Czwartek, 27 sierpnia 2015, godz. 21:00
3 : 2
Zoria ŁugańskZoria Ługańsk
63'

GOOOOOOOOOL! 2:1 dla Legii! W polu karnym Prijović wycofuje do Guilherme, ten strzela z pierwszej piłki, a strzał odbija się od Kucharczyka i ku rozpaczy Shevczenki wpada do jego siatki! Legia ponownie na prowadzeniu!

22:58

Niezmiernie miło mi było relacjonować ten mecz, zapraszam na materiały pomeczowe. Spotkanie relacjonował dla Państwa Piotr Bernaciak.

22:57

Chyba żaden kibic Legii długo dzisiaj nie zaśnie!

22:56

Niezwykle denerwowaliśmy się w drugiej połowie, kiedy Zoria wkraczała na połowę Legii, jednak udało się obronić zaliczkę i w końcówce strzelić decydującego gola. To spotkanie potrafiło wprawić w stan przedzawałowy, ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że będziemy mieli polską jesień i dwie drużyny w Lidze Europy!

97'

KONIEC!

95'

PEWNIE DUDA! LEGIA W LIDZE EUROPY!

95'

RZUT KARNY!

97'

Legia kradnie czas - niezwykle zmęczonego Prijovicia zmieni Marek Saganowski.

91'

Chciała wyjść z kontrą Zoria - nic z tego, piłkę stara się przetrzymać Dusan Kuciak.

89'

Kontuzjowanego Ljubenovicia zmienia Jaba Lipartia. A teraz Zoria zaskoczyła Legię rzutem wolnym, niewiele zabrakło, aby padł gol podobny do tego strzelonego przez Tomasza Brzyskiego.

87'

Ładny rajd Kucharczyka w pole karne, Legia wciąż przy piłce. Goście już trochę opadli z sił i zbierają siły na końcówkę.

85'

Wszystko na jedną kartę stawia trener Zorii - Pylyavskyiego zmieni Checher. A na boisku korner dla gości.

83'

Głupio traci piłkę Tomasz Jodłowiec i Zoria przy piłce na własnej połowie.

82'

Ukarany Budkivkiy za faul w ataku.

80'

Niebezpieczna sytuacja, Petryak nieczysto uderzył głową - kryjący go Bereszyński nawet nie wyskoczył!

78'

Kuciak piąstkuje piłkę, ale był też faulowany i Legia ma rzut wolny!

77'

Rzut rożny dla Zorii po błędzie Dusana Kuciaka.

75'

Teraz aut dla Legii przy linii końcowej.

74'

Rozgrywa teraz Zoria, goście złapali wiatr w żagle. Praktycznie każde ich wejście w pole karne tworzy niebezpieczną sytuację.

69'

Niesamowite emocje w Warszawie, Legia musi bardzo uważać, by obronić swoją przewagę.

68'

Reaguje trener Berg - Duda zmieni niewidocznego dzis Nikolicia.

66'

No cóż... Potężnie uderza Malinovskiy, nie dogadali się Rzeźniczak z Lewczukiem. Nie drgnął nawet Dusan Kuciak i piłka w siatce.

65'

Żółta kartka dla kapitana Legii i rzut wolny dla Zorii, bardzo dobra pozycja do strzału.

64'

Legia idzie za ciosem! Szybka kontra skończyła się za lekkim dośrodkowaniem Bartosza Bereszyńskiego.

60'

Na spalonym był jeden z zawodników Legii i z błyskawiczną kontrą rusza Zoria.

59'

Schodzi strzelec gola Khomchenovskyi, w jego miejsce Budkivskiy, zawodnik wypożyczony z Szachtara Donieck.

57'

Szykuje się zmiana w drużynie gości spowodowana kontuzją.

55'

Rzut rożny dla Zorii, niebezpiecznie w polu karnym Legii.

53'

Ładny rajd Guilherme, Brazylijczyk potknął się o piłkę, ale udało mu sie jeszcze podać do Prijovicia, który oddał zbyt lekki strzał.

52'

Niebezpieczny strzał na bramkę Kuciaka sprzed pola karnego, uderzał Ljubenović.

52'

Odważnie sprzed pola karnego uderza Guilherme, niewiele zabrakło do pięknej bramki.

51'

Nerwowa rozpoczęła Legia, ale Dominik Furman zażegnał niebezpieczeństwo.

46'

Od razu faul na zawodniku Zorii.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę, przy piłce Legia Warszawa!

21:50

Wielkie emocje przy Łazienkowskiej! Na nieco przypadkowy gol Tomasza Brzyskiego goście odpowiedzieli całkiem ładnym wykonaniem rzutu wolnego przez Khomchenovskiego. Legia jest o krok od Ligi Europy, prawdziwym testem będzie następne 45 minut. Jeśli uda się wytrzymać napory piłkarzy Zorii, piłkarze Legii będą cieszyć się z awansu. Z niecierpliwością czekamy na drugie 45 minut!

