Manchester Unitedmanchester united
1 : 1
Leicester CityLeicester City
16:58

"Lisy" mają osiem punktów przewagi nad drugim Tottenhamem, który jutro gra na wyjeździe z Chelsea. Jeżeli Tottenham nie wygra tego meczu, to tytuł mistrzowski wędruje na koto piłkarzy Claudio Ranierego!

To tyle z mojej strony, za wspólnie spędzony czas dziękuje Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje NA ŻYWO w gol24.pl!

94'

Michael Oliver gwiżdże po raz ostatni! Leicester przetrwało "czerwoną nawałnice Diabłów" i urwał Manchesterowi United jeden punkt!

93'

Mata wrzuca piłkę w pole karne. Simpson wybija w stronę koła środkowego. Jeszcze Ulloa dał się sfaulować.

92'

Depay za mocno wypuścił sobie piłkę co wykorzystał Schmeichel. Po chwili duński bramkarz dwukrotnie pewnie interweniuje poza polem karnym - wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg Depayowi, a potem wybił ją na aut przed Rooneyem!

90'

Cztery minuty doliczone przez Michaela Olivera.

90'

Jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy! Najpierw Depay trafia w mur, a dobitkę Rooneya zmierzającą w okienko broni Schmiechel. Duńczyk wybija na wolne do Albrightona, ale ten przegrywa pojedynek biegowy z... kapitanem MU!

88'

Schmeichel paruje strzał Rooneya!

88'

Claudio Ranieri reaguje natychmiast. Wpuszcza Andy'ego Kinga za Riyada Mahreza

87'

Depay pociągnięty za koszulkę przez Drinkwatera przed polem karnym. Sędzia bez wahania sięga po żółtą kartkę i zawodnik Leicester wylatuje z boiska!

85'

Schmeichel spokojnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu. Wybija daleko na połowę gospodarzy, ale ci przejmują ją.

82'

Menphis Depay zastępuje niewidocznego Marcusa Rashforda. Luis van Gaal przeprowadził już wszystkie możliwe zmiany. Martial przechodzi na "dziewiątkę".

81'

Rooney "uruchomił" prostopadłym podaniem Valencię, który niemal z linii końcowej wrzuca na dalszy słupek. Tam... Mata główkuje obook bramki.

80'

Mata dostaje piłkę w polu karnym i wystawia ją Martialowi... za plecy Francuza. Kontra, po której Ulloa dobrze przyjął piłkę, ale nieczysto uderzył w stronę bramki gospodarzy.

78'

Smalling został w polu karnym Leicester po rzucie rożnym i po ponownej centrze strzela po koźle w słupek!

77'

Marc Albrighton wchodzi za Jeffreya Schluppa.

76'

Martial ruszył lewą stronę i zagrał w pole karne... do nikogo. Brakowało tam m.in. Rashforda, który jest "wyłączony" z gry.

76'

Intuicyjny strzał Ulloi z linii pola karnego. De Gea czekał, aż piłka doturla się do niego.

75'

Ander Herrera wchodzi za Marouane Fellainiego.

74'

Martial dobrze zabrał się z piłką w "szesnastkę". Tam w ostatniej chwili powstrzymała go defensywa Leicester.

72'

Gray przedarł się szczęśliwie prawą stroną, ale jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia. Piłkę przechwycił Blind.

70'

Strzał Rashforda zza pola karnego został zablokowany. W odpowiedzi de Gea piąstkuje piłkę po strzale Mahreza z ok. 20 metrów. Algierczyk na luzie ograł jednym zwodem 2-3 rywali.

69'

Mata na prawym skrzydle. Najpierw wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego gości, a po chwili rzut rożny. Fellaini wszedł między Huthem a Ulloą. Strzela jednak obok bramki Schmeichela.

68'

Demarai Gray wchodzi za Shinji Okazakiego.

66'

Wayne Rooney również ogląda żółtą kartkę za faul na Mahrezie.

65'

Okazaki strzela z woleja. Zablokował go Smalling a Blind przebiegł połowę pola karnego by piłka nie wyszła na rzut rożny. Holender zagrał w stronę środka boiska, gdzie faulowany był Carrick.

64'

Ulloa strzela głową obok bramki po ostrej centrze Drinkwatera z prawej strony.

63'

Rojo płasko wstrzelił piłkę w pole karne gości, ale górą obrona Leicester. Jeszcze jedno dośrodkowanie, do którego nie doszedł Fellaini.

61'

Juan Mata wchodzi na murawę. Wchodzi za Jessego Lingarda.

60'

Valencia zaatakował prawą stroną. Powstrzymał go Fuchs, a strzał Rooneya podcinką przelatuje nad poprzeczką.

57'

I upomniany "żółtkiem" zostaje Danny Drinkwater za pociąganie Martiala za koszulkę.

