manchester unitedManchester United
97'

KONIEC MECZU! CHELSEA LONDYN REMISUJE Z MANCHESTEREM UNITED 1:1!

96'

Diego Costa mógł strzelić gola na wagę zwycięstwa Chelsea, ale David de Gea fantastycznie obronił ten strzał!

95'

Ostatnia zmiana w Manchesterze, za Juana Matę wszedł Ander Herrera.

95'

Wayne Rooney wpadł w pole karne Chelsea, było groźnie, ale futbolówka znalazła się poza placem gry.

93'

Rzut wolny dla Chelsea, Willian uderzał, ale piłka wylądowała w rękach Davida de Gei.

91'

Gooool! Diego Costa!

90'

Sędzia doliczył sześć minut do regulaminowego czasu gry.

88'

Diego Costa mógł doprowadzić do wyrównania! Po dośrodkowaniu Williana Brazylijczyk zdołał oddać strzał, ale piłka o centymetry powędrowała nad poprzeczką.

86'

Zmiana w zespole gości, Memphis Depay wejdzie w miejsce Jessie'go Lingarda.

84'

Willian uderzał z rzutu wolnego, piłkę wybili gracze United.

83'

Chris Smalling został ukarany żółtą kartką.

81'

Juan Mata stracił piłkę na rzecz Williana, jednak czujny na posterunku był Morgan Schneiderlin.

79'

Jessie Lingard został ukarany żółtą kartką.

79'

Zmiana w Manchesterze, Marouane Fellaini opuszcza boisko, pojawia się na nim Morgan Schneiderlin.

76'

Chelsea Londyn - Manchester United

74'

Eden Hazard wbiegł w pole karne, odegrał futbolówkę do Pedo, ale ten nie zdołał jej opanować.

72'

Cesc Fabregas uderzał z ostrego kąta z całej siły, ale David de Gea znów świetnie interweniował! Znakomite zawody rozgrywa dziś Hiszpan.

69'

Kolejny rzut rożny dla Chelsea, po zagraniu Williana piłka dobiła się jedynie od Gary'ego Cahilla.

68'

Zamieszanie w polu karnym Manchesteru, Branislav Ivanović zaskoczył Davida de Geę groźnym strzałem, jednak Hiszpan popisał się kapitalną interwencją!

66'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Pedro zastąpi Nemanje Matica.

63'

Daley Blind został ukarany żółtą kartką.

62'

Fantastyczna bramka Jessie'ego Lingarda! Zamieszanie pod bramką Chelsea świetnie wykorzystali goście, Mata zagrywał do Martiala, ten odegrał futbolówkę na pole karne, musnął ją jeszcze Rooney, aż w końcu Anglik pokonał golkipera londyńskiej drużyny.

61'

Goool! Jessie Lingard!

58'

Wymuszona kontuzją Kurta Zoumy zmiana. Zastąpi go Gary Cahill.

56'

Kontuzja Zoumy

56'

Kurt Zouma doznał urazu bez udziału rywala. Opuści boisko na noszach.

55'

Kurt Zouma padł na murawę i nie jest w stanie się z niej podnieść. Wygląda to na coś poważniejszego...

54'

Pierwsza zmiana w Chelsea, Eden Hazard wejdzie w miejsce Oscara.

52'

Jessie Lingard precyzyjnie uderzał na bramkę Chelsea, ale fantastycznie spisujący się w tym spotkaniu Thibaut Courtois znów uchronił swój zespół przed stratą gola.

50'

Z dobrej strony pokazał się Wayne Rooney, który zaskoczył golkipera Chelsea mocnym strzałem. Thibaut Courtois zdołał jednak obronić.

49'

Kurt Zouma strzelał z dystansu, futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

48'

Nemanja Matić mocno uderzał sprzed pola karnego, zablokował go Chris Smalling.

47'

Zły, za mocne podanie Williana do Oscara. Piłkę pewnie wyłapał David de Gea.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

17:50

Chelsea - Manchester UnitedChelsea - Manchester United

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chelsea bezbramkowo remisuje z Manchesterem United.

45'

Piłkarz Chelsea protestują, że Blind zagrał ręką w polu karnym i domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzia wskazał jedynie na rzut rożny.

44'

Jessie Lingard uderzał, ale jego strzał został zablokowany.

42'

Juan Mata odegrał piłkę do Darmiana, ten posłał ją w pole karne Chelsea, ale żaden z pozostałych piłkarzy Manchesteru nie wykończył tej akcji.