49'

Sędzia kończy już I połowę tego meczu.

49'

Jeszcze Sivakov ukarany kartką.

47'

Dwie minuty doliczył sędzia.

47'

Dobrze pod bramką Nikolić odgrywał do Kucharczyka, ten jednak na spalonym.

45'

Bardzo nerwowo się robi przy Łazienkowskiej, kiedy Zoria wyprowadza kontratak. Tym razem piłkę łapie Dusan Kuciak.

43'

Po stracie bramki przycisnąć stara się Legia, bezskutecznie.

41'

Niestety mamy wyrównanie. Groźna była od początku spotkania Zoria jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Ładne uderzenie tuż przy lewym słupku i mamy remis przy Łazienkowskiej.

39'

Kolejny rzut wolny dla Zorii, dogodne miejsce do oddania strzału na bramkę.

38'

Żółta kartka dla kapitana Zorii za faul na Guilherme.

38'

Dusan Kuciak po raz kolejny łapię piłkę po dośrodkowaniu Zorii.

35'

Kolejne dobre przejęcie piłki pod własnym polem karnym przez Jakuba Rzeźniczaka. Bezbłędny dziś jest kapitan Legii.

34'

Zoria wciąż próbuje stworzyć sobie dogodną sytuację - i tym razem ponownie nic z tego, bo faulowany jest Bartosz Bereszyński.

32'

Faulowany Guilherme, krótkie rozegranie rzutu wolnego lecz ostatecznie traci piłkę Legia po niedokładnym podaniu Kucharczyka.

30'

Trochę odwróciły się role - teraz to Legia stwarza sobie co chwila sytuacje, a Zoria chce wyprowadzać zabójcze kontrataki. Przed chwilą Prijovic miał okazję dobrze zagrać w polu karnym, lecz zrobił to zbyt lekko i dodatkowo wprost pod nogi obrońców Zorii.

26'

Dośrodkowanie Bereszyńskiego, łapie piłkę Shevchenko.

24'

Długie podanie w kierunku bramki Kuciaka, piłkę dobrze asekuruje Igor Lewczuk.

21'

Ten gol nie może sprawić że legioniści stracą czujność. Zoria wciąż atakuje.

19'

GOOOOOOOOOOL! 1:0! TOMASZ BRZYSKI! Obrońca wykonywał rzut wolny przy linii środkowej, nikt nie przeciął dośrodkowania i piłka wpadła do siatki! Legia na prowadzeniu i coraz bliżej Ligi Europy!

16'

Teraz rzut rożny piąstkuje Dusan Kuciak, po chwili piłka wraca do rąk słowackiego bramkarza.

14'

Długie podanie w pole karne do Karavayeva, ten jednak nie zdołał przyjąć piłkę. Gdyby mu się to udało, Zoria miałaby doskonałą sytuację.

13'

Niedokładnie teraz zagrywa zawodnik Zorii i Legia rozpocznie od autu.

12'

W Warszawie jesteśmy świadkami wielu fauli, tym razem w walce o piłkę na połowie przeciwnika faulował Michał Kucharczyk.

11'

Faulowany Prijovic, przeciwnik wskoczył mu na plecy podczas walki o piłkę. Po chwili faulowany także Dominik Furman, był to faul w ataku piłkarzy Zorii.

9'

Kuciak wybija piłkę, aby mogła nastąpić awizowana przeze mnie przed chwilą zmiana. Igor Lewczuk zmienia Michała Pazdana.

8'

Niestety kontuzję odnosi Michał Pazdan, do zmiany gotowy Igor Lewczuk.

7'

Wyśmienita piłka do Kucharczyka od Furmana, lecz dobrze przejmuje ją Shevchenko, bramkarz gości.

6'

Do ataków już od pierwszych minut rzucili się piłkarze Zorii. Legia póki co stara się grać z kontrataku.

4'

Bardzo niebezpieczny był ten rzut wolny, ale piłka ostatecznie omija bramkę Dusana Kuciaka.

3'

I od razu rzuca się do ataku Zoria - Pazdan ukarany kartką za brzydki faul. Niebezpieczny rzut wolny dla gości.

20:59

Gwiżdże Pan Tobias Welz, zaczęli goście!

20:57

Wierzymy w to, że Legia obroni swoją skromną zaliczkę. Już za moment zaczynamy!

20:55

Rozbrzmiewa Sen O Warszawie, piłkarze już w tunelu! Na relację zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!

20:43

Na trybunach przy Łazienkowskiej gości dzisiaj Miroslav Radović. Były gracz warszawskiego zespołu przyjechał dopingować swoich dawnych kolegów w walce o europejskie trofea. Czy jego obecność poniesie legionistów do zwycięstwa?