Poniedziałek, 18 kwietnia 2016, godz. 21:00
Stoke CityStoke City
0 : 4
WCTottenham Hotspur
22:54

Tottenham Hotspur miażdży Stoke City aż 4:0! Gole dla gości zdobyli Harry Kane, Dele Alli, Harry Kane oraz Dele Alli. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

93'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Britannia Stadium.

92'

Gra obu zespołów przypomina już luźny sparing, a piłka rozgrywana jest na środku boiska.

90'

Sędzia Neil Swarbrick dolicza 3 minuty do tego spotkania.

90'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Erik Lamela, wchodzi Son Heung-min.

89'

Nacer Chadli ograł trzech piłkarzy The Potters, ale jego strzał minimalnie chybił bramkę Shaya Givena.

89'

Hugo Lloris spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

87'

Kolejna druga zmiana w drużynie gości: schodzi Moussa Dembele, wchodzi Ryan Mason.

85'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Dele Alli, wchodzi Nacer Chadli.

83'

Londyńczycy mają jeszcze mało i cały czas napierają na gospodarzy.

82'

Piękna akcja i jeszcze piękniejszy gol Delego Alli. 4:0 dla Kogutów!

79'

Brak pomysłu na grę ze strony gości, strata piłki i faul zakończony żółtą kartką dla Charliego Adama.

76'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Glenn Whelan, wchodzi Charli Adam.

76'

Londyńczycy szanują piłkę i naliczają sobie kolejne podania do statystyk.

74'

Spotkanie trochę się uspokoiło i piłka znajduje się na środku boiska.

72'

Do trzech razy sztuka. Harry Kane bezbłędnie wykorzystuje podanie ze środka pola i płaskim strzałem pewnie pokonuje Shaya Givena.

70'

Kolejna sytuacja Kogutów z rodzaju "sam na sam" i Dele Alli trafia w słupek po wyminięciu Shaya Givena.

68'

Fani z Londynu już świętują zwycięstwo swojej drużyny chóralnym śpiewem.

67'

Szybka kontra Kogutów przy jednoczesnym błędzie defensywy Stoke i Dele Alli zdobywa drugiego gola dla Tottenhamu!

67'

Niecelne uderzenie Ibrahima Afellaya. Od bramki Hugo Lloris.

66'

Faul Christiana Eriksena na Ibrahimie Afellayu na środku boiska.

65'

Posiadanie piłki: Stoke (53%) - Tottenham (47%)

63'

Wysoki pressing Kogutów przeszkadza w rozegraniu piłki Stoke.

62'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Giannellemu Imbuli za wybicie piłki po gwizdku.

60'

Atak pozycyjny The Potters, ale szybka strata futbolówki. Wybicie piłki od bramki gości.

58'

Dośrodkowanie Walkera w pole karne i Eric Lamela celnie uderza w krótki słupek bramki Shaya Givena. Mamy rzut rożny dla Kogutów.

56'

Po szybkim rajdzie Dele Alli niecelnie uderza ponad bramką Shaya Givena.

54'

Bojan Krkić przegrał pojedynek z Dannym Rosem. Wykop od bramki gości.

52'

Piłka rozgrywana jest na środku boiska raz przez jedną, a raz przez drugą drużynę.

50'

Gospodarze powoli zdobywają kolejne metry połowy przeciwników.

48'

Niebezpieczny atak Kogutów zakończony stratą piłki przez Dannego Rosa.

46'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Xherdan Shaqiri, wchodzi Joselu.

46'

The Potters rozpoczynają drugą połowę spotkania.

21:48

Zasłużone prowadzenie dla Kogutów po przepięknym strzale Harrego Kane'a w długi róg bramki Shaya Givena. Zapraszam na 15 minut przerwy.

46'

Koniec 1. połowy.

45'

Sędzia dolicza tylko 1. minutę do pierwszej połowy.

44'

Sporo strat piłki w środku pola obu zespołów.

44'

Problemy podopiecznych Marka Hughes'a na swojej połowie.

42'

Poprzeczka Christiana Eriksena w sytuacji sam na sam z Shayem Givenem.

40'

Gwizdy kibiców Stoke z powodu wolnego wrzutu z autu gości, którzy kradną cenne sekundy przed końcem 1. połowy.

38'

Podcięcię na lewym skrzydle Marka Arnautovicia przez Erika Lamele.

36'

Niebezpieczny atak gości. Dośrodkowanie Harrego Kane'a zakończone niecelnym strzałem Moussy Dembele.

34'

Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu wolnego Kogutów zakończone wywalczeniem drugiego rzutu rożnego.

31'

Po 30. minutach gry gospodarze przejęli inicjatywę w środku pola.

30'

Kolejny trzeci rzut rożny dla gospodarzy zakończony niecelnym uderzeniem Bojana Krkicia.

28'

Celne uderzenie Marko Arnautovicia ze środka pola karnego. Hugo Lloris na posterunku swojej bramki.

27'

Kolejna składna akcja Stoke zakończona rzutem rożnym.

26'

Niedokładne zagranie ze skrzydła Bojana Krkicia w kierunku Marka Arnautovicia.

24'

Strata gospodarzy i szybki kontratak Kogutów zakończony niecelnym strzałem Delego Alli.

22'

Gospodarze stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

20'

Od swojej połowy próbują utrzymać się przy piłce piłkarze Stoke.

18'

Mądra gra w środku boiska podopiecznych Mauricio Pochettino.

17'

Posiadanie piłki: Stoke (45%) - Tottenham (55%)

16'

Faul taktyczny Stoke na połowie Kogutów.

15'

Groźne dośrodkowanie Stoke zostało zablokowane. Gospodarze mają rzut rożny.

13'

Goście idą za ciosem, czego efektem jest rzut rożny na połowie Stoke.

9'

Cudowny gol Harrego Kane'a. 1:0 dla gości!

7'

Podopieczni Marka Hughes'a próbują utrzymać się przy piłce na swojej połowie.

5'

Szybką kontrę Stoke przeciął obrońca Tottenhamu.

3'

Koguty od początku przejęły inicjatywę w tym spotkaniu. Rzut wolny dla gości w środku boiska.

1'

Mecz rozpoczną goście w swoich błękitnych koszulkach.

20:57

Piłkarze obu zespołów wychodzą na główne boisko Britannia Stadium.