karne2 : 3
21:20

Dziękujemy Państwu za śledzenie Naszej relacji i zapraszamy na kolejne...

21:19

Ostatecznie Chojniczanka wygrywa 3-2 w serii rzutów karnych i awansuje do następnej rundy rozgrywek o Puchar Polski.

21:18

Decydującego karnego strzela Rogalski.Chojniczanka dalej w grze!!!

21:17

Strzał Szerszenia zostaje obroniony!!!Ależ dramaturgia!!!

21:16

Zgodnie goście a konkretnie Zawistowski,który również uderza w trybuny!

21:10

1-0 dla Arki.Przewagę gospodarzom daje Stolc!

21:09

Nadal 0:0.Rybski uderza w poprzeczkę!Myli się również zawodnik gości.

21:08

Ależ pudło!Łukasiewicz uderza w trybuny!

21:06

Karne zaczynać będzie Arka Gdynia

21:05

Zaczynamy konkurs jedenastek...

120'

Żółtą kartką ukarany Renusz za faul na Grzelaku.

121'

KONIEC DOGRYWKI!Przed nami konkurs rzutów karnych...

120'

Zmęczenie jest ogromne.Skurcze łapią Alana.Mimo to mecz potrwa jeszcze minutę.

118'

Świetny doping na stadionie Arki.Kibice żywiołowo wspierają swoich ulubieńców.

114'

Teraz okazja dla gospodarzy.Yussuff uderzył bardzo mocno z lewej strony pola karnego posyłając piłkę nad bramką.

114'

Niedziela posłał piłkę obok Miszczuka.Goście już się cieszyli.Kibice Arki zamilkli jednak odetchnęli gdy sędzia anulował bramkę.

113'

Ależ dramaturgia!!!Nieuznany gol dla Chojniczanki!!!

113'

Spięcie Szerszenia z Biernatem.Piłkarzy musi rozdzielać arbiter.

112'

Dobra oskrzydlająca akcja Renusza,który dobrym dryblingiem wprowadził się w pole karne jednak uderzył wprost w bramkarza.

110'

Piłkarze grają bardzo asekuracyjnie.Nikt nie chce popełnić błędu w tak ważnym momencie spotkania.

109'

Coraz więcej wskazuje na to,że będziemy przeżywać emocje związane z rzutami karnymi.

108'

Informacja z innych boisk. Pierwszoligowe Zagłębie eliminuje Górnika Zabrze. Zespół z Sosnowca właśnie zdobył gola na 3:1 w 87 minucie.

105'

Czas na drugi kwadrans...

105'

Koniec pierwszej części dogrywki.

102'

Groźne podanie z prawej strony Arki do Rafała Siemaszki, jednak ofiarna interwencja Pawła Zawistowskiego zażegnuję niebezpieczeństwo.

101'

Yussuff przeprowadził akcję środkiem boiska jednak została ona łatwo odczytana przez obrońców Chojniczanki.

101'

Żółtą kartką ukarany Rafał Grzelak.

100'

Piłkarze obydwu drużyn wolno wymieniają piłkę między sobą.Widać duże zmęczenie.

98'

Szerszeń miał bardzo dużo miejsca. Zdecydował się na strzał z okolic 16 metra, który spokojnie wyłapał Hładun.

97'

Rogalski biegnie środkiem, zagrywa do Grzelaka. Dośrodkowanie Rafała jednak niedokładne.

95'

Świetny rajd Niedzieli na lewym skrzydle,który dograł w pole karne jednak obrońcy Arki na posterunku.Groźna sytuacja stworzona przez gości.

94'

Zobaczymy jak piłkarze obydwu drużyn zniosą te dodatkowe trzydzieści minut gry.W jedenastce z Chojnic jest więcej doświadczonych piłkarzy.W Arce z kolei więcej młodości.Zobaczymy czy to będzie miało jakieś znaczenie.

91'

Zaczynamy dogrywkę...

93'

Koniec! 1:1 i mamy dogrywkę!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty gry.

89'

Jeszcze bardzo dobre, ale jednak minimalnie niecelne uderzenie Siemaszki z dystansu.

85'

No i mamy zapowiadane emocje. Dużo dzieje się w końcówce. Po przechwycie Arka wyszła 2 na 1, Siemaszko ładnie wypuścił sam na sam Szerszenia i to musiało zakończyć się golem. Młodego napastnika Arki zjadły nerwy, źle przyjął piłkę i ta padła łupem Hładuna. Szerszeń mógł zostać bohaterem...

82'

Ależ pogubił się młody Mosiejko, którego już wcześniej łapały skurcze. Kolejna strata i o mały włos a byłoby już 2:1 dla gości. Alan główkował, przecinając tym samym dośrodkowanie i niemal umieścił piłkę we własnej bramce. tylko refleks Miszczuka ratuje Arkę!

81'

Błąd Mosiejki, piłkę przejmuje Rybski i ładnie wypuszcza Mikołajczaka, który pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.

80'

1:1 !!! Mikołajczak wyrównuje !!!

