Niedziela, 1 listopada 2015, godz. 17:30
Hannover 96Hannover 96
19:24

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz portal!

19:22

Hamburger SV przegrał na własnym obiekcie z Hannoverem 1:2, mimo że do 59. minuty prowadził 1:0! Gospodarze mogli rozstrzygnąć to spotkanie już w pierwszej połowie, ale zabrakło im skuteczności i szczęścia. Hannover w drugiej części spotkania wziął się za odrabianie strat i ostatecznie z Hamburga wyjeżdża z 3 punktami.

93'

Ostatni gwizdek arbitra, koniec spotkania!

93'

Strzał z woleja Spahicia! Piłka przeleciała tuż obok bramki gości!

92'

Rzut rożny dla Hamburgera SV. Ostatnia szansa na wyrównanie.

91'

Zablokowany strzał Leona Andreasena. Rzut rożny dla gości.

90'

Piłkarze Hamburgera ewidentnie nie wytrzymują presji. Faul w ataku Clebera.

88'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale obyło się bez zagrożenia pod bramką Hannoveru.

88'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Lewis Holtby zszedł z boiska, a na murawę wbiega już Cleber.

85'

Rzut wolny dla HSV. Muller przewraca się w polu karnym, sędzia nie przerywa gry.

83'

Ostatnia zmiana w drużynie Hannoveru. Z boiska zszedł Hiroshi Kiyotake, a na placu gry zameldował się już Felipe.

81'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Ivica Olić wszedł w miejsce Svena Schipplocka.

79'

Salif Sane skutecznie zablokował strzał Lasoggi.

78'

Faul w ataku Allana Saint-Maximina na Djourou.

75'

Gospodarze podrażnieni obrotem sytuacji, ale nie potrafią zagrozić bramce Hannoveru.

72'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Ivo Ilicević zmienia Michaela Gregoritscha.

70'

Zderzenie bramkarza Hamburga z Sane. Przy okazji sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

67'

Dośrodkowanie do Sane, ten oddaje strzał głową! Piłka odbija się od słupka i wpada do bramki Hamburga!

67'

GOOOOOOOOOL dla Hannoveru! Salif Sane strzelcem bramki!

64'

Akcja Hannoveru, dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale piłkę szybko wybili obrońcy HSV.

59'

GOOOOOOOOL! Hiroshi Kiyotake pewnie wykorzystuje jedenastkę.

58'

Rzut karny dla Hannoveru! Wygląda na błąd arbitra...

51'

Rzut wolny dla HSV, ale obyło się bez zagrożenia pod bramką gości.

47'

Długa piłka do Gregoritscha. Zawodnik HSV nie zdołał dobrze przyjąć piłki i tą przejął Zieler.

46'

Druga zmiana w Hannoverze. Allan Saint-Maximin zastąpił Manuela Schmiedebacha.

46'

Zmiana w zespole gości. Uffe Bech zmienia Felixa Klausa.

46'

Rozpoczęcie drugiej części spotkania.

18:26

Posiadanie piłki: Hamburger SV 48% - 52% Hannover

18:20

Hannover nie stoi jednak na straconej pozycji. W drugiej części spotkania może wydarzyć się praktycznie wszystko, dlatego z niecierpliwością czekamy na wznowienie gry.

18:18

Piłkarze z Hamburga prowadzą u siebie z Hannoverem 1:0. Gospodarze przeważają w tym spotkaniu i mogli zdobyć już minimum 3 bramki. Raz gości uratował słupek, a kilka razy świetnymi interwencjami popisywał się Ron-Robert Zieler.

45'

Koniec pierwszej połowy!

43'

Spokojne ostatnie minuty pierwszej części spotkania.

40'

Niestety rzadko przy piłce jest Artur Sobiech, który jest skutecznie pilnowany przez defensorów HSV.

37'

Niecelny strzał z dystansu Gregoritscha.

36'

Muller wyszedł sam na sam z bramkarzem Hannoveru, ale świetna interwencja Zielera ratuje gości. Rzut rożny dla HSV.

33'

Główka Christiana Schulza, piłka ląduje w rękawicach bramkarza Hamburgera.

32'

Sane pokusił się na strzał z dystansu. Piłka odbiła się od jednego z piłkarzy HSV i goście będą wykonywać rzut rożny.

30'

Gol Michaela Gregoritscha na 1:0:

27'

Strzał Marcelo Diaza! Zieler nawet nie drgnął, a piłka mocno obiła słupek! Ależ szczęście mieli teraz goście.

26'

Faul na Michaelu Gregoritschu 20 metrów przed bramką gości. Świetna odległość na bezpośredni strzał z rzutu wolnego.

25'

Fragment gry, w którym częściej przy piłce utrzymują się podopieczni Michaela Frontzecka.

22'

Akcja lewym skrzydłem Hannoveru. Piłka została jednak zagrana zbyt mocno i Artur Sobiech nie zdołał jej przejąć.

19'

Zapowiadała się niezła kontra gości, ale Nicolai Muller sfaulował Klausa.

19'

Dennis Diekmeier popędził prawym skrzydłem, wbiegł w pole karne i oddał mocny strzał na bramkę Hannoveru. Dobra interwencja bramkarza gości i HSV będzie wykonywać kolejny korner.

17'

Salif Sane faulowany w środkowej strefie boiska.

14'

Niecelny strzał na bramkę Hannoveru po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Od bramki rozpocznie Zieler.

13'

Zablokowane dośrodkowanie, rzut rożny dla gospodarzy.

10'

HSV coraz odważniej, goście zostali zepchnięci do defensywy.

7'

Akcja prawym skrzydłem Mullera, dogranie na piąty metr do Gregoritscha. Ten bez problemu umieścił piłkę w bramce gości.

6'

GOOOOOOOOL! 1:0 dla Hamburgera! Michael Gregoritsch!

5'

Rzut wolny dla HSV. Piłka przeszła przez wszystkich zawodników w polu karnym i trafiła do bramkarza Hannoveru.

4'

Akcja gospodarzy, niedokładne zagranie do Lasoggi.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy!

17:26

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry.

17:22

Ławka gospodarzy: Jaroslav Drobny, Ivo Ilicević, Cleber, Gideon Jung, Ivica Olić, Gotoku Sakai, Zoltan Stieber

Ławka gości: Martins Felipe, Ceyhun Gulselam, Oliver Sorg, Philip Tschnauer, Uffe Bech, Mevlut Erdinc, Allan Saint-Maximin

17:18

Znamy wyjściowe składy obu zespołów. W podstawowej jedenastce gości znajduje się Artur Sobiech.