Swansea CitySwansea City
3 : 1
LiverpoolLiverpool
14:55

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Oczywiście na GOL24.pl!

94'

Koniec meczu! Zespół Łukasza Fabiańskiego pokonuje Liverpool, który praktycznie żegna się z europejskimi pucharami w następnym sezonie!

91'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Britton, którego zmienia Fulton.

90'

Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Siggurdson oddał strzał zza szesnastki, lecz z nieprzygotowanej pozycji i futbolówka nie zmierzała nawet w światło bramki.

86'

Swansea cofnęło się do defensywy. Piłkę wymieniają między sobą obrońcy.

84'

Błąd w przyjęciu Naughtona. Piłka wychodzi za linię boczną i Liverpool wznowi od autu.

80'

Juergen Klopp decyduje się na ostatnią zmianę. Ściąga Ibe, za którego wstawia Brannagana.

79'

Rangel uderza w boczną siatkę. Niewiele brakowało, a Liverpool straciłby 4. bramkę!

78'

Arbiter studzi zapędy piłkarzy. Tym razem żółtą kartkę pokazał Skrtelowi.

76'

Koniec meczu dla Smitha! Defensor Liverpoolu obejrzał drugą żółtą kartkę!

75'

Clyne z dystansu. Piłka jednak odbija się rykoszetem od obrońcy Swansea i wychodzi na rzut rożny.

74'

Rangel z żółtą kartką na koncie.

73'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Montero, którego zmienia Naughton.

73'

72'

Montero oddał potężny strzał z dystansu, a Lovren przyjął go na twarz. Obrońcy Liverpoolu jednak nic się nie stało.

69'

Kolejny zawodnik Liverpoolu przewraca się w polu karnym. Tym razem Ojo próbował zmusić arbitra do odgwizdania jedenastki.

67'

Swansea jednak nie odpuszcza! Ayew wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i umieszcza piłkę w siatce. Ward tylko bezradnie przypatrywał się wpadającej do bramki piłce.

65'

Benteke zmniejsza przewagę Swansea! Głową pokonuje Fabiańskiego po dośrodkowaniu Ojo z rzutu rożnego.

64'

Sztab medyczny Swansea ponownie wezwany na boisko. Tym razem leży reprezentant Polski, Łukasz Fabiański.

62'

Wysoki pressing piłkarzy Liverpoolu przynosi skutki. Swansea gubi się w obronie.

60'

Liverpool zaczął przeważać. W pierwszym kwadransie drugiej połowy to oni są przez większość czasu w posiadaniu piłki, ponad 60% na ich korzyść.

57'

Benteke pada w polu karnym, jednak gwizdek arbitra milczy. Rzut rożny dla gości.

56'

Liverpool ma rzut rożny. Niewiele z niego wyniknęło, zbyt lekkie dośrodkowanie Ojo.

55'

Tym razem fauluje Britton. Gospodarze skutecznie wybijają z rytmu podopiecznych Juergena Kloppa.

54'

Faul Williamsa w środkowej części boiska.

53'

Gra już wznowiona. Liverpool w natarciu.

51'

Sturridge wybija piłkę na aut. Na boisku leży Ayew. Przerwa w grze, na boisku pojawił się sztab medyczny Swansea.

50'

Strata Montero w polu karnym Liverpoolu. Szybko jednak gospodarze odzyskują piłkę.

45'

Zmienił także Coutinho, którego zastąpił Benteke.

45'

Dwóch zmian w przerwie dokonał Juergen Klopp. Zmienił Chivrellę i dał szansę Lucasowi.

45'

Jesteśmy ponownie! Właśnie rozpoczęła się druga połowa spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy piłkarze Swansea zaskakująco prowadzą z Liverpoolem 2:0. Wracamy już za kwadrans.

45'

Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

45'

Sturridge wysoko ponad bramką.

44'

Liverpool ma rzut wolny z bliskiej od bramki Fabiańskiego odległości.

42'

Potężne uderzenie Coutinho sprzed szesnastki. Piłka odbija się od defensorów Swansea i wychodzi na rzut rożny.

41'

Pierwszy kartonik dla Swansea. Cork ukarany żółtą kartką za taktyczny faul w środkowej części boiska.

40'

Montero próbował swoich sił i uderzał przewrotką. Piłka jednak w rękach Warda.

39'

Clyne ukarany żółtą kartką. Swansea ma rzut wolny z wysokości 20. metra.

37'

Stewart poślizgnął się na piłce, a próbując ją odzyskać faulował w środku boiska. Z rzutu wolnego wznowili już piłkarze Swansea.

36'

Sturridge był bliski przelobowania Fabiańskiego, jednak minimalnie się pomylił!

35'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu. Ward tym razem na posterunku.