79'

Chojniczanka podkręca tempo. Raz za razem albo centruje, albo strzela. Teraz Niedziela zagrywa w pole karne do Mikołajczaka, który z kolei ładnie oddaje do Kosakiewicza, ale jego strzał za słaby.

75'

Siemaszko zmienia zmęczonego, ale mogącego być zadowolonym ze swojego występu Tomasiewicza.

70'

Wydaje się, że Arka kontroluje przebieg meczu i czeka na ruch rywala. Chojniczanka jeszcze nie rzuca wszystkich sił do ataku. Wydaje się, że dopiero ostatnie 10 minut spotkania może przynieść jeszcze sporo emocji.

68'

Kolejny debiut w Arce. Szerszeń zmienia Abbotta.

68'

Fantastycznie pograli teraz na jeden kontakt Yussuff z Renuszem. Finalnie Renusz wypuścił świetnym płaskim podaniem Anglika w pole karne, ten jeszcze odgrywał, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

63'

Kapitalna akcja i świetne płaskie zagranie Niedzieli w pole karne, tam na piłkę w idealnej sytuacji nabiegał Mikołajczak i zapewne bez problemu umieściłby ja w bramce, gdyby nie ofiarna akcja w defensywie Stolca. Obrońca gospodarzy wyrósł Mikołajczakowi zza pleców i wślizgiem wybił piłkę na róg, ratując swój zespół.

61'

Po przechwycie w bardzo dobrym położeniu znaleźli się Arkowcy. Tomasiewicz nie mógł jednak zagrywać do "palącego" Abbotta i musiał całą akcję spowolnić.

60'

arka

59'

Teraz dobra dwójkowa akcja Abbott- Tomasiewicz i ten drugi bliski dojścia do strzału na 6. metrze. To byłoby groźne.

55'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i w dobrej sytuacji zbyt słabo główkował Biernat.

55'

Rogalski zastępuje Bartoszewicza. To ostatnia zmiana w ekipie gości.

53'

Teraz daleki, ale nieco za mocny przerzut do Rybskiego, który popędził ambitnie do końca, ale nawet na wślizgu nie zdołał zatrzymać piłki i ta wyszła poza linię końcową.

52'

Dobre prostopadłe podanie w pole karne i dobra próba Zawistowskiego, ale jego strzał zablokowany.

50'

Dzisiejszy mecz ogląda z trybun 3796 widzów. To dobry wynik jak na rozgrywki Pucharu Polski.

49'

Yussuff niesłusznie ukarany żółtą kartką.

49'

Ostry ale czysty wślizg Yussuffa w piłkę, sędzia wyciąga żółty kartonik.

47'

I już w pierwszej akcji bliski szczęścia Rashid Yussuff, który po zwodzie oddał celny strzał, ale na posterunku Hładun.

46'

Mikołajczak zastępuje Grischoka.

46'

Debiutant Yussuff zmienia Lomskiego.

46'

Zaczynamy II połowę!

19:34

Arka już na murawie, wchodzą również witani gwizdami goście. Będą zmiany.

19:33

Arka już na murawie, wchodzą również witani gwizdami goście. Będzie jedna zmiana.

19:21

Wracając jeszcze do bramki Renusza... W środku pola Mosiejko dzióbnął piłkę w kierunku pola karnego, tam Abbott wślizgiem wystawił ją Lomskiemu, który oddał strzał. Po wybloku futbolówka znalazła się pod nogami Renusza, który w swoim stylu zwiódł rywala i oddał mierzony w okienko mocny strzał. Hładun zdołał jeszcze ten strzał dosięgnąć, ale piłka mimo jego wysiłku zatrzepotała w siatce.

47'

Koniec I połowy. Arka rzutem na taśmę otwiera wynik meczu.

45'

1:0!!! Gol do szatni Renusza!!!

45'

Do pierwszej części spotkania sędzia dolicza nie mniej niż 2 minuty gry.

44'

A na trybunach wymiana "uprzejmości" pod adresem klubów Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. Przypomnijmy, że Chojniczanka sympatyzuje z biało- zielonymi.

42'

Teraz inny młody zawodnik Arki- Mosiejko niecelnie uderza z 10. metrów po ładnym zgraniu klatką w wykonaniu Abbotta i wcześniejszym świetnym przerzucie Łukasiewicza.

40'

Pierwsza połowa nie porywa, sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. Nieco lepiej prezentują się żółto- niebiescy, w szeregach których wyróżnia się 19- letni Tomasiewicz. Ten chłopak ma zmysł to ofensywnej, kombinacyjnej gry. Po świetnym występie w Płocku (asysta i wywalczony rzut karny) dziś również gra dobre zawody. Brawo.

38'

Znwou Tomasiewicz próbował grać prostopadła piłkę do partnera w pole karne. Pierwsza próba nieudana, druga doskonała i w świetnej sytuacji znalazł się tym razem Wojowski, ale z dość ostrego kąta uderzył niecelnie po długim rogu.

