Newcastle Unitednewcastle
1 : 1
Manchester CityManchester City
22:39

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Pierwszego gola zdobył Sergio Aguero, natomiast gospodarze wyrównali za sprawą precyzyjnego trafienia od słupka Vurnona Anity. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

96'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na St James' Park.

95'

Moussa Sissoko ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość w grze.

93'

Kolejne ataki podopiecznych Rafaela Beniteza, ale goście skutecznie bronią się wybijając piłki na aut.

92'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Ayoze Perez, wchodzi Rolando Aarons.

90'

Sędzia Kevin Friend dolicza aż 5 minut do drugiej połowy.

89'

Eliaquim Mangala zostaje ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe powalenie rywala. Niebezpieczny rzut wolny dla Newcastle.

87'

Sroki zwietrzyły swoją okazję i groźnie atakują w obrębie pola karnego gości.

86'

Zdecydowany atak The Citizens. Przypadkowe uderzenie sparował na rzut rożny Karl Darlow.

85'

Cheick Tiote fauluje Wilfrieda Bonego na środku boiska.

84'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Jesus Navas, wchodzi Wilfried Bony.

84'

Atak pozycyjny gości. Mądrze rozgrywane podania w obrębie pola karnego gospodarzy.

83'

Kibice na St James' Park domagają się od swoich piłkarzy większego zaangażowania na boisku.

81'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Andros Townsend, wchodzi Georginio Wijnaldum.

79'

Szybka kontra ze strony gospodarzy, ale też szybka strata piłki. Piłkarze z Manchesteru próbują uspokoić swoją grę.

77'

Szybki atak gości. Mamy trzeci rzut rożny dla The Citizens.

75'

Kevin De Bruyne miał dogodną okazję, gdy oddał strzał z dystansu. Jego uderzenie było skierowane w środek bramki, ale Karl Darlow był na posterunku.

73'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Yaya Toure, wchodzi Fernandinho.

70'

Podopieczni Rafaela Beniteza przyśpieszyli rozgrywanie swoich akcji na połowie rywala.

68'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Fabian Delph , wchodzi Raheem Sterling.

67'

Szansa na objęcie prowadzania przez popularne Sroki nie doszła do skutku, bowiem dośrodkowanie po rzucie wolnym pewnie wyłapuje Joe Hart.

67'

Vincent Kompany został ukarany za utrudnianie gry przeciwnikowi. Niebezpieczny rzut wolny w narożniku pola karnego gości.

66'

Zamieszanie z wrzutami z autu na połowie gości.

65'

Szybka akcja gości zakończona celnym strzałem Sergio Aguero w środek bramki gospodarzy.

62'

Posiadanie piłki: Newcastle United (42%) - Manchester City (58%)

60'

Składna akcja po stronie gospodarzy, ale ostatnie podanie zablokowane przez obrońcę The Citizens. Rzut rożny dla Srok.

58'

Kolejne akcje od swojej połowy rozpoczęli goście.

56'

Druga żółta kartka w tym meczu. Ukarany za podcięcie rywala został Ayoze Perez.

55'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Papiss Demba Cisse , wchodzi Aleksandar Mitrovic.

54'

Piękna parada Karla Darlowa po uderzeniu Jesusa Navasa. Pierwszy rzut rożny dla gości.

53'

Podopieczni Manuela Pellegriniego podkręcili tempo swoich ataków w obrębie pola karnego gospodarzy.

52'

Sędzia Kevin Friend nie dopatrzył się faulu na Sergio Aguerze.

51'

Sroki czujnie wyczekują piłkarzy z Manchesteru na swojej połowie.

49'

Dośrodkowanie Androsa Townsenda pewnie łapie golkiper gospodarzy.

48'

Aleksandar Kolarov fauluje w narożniku pola karnego Androsa Townsenda.

47'

Na razie bez zmian w obu drużynach.

46'

The Magpies rozpoczynają drugą połowę.

21:33

Do przerwy na St James' Park mamy remis. Pierwszego gola zdobył Sergio Aguero, natomiast gospodarze wyrównali za sprawą precyzyjnego trafienia od słupka Vurnona Anity. Zapraszam na 15 minut przerwy.

46'

Koniec 1. połowy.

45'

Do pierwszej połowy sędzia doliczył 1. minutę.

43'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Vurnonie Anicie za utrudnianie gry przeciwnikom.

43'

Złe wznowienie piłki z autu gości przejął szybko Cheick Tiote, ale jego dośrodkowanie pewnie złapał golkiper z Manchesteru.

41'

Cały atak gości zakończył się trzecim spalonym.

39'

Kolejny atak pozycyjny gości. Piłka wędruję raz z jednej, raz z drugiej strony. Gospodarze bronią na swojej połowie całą drużyną.

37'

Podopieczni Manuela Pellegriniego próbują uspokoić sytuację i rozgrywają piłkę na swojej połowie.

35'

Ayoze Perez próbował przelobować Joe Harta, ale ten czujny na posterunku.

33'

Gospodarze poczuli wiatr w żaglach i rzucili się do kolejnego ataku, a kibice dopingują jeszcze głośniej!

31'

Ale piękna akcja Newcastle United! Vurnon Anita od słupka na 1:1! Szał na trybunach St James' Park!

30'

Strata piłki gości z Manchesteru na środku boiska. Piłkę przejął Papiss Demba Cisse, ale jego strzał w środek bramki obronił Karl Darlow.

28'

Niecelne podanie Paula Dummetta do Papissa Demby Cisse . Piłka od bramki gości.

26'

Rzut wolny po faulu na Ayoze Perezie w środku boiska.

24'

Atak pozycyjny gospodarzy, ale równie szybka ich strata.

22'

Poważny błąd obrońcy Newcastle, po którym piłkę przejął Kevin De Bruyne, ale jego strzał poleciał obok bramki Karla Darlowa.

20'

Podopieczni Rafaela Beniteza powoli odzyskują posiadanie piłki w środku boiska.

18'

Wybiła 18. minuta spotkania i słyszymy oklaski kibiców gospodarzy dla dwóch zmarłych kibiców Newcastle, którzy zginęli w katastrofie lotniczej.

18'

Sędzia liniowy nie zauważył spalonego i ten gol nie powinien zostać uznany.

15'

Gol! Gol! Gol! Sergio Aguero! 1:0 dla Manchesteru City!

14'

Niebezpieczny rzut wolny w narożniku pola karnego Newcastle.

13'

The Citizens od dłuższego czasu konstuują akcję na stronie przeciwnika.

11'

Seria spalonych podopiecznych Manuela Pellegriniego.

10'

• Kelechi Iheanacho
8'

• Aleksandar Mitrovic
6'

Strata piłki gości i szybka kontra gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem Papissa Demby Cisse.

4'

Piłkarze z Manchesteru rozpoczynają grę atakiem pozycyjnym.

3'

Gorąco pod bramką Karla Darlowa.

1'

Spotkanie rozpoczynają goście w błękitnych koszulkach.

20:45

Witam serdecznie! Przed nami ostatni mecz zaległej 27. kolejki angielskiej Premier League. Na St James' Park zmierzą się Newcastle United z Manchesterem City.