39'

Daley Blind zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego, Fellaini nie zdołał do niej dopaść.

37'

Zdaniem sędziego Diego Costa nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Wściekły Brazylijczyk nie zgadza się z decyzją arbitra.

35'

Znów bliski szczęścia był Oscar. Willian posłał w kierunku Brazylijczyka piłkę, a ten nie zdołał jej sięgnąć.

33'

I znów Chelsea w natarciu! Oscar strzelał z ostrego kąta, futbolówka powędrowała tuż nad poprzeczką!

31'

To mógł być gol! Oscar świetnie wyłożył piłkę do Diego Costy, Brazylijczyk uderzał na bramkę Manchesteru, jednak nieznacznie się pomylił!

30'

Cesc Fabregas został złapany na spalonym.

29'

Willian zagrywał piłkę z rzutu rożnego, przyjął ją Nemanja Matić i strzelał wprost na bramkę Manchesteru United. Między słupkami świetnie spisał się David de Gea, który zaprezentował wspaniałą interwencję.

28'

Branislav Ivanović wywalczył drugi w tym spotkaniu rzut rożny dla Chelsea.

26'

Nemanja Matić wywalczył rzut rożny dla Chelsea. Willian uderzał z narożnika boiska, piłka powędrowała niedaleko obok bramki Manchesteru.

25'

Piłkarze Chelsea wyglądają jak na razie bardzo bezradnie. To Manchester United częściej atakuje i stwarza więcej dobrych sytuacji. David de Gea jeszcze się w tym spotkaniu nie napracował. W przeciwieństwie do Thibaut Courtois.

24'

Zamieszanie pod bramką Chelsea, najpierw Smalling, a później Carrik próbowali pokonać Thibaut Courtois, nie udało im się to.

22'

Anthony Martial chciał zagrywać do Lingarda, koniec końców Czerwone Diabły będą miały rzut rożny.

21'

Marouane Fellaini czekał pod bramką Chelsea na podanie, piłkę w ostatniej chwili zdołał wybić Nemanja Matić.

20'

Willian uderzał z dystansu, ale ta próba pozostawiała bardzo wiele do życzenia.

18'

Manchester United w natarciu, Juan Mata odegrał piłkę do Anthony'ego Martiala, który fantastycznie uderzał wprost na bramkę Chelsea! Na szczęście Chelsea bardzo dobrą interwencją popisał się Thibaut Courtois!

16'

Willian rozpędził się w środku pola, zgrał piłkę do Oscara, ale strzał Brazylijczyka zablokował Darmian.

14'

Michael Carrick zdecydował się na oddanie strzału sprzed pola karnego, ale była to dość słaba próba i Thibaut Courtois nie miał żadnych problemów z obroną.

12'

Borthwick Jackson dośrodkowywał z boku boiska, futbolówka powędrowała poza boiska. Będzie piąty korner dla United.

11'

Za mocno zagrał teraz Willian w kierunku Cesca Fabregasa, a to mogła być dobra akcja londyńczyków.

10'

Kolejny rzut rożny dla ekipy z Manchesteru. Znów Daley Blind, znów bezskutecznie.

9'

Matteo Darmian próbował dośrodkowywać, ale piłka została zablokowana przez graczy Chelsea.

7'

Kolejny korner dla Czerwonych Diabłów, znów Diego Costa dobrze odnalazł się w polu karnym i wybił piłkę, której adresatem był Fellaini.

6'

Rzut rożny dla Manchesteru United, piłkę uderzał Blind, ale pewnie wybił ją Diego Costa.

5'

Nemanja Matic nieprzepisowo zatrzymywał rywala, jednak sędzia nie odgwizdał faulu.

3'

Marouane Fellaini znalazł się pod bramką Chelsea i miał trochę miejsca na oddanie strzału. Koniec końców zbyt długo się wahał czy oddać strzał i nie zagroził bramce rywali.

2'

Piłka w narożniku boiska odbiła się od Matteo Darmiana i opuściła plac gry.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka rozpoczęli zawodnicy Chelsea Londyn!

16:56

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy!

16:45

16:18

Rezerwowi Manchesteru United: Romero, McNair, Pereira, Varela, Schneiderlin, Herrera, Depay.

16:17

Rezerwowi Chelsea Londyn: Begovic, Baba, Cahill, Loftus-Cheek, Pedro, Traore, Hazard.

16:06

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chelsea Londyn - Manchester United LIVE! Klasyk na Stamford Bridge