karne5 : 4
106'

VfL Wolfsburg z Superpucharem Niemiec. Bayern nie może wyjść z szoku.

105'

Koniec, proszę państwa! Bayern już przypisał sobie pierwszy skalp, a tu wszedł Nicklas Bendtner i pozamiatał! Najpierw gol na 1:1, potem decydujące trafienie w konkursie jedenastek!

105'

GOOOOOOOOOOOOL! PEWNIE NICKLAS BENDTNER! WOLFSBURG Z SUPERPUCHAREM NIEMIEC!

104'

4:4! Douglas Costa!

103'

Ale co z tego, skoro jest gol na 4:3! Max Kruse!

103'

Odpowiedź Lahma. Jest wyrównanie!

102'

Schuerrle i 3:2! W prawy róg, pewnie!

102'

2:2! Robben zdecydowanie pewniej od Alonso!

101'

De Bruyneeeeee i mamy 2:1 dla Wilków!

101'

BAYERN MARNUJE JEDENASTKĘ! CO ZA FATALNE UDERZENIE XABIEGO ALONSO!

100'

I odpowiedź Wolfsburgu! 1:1 Ricardo Rodriguez!

95'

GOOOOOL! 1:0 Bayern. Vidal pewnie w prawy róg

94'

Czekamy na rzuty karne. Zaraz powinny się rozpocząć!

93'

Koniec regulaminowego czasu gry! Czekaja nas rzuty karne!

90'

Arbiter dolicza dwie minuty do drugiej polowy

90'

Po dośrodkowaniu De Bruyne z prawego skrzydła Nicklas Bendtner ubiegł Boatenga i wpakował piłkę do siatki.

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bendtner!

87'

Robben dwukrotnie uderzał z obrębu pola karnego po centrze Costy, ale był skutecznie blokowany.

85'

Strzał Robbena z dystansu ponad poprzeczką

84'

boisko opuszcza Mueller, w jego miejsce wchodzi Goetze

83'

Vidal ukarany żółtą kartką za faul

80'

Vieirinha uderzył z dystansu, ale dobrze złapał piłkę Neuer

77'

Żółtą kartką ukarany został siedzący już na ławce rezerwowych Perisić.

76'

Vidal już ostro potraktował Krusego, ale obyło się bez żółtej kartki. Tymczasem czas działa na korzyść spokojnie grającego Bayernu.

74'

boisko opuszcza Thiago, w jego miejsce wchodzi Vidal

73'

boisko opuszcza Lewandowski, w jego miejsce wchodzi Rafinha

72'

Żółta kartka dla Naldo za faul na Lewandowskim

71'

boisko opuszcza Perisić, w jego miejsce wchodzi Kruse

70'

boisko opuszcza Dost, w jego miejsce wchodzi Bendtner

65'

Zamieszanie przed bramką Casteelsa za sprawą akcji Lewandowskiego. Polak dostarczył piłkę Muellerowi, ale ten nie zdołał wyjść na pozycję strzelecką.

63'

Andre Schuerrle w miejsce mało widocznego dzisiaj Caligiuriego.

62'

Brzydko potraktowany Lewandowski przez Naldo. Stoper "Wilków" uderzył naszego napastnika kolanem w plecy.

59'

Robben w swoim stylu złamał akcję do środka i dograł do Alcantary, ale Hiszpan przeniósł piłkę nad poprzeczką.

58'

Dost znalazl sie w sytuacji sam na sam, ale uderzył wprost w Neuera

56'

Naldo nie zdołał wybić piłki i Arjen Robben mógł stanąć przed szansą, ale chyba nie spodziewał się błędu Brazylijczyka.

53'

Dobra odpowiedź gospodarzy. Po rzucie rożnym główkował Klose, ale piłkę końcówkami palców sparował Neuer.

51'

Po dośrodkowaniu Douglasa Costy Lewandowski nie trafił w piłkę, ale zmylił Casteelsa i nadbiegający Arjen Robben mocnym strzałem z powietrza skierował ją do siatki.

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ARJEN ROBBEN!

47'

Prostopadła piłka zagrana w kierunku Lewandowskiego została wybita przez obrońców gospodarzy

46'

Druga połowa rozpoczęta

21:20

45'

Sędzia nie doliczył ani jednej minuty do drugiej polowy. Spotkanie w Wolfsburgu ciekawie sie toczy. Obie ekipy mogły już prowadzić, ale zawodziła skuteczność lub kapitalnie interweniowali bramkarze. Wracamy za niespelna kwadrans.

