2 : 2
WCTottenham Hotspur
1. połowa0 : 2
22:56

Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu! Zapraszamy na kolejne, oczywiście na GOL24.pl!

22:56

Można to już napisać oficjalnie - Leicester nowym mistrzem Anglii!

96'

Koniec spotkania! Po fantastycznej drugiej połowie Chelsea zremisowała z Tottenhamem 2:2.

96'

Mason z żółtym kartonikiem na koncie.

95'

Puszczają nerwy w ostatnich minutach piłkarzom obu zespołów. Tym razem żółtą kartkę otrzymał Dembele.

94'

Strzał Hazarda z dalekiej odległości. Piłka odbija się od kolegi z drużyny i nie zagroziła bramce Llorisa.

90'

Sporo przerw w grze, arbiter dolicza 6 minut do drugiej połowy.

90'

Kolejna wymuszona zmiana. Pochettino ściąga Alderweireld, a w jego miejsce pojawia się Chadli.

89'

Alderweireld leży na murawie po wślizgu Costy.

88'

... oraz Dier.

88'

Kolejne starcie na boisku przeciwników. Żółtą kartką ukarany Mikel...

87'

Podopieczni Guusa Hidinka mają apetyt na kolejną bramkę. W odpowiedniej chwili zorientowała się obrona gości.

85'

Goście chcieli odpowiedzieć strzałem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak defensywa Chelsea jest zbyt szczelna.

83'

CO ZA BRAMKA HAZARDA! Belg uderzył w samo okienko bramki Llorisa.

82'

Wymuszona zmiana w drużynie gości. Z powodu kontuzji gra na chwilę została wstrzymana, jednak ostatecznie Mauricio Pochettino zdecydował się ściągnąć z murawy Rose'a, którego zmienia Davies.

79'

Nieczyste wybicie Begovicia. Tottenham pod polem karnym Chelsea.

77'

Ofensywna zmiana w zespole Chelsea. Z murawy schodzi Matić, którego zmienia Oscar.

77'

Po drugiej stronie świetną okazję zepsuł Mason, który wyszedł na czystą pozycję, lecz uderzał wprost w Begovicia!

74'

Costa mija się z piłką w bliskiej odległości od bramki po podaniu wzdłuż linii bramkowej Hazarda!

72'

Drugi rzut rożny z rzędu dla Tottenhamu.

72'

Arbiter napomina Ivanovicia.

71'

Lloris długo wznawia grę.

69'

Strata przy linii bocznej piłkarzy Chelsea. Od autu wznowili już przyjezdni z północnej części Londynu.

67'

Begović uprzedza Lamelę. Golkiper gospodarzy rozpoczyna atak Chelsea, która szybko przedostaje się pod pole karne gości.

66'

Zawodnicy Tottenhamu zepchnięci do defensywy. Łatwo sobie jednak poradzili z pressingiem gospodarzy.

65'

Mauricio Pochettino dokonuje pierwszej zmiany w swoim zespole. Ściąga z boiska Sona, a w jego miejsce wpuszcza Masona.

63'

Lloris broni uderzenie Williana, którego nie pokrył żaden z defensorów Tottenhamu.

62'

Costa przyjął piłkę ręką i zakończył akcję Chelsea. Na świetnej pozycji znajdował się Hazard.

60'

Świetna postawa w defensywie gospodarzy i długie zagranie do osamotnionego z przodu Costy. Hiszpan jednak poślizgnął się na piłce w polu karnym Tottenhamu.

58'

GOOOOL DLA CHELSEA! Cahill potężnie huknął z 5. metra po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i nie dał żadnych szans golkiperowi gości.

58'

Alderweireld blokuje podanie Fabregasa do Hazarda. Tottenham popędził z kontratakiem, jednak znowu łatwo stracili piłkę.

56'

Prosta strata podopiecznych Mauricio Pochettino. Chelsea odzyskuje piłkę na własnej połowie.

55'

Son oddaje strzał po ziemi sprzed pola karnego. Niewiele brakowało, a piłka znalazłaby się w siatce.

53'

Dośrodkowanie Erikssena z rzutu rożnego, jednak nie znalazł żadnego partnera z drużyny w polu karnym.

52'

Celny strzał Hazarda. Nie musiał się jednak zbytnio wysilać Lloris. Golkiper gości nie był nim zaskoczony.

50'

Kane oddaje strzał w polu karnym. Nie udało mu się jednak zaskoczyć Begovicia.

49'

Błąd Walkera przy linii bocznej. Strata na rzecz Williana mogła skończyć się golem.

49'

Lloris pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Williana.

48'

Rzut rożny dla gospodarzy.

45'

Druga połowa już rozpoczęta!

45'

Wracamy na Stamford Bridge! Jednej zmiany dokonał Guus Hiddink. W przerwie ściągnął Pedro, a wpuścił Hazarda.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do szatni piłkarze Tottenhamu schodzą z dwubramkowym prowadzeniem. Już za kwadrans druga część spotkania.

45'

3 minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Żółta kartka także dla Rose'a. Arbiter postanowił ukarać obu zawodników za skakanie sobie do gardeł.

45'

Żółta kartka dla Williana.

44'

Bramka do szatni gości! Świetne pressing pod polem karnym Chelsea, prostopadłe podanie Erikssena do Sona i Koreańczyk umieszcza piłkę w siatce!