35'

Piłka z głębi pola w kierunku bramki Arki. W wyniku nieporozumienia Miszczuka i Stolca w doskonałej sytuacji znalazł się Grischok, ale spudłował.

34'

Świetnia kombinacyjna akcja Lomski- Tomasiewicz- Abbott w obrębie pola karnego Chojnic. Świetnie zrobił to Tomasiewicz i próbował grać prostopadle do napastnika, zabrakło niewiele, aby to się udało.

33'

arka Na Torach dziś niezła frekwencja.

28'

W końcu bardzo dobra centra Renusza z lewej strony boiska, ale Lomski nie zdołał wywalczyć sobie dogodnej pozycji i oddać strzału.

28'

Jedna z nielicznych odpowiedzi w wykonaniu Chojniczanki. Goście znaleźli się w polu karnym rywala i próbowali rozegrać kombinacyjnie akcję. Ostatecznie sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

27'

Ciekawe rozegranie rzutu z autu w wykonaniu Arki. Stolc do Renusza, a ten wypatrzył w polu karnym Lomskiego. Fin oddał celny strzał na bramkę Hładuna, ale był on zbyt lekki, aby zaskoczyć golkipera gości.

25'

Pomimo, że mecz rozgrywany jest w środku tygodnia frekwencja nie jest najgorsza. Górka prowadzi naprawdę dobry doping. Dokładną frekwencję podamy po przerwie.

23'

arka Górka dziś w dobrej dyspozycji.

21'

Po tym faulu z rzutu wolnego uderzał Renusz. Fatalnie...

20'

Za to zagranie Zawistowski ogląda żółta kartkę.

20'

Świetna akcja Arki, Tomasiewicz nieprzepisowo zatrzymywany przez Zawistowskiego. Gdyby kapitan Chojniczanki nie przerwał tej akcji, byłoby naprawdę groźnie.

16'

Z dystansu uderzał Lomski, ale jego strzał zablokowany przez defensywę Chojniczanki. To była zła decyzja, gdyż Fin mógł zagrywać do dobrze wychodzącego na pozycję Tomasiewicza.

12'

Świetna wrzutka Tomasiewicza z rzutu rożnego i Alan bardzo bliski zdobycia bramki! Jego uderzenie powędrowało tuz przy słupku.

12'

Kosakiewicz zmienia Lisowskiego.

10'

Na murawie leży kontuzjowany Lisowski i będziemy mieli chyba zmianę.

10'

Pierwszy strzał w wykonaniu Renusza, po nogach obrońcy piłka wychodzi na rzut rożny.

8'

Niezła akcja tym razem na drugiej flance pomknął Tomasiewicz i był chyba faulowany, ale sędzie nakazał grać dalej.

6'

Arka gra dzis w rezerwowym składzie, szansę otrzymało kilku młodych zawodników. Z powodu kontuzji nie zagra dziś Marcus Da Silva, ale za to na ławce jest nowy nabytek Gdynian- Rashid Yussuff. Chojniczanka prawie w najsilniejszym składzie.

4'

Pierwsza dobra akcja Arki. Przez całą długość boiska lewym skrzydłem pognał Wojowski, ale będąc już w polu karnym nieco się pogubił i od bramki zaczyna Hładun.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy!

6'

Arka - ChojniczankaArka - Chojniczanka

18:29

Zawodnicy w akompaniamencie Roty własnie wychodzą na murawę

18:26

Na trybunach melduje się ok. 60 osobowa grupa kibiców Chojniczanki

18:24

Piłkarze Chojniczanki skończyli rozgrzewkę, niedługo oba zespoły wyjdą, by rozpocząć mecz.

18:20

Arka własnie schodzi do szatni. Chojniczanka jeszcze sie rozgrzewa

18:15

RozgrzewkaRozgrzewka

18:12

17:37

Arka w ostatnich edycjach radziła sobie nad wyraz dobrze. W sezonie 2011/12 oraz 2013/14 zółto- niebiescy docierali aż do półfinału rozgrywek.

17:32

Dziś szczególny mecz dla Rafała Siemaszki, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy klubu z Chojnic. Biorąc pod uwagę, że na starcie sezonu Siemaszko trafia do siatki niemal w każdym meczu, nie możemy wykluczyć, że dziś będzie katem dla swojego byłego klubu. Oczywiście o ile pojawi się dziś na boisku...

17:30

Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, to lepiej zaczęli je żółto- niebiescy (1:1 z Zawiszą i 2:0 z Wisłą Płock). Chojniczanka najpierw ugrała cenny punkt z Miedzią, a w 2. kolejce uległa GKS-owi Bełchatów 1:2.

17:28

W 1/32 Arka okazała się lepsza od Pogoni Siedlce, zwyciężając na własnym stadionie aż 4:1. Chojniczanka w takim samym stosunku ograła Siarkę Tarnobrzeg.

17:27

Z Gdyni wita Państwa Andrzej Rukść. Dziś czekają nas emocje związane z Pucharem Polski. W meczu 1/16 finału PP miejscowa Arka podejmuje dziś Chojniczankę Chojnice. Zapraszam!