43'

De Bruyne sfaulował teraz Benatię i nie wiadomo, dlaczego ma pretensje do sędziego.

41'

Naldo pięknie odegral do De Bruyne, który znalazl sie w sytuacji sam na sam z Neuerem. Niemiecki golkiper w swoim stylu wyszedł z bramki, a pomocnik Wolfsburga świetnie go minał. Mając przed sobą pustą bramkę, fatalnie przestrzelil.

39'

Philipp Lahm podłączył się do ofensywnej akcji Bayernu, ale niedokładnie dogrywał do Muellera.

36'

Xabi Alonso zdecydował się na dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka zatrzymała się już na pierwszym obrońcy.

34'

Żółtą kartką zostal ukarany Guilavogui

33'

Neuer po raz drugi uratował Bayern, tym razem po groźnym dośrodkowaniu Perisicia i niepewnej interwencji Benatii, ktory popelnil fatalny kiks.

31'

Ponownie pokazał się Douglas Costa, ale dośrodkował wprost w ręce czujnego Casteelsa.

28'

Guilavogui po dryblingu znalazł się na prawej stronie boiska i starał się dośrodkować w kierunku Dosta. Środkowy pomocnik gospodarzy zrobił to jednak bardzo źle.

27'

Mueller zagrał do Lewandowskiego, a ten wyłożył piłkę Coście. Brazylijczyk niepotrzebnie oddał futbolówkę Polakowi i w ostatniej chwili interweniował Naldo.

25'

Po dośrodkowaniu Perisić główkował tuż obok słupka, a zamykający akcję Josuha Guilavogui spóźnił się minimalnie!

23'

Manuel Neuer poradził sobie z próbą Perisicia, do którego dogrywał De Bruyne. Belg po chwili sam zdecydował się strzelać i wywalczył korner.

21'

Costa ukarany za faul taktyczny na rozpędzającym się Arnoldzie.

20'

Lahm uruchomił na prawej stronie Robbena, który urwał się Rodriguezowi. Holender chciał wrzucić w pole karne, ale powstrzymał go Klose i mamy rzut rożny.

16'

Gra zostala na chwile przerwana z powodu drobnego urazu Basa Dosta. Poza tym tempo rywalizacji nieco opadło.

13'

Długo rozgrywali akcję gospodarze, De Bruyne wyłożył piłkę Vieirinhi, ale jednak Portugalczyk uderzył bardzo mocno i niecelnie

10'

Gospodarze teraz wyszli z szybką kontrą, którą przerwał wyjściem na okolo 30. metr Manuel Neuer.

8'

Poprzeczka! Boateng! Ależ zaciekle atakuje od początku Bayern!

6'

Odpowiedzieć próbował Perisić. Nabrał rozpędu, schodził do środka i zgubił piłkę...

4'

Znowu groźnie Bayern lewą stroną. Kończył Robben, ale bez powodzenia.

2'

Od razu zakotłowało się pod bramką Wolfsburga! Świetnie wszedł w pole karne Costa, ale jego podanie do Lewandowskiego zostało zablokowane, a próba strzału Alonso była bardzo nieudana.

1'

Pierwszy gwizdek, a więc zaczynamy!

20:30

Znakomitą oprawę ma to spotkanie:

20:29

Zostawiamy na razie Lewandowskiego na bok i skupiamy się na meczu w Wolfsburgu!

20:21

Zadziwiająca jest jednak informacja jednego z ekspertów ligi włoskiej i hiszpańskiej, który twierdzi, że "Lewy" lada dzień zostanie piłkarzem Manchesteru United!

20:18

W składzie Bayernu naturalnie znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski, Roberta Lewandowskiego. Wspomagać będzie go m.in. Douglas Costa, którego bawarczycy kupili z Szachtara Donieck.

20:16

Wielkie granie rozpocznie się za kwadrans w Niemczech! W Superpucharze zagra mistrz, a więc Bayern, z wicemistrzem, Wolfsburgiem. Nie ma mowy o odpuszczaniu. Jedni i drudzy chcą zacząć nowy sezon od zdobycia tytułu.