Zmiana w Sportingu, Joao Mario schodzi, zastąpi go Mane.

70'

Seydou Doumbia został ukarany żółtą kartką.

65'

Zmiana w Sportingu, boisko opuszcza Bryan Ruiz, a w jego miejsce pojawi się Aquiliani.

62'

Mario Fernandes został ukarany żółtą kartką.

59'

57'

Islam Slimani został ukarany żółtą kartką.

48'

Joao Pereira został ukarany żółtą kartką.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

21:43

Sporting Lizbona - CSKA MoskwaSporting Lizbona - CSKA Moskwa

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Sporting remisuje z CSKA 1:1.

41'

Doumbia wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem Sportingu, minął Patricio i uderzył na pustą bramkę.

40'

Gooool! Seydou Doumbia!!

32'

Świetna okazja Slimaniego, piłkarz przyjął futbolówkę tuż przed polem karnym, nieźle złożył się do strzału, ale uderzył w sam środek bramki, gdzie zatrzymał go Akinfeev.

28'

Żółtą kartką zostaje ukarany Wernbloom.

27'

Seydou Doumbia podchodzi do jedenastki, uderza w prawy róg, ale piłkę pewnie broni Rui Patrcio!

26'

RZUT KARNY DLA CSKA!

26'

Jefferson został ukarany żółtą kartką.

23'

Teofilo Gutierrez został ukarany żółtą kartką.

19'

Goście z Moskwy mogli doprowadzić do wyrównania! Tosić efektownie ograł kilku rywali i odegrał piłkę do wychodzącego na dobrą pozycję Doumbi. Piłkarz ten już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili uprzedził go Joao Pereira.

13'

Carrillo znalazł się w sytuacji sam na sam z Akinfeevem. Piłkarz Sportingu oddał strzał, ale rosyjski bramkarz obronił piłkę nogami. Do wybitej futbolówki zdołał jednak dopaść Teofilo Gutierrez i bez problemów wpakował piłkę do siatki.

12'

Goool! Teofilo Gutierrez!!!

7'

Jak na razie spokojny początek spotkania w Lizbonie. Gra utrzymuje się głównie w środkowej strefie boiska, żadne ze stron nie stworzyła jeszcze zagrożenia.

3'

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:43

CSKA - rezerwowi: Pomazun – A. Berezutski, Schennikov, Milanov, Golovin, Natcho, Panchenko.

20:42

Sporting - rezerwowi: Marcelo – Esgaio, Figueiredo, Aquiliani, Martins, Montero, Mané.

19:47

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Sporting Lizbona - CSKA Moskwa LIVE! Portugalczycy chcą przerwać serię rywala.

19:46

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Sporting Lizbona - CSKA Moskwa.