BATE BorysówBATE Borysów
1 : 0
Partizan BelgradPartizan Belgrad
22:41

Ze swojej strony dziękuję Państwu za śledzenie relacji,dodawanie komentarzy i zapraszam na kolejne mecze...

22:40

W dzisiejszym meczu Bate Borysów pokonuje Partizan Belgrad 1:0 i czekamy na drugą odsłonę tego dwumeczu.

22:38

Oglądaliśmy dzisiaj dużo walki na boisku i twardej gry czego można było się spodziewać przed meczem.Zobaczyliśmy także czerwoną kartkę,która osłabiła Partizan.Jednak w tym dwumeczu nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte dlatego warto śledzić rewanż w Belgradzie do czego Panśtwa zachęcam.

93'

Ostatnia akcja gospodarzy i sędzia odgwizduje koniec meczu.

93'

Partizan w ataku.Dośrodkowanie do Abubakara Oumaru jednak uprzedza go bramkarz.

91'

Rzut wolny zza pola karnego zaprzepaszczony przez graczy Partizana.

91'

Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

88'

Schodzi ten,który marnował najlepsze sytuacje dla Partizana,a więc Andrija Żivković.

87'

Bate ciągle próbuj podwyższyć wynik jednak brakuje wykończenia.

86'

Zmiana w drużynie Bate Borysów.

84'

Bardzo dobra kontra gości,którą zaczął Żivković jednak Oumaru zatrzymany przez obrońców Bate.

83'

Bate idzie za ciosem.Kolejny rzut rożny.

80'

Strzał zza pola karnego jednak dobrze broni bramkarz Partizana.

77'

Wspominałem w pierwszej części meczu,że w tym spotkaniu kluczowy może być stały fragment gry przy tak wyrównanym meczu.

75'

Gol!!!!Bate Borysów strzela bramkę z rzutu różnego.

73'

W pierwszej połowie najlepsza okazja dla Partizana i w drugiej podobnie jednak nadal mamy zero do zera.Sytuację zaprzepaścił Żivković.Jeśli Partizan przegra ten mecz to Żivković będzie pluł sobie w brodę.

70'

Ależ błąd obrońców Bate.Stuprocentowa sytuacja dla Partizana Belgrad,którą zaprzepaszczają.

69'

Próba Rodionova z daleka.Strzał mija bramkę przy dalszym słupku.

67'

Miękkie dośrodkowanie i wolej minimalnie ponad bramką.Kolejna dobra akcja gospodarzy.Miejmy nadzieję,że to dobry wstęp do jeszcze lepszej gry.

67'

64'

Coraz bardziej aktywny w tym meczu jest Aleksandr Hleb-była gwiazda Arsenalu Londyn.

62'

Wreszcie kilka szybszych akcji gospodarzy.Czekamy na więcej bo przecież grają przed włąsnymi kibicami i mają przewagę jednego zawodnika.Idealny scenariusz dla Bate w drugiej połowie.

61'

Tym razem Rodionov zaplątał się w polu karnym.

60'

Dobry kontratak Bate Borysów jednak po dośrodkowaniu brakowało wykończenia ale wreszcie jakaś składna akcja w drugiej połowie tego spotkania.

57'

W Belgradzie mamy temperaturę 14 stopni Celsjusza,a zawodnicy poruszają się na razie wolno.Tempo meczu spadło w drugiej połowie.

54'

Zmiana w Partizanie Belgrad

47'

Przypomnijmy,że goście z Belgradu grają wdziesiątkę po tym jak drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną dostał Marko Jevtović .

45'

Zaczynamy drugą część meczu...

21:46

Do przerwy 0:0.Miejmy nadzieję,że w drugiej połowie zobaczymy lepszą grę i przede wszystkim bramki.

21:46

Za moment zaczynamy drugą połowę meczu

44'

Żółta kartka dla Gordeichuka

21'

Jevtović ukarany żółtą kartką

47'

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej odsłonie meczu.

47'

Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

46'

Jevtović dostaje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.

42'

Groźne dośrodkowanie Bate Borysów.Zivkovic wypuszcza piłkę jednak ratują go obrońcy.

37'

Próba z daleka piłkarza Bate jednak znów dobra interwencja Zivkovicia,który zbija piłkę do boku.

35'

Strącona piłka i próba Żivkovicia zza pola karnego jednak strzał niecelny.

31'

Babović ostro dośrodkowuje w pole karne Bate ale obrońcy gospodarzy dobrze ustawieni wybijają piłke na rzut rożny.

29'

Obniżyło się tempo meczu.Czekamy na lepszą grę i sytuacje bramkowe.

28'

Teraz zawodnicy obydwu drużyn próbują utrzymać się dłuższy czas przy piłce.

23'

Po 22 minutach dwie sytuacje bramkowe dla Bate Rodionova i jedna dla Partizana Żivkovicia-najlepsza sytuacja w całym meczu.

