Błękitni StargardBłękitni Stargard Szczeciński
2 : 4
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
93'

Koniec meczu! Pachniało kolejną niespodzianką w Stargardzie Szczecińskim, ale wejście rezerwowego Krzysztofa Janusa odmieniło losy meczu. Błękitni stracili prowadzenie, którego po raz trzeci nie byli w stanie uzyskać.

92'

Kartka dla Papadopulosa.

92'

Ogromny błąd obrony Błękitnych i zawodnik Zagłębia wykorzystał sytuację oko w oko z bramkarzem.

91'

GOOOOOL!! 4:2 DLA ZAGŁĘBIA! STRZELCEM SOBKÓW!

89'

Jeszcze niecelna próba Siwka z dystansu.

87'

Kapitalne uderzenie z dystansu jednego z piłkarzy Błękitnych! Piłka jednak odbija się od spojenia i wychodzi na boisko!

86'

Mądrze grają piłkarza Zagłębia w końcówce. Długo utrzymują się przy piłce.

84'

Ostatnie minuty przed nami. Błękitni nie mają już siły, Zagłębie w posiadaniu piłki.

81'

Świetna interwencja Polacka, który uratował jakimś cudem Zagłębie! Z bliskiej odległości strzelał Bednarski.

79'

Sebastian Inczewski wchodzi za Flisa. To ostatnia zmiana w meczu.

78'

3:2. Znowu Janus po błędzie Ufnala.

77'

Jakby na zaprzeczenie tych słów celny strzał w wykonaniu Fadeckiego.

76'

Coraz lepiej grają lubinianie. Podopieczni Kapuścińskiego jakby nieco opadli z sił.

75'

Ostatni kwadrans przed nami. Jeśli nie padnie decydująca bramka, czeka nas dogrywka.

74'

Michał Magnuski zastępuje strzelca dwóch goli, Wiśniewskiego.

72'

Klasyczny "Przyroś" w wykonaniu Ufnala. Bramkarz Błękitnych nawet nie drgnął.

71'

2:2 piękny strzał z dystansu Janusa.

69'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

68'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Błękitnych po błędzie Liśkiewicz, ale miejscowi wychodzą cało z opresji.

66'

Vlasko schodzi z boiska. W jego miejsce rosły środkowy napastnik - Michal Papadopulos.

65'

Kolejna dobra, składna akcja gospodarzy. W ostatniej jej fazie futbolówka trafiła pod nogi Wiśniewskiego, który oddał celny strzał. Zbyt lekki jednak, by mógł się cieszyć z hat-tricka.

62'

strzał z rzutu wolnego Fadeckiego, ale broni Polacek.

59'

Żółta kartka dla Tosika za faul na Flisie.

58'

Zmiana w Błękitnych. Za napastnika Gajdę, wchodzi pomocnik Bednarski. Trener Kapuściński będzie bronił wyniku.

58'

Wydawało się, że jeden z graczy Błękitnych zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie użył gwizdka. Gramy dalej.

57'

Zagłębie ma ochotę na drugą bramkę. Zagranie w pole karne do Sobkówa, ale wyprzedził go Ufnal.

56'

Mogło być 3:1! Fadecki bliski szczęścia bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Miedziowych uratował obrońca.

55'

Najlepsza z możliwych odpowiedź Błękitnych. Czy Zagłębie będzie w stanie raz jeszcze się podnieść?

54'

GOOOOOOOOL!!! PIĘKNYM UDERZENIEM POPISAŁ SIĘ WIŚNIEWSKI I BŁĘKITNI ZNOWU NA PROWADZENIU!

53'

Młody zawodnik wyprzedził obrońcę i wykorzystał idealne dogranie od Woźniaka. Mamy remis w Stargardzie.

52'

GOOOOOL!!! DO WYRÓWNANIA DOPROWADZIŁ SOBKÓW!!

50'

Dobra akcja Zbozienia, który znalazł się w polu karnym, lecz strzelił prosto w Ufnala.

47'

Zbyt mocne dośrodkowanie Gajdy i nic już z tej akcji nie wyszło.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

A za Błąda Janus.

46'

Dwie zmiany w Zagłebiu. Za Boneckiego Kubicki.

46'

Obie ekipy już na boisku, za chwilę zaczynamy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Błękitni prowadzą 1:0 z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin. Pachnie niespodzianką.

45'

W odpowiedzi bardzo nieprecyzyjny strzał Wawszczyka z rzutu wolnego.

45'

Niebezpiecznie Zagłębie! Woźniak przedarł się w pole karne po indywidualnej akcje, ale jego strzał obronił Ufnal.

45'

Minuta doliczona.

42'

Trzeba przyznać, że Błękitni zrobili w pierwszej połowie swoje. Są na prowadzeniu i spokojnie się bronią.

