Manchester CityManchester City
1 : 3
Leicester CityLeicester City
95'

KONIEC MECZU! Leicester pewnie ogrywa City i zwiększa swoją przewagę do sześciu oczek nad dzisiejszym rywalem.

94'

Zabaleta oddaje groźny strzał z granicy pola karnego, ale piłka odbita od jednego z obrońców ratuje Leicester.

93'

Niezłe dośrodkowanie w kierunku Sterlinga, ale piłka ostatecznie opuszcza boisko i od bramki zacznie Schmeichel.

90'

4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry.

88'

Argentyńczyk otrzymał górne podanie od Celiny i skierował piłkę do siatki.

88'

GOL!!! Aguero strzela bramkę dla City!

86'

Kolejna zmiana w Leicester. Marc Albrighton schodzi, a za niego pojawi się Nathan Dyer.

82'

Zmiana w Leicester. Ulloa zmieni na murawie Okazakiego.

81'

Albrighton świetnie zagrywa do Vardy'ego, a ten oddaje strzał z pierwszej piłki z bliskiej odległości od bramki. Piłka jednak tylko obija boczną siatkę!

77'

W drużynie Leicester boisko opuszcza strzelec bramki Riyad Mahrez, za którego pojawi się Demarai Gray.

77'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Silva opuszcza murawę, a za niego wejdzie Bersant Celina.

76'

Dobre podanie do Aguero. Argentyńczyk oddaje strzał, ale świetnie ustawieni obrońcy gości blokują uderzenie.

72'

Żółta kartka dla Fernando za nieprzepisowe zagranie.

72'

Kolarov posyła podanie z skrzydła na pole karne, ale znowu nieskutecznie.

69'

Żółta kartka dla Zabalety za faul na Okazakim.

67'

Vardy sam na sam z bramkarzem! Oddaje strzał ale wprost w Harta i nie ma bramki!

65'

Vardy dośrodkowuje na pole karne, ale Hart przejmuje piłkę

60'

Robert Huth otrzymuje górne podanie z rzutu rożnego i podwyższa przewagę nad City posyłając piłkę głową do siatki!

60'

GOOOL!!! HUTH PO RAZ DRUGI!!! LEICESTER PROWADZI JUŻ 3:0!!!

60'

Znowu groźnie pod bramką City. Vardy podaje w kierunku Okazakiego, ale podanie przecina zawodnik gospodarzy.

55'

Fernando posyła głową piłkę w kierunku bramki, ale Schmeichel popisuje się świetną interwencją!

52'

Boisko opuści także Fabian Delph, za którego wejdzie Kelechi Iheanacho.

52'

Zmiana w ekipie City. Yaya Toure zejdzie z boiska, a za niego wbiegnie Fernando.

51'

Dośrodkowanie do Okazakiego, który jest blisko bramki, ale piłkę łapie Hart!

49'

Dobre zagranie Kante do Mahreza, a ten wyśmienicie przedryblował między piłkarzami City, a później oddał strzał z krawędzi pola karnego!

49'

GOOOL!!! MAHREZ i Leicester prowadzi już 2:0!!!

46'

Simpson otrzymuje żółtą kartkę.

46'

DRUGA POŁOWA MECZU. Zaczynają gospodarze!

48'

Koniec pierwszej połowy meczu. Za kilkanaście minut piłkarze powrócą na murawę. Do przerwy 0:1.

46'

O 3 minuty sędzia przedłuża pierwszą połowę.

45'

Aguero zagrywa z prawej strony pola karnego w kierunku Silvy, ale Hiszpan nie sięga piłki!

44'

Fernandinho wraca na murawę

42'

Fernandinho prosi o pomoc medyczną. Zawodnik City chwilowo musi opuścić boisko.

40'

Silva dośrodkowuje z lewej strony, ale odbita piłka od obrońcy gości i jest rzut rożny.

36'

Wes Morgan otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

36'

Albrighton oddaje strzał zza pola karnego, ale Hart nie ma problemu z obroną tej piłki

33'

Aguero zamyka podanie na skraju pola karnego, ale ten strzał był zbyt lekki, aby zagrozić bramce "Lisów".

30'

Yaya Toure otrzymuje podanie w polu karnym i oddaje strzał, ale piłka minimalnie przechodzi obok lewego słupka!

29'

Silva wykonuje rzut rożny, ale bardzo nieudane to zagranie.

28'

Zabaleta dośrodkowuje na pole karne, ale goście oddalają zagrożenie od własnej bramki.

25'

Kolarov strzela z rzutu wolnego, ale piłka zostaje wybita na rzut rożny!

23'

Vardy groźnie podaje z lewego skrzydła, ale Okazaki nie sięga piłki! Było blisko podwyższenia wyniku dla Leicester!

19'

Mahrez wypuszcza piłkę do przodu w kierunku Vardy'ego, ale jeden z zawodników City przecina to podanie.

16'

Silva mija obrońców gości, oddaje strzał, piłka minimalnie przechodzi obok prawego słupka.

15'

Kolarov płasko podaje w pole karne, ale ostatecznie udaje mu się wywalczyć jedynie rzut rożny

11'

Drinkwater otrzymuje podanie w polu karnym, strzela płasko w lewy róg, ale bramkarz blokuje to uderzenie. Kolejny groźny atak Leicester.

10'

Silva dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale bez większego zagrożenia dla Schmeichela.

10'

Zabaleta drybluje w polu karnym, próbuje podać do kolegów na środku, ale piłka odbija się od piłkarzy gości i będzie rzut rożny.

8'

Vardy otrzymuje górne podanie na pole karne, ale nie do końca potrafił opanować piłkę, oddaje strzał i Joe Hart odbija futbolówkę!

6'

Silva dobrze zagrywa do Sterlinga na pole karne, ale Schmeichel uprzedza piłkarza City.

3'

Robert Huth otrzymuje podanie z rzutu wolnego z prawej strony i umieszcza piłkę w siatce z bliskiej odległości od bramki pokonując Harta.

3'

GOOOL!!! Robert Huth i "Lisy" wychodzą na prowadzenie!!!

1'

POCZĄTEK MECZU. Od środka zaczyna Leicester.

13:21

Ławki rezerwowych obu drużyn

Manchester City: Bacary Sagna, Gael Clichy, Fernando, Wilfredo Caballero, Bersant Celina, Kalechi Iheanacho, Manuel Garcia.

Leicester City: Mark Schwarzer, Marcin Wasilewski, Benjamin Chilwell, Nathan Dyer, Andy King, Demarai Gray, Leonardo Ulloa.

13:10

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu na szczycie Premier League. Drugi w tabeli Manchester City gościł będzie lidera BPL Leicester City. Czy podopieczni Claudio Ranieriego zdołają utrzymać przewagę nad zespołem "The Citizens"?

09:19

Manchester City - Leicester City LIVE!

Zapowiedź: Manchester City - Leicester LIVE! Mecz o pozycję lidera Premier League

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem spotkania na szczycie Premier League jest, grający u siebie, Manchester City. Leicester w tym sezonie już tyle razy udowadniał nam jak bardzo się mylimy i nie nie ma powodu sądzić, iż nie mieliby zrobić tego po raz kolejny. Zwłaszcza, że nic nie wskazuje na to, aby Lisy miały jakąkolwiek zadyszkę.