43'

Costa uderzał przewrotką, lecz znajdował się na spalonym.

42'

Futbolówka w rękach Llorisa po płaskim dośrodkowaniu Pedro z lewego skrzydła.

40'

Ofiarna obrona w polu karnym zawodników Chelsea. Lamela mógł podwyższyć rezultat spotkania, jednak jego uderzenie zostało zablokowane!

39'

Ładna wymiana piłki przez gospodarzy, lecz nic z tego nie wyniknęło.

39'

Vertonghen ukarany żółtą kartką.

38'

Znowu iskrzy między zawodnikami. Arbiter znowu musi przerwać na chwilę spotkanie.

35'

Fenomenalna akcja gości! Świetne wykończenie Kane'a, który minął Begovicia i wpakował piłkę do pustej bramki!

33'

Strata Rose'a przed polem karnym Chelsea. Partnerzy z drużyny jednak szybko odzyskali piłkę.

31'

Piłka po strzale Costy prześlizgnęła się po palcach Llorisa. Rzut rożny dla gospodarzy.

30'

Rzut wolny dla Tottenhamu z dalekiej odległości. Mimo wszystko Kane próbował zaskoczyć Begovicia i niewiele się pomylił.

28'

Akcja z drugiej strony boiska. Son próbował sił sprzed szesnastki, lecz uderzał obok bramki.

27'

Walker ukarany żółtą kartką.

27'

Wykończenie składnej akcji przez Fabregasa. Minimalnie piłka po jego strzale mija się z bramką!

26'

Costa na spalonym. Nie może się jednak pogodzić z decyzją arbitra.

24'

Terry blokuje strzał Sona. Piłka wychodzi na rzut rożny, jednak nic z niego nie wyniknęło.

23'

Piłkarze Tottenhamu podkręcają tempo. Coraz śmielej atakują skrzydłami i groźnie dośrodkowują w pole karne.

21'

Walker nie przyjmuje piłki i wychodzi ona na aut.

21'

Świetna postawa w defensywie Fabregasa, który rozpoczął kontrę Chelsea. Podopieczni Hiddinka mają rzut rożny.

19'

Chwila przerwy w grze, arbiter musiał ponownie ostudzić zapędy piłkarzy obu zespołów.

18'

Son próbował wywalczyć rzut rożny dla swojej drużyny w narożniku boiska, lecz Cahill wybił piłkę za linię boczną.

16'

Faul taktyczny Ivanovicia w środkowej części boiska.

15'

Dobre dośrodkowanie Fabregasa z rzutu wolnego. Nikt jednak z piłkarzy Chelsea nie sięgnął piłki.

14'

Chelsea na obecną chwilę nie dominuje w statystykach. Posiadanie piłki jednak na ich korzyść: 58% - 42%.

13'

Rose zablokowany przez Williana na lewym skrzydle.

12'

Zbyt wysokie dośrodkowanie do Walkera. Obrońca Tottenhamu nie sięgnął piłki.

11'

Potężne uderzenie Rose'a z dystansu. Do końca jednak tor lotu piłki kontrolował Begović, a futbolówka i wylądowała ponad poprzeczką.

10'

Dośrodkowanie do Kane'a, lecz w polu karnym znalazł się Azpilcueta, który wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki.

9'

Zagranie Eriksena górą do znajdującego się w polu karnym Chelsea Kane'a. Uprzedza go jednak Cahill.

8'

Przerwana gra, Mikel oraz Dembele wezwani przez arbitra. Zbyt iskrzy między tymi zawodnikami.

7'

Piłkarze Tottenhamu wreszcie odzyskali piłkę i przekroczyli z nią środek boiska.

5'

Londyńczycy z zachodniej części miasta utrzymują się w posiadaniu piłki na połowie rywala. Podopieczni Mauricio Pochettino mają problem z odbiorem piłki.

4'

Gospodarze mają rzut rożny Do piłki podszedł Fabregas, jednak dośrodkowania Hiszpania nie wykorzystał Cahill.

3'

Faulowany Costa. Hiszpan leży w okolicy środkowej linii boiska.

2'

Bardzo dynamiczny początek meczu. Obie drużyny agresywnie podchodzą do przeciwnika.

1'

Pierwszy gwizdek Marka Clatteburga w spotkaniu! Od środka rozpoczęli gospodarze.

20:52

5 minut do pierwszego gwizdka, piłkarze już wychodzą na murawę!

20:32

Ciężkie zadanie stoi dziś przed podopiecznymi Mauricio Pochettino. Jego zawodnicy będą chcieli dziś przerwać fatalną passę porażek, które na Stamford Bridge odnoszą... od 26 lat.

20:30

Tottenham musi dziś wygrać spotkanie, jeżeli chce zachować szansę na mistrzowski tytuł. Leicester w takim przypadku musiałoby przegrywać w następnych dwóch kolejkach.

20:28

Ławka rezerwowych Tottenhamu: Vorm, R. Mason, N'Jie, Chadli, Wimmer, Carroll, Davies.

20:28

Ławka rezerwowych Chelsea: Amelia, Baba, Oscar, Hazard, Traoré, Kenedy, Loftus-Cheek.

20:27

Serdecznie witamy na portalu GOL24.pl! Już za nieco ponad pół godziny rozpoczniemy relację z meczu Chelsea FC - Tottenham Hotspur.