KONIEC! MANCHESTER UNITED POKONAŁ ARSENAL 3:2!

Mesut Oezil został ukarany żółtą kartką.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie aż o pięć minut.

88'

Memphis Depay zagrywał piłkę z narożnika boiska, ale gospodarze nie zdołali skonstruować pod bramką gości składnej akcji.

87'

Jesse Lingard faulowany, Manchester United ma rzut wolny.

85'

I jeszcze Mesut Oezil próbował swoich sił w polu karnym gospodarzy, jednak uprzedziła go skuteczna interwencja Davida de Gei.

83'

Ostatnia zmiana w ekipie Kanonierów. Za Danny'ego Welbecka wszedł Alex Iwobi.

82'

Mesut Oezil zagrywał piłkę z rzutu rożnego, koniec końców gospodarze zdołał przechwycić piłkę.

80'

Zmiana w Manchesterze, Marcus Rashford opuścił plac gry, zastąpił go Adnan Januzaj.

79'

Dośrodkowanie Alexisa Sancheza, do piłki najwyżej wyskoczył Olivier Giroud, ale nie udało mu się pokonać Davida de Gei.

77'

Louis van Gaal zaprezentował sędziemu faul na swoim zawodniku. Mistrz!

76'

Ander Herrera w ostatnich kilku minutach jest agresywny. Hiszpan znów faulował i sędzia ostrzegł go, aby uspokoił swoją grę.

74'

Mohamed Elneny został ukarany żółtą kartką.

72'

Ander Herrera został ukarany żółtą kartką.

72'

Aaron Ramsey został ukarany żółtą kartką.

70'

Zmiana w Arsenalu, Mohamed Elneny wszedł w miejsce Francisa Coquelina.

70'

Ależ mecz na Old Trafford! Zagotowało się pod bramką Manchesteru, najpierw uderzał Danny Welbeck, ale jego strzał obronił David de Gea. Do piłki dopadł jednak Mesut Oezil i pokonał bezradnego hiszpańskiego golkipera.

69'

Gooool! Mesut Oezil!

68'

Rozpędzony Memphis Depay wpadł w pole karne, odegrał piłkę do Rashforda, a ten znów podawał do Holendra. Gracze Manchesteru przekombinowali w tej sytuacji i stracili okazję do oddania strzału.

65'

Piękna bramka Andera Herrery! Marcus Rashford wypatrzył Hiszpana i dośrodkowywał w jego kierunku, Herrera przyjął piłkę i wpakował ją do bramki Arsenalu.

65'

Goool! Ander Herrera!

62'

Pierwsza zmiana w Arsenalu, Olivier Giroud zmieni Theo Walcotta.

61'

Memphis Depay uderzał na bramkę Arsenalu, Petr Cech "wypluł" piłkę przed siebie, ale żaden z graczy Manchesteru nie zdołał dopaść do piłki i golkiper Arsenalu zdążył ją wyłapać.

59'

Memphis Depay próbował ograć rywali w narożniku boiska, koniec końców udało mu się odegrać do lepiej ustawionych partnerów.

57'

Niedokładne zagranie Aarona Ramseya, futbolówkę przejął Jesse Lingard.

55'

Marcos Rojo nie jest w stanie kontynuować gry. Zastąpi go Timothy Fosu-Mensah.

55'

Marcos Rojo jest teraz opatrywany przez lekarzy.

53'

Mesut Oezil sfaulował przy linii Jesse Lingarda, sędzia oszczędził go jednak i nie pokazał kartki.

52'

Alexis Sanchez chciał uderzać na bramkę gospodarzy, ale znów dobrze zachował się Marcos Rojo.

50'

Aaron Ramsey mógł dopaść do piłki dośrodkowanej na pole karne Manchesteru, ale czystym wślizgiem powstrzymał go Marcos Rojo.

49'

Na szczęście skończyło się tylko na strachu i Marcus Rashford wrócił na boisko.

48'

Rashford udał się z lekarzem do linii bocznej, wszystko wskazuje na to, że nie będzie w stanie kontynuować gry. Na rozgrzewkę ruszył już Adnan Januzaj.

47'

Marcus Rashford upadł na murawę i nie podnosi się. Oby to nie było nic poważnego.

47'

To mogła być dobra akcja Arsenalu, ale Aaron Ramsey za mocno podawał do Theo Walcotta.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

16:02

Manchester United - ArsenalManchester United - Arsenal

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Manchester United prowadzi z Arsenalem 2:1!

45'

Jesse Lingard został złapany na spalonym.

45'

Najpierw Mesut Oezil, a później Alexis Sanchez próbowali pokonać Davida de Geę. Obie te próby zakończyły się niepowodzeniem.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

44'

Marcus Rashford pędził z piłką na bramkę Arsenalu, ale Laurent Koscielny dobrze zachował się w tej sytuacji i zdołał odebrać Anglikowi piłkę.