34'

NIESAMOWITY GOL CORKA! Pięknym strzałem z dystansu w kierunku dalszego słupka pokonał bezradnego Warda. Swansea dominuje nad Liverpoolem i powiększa przewagę!

32'

Czysty wślizg Clyne'a. Aut dla Swansea.

34'

Ward broni z największym trudem uderzenie Montero!

29'

Pierwszy rzut rożny dla Liverpoolu. Dobre dośrodkowanie Coutinho, jednak Skrtel nie był w stanie oddać celnego strzału z niewygodnej pozycji.

27'

Żółtą kartką ukarany Smith. Rzut wolny dla Swansea, a Armat mógł podwyższyć prowadzenie!

26'

Ward ratuje zespół przed stratą kolejnej bramkI! Po zamieszaniu w polu karnym obronił dwa strzały, które były niezwykle groźne!

25'

Strzał Ibe z dalekiej odległości. Bez problemu broni Fabiański.

23'

Trwa oblężenie. Swansea wygląda zdecydowanie lepiej w tym spotkaniu, Liverpool ma problemy z wymienieniem między sobą kilku celnych podań.

22'

Coutinho próbował w indywidualnej akcji wyrównać wynik spotkania. W polu karnym wywrócił się po minięciu 4 obrońców!

20'

... a już chwilę później umieszcza piłkę w siatce! Ayew daje Swansea prowadzenie!

20'

Ayew obija defensora Liverpoolu i piłka wychodzi na rzut rożny.

18'

Osamotniony w przodzie Sturridge nie był w stanie zrobić więcej, niż dać się sfaulować. Dało to jednocześnie czas piłkarzom Swansea na powrót na własną połowę.

17'

Kolejna strata liverpoolczyków. Przez pierwszy kwadrans to gospodarze są więcej czasu przy piłce. Posiadanie na 17. minutę: 53% - 47%.

15'

Wysoki pressing Walijczyków. Od kilku minut podopieczny Juergena Kloppa nie mogą sobie poradzić z piłkarzami Swansea, którzy coraz łatwiej przedostają się pod pole karne Liverpoolu.

13'

Liverpool w opałach. Ayew oddał mocny strzał w kierunku bramki Warda i niewiele brakowało, a piłka zatrzepotałaby w siatce.

12'

Kombinacyjna akcja Swansea na prawym skrzydle, zakończona strzałem Sigurdssona. Uderzył jednak wprost w ręce Warda.

11'

Uderzenie Sturridge'a z niewygodnej pozycji. Nie stworzył nim zagrożenia dla bramki Fabiańskiego.

10'

Chivrella bliski straty w środkowej części boiska, lecz w porę naprawił swój błąd.

9'

Brutalny faul Smitha na Routledgesie. Arbiter podbiegł do zawodnika Liverpoolu wyjaśniając mu, że to ostatnie takie jego zagranie.

8'

Stewart wybija piłkę na aut.

6'

Żadna z drużyn nie atakuje, ponieważ nie widzi szans na skuteczne przeprowadzenie akcji bramkowej. Przez kilkadziesiąt sekund żaden z piłkarzy Liverpoolu nawet nie podszedł do Fabiańskiego, który trzymał piłkę przy nodze.

5'

Piłkarze Swansea tracą piłkę pod polem karnym gości. Swoją akcję od defensywy zaczyna Liverpool.

3'

Montero na spalonym. Zbyt późno wyszedł do podania.

2'

Ward wznowi od bramki. Nieudany atak Routledge'a.

1'

Łatwa strata podopiecznych Jurgena Kloppa na połowie rywala. Swansea w posiadaniu piłki.

1'

Pierwszy gwizdek w spotkaniu! Od środka rozpoczęli właśnie piłkarze Liverpoolu.

12:55

Zawodnicy już wychodzą na murawę. Zostało kilka minut do rozpoczęcia spotkania!

12:52

Liverpool jeszcze walczy o grę w europejskich pucharach. Do miejsca premiowanego grą w Lidze Europy brakuje im 4 punktów, które gracą do 6. Manchesteru United.

12:41

Ławka rezerwowych Liverpoolu: Christian Benteke, Adam Lallana, Lucas Leiva, Simon Mignolet, Cameron Brannagan oraz Joao Teixeira.

12:40

Ławka rezerwowych Swansea: Ki Sung-Yueng, Kristoffer Nordfeldt, Bafetimbi Gomis, Kyle Naughton, Federico Fernandez, Jay Fulton oraz Modou Barrow.

12:40

Serdecznie witamy na Gol24.pl! Już niebawem rozpoczniemy relację z meczu pomiędzy Swansea, a Liverpoolem! Pierwszy gwizdek za 20 minut.