40'

Eryk Sobków bliski przejęcia piłki po wrzutce Błąda, ale tym razem znowu nic z tego nie wyszło.

38'

Arkadiusz Woźniak ogląda żółty kartonik.

35'

Sporo niedokładności z obu stron w tym fragmencie gry. Piłkarze Zagłębia nie mają większego pomysłu jak zaskoczyć defensywę Błękitnych.

33'

Teraz dośrodkowanie w pole karne Błękitnych, walczy Sobków, ale łapie piłkę Ufnal. Jeszcze faulowany bramkarz gospodarzy.

32'

Nieudane dośrodkowanie Błąda.

32'

Rzut wolny kilkadziesiąt metrów od bramki Ufnala. Będzie okazja dla gości.

30'

Teraz przewracany w polu karnym Gajda, kibice domagają się karnego, ale gwizdek arbitra milczy.

27'

Bartosz Flis w ostatniej chwili interweniował i powstrzymał jednego z graczy Zagłębia. Gdyby nie to zagranie, mogło być groźnie.

25'

Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

24'

Napastnik gospodarzy z bliskiej odległości wykorzystał mocne zagranie od Wojciecha Fadeckiego.

23'

GOOOOL!! 1:0 DLA BŁĘKITNYCH! RADOSŁAW WIŚNIEWSKI!

20'

Sam na sam wychodzi Woźniak, ale pomagał sobie ręką. Rzut wolny dla Błękitnych.

16'

NIedokładne wybicie Liśkiewicza i z dystansu strzela Tosik. Wysoko nad bramką.

15'

Ambitnie grający Błękitni raz po raz próbują zaskoczyć defensywę Zagłębia. Ta jednak, jak na razie bezbłędna.

12'

Goście z Lubina starają się atakować skrzydłami, ale cały czas czujność zachowuje Ufnal, którego łupem padają dośrodkowania.

10'

Damian Zbozień ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

6'

Na razie bardzo szarpana gra. Dużo strat z jednej i drugiej strony.

4'

Pierwszy strzał na bramkę Marka Ufnala. DOśrodkowanie w pole karnego z rzutu rożnego, głową strzelał Zbozień, ale pewnie łapie piłkę bramkarz gospodarzy.

2'

Już pierwsza akcja Błękitnych, lewą strona Gutowski, jednak niedokładnie i wybijają obrońcy.

1'

Zaczynamy!

17:00

16:49

Piłkarze zeszli już do szatni. Za chwilę zaczynamy zawody!

16:48

Obie ekipy przystępują do tego spotkania po ligowych porażkach. Zagłębie w starciu beniaminków uległo Termalice 0:1, a Błękitni przegrali w Brzesku z Okocimskim 1:2.

16:46

- Zagłębie to zdecydowanie lepszy rywal od Termaliki - mówił przed tym spotkaniem trener Błękitnych, Krzysztof Kapuściński. Trudno się z tym nie zgodzić. Lubinianie zagrają dzisiaj w bardzo silnym zestawieniu, co świadczy o tym, że trener Stokowiec nie ma zamiaru odpuszczać Pucharu Polski.

16:44

Rezerwowi Zagłębie: Konrad Forenc, Jarosław Kubicki, Maciej Kowalski-Haberek, Filip Jagiełło, Karol Żmijewski, Krzysztof Janus, Michal Papadopulos.

16:42

Rezerwowi Błękitni: Jakub Kosiorek, Patryk Bednarski, Bartłomiej Zdunek, Filip Łaźniowski, Maciej Więcek, Michał Magnuski, Sebastian Inczewski.

16:39

Zespół Błękitnych dobitnie potwierdza tezę, że rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami. Takie zespoły mobilizują się wówczas maksymalnie na dane spotkanie i często jesteśmy świadkami niespodzianek. W obecnej edycji Pucharu Polski Błękitni pokonali już Gwardię Koszalin oraz Termalicę Bruk-Bet Nieciecza.

16:32

Witamy! Już dzisiaj w ramach 1/16 Pucharu Polski Błękitni Stargard Szczeciński zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Faworytem tego spotkania, przynajmniej na papierze będą "Miedziowi", ale patrząc na wyniki gospodarzy z poprzedniej edycji Pucharu Polski to możemy spodziewać się niespodzianki. Zapraszamy na relację na żywo!

09:50

Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin LIVE!

ZAPOWIEDŹ: 2-ligowiec znów postraszy w Pucharze Polski?

Już dzisiaj w ramach 1/16 Pucharu Polski Błękitni Stargard Szczeciński zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Faworytem tego spotkania, przynajmniej na papierze będą "Miedziowi" ale patrząc na wyniki gospodarzy z poprzedniej edycji Pucharu Polski to możemy spodziewać się każdego rezultatu.

Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań 3:1