56'

Michael Carrick sprytnie przepuścił piłkę, ale widząc rozpędzonego Schluppa spóźnił się ze wślizgiem czym spowodował jego upadek. Żółta kartka.

56'

Schmeichel spokojnie chwyta piłkę po zagraniu Lingarda. Goście już są tak zamknięci na własnej połowie jak to miało miejsce w pierwszych trzech kwadransach.

54'

Ulloa wygrywa walkę o piłkę wrzuconą z rzutu rożnego, ale nie był w stanie skierować ją w stronę bramki gospodarzy.

53'

Jesse Lingard skosił Schluppa jak trawę na wiosnę. Żółta kartka.

52'

Mahrez zagrywa za mocno w pole karne do wbiegającego Fuchsa. De Gea wznawia grę z "piątki".

51'

Japończykowi brakowało centymetrów by musnąć zagraną przez Ulloę! Piłka odbiła się od Carricka i rzut rożny dla gości. Po nim Argentyńczyk strzela głową nad poprzeczką.

50'

Schlupp przebiegł z piłką ponad 40 metrów. Powstrzymał go Fellaini na wysokości pola karnego MU. Dośrodkowanie Fuchsa i gwizdek sędziego - Okazaki faulował Smallinga w walce o górną piłkę.

48'

Solowa akcja Martiala lewym skrzydłem. Szukał prostopadłym podaniem Rashforda, ale udany powrót zanotował Kante. Szybko wykonany aut i napastnik MU strzela wysoko nad bramką Schmeichela.

47'

De Gea broni strzał Morgana z kilkunastu metrów.

47'

Atak gości lewą stroną przynosi rzut rożny. Piłkę ustawia Fuchs...

46'

Leicester zaczyna drugie trzy kwadranse! Obie strony przystępują do niej bez zmian.

16:01

Powracamy do Manchesteru na drugą połowę meczu Manchester United - Leicester. Do przerwy mamy remis po golach Martiala i Morgana. Jeżeli "Lisy" zdobędą dzisiaj komplet punktów, to zapewnią sobie tytuł mistrza Anglii! Czy tak będzie?

46'

Michael Oliver kończy pierwszą połowę! Manchester United remisuje z Leicester po golach Martiala i Morgana!

45'

Morgan "szczupakiem" wybija piłkę po centrze Lingarda. Jeszcze jedna wrzutka, którą łapie Schmeichel.

44'

Pojedynek Okazakiego ze Smallingiem w "szesnastce" MU. Górą był Anglik, który zgrał piłkę do własnego bramkarza.

43'

Obrona "Lisów" radzi sobie z piłką wrzuconą przez Blinda. Niebezpieczeństwo zażegnane.

43'

Jeszcze raz Huth w roli głównej - blokuje strzał Valencii z prawego narożnika pola karnego. Gospodarze mają rzut rożny.

41'

Fellaini zgrywa piłkę w pole karne do Rashforda. Ten skrupulatnie pilnowany przez Hutha nie zdołał dobiec do piłki.

40'

Ulloa podaje na lewą stronę pola karnego do Drinkwatera. Jego strzał został zablokowany i Leicester ma rzut rożny. Morgan urwał się Rojo spod krycia i uderzył obok bramki De Gei.

38'

De Gea z problemami paruje strzał Schluppa! Jeszcze Mahrez w pojedynku z Rojo, ale sędzia nie widział faulu na Algierczyku

37'

Simpson przeciął podanie adresowane do Martiala i zapoczątkował kontrę Leicester. Zagrał do Mahreza, który niemal od razu dośrodkował w pole karne do Ulloi, ale ten strzela głową bardzo niecelnie.

36'

Lingard powalczył z Fuchsem i pada w "szesnastce". Zamiast rzutu karnego jest korner dla MU. Schmeichel broni strzał po koźle Fellainiego.

33'

Rashford strzela z lewej strony pola karnego i piłka po rykoszecie wychodziła na rzut rożny. Schmeichel zdołał ją zagarnąć przed linią końcową.

30'

Fatalna strata Simpsona w kole środkowym! Piłkę przechwycił Lingard, który ruszył na bramkę Leicester! Za mocno wypuścił sobie piłkę co wykorzystał Schmeichel wybiciem poza boisko!

29'

Schlupp za długo zwlekał z oddaniem strzału z pola karnego. W ostatniej chwili zablokował go Valencia. Rzut rożny dla gości.

28'

Rozegranie rzutu rożnego do boku i piłka trafia do Fellainiego, który strzela obok bramki Schmeichela.

27'

Lingard powstrzymany na prawej stronie. Blind ustawia piłkę w narożniku.

26'

Huth wybija piłkę jak najdalej, na połowę Manchesteru. Piłka jednak jak bumerang wraca tam, skąd przyszła.