43'

Arsenal poczuł krew i szuka okazji do zdobycia gola na 2:2. Theo Walcott nie zdołał jednak opanować piłki przed polem karnym.

40'

Kanonierzy odpowiadają! Mesut Oezil zagrywał piłkę z rzutu wolnego, dopadł do niej Danny Welbeck i wpakował do bramki swojego byłego klubu.

40'

Gooool! Danny Welbeck!

39'

Alexis Sanchez nieprzepisowo został zatrzymany przez Juana Matę.

38'

Juan Mata uderzał z ostrego kąta, Petr Cech popisał się jednak dobrą interwencją.

34'

Kanonierzy po dwóch szybko straconych golach nie potrafią się otrząsnąć. Swoje akcje znów budują gospodarze, którym coraz łatwiej jest przedzierać się pod londyńską bramkę.

33'

Co się dzieje na Old Trafford! Lingard przebiegł niemal przez pół boiska, odegrał piłkę do Marcusa Rashforda, a ten po raz drugi w odstępie kilkunastu sekund pokonał Petra Cecha. Brawa dla tego 18-latka!

32'

Goool! Znów Marcus Rashford!

29'

Świetna akcja Manchesteru! Zamieszanie pod bramką Arsenalu wykorzystał 18-letni Marcus Rashford, który strzałem przy prawym słupku pokonał próbującego jeszcze interweniować Petra Cecha.

28'

Gooool! Marcus Rashford!

25'

Ander Herrera sprawnie minął Francisa Coquelina i posłał piłkę w środkową strefę boiska, przejęli ją jednak rywale.

23'

To mogła być groźna akcja, Danny Welbeck zagrał piłkę do Alexisa Sancheza, ale sędzia odgwizdał spalonego.

22'

Michael Carrick został ukarany żółtą kartką.

20'

Memphis Depay dobiegł z piłką do linii i oddał strzał z ostrego kąta. Był on jednak bardzo nieudany.

18'

Alexis Sanchez przyjął piłkę przed polem karnym i dośrodkował ją Danny'ego Welbecka. Anglik pilnowany przez rywali nie zdołał oddać strzału.

16'

Ładne dośrodkowanie Alexisa Sancheza, futbolówkę wybili jednak obrońcy Manchesteru.

14'

Memphis Depay zagrywał piłkę z rzutu wolnego, piłkę pewnie wyłapał Petr Cech.

13'

Zamieszanie na boisku! Gabriel Paulista faulował Marcusa Rashforda, jednak tuż przed polem karnym! Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale sędzia podyktował jedynie rzut wolny.

11'

Gospodarze próbują przedrzeć się pod bramkę gości, jednak bardzo dobrze spisują się jak na razie defensorzy Arsenalu.

9'

Guillermo Varela został ukarany żółtą kartką.

8'

Ander Herrera próbował sforsować defensywę Arsenalu, w ostatniej chwili powstrzymał go jednak Mesut Oezil i odebrał mu piłkę.

6'

Ależ akcja Kanonierów! Mesut Oezil świetnie zagrał piłkę w pole karne, przyjął ją Nacho Monreal i oddał strzał, ale zatrzymał go David de Gea!

4'

Memphis Depay próbował przedostać się pod pole karne gości, ale stracił futbolówkę jeszcze w środkowej strefie boiska.

3'

Rzut wolny dla Manchesteru, piłkę krótko rozegrał Michael Carrick i Czerwone Diabły skrupulatnie budują akcję.

2'

Hector Bellerin próbował rozegrać, jednak skutecznie doskoczył do niego i zablokował Marcos Rojo.

1'

Pierwsza akcja Arsenalu, Theo Walcott zagrał z prawej strony w pole karne, ale futbolówki nie zdołał opanować Danny Welbeck.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka zaczęli goście z Londynu!

15:02

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie.

14:43

Ciekawostką może być fakt, że Arsenal po raz ostatni wygrał z Manchesterem United w meczu Premier League na Old Trafford... dziewięć lat temu! Czy "Kanonierzy" przełamią dziś tę serię?

14:40

Jak wygląda sytuacja obu drużyn w ligowej tabeli? Arsenal nadal liczy się w walce o mistrzostwo Anglii i obecnie zajmuje trzecie miejsce z takim samym dorobkiem punktowym jak drugi Tottenham. Z kolei "Czerwone Diabły" plasują się na szóstej lokacie i mają na koncie 41 "oczek".

14:35

Rezerwowi Arsenalu: Ospina, Elneny, Mertesacker, Gibbs, Giroud, Campbell, Iwobi.

14:34

Rezerwowi Manchesteru United: Romero, McNair, Riley, Fosu-Mensah, Weir, Januzaj, A.Pereira.

14:33

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację jednego z najciekawszych meczów 27. kolejki ligi angielskiej, w którym Manchester United zmierzy się z Arsenalem!