, nie forsuje tempa.

47'

Piłka w siatce Bayernu po strzale Wernera, ale gol nie został uznany, z powodu pozycji spalonej podającego wcześniej do niego Didaviego.

46'

Natomiast w Bayernie plac gry opuścił Boateng, a w jego miejsce na boisku zameldował się Benatia.

46'

Mieliśmy dwie zmiany w przerwie - po jednej w każdym zespole. W Vfb Stuttgart Hlousek zmienił Kosticia.

46'

Bastian Dankert dał sygnał do rozpoczęcia drugiej połowy!

16:29

Za chwilę zaczynamy drugie 45 minut!

16:23

W taki sposób Mueller zdobył czwartą bramkę dla Bayernu.

16:23

16:22

Robert Lewandowski zaraz po tym jak skierował futbolówkę do siatki na 3:0.

16:18

Bayern rządzi, Bayern dzieli na Allianz Arena. Bawarczycy jak walec rozjechali w pierwszej połowie Vfb Stuttgart, który nie miał za wiele do powiedzenia. Jeszcze przy wyniku 2:0 goście byli bliscy gola kontaktowego po strzale Kosticia, ale ten trafił w poprzeczką. Niewykorzystana okazja zemściła się na przyjezdnych kilka minut później i jest już w zasadzie po meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy! Bayern prowadzi do przerwy ze Stuttgartem 4:0. Ten rezultat nie wymaga chyba specjalnego komentarza.

44'

Indywidualnie próbował się przedzierać Klein pod bramkę Bayernu, ale ta akcja nie miała szans powodzenia. Alaba szybko pozbawił go piłki.

40'

Do trzech razy sztuka - tak mogą powiedzieć zawodnicy i kibice Bayernu. Najpierw Tytoń obronił strzał po ziemi Comana, ale nie złapał piłki. Przejął ją Lewandowski, który zagrał na długi słupek, a nadbiegający Vidal trafił w poprzeczkę. Akcję sfinalizował Mueller, który w zamieszaniu podbramkowym, uderzeniem z główki, z bliskiej odległości, umieścił futbolówkę w siatce.

40'

GOOOOL! 4:0! Mueller podwyższa prowadzenie Bayernu!

38'

Mueller z prawej strony zagrał przed bramkę, na piąty metr, do Lewandowskiego, a kapitan reprezentacji Polski zamienił to podanie na gola bez problemu!

37'

GOOOOOOOOOOOL! 3:0! Lewandowski pokonał Tytonia!

36'

Coraz groźniej zaczyna się odgryzać Stuttgart. Werner po solowej akcji uderzył nieznacznie nad poprzeczką z kilkunastu metrów!

36'

Robben w swoim stylu złamał do środka i strzelił z szesnsastu metrów, ale jego próbę broni Tytoń.

34'

Klein ograł na prawej stronie pola karnego Alabę, zagrał na lewą stronę, gdzie ustawiony był Kostić, który uderzył na bramkę Neuera i trafił w poprzeczkę! Było blisko!

30'

Lewandowski w przepięknym stylu opanował futbolówkę w polu karnym Stuttgartu i huknął z kilku metrów na bramkę Tytonia, ale ten popisał się świetną interwencją i przeniósł piłkę nad poprzeczką!

29'

Groźne wstrzelenie futbolówki przed bramkę Stuttgartu, ale nikt nie skierował jej do siatki.

28'

Po strzale Roberta Lewandowskiego, piłka odbiła się od zawodnika gości i korner dla Bawarczyków.

27'

Bayern szuka szans na kolejne bramki. Vfb Stuttgart poza wywalczonymi rzutami rożnymi nic nie zdziałał w ofensywie w tym meczu.

25'

Nieudana próba strzału w wykonaniu Comana z dwudziestu metrów.

23'

Robben uderzył na bramkę zza pola karnego i Tytoń odbija piłkę przed siebie!

21'

21'

18'

Piłka po centrze Muellera z prawej flanki przeszła wszystkich w polu karnym gości. Następnie trafiła do zamykającego akcję Douglasa Costy, który od razu, bez zastanowienia, ładnie uderzył z "szesnastki" i pokonał Tytonia!

17'

GOOOOOL! Douglas Costa podwyższa na 2:0!

16'

Kolejna udana interwencja Tytonia. Tym razem wyszedł z bramki i zatrzymał Muellera, który szukał podania do Lewandowskiego w polu karnym.

15'

Broni Tytoń próbę Lewandowskiego, który zmienił tor lotu piłki po strzale Muellera.

14'

Centra z prawej strony Die w pole karne Bayernu, ale nie było tam nikogo i Neuer chwyta piłkę.

12'

Bayern wyprowadził zabójczą kontrę! W jej finalnej fazie, w polu karnym Douglas Costa zagrał na piąty metr do wbiegającego Robbena, a Holender zmusił do kapitulacji Tytonia!

11'

GOOOOOL! 1:0 dla Bayernu! Robben otwiera wynik meczu!

9'

Coman przedzierał się lewą stroną, ale został powstrzymany przy linii końcowej i od bramki Tytoń.

8'

Schwaab zagrał długą piłkę pod pole karne Bayernu do Wernera, ale ten nie opanował futbolówki i przejął ją Bayern.

7'

6'

Dośrodkowanie Insuy z lewego skrzydła w pole karne Bayernu, ale za wysokie i gospodarze przy futbolówce.

6'

Bayern od początku narzucił swoje warunki gry.

4'

Vidal uderzył z ok. 25 metrów i broni jego próbę Tytoń! Korner dla Bayernu po tej interwencji Polaka, trzeci już w tym meczu.

2'

1'

Przedzierał się środkiem Douglas Costa, ale został skutecznie powstrzymany.

1'

Zaczynamy granie na Allianz Arena! Od środka rozpoczęli przyjezdni!

15:29

Rozjemcą w tym spotkaniu będzie Bastian Dankert.

15:28

Oba zespoły już na murawie, za chwilę rozpocznie się mecz!

15:28

Ostatnia potyczka między Bayernem i Stuttgartem zakończyła się zwycięstwem Bawarczyków 2:0.

15:27

15:26

Piłkarze Vfb Stuttgart przywitali się przed rozgrzewką ze swoimi kibicami.

15:24

Zawodnicy Bayernu Monachium na rozgrzewce.

15:24

Przed pierwszym gwizdkiem jeszcze słówko o miejscach obu drużyn w tabeli. Bayern Monachium, mając na koncie 31 punktów, pewnie przewodzi w tabeli. Z kolei Vfb Stuttgart plasuje się, z dorobkiem dziesięciu punktów, na piętnastej pozycji, tuż nad strefą spadkową.

15:20

Vfb Stuttgart - ławka rezerwowych: Odisseas Vlachodimos, Adam Hlousek, Jan Kliment, Alexandru Maxim, Arianit Ferati, Philipp Hesie, Mart Ristl.

15:18

Bayern Monachium - ławka rezerwowych: Javi Martinez, Xabi Alonso, Thiago Alcantara, Mehdi Benatia, Philipp Lahm, Sven Ulreich, Holger Badstuber.

15:12

Tak przedstawia się wyjściowy skład Vfb Stuttgart na mecz z Bayernem.

15:10

Oto jedenastka wybrańców Pepa Guardioli na dzisiejsze spotkanie.

15:09

15:08

15:01

Witamy! Czy Przemysław Tytoń zatrzyma Roberta Lewandowskiego? Zapraszamy na relację tekstową z meczu 12.kolejki Bundesligi. Na Allianz Arena Bayern Monachium podejmie Vfb Stuttgart. Pierwszy gwizdek o godzinie 15:30!