25'

Ostre dośrodkowanie Rojo w "szesnastkę" wybite przez Morgana. "Czerwone Diabły" przycisnęły rywala, zamykając go przed własnym polem karnym.

24'

Drinkwater wywalczył rzut wolny w środku pola i zagrywa na dalszy słupek do Morgana. Zagrał jednak za krótko.

22'

Rooney trafia w mur. Kontra Schluppa zastopowana.

21'

Drinkwater i Huth falowali Fellainiego ok. 23 metrów od bramki Schmeichela. Może być groźnie.

20'

Ulloa w ostatniej chwili musnął piłkę przez stojącym na siódmym metrze Fellainim.

20'

Fuchs przeczytał podanie adresowane do Martiala. Trybuny Old Trafford zajmowane przez fanów gospodarzy ożywiły się po blisko dwuminutowej ciszy spowodowanej utracie bramki. Rzut rożny dla MU.

17'

Drinkwater wrzuca piłkę z rzutu wolnego w pole karne do Morgrana, który poradził sobie z Rojo i strzałem głową po dalszym słupku doprowadza do remisu!

17'

REMIS NA OLD TRAFFORD! WES MORGAN!!!

15'

Schlupp popędził lewą stroną i zagrał w pole karne w kierunku Okazakiego. Japończyk został uprzedzony przez Smallinga.

14'

Schmeichel broni nogami strzał Lingarda z pola karnego! Świetnie zgrał piłkę Fellaini po centrze Rojo! Niektórzy już widzieli piłkę w siatce!

12'

Martial urwał się spod krycia Simpsona, ale przewinił.

80% Posiadanie piłki 20%

11'

Kolejny faul Fellainiego w środku pola na N'Kante. Okazaki strzela głową po centrze Mahreza nad bramką MU.

8'

Solowa akcja Valencii prawym skrzydłem zakończona wrzutką na lewy narożnik pola bramkowego, gdzie niepilnowany Martial uderzył płasko między nogami Schmeichela!

8'

GOL.,ANTHONY MARTIAL!!!

7'

Długie podanie z pominięciem drugiej linii do Mahreza, lecz ten nie zdołał opanować piłki.

6'

Zdaniem sędziego Fellaini sfaulował rozpędzonego Ulloę w pobliżu koła środkowego. Belg nie może pogodzić się z decyzją Michaela Olivera, który odgwizdał przewinienie.

5'

Huth blokuje strzał Lingarda z 20 metrów. Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego Leicester. Piłkarze Claudio Ranieriego nie przekroczyli jeszcze z piłką linii środkowej.

3'

Wrzutka Valencii podbita przez Hutha, ale w polu karnym radzi sobie obrona Leicester. Pilka trafia na lewe skrzydło do Martiala, ale ten był na spalonym.

2'

Atak pozycyjny MU na połowie gości. Przyczajone "Lisy" czyhają na błąd by wyprowadzić kontrę. Schlupp powstrzymał Lingarda przed własnym polem karnym.

0'

Gwizdek sędziego i gospodarze zaczynają mecz ze środka!

15:04

Wayne Rooney wraca do gry po długiej przerwie. Jak dzisiaj wpisze się na listę strzelców, to zdobędzie 100. gol na Old Trafford.

15:03

Obie drużyny wychodzą na murawę! Peter Schmeichel na tym obiekcie kilkakrotnie sięgał po tytuł mistrza Anglii. Czy dzisiaj, w barwach Leicester, zapewni sobie jego syn?

15:01

Przenosimy się na Old Trafford na szlagierowe spotkanie 36. kolejki Premier League. Nieco wcześniej Swansea z Łukaszem Fabiańskim w bramce ograło Liverpool 3:1.

14:57

Czy dzisiaj, na naszych oczach, będzie się tworzyć historia? Jeżeli "Lisy" sięgną dzisiaj po komplet punktów, to na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zostaną mistrzami Anglii!

14:55

Obsada sędziowska:

• sędzia główny: Michael Oliver
  • liniowi: Gary Beswick i Lee Betts
  • sędzia techniczny: Craig Pawson
14:50

Rezerwowi MU: S. Romero - M. Darmian, M. Depay, T. Fosu-Mensah, A. Herrera, J. Mata, M. Schneiderlin.

14:47

Od kilku minut znamy wyjściowe składy obu drużyn. Pora więc przedstawić rezerwowych. Zacznijmy od gości - M. Schwarzer - M. Albrighton, D. Amartey, B. Chilwell, D. Gray, A. King, Marcin Wasilewski.

14:45

Ze Śląska w szybkim tempie przenosimy się do czerwonej części Manchesteru, gdzie "Czerwone Diabły" zmierzą się z pewnie kroczącym do mistrzostwa Leicester! Na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Tomasz Górski! Kłaniam się nisko!