Sobota, 17 października 2015, godz. 15:30
Bayern MonachiumBayern Monachium
93'

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje live w Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu, Bayern skromnie pokonuje Werder na Weserstadion 1:0 po bramce Muellera!

90'

Arbiter doliczył 120 sekund do regulaminowego czasu gry!

90'

Zakotłowało się pod bramką Bayernu, ale szybko zostaje wybita piłka!

86'

Mueller zagrywał w polu karnym do Lewandowskiego, ale jeden ze stoperów wybił piłkę!

84'

Jerome Boateng przerywa kontrę gospodarzy, groźnie atakują w tym fragmencie spotkania zawodnicy Werderu.

83'

Kimmich fauluje jednego zrywali i również otrzymuje kartkę.

81'

Bargfrede faule przeryw akcję Bayernu, żółta kartka.

81'

Głupia strata zawodników gości, a chwilę później znowu Ujah niweczy akcję Werderu.

80'

Bawarczycy bardzo długo utrzymują się przy piłce.

79'

A Pizarro melduje się w miejsce Fritza.

78'

Kimmich za Rafinhę.

75'

Ujah przed drugą szansą, ale z dziesiątego metra trafia daleko od bramki...

72'

Lewandowski wystartował do długiej piłki i został brutalnie zaatakowany przez bramkarza gospodarzy, powinien być karny, a arbiter nic nie zagwizdał, skandal.

70'

Neuer piąstkuje piłkę, a dopadł do niej Philipp Bargfrede, ale uderzył na wiwat.

69'

Drugi , kolejny korner dla Werderu!

68'

Ujah!!! jak on tego nie trafił?! Z kilku metrów nie potrafił pokonać Neuera!!!

67'

Pressingiem zaatakowali piłkarze Werderu i przez chwilę przyjezdni mieli z tym problem.

64'

Alcantara wywalczył rzut wolny, a chwilę wcześniej Lewandowski po raz kolejny źle przyjął piłkę.

61'

Żółta kartka dla Santiago Garcii.

59'

Lorenzen zostaje zastąpiony Oztunalim.

60'

"Lewy" otrzymał piłkę w polu karnym i tyłem do bramki próbował uderzyć piętką, ale nie zagroził bramce Wiedwalda!

57'

Zakotłowało się pod bramka gospodarzy, ale bremeńczycy wybili piłkę.

55'

Długi atak pozycyjny gości.

53'

Na pozycji spalonej Arturo Vidal.

52'

Lewandowski z 11. metra głową trafia tylko w środek bramki.

50'

Mueller doszedł do trudnej piłki, ale z kilku metrów nie był w stanie skierować piłki do bramki!

50'

Dośrodkowanie w pole karne Werderu, futbolówka ląduje w rękawicach Wiedwalda.

49'

W przerwie żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany.

47'

Bawarczycy od razu ruszyli do ataku, a uderzenie Muellera nie sprawia Wiedwaldowi żadnych problemów.

46'

Werder zaczyna od środka, gramy!

16:33

Czekamy nadal na piłkarzy z Monachium.

16:30

Bayern jest zespołem o co najmniej klasę lepszym niż Werder. po strzeleniu bramki podopieczni Guardioli nie atakują za wszelką cenę. czy zobaczymy kolejne bramki na Weserstadion?

46'

Koniec, do przerwy Bayern prowadzi w Bremie 1:0!

45'

Arbiter doliczył minutę.

45'

Junuzović uderza tylko w mur.

44'

Brazylijczyk dostaje żółtą kartkę.

43'

Rafinha faulował Garcię, ładna kontra gości, będzie rzut wolny!

42'

Celne uderzenie głową z kilku metrów Lewandowskiego, ale broni Wiedwald!

41'

Drugi korner dla Bawarczyków!

40'

Spodziewaliśmy się ciekawszego meczu, ale gospodarze nie są w stanie zagrozić Bayernowi.

38'

Kolejna próba prostopadłej piłki, tym razem Wiedwald wybija daleko futbolówkę.

35'

Posiadanie piłki: 78% do 22% na korzyść przyjezdnych.

34'

Gospodarze nie są w stanie opuścić własnej połowy boiska, drugi gol to raczej kwestia czasu.

32'

Długa piłka do Lewandowskiego, przejmują ją obrońcy Werderu, ale tylko na moment. Bayern dalej w natarciu.

30'

Werder stłamszony po stracie bramki.

28'

Brzydki faul Clemensa Fritza na Xabim Alonso, obyło się bez kartki.

26'

Bayern dalej atakuje, dla mistrza jedna bramka to mało.

25'

Mueller wykorzystuje kapitalne podanie i z kilku metrów pokonuje Felixa Wiedwalda!

24'

0:1! Mueller!

23'

Thomas Mueller zagrał do Lewandowskiego, a ten z kilku metrów przestrzelił głową!

22'

Słabo rozegrany stały fragment gry, z kontrą ruszyli gospodarze, ale szybko stracili piłkę.

21'

Pierwszy korner dla Bawarczyków.

20'

Podopieczni Guardioli jak na razie nie potrafią zdominować rywali.

18'

Arturo Vidal uderzył fatalnie...

17'

Indywidualna akcja napastnika gospodarzy, ale ten traci piłkę na linii pola karnego.

16'

Bremeńczycy będą liczyć na kontry, czy to jest właściwy sposób na Bayern?

14'

Druga piłka do "Lewego", ale ten upada w polu karnym, a gwizdek arbitra milczy.

13'

Kontra Werderu, futbolówka trafia do Melvyna Lorenzena,a ten trafia z kilkunastu metrów wprost w Manuela Neuera!

11'

Austriak źle zagrywa z rzutu wolnego...

10'

Jest szansa dla gospodarzy! Rzut wolny, a więc szansa dla Zlatko Junuzovicia.

9'

Prostopadłe zagranie do Lewandowskiego, ale ten traci w prosty sposób futbolówkę.

7'

Werder bardzo rzadko jest pod polem karnym gości.

6'

Rzut wolny dla monachijczyków, ale z 25. metrów źle uderzył Xabi Alonso.

4'

Bayern występuje dziś na biało, a Werder na zielono.

2'

Od pierwszych sekund inicjatywa należy do Bayernu, czy goście szybko strzelą pierwszą bramkę?

15:30

Pierwszy gwizdek arbitra, gramy, gramy!

15:27

Rezerwa Werderu: : Zetterer – Sternberg, Hüsing, U. Garcia, Kroos, Öztunali, Pizarro

15:26

ławka rezerwowych gości:

15:26

Oba zespoły już wychodzą na murawę, za kilka minut zaczynamy!

15:23

Oczywiście w wyjściowym zestawieniu przyjezdnych nie mogło zabraknąć super snajpera, Roberta Lewandowskiego!

15:14

Witamy serdecznie za kwadrans rozpocznie się jedno z ważniejszych wydarzeń 9. serii Bundesligi. Na Weserstadion spotka się miejscowy Werder z mistrzem, Bayernem Monachium!