17'

Znów dużo miejsca mają skrzydłowi Bate i to wykorzystują.Dośrodkowanie i gospodarze blisko strzelenia pierwszej bramki w tym meczu.

14'

Piękna akcja środkiem pola Oumaru i rozprowadzenie piłki.Stuprocentowa sytuacja Partizana Belgrad,którą zmarnował Andrija Żivković .

12'

Kolejne groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego graczy Partizana Belgrad.Być może kluczem do strzelenia bramki będzie dzisiaj stały fragment gry.

9'

Od początku meczu to Bate Borysów jest bardziej aktywne w ofensywie.

7'

Ależ akcja oskrzydlająca Bate.Bardzo groźna sytuacja bramkowa po strzale głową jednak dobra interwencja bramkarza Partizana.

2'

Po raz pierwszy musiał interweniować Zivković, który wyłpał długą piłkę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy...

20:33

Znając drużynę Białoruską należy spodziawać się, że zagrają bardzo uważnie w obronie, szukając swoich szans w kontrach. Partizan będzie szukał gola, ale przede wszystkim będzie chciał utrzymać jak najdłużej korzystny wynik, żeby rozstrzygnąć losy pojedynku na własnym terenie. Nie można się więc w tym pojedynku spodziawać gradu goli. Może być to za to pojedynek, z dużą ilością fauli i przerw w grze, no i zapewne posypią się kartki.

20:33

Tak się składa, że w BATE gra dwóch serbskich obrońców, są to Filip Mladenović, który dwa lata temu przeszedł z Crveny Zvezdy (największy lokalny rywal Partizana), oraz Nemanja Milunović w tym roku został kupiony z klubu Mladost. Kolejni obcokrajowcy w drużynie z Borysowa to mieszkaniec Czarnogóry pomocnik Nemanja Nikolić, który został pozyskany z Dynama Mińsk, oraz Łotysz Kaspars Dubra (przyszedł z Ventspilsu). Przed sezonem również linie obrony zasilił doświadczony białoruski defensor Maksim Zhavnerchik, który ostatnie lata spędził w Kubaniu. Można więc powiedzieć, że BATE w ciągu ostatnich dwóch sezonów całkowicie wymienił formację obronną zespołu.

20:32

Partizan wzmocnił siłę ataku pozyskując przed sezonem z włoskiej Ternany bułgarskiego napastnika Valerija Bojinova, oraz z Waasland- Beveren Kameruńczyka Aboubakara Oumaroua, obydwaj zdążyli się już zaaklimatyzować, i zaczęli strzelać bramki dla swojego nowego klubu.

20:32

Piłkarze BATE w poprzednich rundach pokonali irlandzki Dundalk (2:1, 0:0) oraz węgierski Videoton (1:1, 1:0). W międzyczasie rozegrali dwa trudne mecze ligowe, przegrali z Dynamem Mińsk 0:1, oraz zremisowali z Gomel 0:0. Mimo to BATE nadal prowadzi w rozgrywkach ligowych, chociaż dystans dzielący rywali nieco się zmniejszył.

20:32

20:31

Partizan Belgrad na swej drodze do Ligi Mistrzów spotkał do tej pory gruziński klub Dila Gori, z którym wygrał 1:0 i 2:0, a następnie rumuński zespół Steaua Bukareszt, z którym również Serbowie sobie poradzili (1;1, 4:2). W lidze serbskiej drużyny zdążyły rozegrać 5 kolejek nowego sezonu, w ostatniej Partizan przegrał z Vojvodiną 2:3.

20:31

Dla białoruskiego klubu BATE Borysow to będzie już szansa na czwarty występ w fazie grupowej Ligi Mistrzów, największym sukcesem było pokonanie w 2012 roku Bayernu Monachium 3:1. Teraz mistrz Białorusi zmierzy się o wejście do tych elitarnych rozgrywek z mistrzem Serbii Partizanem Belgrad.

20:30

My skupiamy się na wydarzeniach na Borisov Arena. Białorusini są etatowymi uczestnikami tych elitarnych rozgrywek, a Partizan chce do nich powrócić po pięciu latach przerwy. Tak wyrównany pojedynek powinien przynieść wiele emocji.

20:28

Dziś zaczynamy czwartą i zarazem ostatnią rundę eliminacyjną Ligi Mistrzów.A mecze,które mogą Państwo śledzić to Lazio Rzym-Bayer Leverkusen, Manchester United-Club Brugge, Sporting Lizbona-CSKA Moskwa oraz mecz na który bedę miał przyjemność relacjonować a więc Bate Borysów-Partizan Belgrad.Tak więc czeka Nas wieczór pełen piłkarskich emocji. Warto wspomnieć,że pierwszy mecz eliminacyjny już się zakończył.W meczu tym Astana pokonała Apoel 1:0.Mecz ten zaczął się o godzinie 18:00.